Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ToBy

Премиършип - футбол от Англия

18 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион тази година?

• Арсенал
      1
    • Ливърпул
      1
    • Манчестър Сити
      5
    • Манчестър Юнайтед
      8
    • Нюкасъл
      0
    • Тотнъм
      0
    • Челси
      3

Препоръчан отговор

Жалко за Тотнъм Публикувано изображение

---------------------------------------------

Манчестър Юнайтед обвини Емил Данчев в спекулации

Публикувано изображение

Манчестър Юнайтед обвини мениджъра на Димитър Бербатов – Емил Данчев в спекулации. „Шапки долу за личния агент на Димитър Бербатов. Всички специалисти по Пи Ар могат да му завидят за тиражирането в медийното пространство на "новината", че Манчестър Юнайтед щял да предложи през лятото 25 милиона лири за Бербатов. А това, че стилът му на игра не подхожда на вижданията на Алекс Фъргюсън не е важно, важно е таблоидът (б.а. Нюз ъф дъ Уърлд) да скалъпи продаваема история", пише изданието Absolutely United.

Преди два дни в рубриката си за клюки, озаглавена "Историите, които някои хора биха искали да останат скрити", неделното издание на таблоида Сън - Нюз ъф да Уърлд, съобщи за предстояща оферта на Манчестър Юнайтед за нападателя на Тотнъм Димитър Бербатов на стойност 25 милиона лири.

Според Absolutely United историята е съчинена в опит да се подобрят личните условия на играча в сега действащия договор на Бербатов с Тотнъм. По този начин действал и Жорже Мендеш, личния агент на Кристияно Роналдо - с публикации за "оферти" от други големи отбори косвено да принуди Манчестър Юнайтед да даде по-голяма заплата на португалския футболист.

Източник: sportal.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фенът на Тотнъм наказан доживот

Тотнъм наложи доживотно наказание на фена, позволил си да нахлуе на терена и да атакува Франк Лампард след загубата с 1:2 от Челси в преиграване от 1/4-финалите на ФА Къп.

Освен, че отнесе масов побой от играчите на Челси още на терена и ще бъде съден, пишман-хулиганът няма да може да посещава домакинските мачове на любимия си отбор до края на живота си.

"По случая с инцидента по време на преиграването с Челси, ние потвърждаваме, че двама запалянковци нахлуха на терена, по един от всеки клуб. Фенът на Тотнъм получава незабавна забрана доживот за посещаване на наши двубой на "Уайт Харт Лейн" и ще се изправи пред съд през следващата седмица.

Всички подробности около нахлуването на терена на привърженика на Челси са изпратени на техния клуб и се надяваме да предприемат същите мерки," гласи официалното изявление по случая на клуба на Димитър Бербатов.

Източник: sport1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво правят хората на момента...а в БГ удариха момиче с бомбичка в главата....и до там беше...3 дена пушилка и тва е...

Ама феновете навсякъде са еднакви ! В Италия убиха полицай ... в Германия винаги има сбивания след мачовете от по-долните групи ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да , но там има осъдени, затворени.....Тук няма такова нещо, преди няколко години нали убиха фен в София....????

Taка е ... тапаци сме и тва е ! :handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Израел и Англия завършиха наравно 0:0 в квалификационен мач за европейските финали от група Е, игран на стадион "Рамат Ган" в Тел Авив. Англичаните направиха поредния си безличен мач под ръководството на мениджъра на тима Стив Макларън, който замени Свен Горан Ериксон веднага след световното първенство в Германия през миналото лято.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мидо напуска Тотнъм заради Бербатов

Публикувано изображение

Египетският нападател на Тотнъм Ахмед Хосам Мидо призна, че най-вероятно ще напусне английския клуб през лятото. Основана причина за това е, че той не може да спечели титулярно място в отбора и българинът Димитър Бербатов е основен виновник за това.

