Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 11 минути, valkiria1 написа:

виж сега, преди няколко дни в тази тема, една съфорумка Малеф  нарече скъпия ми покоен баща мухльо. Човек, който никога през живота си не е виждала и който по стечение на тъжни обстоятелства, също никога не я е виждал, камо ли да  и причини нещо.Това понеже си говорихте за гавра с мъртъвци. Аз пък говоря за двойни стандарти.Не видях да има реакция, освен едно дежурно скриване на поста, понеже началството скри цял виц заради едно име, което даже филтъра не беше отбелязъл.Доклади вече не подавам. Дори не споделям с Капитана за тези неща.

Аз съм си една спяща, Годзила. Дремя кротко, докато някой не си позволи да ми влезе с бутонките в душата и да се подиграва с любимите ми хора. Да е ясно!!!   ТЧК.

Валкирия, за подобни гаври Бог съди по-строго от хората.

Майка ми, светла ѝ памет, още не беше погребана, когато една женица ми се обади по телефона за да се изгаври с паметта ѝ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, valkiria1 написа:

Това понеже си говорихте за гавра с мъртъвци.

Няма никаква гавра.

За бумеранга иде реч, тва че са тръгнали да се припознават у некои си, си е техен проблем.

преди 3 минути, Мойра написа:

Валкирия, за подобни гаври Бог съди по-строго от хората.

мда я - Бог съди

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Мойра написа:

Майка ми, светла ѝ памет, още не беше погребана, когато една женица ми се обади по телефона за да се изгаври с паметта ѝ.

Сигурна съм че Бог я е наказал тая твар

Светла й памет, тя е добре, знаеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, valkiria1 написа:

виж сега, преди няколко дни в тази тема, една съфорумка Малеф  нарече скъпия ми покоен баща мухльо. Човек, който никога през живота си не е виждала и който по стечение на тъжни обстоятелства, също никога не я е виждал, камо ли да  и причини нещо.Това понеже си говорихте за гавра с мъртъвци. Аз пък говоря за двойни стандарти.Не видях да има реакция, освен едно дежурно скриване на поста, понеже началството скри цял виц заради едно име, което даже филтъра не беше отбелязъл.Доклади вече не подавам. Дори не споделям с Капитана за тези неща.

Може ли да видим този пост?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

Сигурна съм че Бог я е наказал тая твар

Светла й памет, тя е добре, знаеш

Злобата и завистта никога не умират в душите на тези, които са ги допуснали в живота си.

Не знам как такива души биват допуснати в отвъдното, без да се пречистят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, valkiria1 написа:

Аз пък говоря за двойни стандарти.

Ми как

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Радул написа:

Може ли да видим този пост?

Инсинуации и бледи опити да бъдем интересни. На какво са готови хората да са известни и поне малко да говорят за тях. Хора с голямо его.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щото Света Дучка в предишната тема "идиотчитата" ми рече на мен лично да лапам на баща ми, който също е покойник доста отдавна, та да не си ги объркала двете и поста да е някакъв камбанен звън?

@valkiria1    ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Мойра написа:

Отиват с кармата. Тя се чисти в следващи прераждания. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Радул написа:

Щото Света Дучка в предишната тема "идиотчитата" ми рече на мен лично да лапам на баща ми, който също е покойник доста отдавна, та да не си ги объркала двете и поста да е някакъв камбанен звън?

@valkiria1    ???

Ужасно, как е възможно това. Долно и гнусно. Да не бях го чел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Мойра написа:

Злобата и завистта никога не умират в душите на тези, които са ги допуснали в живота си.

Тва са низшите черни.

Те не отиват при Бог, защото самите те не искат, защото мразят Светлината мразят Бог. Прераждат си се пак в такива чернилки - един непрестанен кръговрат. Витаят си в ниското поле тяхното си.

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Не е вярно. Ако пожелаят да минат в Светлината - тогава да. Но повечето си си остават у черното пак.

Те не желаят Бог и неговия Дом.

