Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Иван Стефанов

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство

Препоръчан отговор

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако намериш начин, който и китайците още не са открили, обади се и аз ще пробвам :) А това " Change My Software " го забрави да стане нещо с него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има, колкото искаш невъзможни неща. По-скоро това, което си написал, може да стане възможно в близко бъдеще.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, sliderum написа:

Няма невъзможни неща. Освен връщането от смъртта.

И това е възможно даже! Ама още не сме го открили ;)

преди 2 часа, Иван Стефанов написа:

Инсталиране на операционната система ,,Windows 10" на ,,Android" устройство - без използването на ,,Change My Software". Желая да получа отговор на горепосоченената информация.

Каква е целта на даденото упражнение и какво точно искаш да направиш, но по-подорбоно обяснено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, sliderum написа:

Май трябва автора да ни отпусне информацията, която уж е горепосочена, аз информация не виждам да има. Всъщност, не виждам и въпрос. Въпросите, обикновено се отбелязват с питанка, в краят им. Виждам, че има някакво желание, или поне той е написал "желая", в началото на едно от двете си изречения. На мен звучи обаче като нареждане. Все едно, някой шеф нарежда нещо на свой служител, заменяйки "заповядвам", с "желая".

ПС. Току що се сетих, че има представени, вече няколко, ако не се лъжа, лаптопа с ARM процесор  май беше с SD 850 (+анонс за бъдещият SD 8cx) с инсталиран пълноценен Windows 10, обаче нямам идея как точно е инсталиран. Може би, трябва да се обърне към техните производители, за информация.

Не се впрягай приятелю. Тепърва ще има много такива безмислени теми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, sliderum написа:

Не знам, имам един колега, дето дълго време бе с Win10  на телефона си, сега  е с андроид :P  Просто онова изчадие забиваше и забиваше напоследък. Няма поддръжка, няма нищо. Няма даже и приложения за Win 10. Те и MS  се отказаха от изчадието си отдавна... Когато MS  се надигнат от гроба, дето сам си изкопаха, ще запаля свещичка в някоя църква. Егати... То сега чувам Тръмп им казал да зарежат Венецуела и Адобе и кой ли не зарязали, дори тия, дето си платили. И как няма да ги зарежат, като им отнеха паричките, хаха.  Те шибаняците и Сирия напуснаха сега, кюрдите зарязаха...как да им вярва човек за каквото и да било? Щели да се бият с Русия? Айде бе. С България и Румъния начело, хаха.

Идиоти. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Иван Стефанов написа:

Ще предоставя повече информация по тази дискусия.

Имам ,,Android" таблет, който искам да преинсталирам в операционната система ,,Windows 10". 

Таблетът е с параметри:

1. RAM - 1GB

2. CPU - 1.6 Ghz Dual Core

3. 7' Screen /1024×728p/

4. ROM - 16 GB

Използвам софтуера ,,Change My Software", чрез който, би трябвало да се промени операционната система от ,,Android" на ,,Windows", но се получава, защото таблетът е защитен от ,,munufuctur". Той не позволя промяната на ОС.

И въпросът ми е, как мога да преинсталирам ,,Windows 10" от ,,Android" таблет без използването на софтуера ,,Change My Software"?

Или как да премахна ,,munufuctur"?

Примерът, защо това е възможно и може да просъществува - 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз пак ти казвам, че няма такъв начин все още, да си инсталираш windows на което устройство с андроид си решиш. Подобни софтуери и клипове са фалшиви.

А и с 1 GB RAM android няма да ти върви както трябва, да не говорим за windows, че и да отваряш и приложения - забрави. Купи си устройство с по-добри параметри - минимум 4 ядрен процесор и поне 2 GB RAM, ако искаш да го ползваш за нещо и да работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При описаните параметри на таблета, е безсмислено, освен ако автора не цели просто да опита дали е възможно. Ако се цели после да използува устройството, ще е гавра с нервите му.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Иван Стефанов написа:

Купи си Нокия Помия. Или не, не беше така... Ах, да, казваше Нокия Лумия. Те са с 10-ка, ама да знаеш, че всички разработчици на приложения в Микрошит Стор-а спряха да обновяват приложенията си. Първите така им ограничиха правата, че последните просто се отказаха да ги поддържат и затова почти няма останали приложения там, които да получават обновявания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от pcservizpld
      Открих няколко интересни програмки, но честно казано им нямам особено доверие. Омръзна ми да разцъквам за да изключвам на клиентски или на моите ъпдейтите на скапания 10, но пък 10 ми трябва заради софтуерите които позлвам. А и клиентите си го харесват. Както и да е, мисля да го пробвам на някой фреш инстал да видим как ще работи, но ако имате мнения споделете или ако знаете софтуер който работи поне на 70 процента в случаите.
      Списък:
      https://www.softpedia.com/get/Tweak/System-Tweak/Win-Updates-Disabler.shtml
      https://www.majorgeeks.com/files/details/win_updates_disabler.html
      https://winaero.com/blog/windows-10-update-disabler-disables-windows-10-updates-reliably/
      Този е от най-сумнителен сайт, така че тест задължително в изолирана среда ( pc без мрежа или виртуална машина ) - https://www.site2unblock.com/win-updates-disabler/
    • от peekmemf
      Здравейте, имам проблем с инсталирането на Windows 10 на един старичък компютър. Досега компютъра е бил с Windows 10 на едно HDD 250gb.Закупих ново ssd 120gb, махнах hdd-то и свързах ssd-то. Сложих Windows 10 на чисто нова 16gb флашка, но когато буутна компютъра от флашката стига до синьото лого на Windows и от там нататък нищо - стои си така. Някакви идеи как да го оправя? 
    • от meccho
      Здравейте, първо искам да се извиня, ако темата ми не е в най-подходящият раздел.
      Проблемът ми е следният:
      Искам да пусна музика от телефона и тя да се слуша през лаптопа. Знам, че това може да случи чрез bluetooth. Телефонът ми е samsung galaxy a30s, а лаптопът е с windows 10.  Когато инсталираха windows-а той дойде с вграден bluetooth. Т.е. не е с допълнителен адаптер. Проблемът е че, когато се опитам да свържа двете устройства излиза проблем. Сдвояват се, но като пробвам да свържа телефона с лаптота, излиза "неуспешно свързване". И има единствено функцията "използвайте за повиквания". Драйверите са ми инсталирани, няма нови актуализации, но не става. Пробвах да свържа телефона с windows 7 и нямаше проблем, сдвоиха се. После свързването беше успешно и ставаше да се пусне музика и да се слуша на лаптопа. Но с моя, който е с windows 10 нещо не се получава. Пробвах съвети от интернет, да изключа bluetooth, да го рестартирам, но това не оправи проблема. Искам да кажа, че може да се праща от лаптопа на телефона, както и от телефона на лаптопа през bluetooth без проблем файлове.
      Затова искам да попитам, дали нещо има, което може да се пробва? Дали не трябва да се свали някакъв плъгин, понеже не излиза въобще функцията "аудио" , докато, когато пробвах на онзи с windows 7, излезе?
      И втори въпрос, има ли друг метод, с който може да се стриймва музика от телефона на компютъра освен чрез bluetooth. Чрез USB или WI-FI, понеже в интернет не открих информация?
      П.П. Благодаря предварително!
    • от Fashion Lover
      Здравейте,не намерих тема за тази версия на Андроид и реших да направя такава.
      Преди около седмица ъпгрейднах телефона си и всичко е супер,само дето традиционната стрелка за връщане назад от страници/приложения които не предлагат такава,се оказа незаменима.Давам пример с Инстаграм,където например ако гледаш клип в IGTV трябва да затвориш цялото приложение,за да се върнеш назад,което е супер дразнещо!Има само една хоризонтална чертичка отдолу с която или действате като хоум бутон или преминавате към следващото приложение,с други думи-блокирани сте и нямате избор,освен да затворите напълно приложението
      Някой с идея дали аз пропускам нещо или този Андроид има нужда от сериозна актуализация?
      P.S. Защо Андроид почнаха да копират iOS?

• Дарение

• Добави ново...