”Бербатов е в такава форма, че просто трудно се дореждам до титулярните единайсет”, каза нападателят за английските медии. - Освен това имах лош късмет с контузии през целия сезон и това много повлия на представянето ми. Всеки път, когато заигравах добре се случваше така, че получавах травма. В скоро време ще проведем сериозни разговори с мениджъра Мартин Йол, защото не искам само да получавам заплата без да играя. Не е това моята цел. Има интерес от страна на Манчестър Сити и ПСВ. Дори треньорът на холандците Роналд Куман ми звъня, за да пита как стоят нещата при мен”, разкри египтянинът.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Англичаните направиха поредния си безличен мач...

Вече има съвсем реална опасност да не се класират Публикувано изображение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече има съвсем реална опасност да не се класират Публикувано изображение.

Кой каквото ис направи , друг не може да му го направи ...

А иначе ... искам да се класират , защото имат добри играчи и едно Европейско първенство без големите отбори в него няма да бъде интересно :help:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой каквото ис направи , друг не може да му го направи ...

А иначе ... искам да се класират , защото имат добри играчи и едно Европейско първенство без големите отбори в него няма да бъде интересно :)

Да,ама ако се класираме шанса за титла се увеличава ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма треньор англичаните. Тоя Макларън никога не е бил нещо кой знае какво. Помощник на Сър Алекс,после отиде в Мидълзбро,където не направи нищо особено,и изведнъж - хоп,хайде в националния...Доста странно беше това решение на шефовете на ФА...Още малко ще го изтърпят и ще му резнат зелката и на него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли Стив Макларън ще си иде скоро, на Острова проявяват неразбираема за нашите стандарти търпимост към треньорите, за което определено им завиждам. И аз не съм убеден, че сегашният избор бе най-удачния, защото отборът играе зле - за кой ли път англичаните имат великолепни футболисти и нямат отбор Публикувано изображение , а и рязко намаляха шансовете за класиране, но се надявам на по-добро представяне в следващите мачове. То пък какво ли друго ми остава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли Стив Макларън ще си иде скоро, на Острова проявяват неразбираема за нашите стандарти търпимост към треньорите, за което определено им завиждам. И аз не съм убеден, че сегашният избор бе най-удачния, защото отборът играе зле - за кой ли път англичаните имат великолепни футболисти и нямат отбор Публикувано изображение , а и рязко намаляха шансовете за класиране, но се надявам на по-добро представяне в следващите мачове. То пък какво ли друго ми остава...

Аз мисля , че Макларън е добър треньор , но в националния отбор на Англия не му потръгна добре . Ако не се класира Англия за Евро 2008 търпението на Острова ще се изпари :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стюърт Пиърс е може би наистина подходяща алтернатива, а и доводите са основателни. Но не мисля, че лордовете от FA ще приемат на сериозно "нашата" оферта. Дългогодишната традиция показва, че помощник-треньорът става лидер след поредната смяна, та по тази логика отново идва ред на Тери Винейбълс (може би?).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен подходящият човек е треньорът на Болтън - Сам Алърдайс. "Големият Сам" е треньор,който успя да превърне скромното отборче на Болтън в отбор,който всяка година се бори за участие в евротурнирите и побеждава редовно грандовете. Така като се замисля,няма други подходящи английски треньори...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лампард искал да напусне лагера на Англия

Публикувано изображение

Полузащитникът на Челси е пожелал да напусне лагера на националния отбор на Англия, след като е разбрал, че няма да играе срещу Андора. Това съобщава вестник “The Sun”. Лампард е с контузия в китката и неговото желание е било да се върне в родината си, за да започне лечение. Контузията в китката бе получена на една от тренировките на националния тим. След като е изразил желанието си да се прибере, обаче от треньорския щаб са го убедели да остане с останалите в отбора и да гледа мача с Андора в Барселона. “Не съм оставил Лампард извън състава, заради качествата му. Просто не искам да рискувам здравето му, а има много други футболисти, които могат да свършат работата си. Той го прие и бе на стадиона, за да подкрепя отбора”, заяви селекционерът на националния отбор Стив Макларън.