Видно е и от живота им на земята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е вярно. Ако пожелаят да минат в Светлината - тогава да. Но повечето си си остават у черното пак.

To се вижда даже във форума, чии мнения са като некролози...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Радул написа:

To се вижда даже във форума, чии мнения са като некролози...

Да, черни, удебелени. Черно. Грозно.

Трябва да е колоритно, цветно. Или поне да не е удебелено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Реджеп Иведик написа:

е....

ут туй по доле ф ко дъ го преродиш(тва прозвуча сякаш ас утгуварям зъ преражданията на грешницити:D)...ф гнида....или ф моркуф

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, _nib_ написа:

е....

ут туй по доле ф ко дъ го преродиш(тва прозвуча сякаш ас утгуварям зъ преражданията на грешницити:D)...ф гнида....или ф моркуф

ааа нема обиждаме гнидите моля

и моркуфите

:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ся грешници....бол

и я ф тува число....

дъщерята...събрала некое друго евро...иска си напрай ринопластика....

аз съм ларж....

жената-на контра-ма на....ма ся....

лекинко и подшушнах на дъщеря ми-нема и обръщаш внимание на манипулаторката...сяш върти,ши сучи....щъ искаръ теб виновна за сичкити двайспет гудини назат....щот я съм виновян зъ сичкити двайс шес...:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ааа нема обиждаме гнидите моля

и моркуфите

:D

Първо се научете да не се гаврите с мъртъвци, после да не обиждате хора които не познавате... и чак накрая за гнидите и морковите. Ма то си ви идва отвътре нали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

кой нъмъ ъресвъ дъ яде лай....лайм

да лайм....

дъмуй кисялу и стипцъву

ф устягата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _nib_ написа:

да лайм....

дъмуй кисялу и стипцъву

ф устягата

Брато, теб никой не те забелязва, забрави ъресваниту и ниаресвъниту, те не се отнасят никога за теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

некой....некъде.....дъй гуворял с въздухъ....дъзнай изикъ му случайну....

тюуууу...сал един ветер....

дуъ ли дуъ

ний тайнити ъгенти сми низълибижими....

психопати идин вит...:D

ръбъш....късъш....фърляш....

на кучяата

дет вика народа-,,кучета го яли"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, _nib_ написа:

да лайм....

дъмуй кисялу и стипцъву

ф устягата

ма от другото ша са засити уе

:lol6:

садаржа фитамини а в с д е й я ю

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, haidukpikaso написа:

ма от другото ша са засити уе

:lol6:

садаржа фитамини а в с д е й я ю

:ohmy:куей тва другуту?

устана сал тор от ,,полЕтата" дъйде...

уточнявам полетата това са местата с човешки екскременти...низнам дългу нъписау праялну нъдва литръ биръ и низнам колку ръкия

а....

щеф дъ питъм....ут га имъ неаресвъне....некои амеби щеха да имат на минус сто иляди ут мени

чехълчитътъ-нье

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Радул написа:

@valkiria1    ???

какво по-точно не ти е ясно, или искаш да знаеш...редактиран мой пост от Алгор на 8.8 след явно подаден доклад от Малеф, при това забележи ,че става въпрос за виц и той  е изтрит от Алгор, макар ,че е допуснат за публикация от филтър. Хайде сега попитай Хайдука ,какво пишеше в поста на Малеф , който изведнъж изчезна  и за който явно е подаден доклад...нали се сещаш, че тук стават грозни работи и нещата не са само от едната страна.

Да , Малеф нарече покойния ми баща мухльо и се надявам да си наясно,че няма как да измисля това. Въпрос е кой ще признае,че поста е изтрит защото , ако го бях докладвала , въпросното същество трябваше да има бан. Може да си учуден от много неща, но аз лично не. И не си въобразявай ,че аз  си мълча, защото не мога да кажа много неща. Досадно ми е вече и противно.

пп апропо, защо не вземеш да зададеш въпрос на Калин , за тези доклади ? Защо не го попиташ защо е наказал той или друг модератор сирена...мъжко е да опиташ и там ..или знаеш предварително отговора...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...