Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Callipso

Тема третираща съответната материя

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Callipso написа:

... коя съм аз да се осъмнявам в тяхната правота ... Започвам да харесвам думата Изчерпано. Може да си сменя ника с това и после да няма нужда да обяснявам дали означава нещо.

Но вие ако не се съмнявахте, нямаше да пишете въобще. Хайде стига цупене и удоволстване в ролята на жертва. Искате съчувствие - получавате го! Сега се стегнете! Никой не ви е изтрил темата. Ако искате да добавите нещо - направете го. Или си починете и размислете на трезва глава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, haidukpikaso написа:

Ами ако пък човека е женен и ти случайно четеш любовните излияния на някаква си в нета към съпруга ти ...

И сега ми напиши че ще ти е много готино.

с много дупки

:lol6:

Ти ко му видиш траекторията нема да ти е до смях

преди 3 минути, haidukpikaso написа:

а да - тя да - лилави корейци

Ей драсни едно лс

преди 9 минути, Lumberman написа:

Тука говорим за показност според мен. Това необходимо ли е? Хората се вричат във вярност докато смъртта и раздели и това се прави публично, за да знаят околните. Но една изповед насочена към определен човек, ако се направи И ПРЕД ДРУГИТЕ... защо?

Абе сите ще дойдете на моя акъл ама.........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lumberman написа:

Но вие ако не се съмнявахте, нямаше да пишете въобще. Хайде стига цупене и удоволстване в ролята на жертва. Искате съчувствие - получавате го! Сега се стегнете! Никой не ви е изтрил темата. Ако искате да добавите нещо - направете го. Или си починете и размислете на трезва глава.

Не се цупя. Отворих си нова тема. Защо искате да ме убедите, че съм страшно разочарована и ядосана. Не е така.

Добавила съм достатъчно, но очевидно вие страничните от публиката искате да ми обясните и да ме убедите, колко е неморално да показвам и заявявам и обяснявам публично чувствата си.

Аз не мисля така. Няма от какво да си почивам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Callipso написа:

Царя! Значи трябваше по-уважително да пиша. Но не мисля, че съм го "обстрелвала". Да кажем, че от опита ми съм установила, колко е по-добре да се споделят чувства, защото утре може да ни няма. 

Защото утре може да ги няма? Какво ще рече това? Че чувствата са преходни? Не е лошо човек да бъде искрен, но проблемът според мен е в променящите се чувства... Кой ги контролира? И може ли една връзка да се основава на нещо толкова несигурно? Един човек беше казал, че любовта няма общо с емоциите, а човешката воля...

Жените наистина са много по-емоционални (водени от чувства, чувствени) от мъжете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Lumberman написа:

Царя! Значи трябваше по-уважително да пиша. Но не мисля, че съм го "обстрелвала". Да кажем, че от опита ми съм установила, колко е по-добре да се споделят чувства, защото утре може да ни няма. 

Защото утре може да ги няма? Какво ще рече това? Че чувствата са преходни? Не е лошо човек да бъде искрен, но проблемът според мен е в променящите се чувства... Кой ги контролира? И може ли една връзка да се основава на нещо толкова несигурно? Един човек беше казал, че любовта няма общо с емоциите, а човешката воля...

Вие наистина си го четете както Ви харесва. Нарочно го цитирах с моя цитат. НАС да ни няма! Не чувствата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Callipso написа:

Вие наистина си го четете както Ви харесва. Нарочно го цитирах с моя цитат. НАС да ни няма! Не чувствата.

Опс! Недочел съм. Приемам корекцията. Аз че съм уморен, уморен съм, но май така е станало... от неправилния цитат.

Окей, изказвате си чувствата. Не искате да пропилеете своя шанс?

А въпросния мъж откъде го познавате? Предполагам не сте го виждали само на снимка? Щото аз и на снимка не съм (не бях).

преди 9 минути, Lumberman написа:

Жените наистина са много по-емоционални (водени от чувства, чувствени) от мъжете.

При все това не се отричам от тези си думи.

