Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Гост

преди 4 минути, haidukpikaso написа:

с ваште л***а по ваште глави

За съжаление фекалийте струят главно от теб...но не те и упреквам,липсата на социален живот и мъж водят до това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, .Alex&Vanko. написа:

Коя е жената на Алгор?

Алголица....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Sleda написа:

:lol6:        :laughing5:         :emoji_smiley-07:        :jumping11:         :giggle1:

Утре е събота, ура!

Повече време ще имаме да си общуваме във виртуалния свят!

Аз мисля да са цамбурна, ако е хубаво времето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Sleda написа:

:lol6:        :laughing5:         :emoji_smiley-07:        :jumping11:         :giggle1:

Утре е събота, ура!

Повече време ще имаме да си общуваме във виртуалния свят!

ами тя съботата е дадена за почивка..справка Библията. При нас пълна почивка, релакс, ядене, пиене ,молитви...

Считам ,че Биенвенида ми е пратена от Адонай. Тази жена не каза гък, а изнесе толкова работа. Говорихме си с Капитана, че тя наистина заслужава още нещичко като добавка. Днеска направо ме изуми. Донесла си един сандвич и седна на верандата да го хапне. Вода пие от чешмата.Казах и , Бени щом си в нашата къща и ни помагаш, ще ядеш от нашата храна. Отваряш хладилника и на корем. Тя се усмихна едно такова особено. Абе...какво да ви говоря...живот

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

ами тя съботата е дадена за почивка..справка Библията. При нас пълна почивка, релакс, ядене, пиене ,молитви...

Считам ,че Биенвенида ми е пратена от Адонай. Тази жена не каза гък, а изнесе толкова работа. Говорихме си с Капитана, че тя наистина заслужава още нещичко като добавка. Днеска направо ме изуми. Донесла си един сандвич и седна на верандата да го хапне. Вода пие от чешмата.Казах и , Бени щом си в нашата къща и ни помагаш, ще ядеш от нашата храна. Отваряш хладилника и на корем. Тя се усмихна едно такова особено. Абе...какво да ви говоря...живот

тя каква е по народност

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, haidukpikaso написа:

тя каква е по народност

Мексиканечка, наверно е, нашего брата!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Sleda написа:

Мексиканечка, наверно е, нашего брата!

ясно, манталитета им е такъв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Валка, от кога испаноезичните започнаха да кръщават дъщерите си с такива имена(Биенвенида=Добре дошли)?

Или отново си правиш майтапи с идиотчетата?🤣

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пусни българин у къщата си и глей как я няма

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, haidukpikaso написа:

пусни българин у къщата си и глей как я няма

Ти не беше ли изявен български патриот?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, valkiria1 написа:

И аз пия вода от чешмата, ма малко пия. Повече плодове ям и колкото на кафенца. Ма свикнах на кафе американо, с много вода. Отначало ми беше терсене, сега ми харесва.

Валка, правиш ли си грахова супа от сушен грах? Много ми е вкусна. Сушеният грах още не е дошъл в БГ, ма ше дойде. Квото е се е появило и е станало в Америка, минат се не минат 5 - 6 години и е отишло по целия свят.

Фондовете пак се сринаха, чичото пак се изрепчил    :shock11:  Всеки с дертовете си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, M.Николов написа:

Валка, от кога испаноезичните започнаха да кръщават дъщерите си с такива имена(Биенвенида=Добре дошли)?

това е име бе

https://www.abc.es/estilo/gente/abci-bienvenida-perez-201808040232_noticia.html

излагаш се ти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, haidukpikaso написа:

тя каква е по народност

мексиканка. ..сега като се замислих , то май името и значи, "Добре дошла".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, M.Николов написа:

Ти не беше ли изявен български патриот?

Сега няма печалба. Затова. Ако има печалба ще стане даже и еврейка. Като Сара Търновска.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Сара_(Теодора)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, valkiria1 написа:

мексиканка. 

Следа позна

:yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

“Майтапи и майтапи не е все едно и също”. Има хубави и има и лоши. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, M.Николов написа:

дадох ти линк ко ми пращаш преводи

да те зарина с линкове ли как е превода пък на моето име на амнайсеиляди езика

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, valkiria1 написа:

мексиканка. ..сега като се замислих , то май името и значи, "Добре дошла".

А стига бре!

преди 12 минути, M.Николов написа:

преди 1 минута, haidukpikaso написа:

дадох ти линк ко ми пращаш преводи

да те зарина с линкове ли как е превода пък на моето име на амнайсеиляди езика

Ще пропусна, ти да беше отговорила на въпроса към теб, не на въпрос към друг.

