Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

На колко искате да си отидите от тоя свят?

Е?  

5 гласували потребители

1. 1. Идеалното време е докато си...

• млад
    • щастлив и изпълнил мечтите си
    • стар
      0
    • неосъзнат
      0
    • в мигове на нещастие
      0

Препоръчан отговор

Бай Цезър си е пожелал каква да е смърт, стига да е внезапна. И са го наръгали няколко пъти. Изпълнили са му желанието и въпреки непревзетите земи, сигурно си е отишъл от тоя свят щастлив.

Ако можеше да избирате, на колко бихте се разделили с този свят, ако всичко стане внезапно и безболезнено? Нека не се лъжем, естествената смърт не е миг, а години страдание и болести, докато тялото откаже напълно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви са тези теми днес, малко преди коледа точно? Вие нормални ли сте? Един пита за "Създаване на завещание и кремация", сега и това? Толкова ли няма за какво да пишете? Да не говорим, че има правописна грешка в заглавието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли друг свят,аз от този не се радвам/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Raze написа:

Какви са тези теми днес, малко преди коледа точно? Вие нормални ли сте? Един пита за "Създаване на завещание и кремация", сега и това?

Предколедно ми сговниха настроението. Истината е, че няма неподходящо време някой да ти сговни живота.

Освен това най-много самоубийства стават по Нова година и големите празници. Хората искат да си отидат с фанфари и фойерверки. А самотната жена от другата тема - с романтично потъване в морето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Myanmar написа:

Бай Цезър си е пожелал каква да е смърт, стига да е внезапна. И са го наръгали няколко пъти. Изпълнили са му желанието и въпреки непревзетите земи, сигурно си е отишъл от тоя свят щастлив.

Ако можеше да избирате, на колко бихте се разделили с този свят, ако всичко стане внезапно и безболезнено? Нека не се лъжем, естествената смърт не е миг, а години страдание и болести, докато тялото откаже напълно.

Ма ти верно ли се хвана на глупостта на постващия тази тема??? Колкото до Цезар, той никога не си е пожелавал смърт.

преди 31 минути, Raze написа:

Какви са тези теми днес, малко преди коледа точно? Вие нормални ли сте? Един пита за "Създаване на завещание и кремация", сега и това? Толкова ли няма за какво да пишете? Да не говорим, че има правописна грешка в заглавието!

Ами тези дни има слънчево изригване, та е нормално. А и хора без работа и без мисъл такива теми постват.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май братчедите в маалата пак са горели кемтрейлса и има напушени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още сега бих искала да си отида. Хората стават все по зли. Природата е унищожена почти. Не остана добро на този свят. И после ми говорят колко е зле да се преродиш животно . Ми не  не е зле. И животните мислят, но имат повече състрадание от човека.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ТерминалТора написа:

Още сега бих искала да си отида. Хората стават все по зли. Природата е унищожена почти. Не остана добро на този свят. И после ми говорят колко е зле да се преродиш животно . Ми не  не е зле. И животните мислят, но имат повече състрадание от човека.

Смъртта е окончателна, не остава нищо, което да се преражда, или да продължава да живее някъде другаде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Емил Костов написа:

Колкото до Цезар, той никога не си е пожелавал смърт.

Че кой иска да мре. Но са го питали как би избрал да умре. И човека си е поръчал - внезапно. И това е добър избор. Защото предначертано и продължително надали някой си пожелава. Дори в смъртта му са уважили неговото последно желание. Отдали са му почит един вид.

За тях е било по-лесно да мислят за темата смърт, защото са излагали живота си често и съзнателно, докато ние сме поколение, което се плаши от инжекции, счупени нокти и цъфтяща коса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, ТерминалТора написа:

Хората винаги са били зли. Не слчайно са водени толкоз войни. Прочети малко история. А светът винаги си е добър, но това зависи от теб да го направиш. И щом искате да се убивате и да умирате, моля ви правете го тихо. Не е нужно целия форум да ви знае. Животът е право на избор. Душата ти е дошла тук да се научи на нещо, а не да умира просто така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Емил Костов написа:

А и хора без работа и без мисъл такива теми постват.

Точно па ти да пише такива глупости... Погледни ме кога пиша аз и се погледни ти.

преди 12 минути, ТерминалТора написа:

Не остана добро на този свят.

Аз съм добър. Не губи вяра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Точно па ти да пише такива глупости... Погледни ме кога пиша аз и се погледни ти.

Какво да се гледам??? Икакш да мреш - ТОВЯ ВОЛЯ. Начини колкото искаш. Даже сега е много лесно и безполезнено, за разлика от преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Хората винаги са били зли. Не слчайно са водени толкоз войни. Прочети малко история.

Офф, клишета на килограм. "Ах, горкия аз, света е жесток, хората лоши, а аз дева Мария". Света е много по-разнообразен, отколкото не едно изречение, а един роман може да побере.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Myanmar написа:

Предколедно ми сговниха настроението. Истината е, че няма неподходящо време някой да ти сговни живота.

Освен това най-много самоубийства стават по Нова година и големите празници. Хората искат да си отидат с фанфари и фойерверки. А самотната жена от другата тема - с романтично потъване в морето.