Агенция Фокус

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Англия сравниха Бербатов с Иън Ръш

Публикувано изображение

Капитанът на българският национален отбор по футбол Димитър Бербатов бе сравнен с легендата на Ливърпул Иън Ръш от английския вестник ”Гардиан”. В редовната си колонка в изданието бившият мениджър на Тотнъм Дейвид Плийт каза, че с играта си Бербо и съотборникът му Роби Кийн много напомнят на уелсеца. ”Начинът, по който Бербатов и Кийн успяват да се измъкнат от персоналните си пазачи без дори да бъдат усетени, много напомня на това, което едно време правеше Иън Ръш”, коментира той играта на двамата. Относно вчерашната минимална победа на ”шпорите” с 1:0 над Рединг, Плийт коментира, че резултатът е можело да бъде много по-изразителен в полза на домакините. ”Можеше да има доста повече голове. Тотнъм доминираше през почти целия мач, но от всички положения, които създаде взе попедата от дузпа”, добави 62-годишният специалист.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм твърдо зад червените дяволи. FOREVER MANCHESTER INITED

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майкъл Оуен се завръща срещу Естония

Публикувано изображение

Нападателят на Нюкасъл Майкъл Оуен ще бъде на разположение на Стив Макларън за двубоя на националния отбор на Англия срещу Естония от европейските квалификации. Бившият играч на Ливърпул е провел разговор със селекционера на "Трите лъва", в който го уверил, че може да разчита на него. Макларън е остро критикуван от медиите и феновете на Острова след трагичната игра на Англия в последните срещи и възлага огромни надежди на Оуен да реши проблемите на тима в нападение.

Публикувано изображение

Майкъл не е играл футбол от миналото лято, когато получи много тежка контузия в коляното по време на световното първенство в Германия. Той обаче е близо до завръщане в игра, след като постепенно увеличава натоварванията в тренировките. Дори има възможност Оуен да играе в мача на резервите на Нюкасъл срещу Манчестър Юнайтед в сряда. От щаба на Нюкасъл обаче не искат да поемат никакъв риск с нападателя и ще го пуснат в игра, когато е напълно готов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм твърдо зад червените дяволи.

FOREVER MANCHESTER INITED

значи си за Белгия :)

Белгия не бяха ли червения динамит...?

А и става много интересно Ман. Юн. падат с 1:2 от Нюкясъл а Чесли бият отбора на Бербо с 1:0 и така преднината на отбора на сър Алекс пада на 3 точки...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бъркаш ги с Дания....

Манчестъ падат от Портсмут...

Да прав си погледнал съм за Шефийлд Юн...

http://football.dir.bg/group.php?id=229

Изтървах тази седмица доста мачове покрай празниците и работата и трябва да се доверявам на алтернативни източници за да се осведомявам за резулатите...добричкия стар (www.livescore.com)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз гледах Уотфорд - Портсмут - много голове много нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майкъл Оуен се завърна с гол

Публикувано изображение

Майкъл Оуен направи така дългочаканото си завръщане на терена в приятелска среща срещу шотландския Гретна, проведена при затворени врати. Нападателят на Нюкасъл не се бе появявал в игра от миналото лято, когато скъса коленни връзки по време на световното първенство в Германия. 27-годишният Оуен отбеляза гол при завръщането си. Той се разписа в 10-ата минута, а игра до 70-ата минута. "Много сме щастливи от завръщането на Майкъл", заяви мениджърът на Нюкасъл Глен Рьодер. Има вероятност Оуен да е разположение за двубоя от Висшата лига срещу Челси на 22 април на "Сейнт Джеймсис Парк". Завръщането в игра на бившия играч на Ливърпул носи нови надежди и за националния селекционер на Англия Стив Макларън, който разчита много на Оуен да реши проблеми на отбора в нападение.

Един от най - добрите нападатели , според мен ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отнемат точки на Арсенал?

