Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Иван Стефанов

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство

Препоръчан отговор

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако намериш начин, който и китайците още не са открили, обади се и аз ще пробвам :) А това " Change My Software " го забрави да стане нещо с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, колкото искаш невъзможни неща. По-скоро това, което си написал, може да стане възможно в близко бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, sliderum написа:

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

И това е възможно даже! Ама още не сме го открили ;)

преди 2 часа, Иван Стефанов написа:

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Каква е целта на даденото упражнение и какво точно искаш да направиш, но по-подорбоно обяснено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Не се впрягай приятелю. Тепърва ще има много такива безмислени теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Не знам, имам един колега, дето дълго време бе с Win10  на телефона си, сега  е с андроид :P  Просто онова изчадие забиваше и забиваше напоследък. Няма поддръжка, няма нищо. Няма даже и приложения за Win 10. Те и MS  се отказаха от изчадието си отдавна... Когато MS  се надигнат от гроба, дето сам си изкопаха, ще запаля свещичка в някоя църква. Егати... То сега чувам Тръмп им казал да зарежат Венецуела и Адобе и кой ли не зарязали, дори тия, дето си платили. И как няма да ги зарежат, като им отнеха паричките, хаха.  Те шибаняците и Сирия напуснаха сега, кюрдите зарязаха...как да им вярва човек за каквото и да било? Щели да се бият с Русия? Айде бе. С България и Румъния начело, хаха.

Идиоти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Иван Стефанов написа:

Ще предоставя повече информация по тази дискусия.

Имам ,,Android" таблет, който искам да преинсталирам в операционната система ,,Windows 10". 

Таблетът е с параметри:

1. RAM - 1GB

2. CPU - 1.6 Ghz Dual Core

3. 7' Screen /1024×728p/

4. ROM - 16 GB

Използвам софтуера ,,Change My Software", чрез който, би трябвало да се промени операционната система от ,,Android" на ,,Windows", но се получава, защото таблетът е защитен от ,,munufuctur". Той не позволя промяната на ОС.

И въпросът ми е, как мога да преинсталирам ,,Windows 10" от ,,Android" таблет без използването на софтуера ,,Change My Software"?

Или как да премахна ,,munufuctur"?

Примерът, защо това е възможно и може да просъществува - 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пак ти казвам, че няма такъв начин все още, да си инсталираш windows на което устройство с андроид си решиш. Подобни софтуери и клипове са фалшиви.

А и с 1 GB RAM android няма да ти върви както трябва, да не говорим за windows, че и да отваряш и приложения - забрави. Купи си устройство с по-добри параметри - минимум 4 ядрен процесор и поне 2 GB RAM, ако искаш да го ползваш за нещо и да работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

run windows on android не е равно на replace android with windows...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При описаните параметри на таблета, е безсмислено, освен ако автора не цели просто да опита дали е възможно. Ако се цели после да използува устройството, ще е гавра с нервите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Иван Стефанов написа:

Купи си Нокия Помия. Или не, не беше така... Ах, да, казваше Нокия Лумия. Те са с 10-ка, ама да знаеш, че всички разработчици на приложения в Микрошит Стор-а спряха да обновяват приложенията си. Първите така им ограничиха правата, че последните просто се отказаха да ги поддържат и затова почти няма останали приложения там, които да получават обновявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...