Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Според вас неумението да се оправяш сам на битово ниво признак на малоумие ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Anne написа:

Според вас неумението да се оправяш сам на битово ниво признак на малоумие ли е?

Признак на мързел е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само че не съм мързелива, просто не мога. Толкова ли е трудно за проумяване?:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Само че не съм мързелива, просто не мога. Толкова ли е трудно за проумяване?:speak:

Не, мързелива си. Какво значи не мога? Саката ли си. Нямаш крака или ръце, щото аз мога да те запозная със сакати хора, дето им свалям шапка за това какво могат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не естествено! Обикновено гениите са най-несамостоятелни! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не, мързелива си. Какво значи не мога? Саката ли си. Нямаш крака или ръце, щото аз мога да те запозная със сакати хора, дето им свалям шапка за това какво могат.

Просто не мога и това е. Не става дума за сакатост. Но не съм и малоумна,  защото малоумните не се интересуват нито от астрономия, нито от политика,  нито от образование, не обсъждат сложни теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Просто не мога и това е. Не става дума за сакатост. Но не съм и малоумна,  защото малоумните не се интересуват нито от астрономия, нито от политика,  нито от образование, не обсъждат сложни теми.

КОЕ НЕ МОЖЕШ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

КОЕ НЕ МОЖЕШ!

Да готвя, да чистя, страх ме е да пипам препарати, не мога да смятам и да пазарувам, нито да се къпя сама.

Сега не мога да се обяснявам подробно, стига ми, че майка ми ми развали целия ден,  пак скандали и глупости, щеше да счупи компютъра, мен ме дра, влачи, скуба, кара ме да и давам отчет за приятелската листа във фейсбук,  седеше да ме гледа какво правя, какво пиша, не ми дава да имам мнение за нищо, даже за политика............За нея съм луда, лоша и не знам още какво. Вече не издържам, побърквам се, мине не мине време и пак истерясва на теми хорско мнение и несамостоятелност.

Не ми е добре никак, гладна съм, дробовете ме болят от викане и разправии, кръвното ми е паднало...............

Малко ли ми беше следенето от Даниела, че сега и майка ми да ме следи....................

Третират ме като 10 годишна, а съм на 35, имам право да гласувам!

Обществото още ли живее в средновековието?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Да готвя, да чистя, страх ме е да пипам препарати, не мога да смятам и да пазарувам, нито да се къпя сама.

Сега не мога да се обяснявам подробно, стига ми, че майка ми ми развали целия ден,  пак скандали и глупости, щеше да счупи компютъра, мен ме дра, влачи, скуба, кара ме да и давам отчет за приятелската листа във фейсбук,  седеше да ме гледа какво правя, какво пиша, не ми дава да имам мнение за нищо, даже за политика............За нея съм луда, лоша и не знам още какво. Вече не издържам, побърквам се, мине не мине време и пак истерясва на теми хорско мнение и несамостоятелност.

Не ми е добре никак, гладна съм, дробовете ме болят от викане и разправии, кръвното ми е паднало...............

Малко ли ми беше следенето от Даниела, че сега и майка ми да ме следи....................

Точно за 2 седмици съм те научил на всичко това. Спри с глупостите ами вземи та се хвани в ръце. След време родителите ти няма да ги има и какво ще правиш след това. Не си болна, нито саката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лесно ти е да го кажеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Лесно ти е да го кажеш.

ДА! Много е лесно!! Идея си нямаш колко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anne написа:

Това всичкото без правописна грешка можеш да го напишеш,  а да напазаруваш и да се изкъпеш не можеш.  

Ми прав е Костов,  ограниченията ти сама си ги слагаш.  И още 200 теми да пуснеш промяната трябва ТИ да я предприемеш.  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Писането е лесно, но готвенето не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Третират ме като 10 годишна, а съм на 35, имам право да гласувам! - :lol6:. Това ли ти е проблемът, че не може да гласуваш!!! ОФФФФФ

преди 5 минути, Anne написа:

И кое му е трудно на готвенето??? Аз от 14 годишен съм сам. Знаеш ли , че се научих на всичко. Да переш, да гладиш, да почистиш, да си наготвиш. Е признавам си с шенето съм скаран и не, че не мога да се науча. Не ми допада. Та както казах за 2 седмици съм те вкарал в релси. Млада, здрава, права жена ми пише глупости.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Знам че не е, за това споменах пазаруването и къпането. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Емил Костов написа:

Третират ме като 10 годишна, а съм на 35, имам право да гласувам! - :lol6:. Това ли ти е проблемът, че не може да гласуваш!!! ОФФФФФ

И кое му е трудно на готвенето??? Аз от 14 годишен съм сам. Знаеш ли , че се научих на всичко. Да переш, да гладиш, да почистиш, да си наготвиш. Е признавам си с шенето съм скаран и не, че не мога да се науча. Не ми допада. Та както казах за 2 седмици съм те вкарал в релси. Млада, здрава, права жена ми пише глупости.

Писах, че мога да гласувам! Не се изразих добре, защото пиша бързо, понеже майка ми все влиза да ме наглежда къде какво пиша. И това, ако е нормално за вас, за мен не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Писах, че мога да гласувам! Не се изразих добре, защото пиша бързо, понеже майка ми все влиза да ме наглежда къде какво пиша. И това, ако е нормално за вас, за мен не е.

Ами спрете се де. Задай си въпроса след като майка ти си замине от този свят ти КАКВО ще правиш????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да полагаш усилия и да помагаш на родителите си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Здравей Anne,

Започни да правиш това, което те удовлетворява. Сигурна съм, че твоята майка те обича. Не се карай с нея, а я уважавай. Никой не може да разбере положението в което се намираш-  по-добре от теб самата и твоята майка. Вярвам че сме създадени да се радваме на живота. За това не обвинявай себе си или близките си за случващото се. Бъди благодарна на това, което имаш- колкото или какво и да е то. Не се страхувай от нищо, защото и да го отбягваш, то рано или късно ще ти се случи. Ако преодолееш страховете си ще разбереш, че те са били малки проблеми, които са те водили към по- големи, само защото си ги отбягвала. Започни с малки крачки към твоите мечти/желания. Прави това което обичаш най-много. Положителното мислене е най-големият лек за всичко, но стресът погубва. Нямам предвид да казваш на черното- бяло, но само ти можеш да направиш живота си по- хубав. Майка ти е твоя опора, но двигателя към по- хармоничен живот си ти. Мечтите може да не се сбъдват на 100%  , но ни носят положителна енергия, а тя е началото за добрата промяна. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първата малка крачка може да е като заключваш стаята си, за да не те притесняват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен Анне има ПСИХИЧЕСКИ а не физически проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уж не си саката а пък не можеш да се изкъпеш? Майка ти не ти дава лично време и пространство и какво ли още не...

Във всяко семейство има проблеми, но вашето е за освидетелстване....

Ако по цял ден си седиш вкъщи е нормално да има напрежение в семейството и да се започне да ти търсят сметка какво правиш. И тъй като единствената ти активност е фейсбука и форумите е възможно майки ти да иска да погледне и там.... Кажи и че не ти е приятно да ти виси на главата постоянно...

А за това влачене, дране, викане и какво ли още, нищо чудно някой съсед да извика полиция...

Не всеки може да готви и не всеки има възможност да се отдели от родителите в определена възраст. Няма нищо лошо в това да живеете заедно, но нека да е в мир и хармония, а не във викане, влачене и дране. Не ти ли се струва малко ненормално всичко това. Явно няма мъж във вашата къща да обърне на майка ти два шамара, че май и тя се е самозабравила какво прави и как рефлектира върху дъщеря и...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ncl написа:

Първата малка крачка може да е като заключваш стаята си, за да не те притесняват.

Вратата няма възможност за заключване. Имаше, ама махнаха резето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Вратата няма възможност за заключване. Имаше, ама махнаха резето.

Слушай ме моето момиче. Във всичките си теми говориш само затова, че си дефектна и не можеш да правиш нищо. Това не е вярно, това е твое решение. От нас нищо не зависи. Дали ще, ти харесваме коментарите или ще ти се караме нямза значение. Нищо няма да се промени, докато ти не се хванеш в ръце.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо им спести другото - че искат да те пратят в дом ?

Напиши им го и тук - както във фейса го написа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...