и тук не става на въпрос за превод, а за буквално значение на фразата на използвания език!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

много красиво име

Добре дошла

ко бе Николов - Божидар нямаме ли си ние а, Благовест и да не ги изреждам

същото е ама дай ти на тебе да се заяждаш - там при ония скучно ли е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, valkiria1 написа:

Ами поставИ се на нейно място....как мислиш? Няма ли да се усмихнеш и ти ОСОБЕНО? Не се заяждам, аз бих се озъбила, тъй де...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Sleda написа:

Ами поставИ се на нейно място....как мислиш? Няма ли да се усмихнеш и ти ОСОБЕНО? Не се заяждам, аз бих се озъбила, тъй де...

е чак пък да се зъбиш що - хляб ти дават хората

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Sleda написа:

И аз пия вода от чешмата, ма малко пия. Повече плодове ям и колкото на кафенца. Ма свикнах на кафе американо, с много вода. Отначало ми беше терсене, сега ми харесва.

Валка, правиш ли си грахова супа от сушен грах? Много ми е вкусна. Сушеният грах още не е дошъл в БГ, ма ше дойде. Квото е се е появило и е станало в Америка, минат се не минат 5 - 6 години и е отишло по целия свят.

Фондовете пак се сринаха, чичото пак се изрепчил    :shock11:  Всеки с дертовете си.

Имаме машина за кафе. Пием минерална вода.Навик. Винаги и навсякъде. Бобовите много не ги обичам. Кандисвам заради Капитана.Плодове и зеленчуци на корем..за ядене, за пюрета, за десерт ..за всичко. Знаеш, че тук цяла година има прясно от всичко. Фризера е за сладолед. Обичам и съм фен на фермерските пазари.  По-скъпичко, но си заслужава. Фондовете не ми пречат , нито притесняват..Аз се държа за шлифера на Адонай :lol6:Той да му мисли.

била ли си на фермерски базар...

]48109341483_ac57c5b33b.jpg

]48109342888_097de93054.jpg

]48109299031_4ce21c5459.jpg[

]48109297831_8d2276326e.jpg

преди 14 минути, Sleda написа:

напротив. Жената остана изненадана ,че и предлагам. Имам принцип, когато съм доволна от един човек и той се старае за нас, аз също се старая за него. Мисля,че така е редно. Ти го пускаш в къщата си и той става по един или друг начин част от теб.

преди 23 минути, haidukpikaso написа:

Следа позна

:yanim:

ами тука има много мексиканци,работят във всички сфери.  Двама от работниците днес също бяха мексиканци.Аз затова писах, че търся  и някой Пако за градинската работа и гаража. Но тя няма право да ни предлага хора. Когато търсихме, разчитах на агенция ..по сигурно е, защото проверяват кандидатите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, valkiria1 написа:

Имаме машина за кафе. Пием минерална вода.Навик. Винаги и навсякъде. Бобовите много не ги обичам. Кандисвам заради Капитана.Плодове и зеленчуци на корем..за ядене, за пюрета, за десерт ..за всичко. Знаеш, че тук цяла година има прясно от всичко. Фризера е за сладолед. Обичам и съм фен на фермерските пазари.  По-скъпичко, но си заслужава. Фондовете не ми пречат , нито притесняват..Аз се държа за шлифера на Адонай :lol6:Той да му мисли.

била ли си на фермерски базар...

]48109341483_ac57c5b33b.jpg

]48109342888_097de93054.jpg

]48109299031_4ce21c5459.jpg[

]48109297831_8d2276326e.jpg

напротив. Жената остана изненадана ,че и предлагам. Имам принцип, когато съм доволна от един човек и той се старае за нас, аз също се старая за него. Мисля,че така е редно. Ти го пускаш в къщата си и той става по един или друг начин част от теб.

Пуснала си я в къщата си да ти работи.

Зависи как си я наела. В повечето случаи не им е разрешено да приемат нищо от хората за които работят. Обаче мексиканците по-често приемат кафе или плодове, американци които работят за теб, например ремонт, никога НЕ приемат, излизат навън и си изяждат сандвича. Обаче приемат пари като благодарност, и аз мисля, че така е редно. Живея от 20 години в САЩ.

Обикновено купувам храна от Whole Foods. Впрочем, нещо любопитно, Walmartките печелили по $5 милиона на....познай. На час!

Добре, че твоят Адонай има шлифер    😀

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...