Арсенал може да претърпи сериозен удар по амбициите си за място в зона Шампионска лига, твърдят медиите на Острова. Причина за това е дискусионния трансфер на Александър Хлеб за 10 милиона паунда през 2005 година.Футболната федерация на Беларус иска ФИФА да отнеме точки на Арсенал, заради неизпълнение на финансови задължения към първия клуб на Хлеб – Динамо Минск.От бившата соцрепублика съобщиха, че все още не е получен делът от трансферната сума, заплатена от“топчиите“на Щутгарт преди две години.Хлеб прекара голяма част от тийнейджърските си години именно в клуба от Минск и оттам настояват да получат около 200000 паунда за развитието на футболиста.Шефът на местната академия Валентин Домашевич настоява, че Арсенал са пренебрегнали грубо многото отправени до тях писмени искания да бъде изплатена сумата.Той заяви:“Все още не сме видели никакви пари. От Арсенал имаха срок до 27 декември миналата година да се разплатят, но не го сториха. Писна ми да говоря за това. По някаква причина, никой не подлага насъмнение честността и чувството на отговорност на англичаните.“ФИФА ще разгледа случая в края на месеца, но снощи говорителят на Арсенал обяви:“Изобщо не може да става дума, че парите са забавени умишлено. Не сме имали никакви разговори с Динамо Минск. Ако те ни се обадят и ни предоставят банковата си сметка, парите ще бъдат изпратени, просто е.“

Източник: Дарик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абрамович иска Клинсман в Челси

Публикувано изображение

Английският шампион Челси проявява интерес към бившия селекционер на германския национален отбор Юрген Клинсман, съобщава в днешния си брой британският таблоид "Сън". Според информация на изданието хора от компанията "Милхаус Капитал", която също е собственост на милиардера Роман Абрамович, са пътували до Лос Анджелис, за да разговарят с Клинсман. Германският специалист изведе Бундестима до третото място на световното първенство това лято, след което напусна поста си. По-късно Клинсман отказа да поеме селекцията на САЩ. Според "Сън" обаче Клинсман е точният млад, динамичен човек, който може да придаде на Челси искания от Абрамович имидж. Ръководството на клуба обаче ще се изправи пред сериозни затруднения, ако иска да вземе Клинсман за мениджър, тъй като той живее в Лос Анджелис и не желае да мести семейството си, като не го направи дори докато беше селекционер на Германия.

Настоящият мениджър на "сините" Жозе Моуриньо вчера сподели, че не може да каже дали ще остане в Челси и след края на сезона, защото никой в клуба не му е казал. Той заяви, че има желание да изпълни договора си до 2010 година. Попитан защо тогава не може да гарантира, че ще остане, той отговори: "Никой не ми е казал. Аз им казах, че искам да остана, говорих с Питър Киниън". Той сподели, че е инструктирал агента си да не преговаря с Реал (Мадрид), след като "Сън" разкри, че испанският гранд има желание да го привлече. Моуриньо ще трябва да плати 15 милиона паунда неустойка, ако бъде доказано, че е в контакт с друг клуб. "Имам договор с Челси. Забраних на агента ми да говори с други клубове, не мога да направя нищо повече от това. Сигурно 200 пъти съм казвал на ръководството, на играчите и на феновете, че искам да остана", заяви той.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преговорите за новия договор на Джон Тери се провалиха

Публикувано изображение

Капитанът на Челси Джон Тери потвърди, че преговорите с ръководството за подновяването на договора му не са стигнали до успешен край. Той е получил предложение за нов 5-годишен контракт, но двете страни не са се разбрали относно финансовите параметри на сделката. Английският национал има желание да остане в отбора, към който се присъедини още на 14-годишна възраст до края на кариерата си, но в същото време политиката на клуба не предвижда на играчите да се предлагат договори за срок от над 5 години.

„Не се разбрахме, но кой знае – възможно е скоро преговорите да продължат. Не очаквайте обаче аз да направя първата крачка”, коментира бранителят. – Сега насочвам цялото си внимание към предстоящите мачове, защото имаме невероятния шанс да се преборим за 4 трофея. Като капитан на Челси съм длъжен да покажа на всички, че отборът е готов за това предизвикателство”.

Тери категорично отрече, че изчаква да види дали мениджърът Жозе Моуриньо ще остане в Челси. „Нещата не стоят така. Разбира се, че Жозе е направил много и за мен, и за клуба, но оставането ми не е пряко обвързано с неговото бъдеще начело на тима”.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...