Аз за чувствата си въобще не мисля... честно казано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Mediterranean написа:

Офф, това пък за комуникацията на лични с модератор...е няма такъв майтап. Аз нали съм им писала, когато ми заключиха тема и единият в друга тема се изказа пред всички с нескрита неприязън към мен и ме нахока, че съм му била писала на лични. Използвам много меки думи, че много чувствителни. 

Така че, не им се хващай.

"– Не му казвай !

– Но той току що каза, че иска да му кажем.

– Не, той току що каза, че иска да си мълчим и да не казваме нищо!"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заглавието на темата е яко!

Това може да е, от тема за черните дупки и гравитацията до побоят на жени и заслужен ли е.

Но аз лично трудно помня заглавия вкл. имена на хора, за това ще е много забавно някой ако пита: Абе ти писал/а ли си в ТТСМ? :giggle1:

... та, за какво е темата? Така де материята?

преди 7 часа, Реджеп Иведик написа:

"– Не му казвай !

– Но той току що каза, че иска да му кажем.

– Не, той току що каза, че иска да си мълчим и да не казваме нищо!"

Подозирам, че тук е зашифрована някаква ценна мъдрост, Ага, но може ли някакъв жокер, че така не се сещам :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Callipso написа:

Не се цупя. Отворих си нова тема. Защо искате да ме убедите, че съм страшно разочарована и ядосана. Не е така.

Добавила съм достатъчно, но очевидно вие страничните от публиката искате да ми обясните и да ме убедите, колко е неморално да показвам и заявявам и обяснявам публично чувствата си.

Аз не мисля така. Няма от какво да си почивам.

а можете ли да обясните чувствата си ?  защо, кога и как 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.03.2019 г. в 12:23, Yvan Sergeеv написа:

а можете ли да обясните чувствата си ?  защо, кога и как 

Да. Защото съм ги усетила, когато съм разбрала, че щурец се  измаря да свири, както дервиш танцува...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък нищо не усещам. И тоя г-н Калин (чакай да покажа уважение аз) те омаловажава извънредно много. От любовта до омразата има една крачка, така че не знам що още стоиш.

Не че подстрекавам, просто разсъждавам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Callipso написа:

Да. Защото съм ги усетила, когато съм разбрала, че щурец се  измаря да свири, както дервиш танцува...

а може да имаш  чувства към някой по- готин и свестен като сергеев .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 12.03.2019 г. в 3:23, Mediterranean написа:

Аз пък нищо не усещам. И тоя г-н Калин (чакай да покажа уважение аз) те омаловажава извънредно много. От любовта до омразата има една крачка, така че не знам що още стоиш.

Не че подстрекавам, просто разсъждавам.

Не ме познава, за да бъде първо изискано, а след това обвинен в неуважение. Аз не харесвам клишета. Когато и ако се влюбя, летя. Крачките не са опция.

Търпението е нещо, което ще усъвършенствам, вероятно докато съм жива. Не ч е се оправдавам, просто разсъждавам. Забелязваш, че и аз го умея, но по малко по-различен начин?

на 12.03.2019 г. в 10:46, Yvan Sergeеv написа:

а може да имаш  чувства към някой по- готин и свестен като сергеев .

Може, но нужно ли е? Повече ми харесва аз да си избирам към кого да са чувствата ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може, но нужно ли е? Повече ми харесва аз да си избирам към кого да са чувствата ми.

не е нужно но е препоръчително .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.03.2019 г. в 0:42, Callipso написа:

Да кажем, че от опита ми съм установила, колко е по-добре да се споделят чувства, защото утре може да ни няма.

Абсолютно съм Съгласна , че чувствата е Нужно да се Споделят.

Нали виждам в какви фрустрации и депресии изпада човечеството , поради това , че задържа емоциите си и не ги споделя , а ги таи в себе си.

Какво лошо и некачествено има да споделиш , че си влюбена в някой / я ?

И какво като е публично ? Да няма да му се натрапваш на админа на ЛС ? 

Правилно !  С тема най-добре .   Той , ако има някакви впечатления или симпатии сам ще те открие и ще ти изпрати "импулс".

Ако не са взаимни емоциите ще си остане само темата и волята , че си опитала. 

Други като не опитват , а само лазят след желаният обект - по-добре ли е ? 