Пич, забрави кремацията преди потъването. Софийския крематориум едва ли поема допълнителни услуги разпръскване в морето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

Икакш да мреш - ТОВЯ ВОЛЯ.

Стига кълна бе. Къде съм писал, че искам да умирам. Аман от лишени с централния мозък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Стига кълна бе. Къде съм писал, че искам да умирам. Аман от лишени с централния мозък.

Сбъркал си адреса. Кълнене означава - ДА УМРЕШ ДАНО, а не  ИСКАШ ДА УМРЕШ ТВОЯ ВОЛЯ. Мозъкът ми приятелю е наред, но е хубаво ти да прегледаш своя. Човек, който иска да живее и се радва на живота не пуска теми от рода - КОГА ИСКАТЕ ДА УМРЕТЕ. 

преди 4 минути, Myanmar написа:

Офф, клишета на килограм. "Ах, горкия аз, света е жесток, хората лоши, а аз дева Мария". Света е много по-разнообразен, отколкото не едно изречение, а един роман може да побере.

Сериозно ли са клишета. Хайде сега г-н ТРОЛ прегледай първа и втора световна война и загинали над 200 мииона  души да видим, кое е клише. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Емил Костов написа:

Сбъркал си адреса. Кълнене означава - ДА УМРЕШ ДАНО, а не  ИСКАШ ДА УМРЕШ ТВОЯ ВОЛЯ. Мозъкът ми приятелю е наред, но е хубаво ти да прегледаш своя. Човек, който иска да живее и се радва на живота не пуска теми от рода - КОГА ИСКАТЕ ДА УМРЕТЕ. 

Добре. Обясни ми, че искам да умра, обаче от устата ти мед и ружа цъфтят. То бива сбъркани, ама вече и си вярват, че са наред.

преди 6 минути, ТерминалТора написа:

Пич, забрави кремацията преди потъването. Софийския крематориум едва ли поема допълнителни услуги разпръскване в морето.

Еми, по филмите си изглежда романтично. Скалата (Дуейн Джоунс) пръсна в "Играчи" една урничка в океана. Да не е само по филмите така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Добре. Обясни ми, че искам да умра, обаче от устата ти мед и ружа цъфтят. То бива сбъркани, ама вече и си вярват, че са наред.

Еми, по филмите си изглежда романтично. Скалата (Дуейн Джоунс) пръсна в "Играчи" една урничка в океана. Да не е само по филмите така?

Не е надявм се . Искам и аз да полетя с вятъра, а после след изгарящия пламък да ме обгърне всеобятния океан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Това че предколедно са ти го развалили не означава че и ти трябва да разваляш настроението на хората тук с простотиите си!!!

Аз се чудя защо изобщо тази тема се разисква и се разводнява ненужно - модератори тук няма ли да ги заключват и трият такива простотии:no-no:?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

Това че предколедно са ти го развалили не означава че и ти трябва да разваляш настроението на хората тук с простотиите си!!!

Аз се чудя защо изобщо тази тема се разисква и се разводнява ненужно - модератори тук няма ли да ги затварят и трият такива простотии?!

Това, че предколедно си щастлив и надъхан не означава, че имаш правото да ми разваляш хубавото тъжно настроение! Ти не си инстанцията, която ще ми каже как да се чувствам и да апелира да му угаждат, защото носиш розови очила. В живота има и повече от алкохол и елхи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Това, че предколедно си щастлив и надъхан не означава, че имаш правото да ми разваляш хубавото тъжно настроение! Ти не си инстанцията, която ще ми каже как да се чувствам и да апелира да му угаждат, защото носиш розови очила. В живота има и повече от алкохол и елхи.

Много ама страшно много внимавай как ми говориш и с кой се захващаш да не ти вгорча живота кучешки докато си жив!!!!!

Не си ми нито на годините, нито на образованието, нито на на каквато и да било и хич ама изобщо не си тоя дето си въобразяваш само какво нося, нито ти влиза в работата, нито си тоя да ми даваш наставления в личния живот.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, grizly написа:

Много внимавай как ми говориш и с кой се захващаш да не ти вгорча живота кучешки докато си жив!!!!!

Не си ми нито на годините, нито на образованието, нито на на каквато и да било и хич ама изобщо не си тоя дето си въобразяваш само какво нося, нито ти влиза в работата, нито си тоя да ми даваш наставления в личния живот.

Добре защо е тва заяждане и озлобление. Всичко дойте от желанието ми да бъда кремирана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ТерминалТора написа:

Добре защо е тва заяждане и озлобление. Всичко дойте от желанието ми да бъда кремирана.

Не, не дойде от това ти желание. Прочети си коментарите по-горе или аз да те цитирам?? ----- 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, grizly написа:

Много ама страшно много внимавай как ми говориш и с кой се захващаш да не ти вгорча живота кучешки докато си жив!!!!!

haha.pngОправи ми настроението. Не, че е било лошо. Просто имам контакти с незрели хора.

преди 21 минути, ТерминалТора написа:

Защото ползват форума като български стадион - отдушник на комплекси и източник на самочувствие. Хем велики, хем с махленско държание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недейте да бързате да мрете, Ве! То и без друго не останахме, много. Най важният въпрос според мен е как да остарееш без да оглупееш. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...