За мен лично това са Комплекси и Страх , от Отхвърляне !

" един срам да си поискаш , 2 пъти срам да ти откажат"  :D

Щом си влюбена искрено - Действай , аз съм - ЗА ! 

И нека Силата да бъде с Теб.

Аз също съм се влюбвала Тук !

Първият ... доста увлекателно ме завладя .. Еротично така ...

И когато ми писа на лс и след няколко писма му открехнах "страстта си' ... Той сподели , че съм прекалено високо за него ..Боготворял ме ..

и .... замина с друга ..:sobbing:  Скочих директно и си отрязах косите до Кръста !  Сама се линчувах и ходех неколко месеца като в транс .

Другият , обикаляше из темите ми , като произволен метеорит.  Пишеше некви глупости и офейкваше. Не му обръщах внимание , загледах се в хронологията му - пишеше яко поне в политиката.

Веднъж се срещнахме в една тема - там реших да го цитирам ! Изчерви се , дръпна се лъзгаво , получи Свян !

Ръб със Свян , виждала си ? Страхотна Комбинация ! :shy11:

Не смее да разговаря с мен ... а аз вече въздух под налягане !  Скри се в една " идиотска тема".  

Брей , светъ обърнах да го търся ! :D Намерих го ..там на "завет" ..

И като си паркирах Крилата там , докато не го замъкнах с мен , не го оставих на мира ..

Отдаде ми се ,...какво ще прави ?  На моята Енергия никой не може да издържи :D

Тааа , като поискам някого - вземам си го !  Що да се мъча , като ме Вълнува ? 

По-Добре да го Имам и да му се наслаждавам , отколкото да се правя на Недостижима , а да го сънувам ! 

Нали така ? Така е Правилно ! мхм .. 

Късмет ти пожелавам , дори да не е с Калин ...с някой , които ще ти откликне ! 

Уважавам качествата ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 6 часа, Inana.. написа:

Цитат

Емоция (на латински: emoveo – „вълнувам се“) е понятие, изразяващо психичното състояние на индивида, повлияно от различни субекти и обстоятелства. Това състояние може да бъде както положително (възторженост, радост), така и отрицателно (покруса, скръб), но също така и състояние на безразличие (апатия). Емоцията е процес свързан с вътрешни състояния на организма и има външна наблюдаема страна.

Цитат

Чувството е понятие от психологията и е форма на отразяване на отношението на отделния индивид към околната среда – обекти или субекти.[1] То може да бъде положително (като обич, любов), отрицателно (като омраза, ненавист) или безразлично (безразличие). За разлика от емоциите чувствата са по-дълготрайни и по-устойчиви. Много от чувствата са обусловени генетически, но се формират и в обществото и играят огромна роля за поведението на човека. В преносен смисъл изразяват наличието на силна емоционалност.

Цитат

Истината е философско понятие, което няма едно единствено определение, но най-често се дефинира като твърдение, изказване, в съответствие с фактите или действителността. Специфични дефиниции на истината се използват в математиката, логиката, философията на науката, правото и религията. В разговорния език означава искреност в действията. Противоположното на истина е лъжа.

Редактирано от M.Николов
нарушение на правилата (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.03.2019 г. в 18:12, pa_pa написа:

Следващият път се постарай повече , ако решиш да ме цитираш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.03.2019 г. в 17:21, Inana.. написа:

Ръб със Свян , виждала си ? Страхотна Комбинация ! :shy11:

Не смее да разговаря с мен ... а аз вече въздух под налягане !  Скри се в една " идиотска тема".  

Брей , светъ обърнах да го търся ! :D Намерих го ..там на "завет" ..

И като си паркирах Крилата там , докато не го замъкнах с мен , не го оставих на мира ..

Отдаде ми се ,...какво ще прави ?  На моята Енергия никой не може да издържи :D

Тааа , като поискам някого - вземам си го !  Що да се мъча , като ме Вълнува ? 

По-Добре да го Имам и да му се наслаждавам , отколкото да се правя на Недостижима , а да го сънувам ! 

Нали така ? Така е Правилно ! мхм .. 

Късмет ти пожелавам , дори да не е с Калин ...с някой , които ще ти откликне ! 

Уважавам качествата ти.

Мерси за пожеланията. Установих, колко по-различна съм от теб. По малко по-специален начин, определени вълнения осмислят духовния ми свят.

Енергията ми е от обикновените. Нямам крила. Опитвам се да искам толкова, колкото и аз ще мога да да дам впоследствие. Или поне близо до това, което съм получила. Нямам и високо самомнение, а се старая да опозная и отсрещния, така че да не съм му дразнител, който не осъзнава зряло, какво може да се случи.

Мисля, че влюбването и решението да заизпитваш определени чувства към определен човек, е сложно и съпроводено с много колебания, страхове, предразсъдъци и добдтвени стени, които не те правят нарочно недостъпен, а разумно предпазен да не бъдеш наранен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сама си пише сама си отговаря хахаха

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 5.03.2019 г. в 9:27, Maleficient написа:

Подозирам, че тук е зашифрована някаква ценна мъдрост, Ага, но може ли някакъв жокер, че така не се сещам

Това е прочутия диалог между Йосарян и Клевинджър.

Аз като казвам, че малко се чете Параграф 22.

Тука много фенове на Разораната Целина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Реджеп Иведик написа:

Това е прочутия диалог между Йосарян и Клевинджър.

Аз като казвам, че малко се чете Параграф 22.

Тука много фенове на Разораната Целина

Не знам защо си ме цитирал.

Не съм чела Разораната целина.

Параграф 22 пък отдавна, но скоро ще излиза филм с Джордж Клуни и може да си припомня сюжета.

Ето, за това ми харесват подобни заглавия на тема. Каквото и да се напише, не е спам, за раздела си е и по темата.

Сега, ако се появи изричен инспектор и се заяде за "материята", какво конкретно акцентира думата, тогава ще го мислим.

Все си мисля обаче, че е тъжно и в кой момент някой може да доскучае сам на себе си като се повтаря. С едни и същи или подобни реплики.

Театрална постановка да беше, Шекспир поставян, но от различни драматурзи, пак писва, баси!

Все пак да обясня кое е Тъжно.

Цикленето. Собственото си самоограничаване да не позволиш да приемаш повече информация, защото няма "място". Ако възприемеш, прочетеш и чуеш нещо повече и трябва да го осмислиш, ще се наложи да "изчистиш" доста от старото. Ама как? Като то ти е вече в "матрици". 

Ключова дума "Истина", имаме десет готови отговора. И някак общи. За стоиците, за гърците, за космонавтите, за цели европейски школи.

Бедна ти е фантазията, как твоето Тъжно дори не може да ти опише Ограниченост колко по-безнадежно е, и от диагноза за Рак! Вярвай ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Maleficient написа:

Не знам защо си ме цитирал.

Защото цитираш мой пост, в който се обръщаш към мен и ми задаваш въпрос. 

Ако не си чела разораната целина, не я чети. Хората, които са я чели, по добре да не бяха.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 19 часа, Реджеп Иведик написа:

Защото цитираш мой пост, в който се обръщаш към мен и ми задаваш въпрос. 

Ако не си чела разораната целина, не я чети. Хората, които са я чели, по добре да не бяха.

От 5.03.

Честно ли мислиш, че ще се върна и ще помня? Какво съм яла тогава, защо съм го написала и всичко, което би било важно ти да отговориш и да ме цитираш впоследствие?

Объркал си се.

Аз не харесвам "авторитетите", които ти се опитваш да подкрепяш, с цялата им отблъскваща селяндурщина, от висотата на петнайсетте им етажа!

Газим! Казала Хипатия много като са ѝ се отваряли!

Редактирано от Maleficient (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Maleficient написа:

От 5.03.

Честно ли мислиш, че ще се върна и ще помня?

Абе защо сички ме нападате. Попита ме защо те цитирах, отговорих ти. На пети март бях в Китай. Сега видях, че си ме цитирала, сега ти отговорих.

Не те карам да получаваш просветление. То насила не става. Зорлен гюзеллик олмаз, както казват някои братски славянски народи. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...