Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Myanmar

Как се харчат пари за жестове?

Препоръчан отговор

Ей сега прочетох (само заглавието!) "45 начина да покажеш, че те е грижа, без да харчиш и стотинка". Жалка история!

Даже да нямах пари пак нямаше да правя такива "подаръци". То затова е подарък - защото се подава в ръката.

Хубаво е да се усмихнеш по радиото, да потупаш някого по рамото, но с такива еврейски жестове на щедрост се изразява единствено вътрешна бедност. Абе жива простащина. Не знам познавате ли такива мижитурки, които като ви заведат да ви черпят и накрая вие плащате сметката. Защото "парите не са важни". То и бай Ганьо си го е казал: "Имал си, дал си". Хубаво бе, хаймана, ами ти като имаш за отвъдното ли го къташ?

И по същество, ако се абстрахирате от цената, какъв жест бихте направили като знак за загриженост и любов?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно от малките жестове, които не струват никакви пари, разбираш истинското отношение на някой към теб.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, halek написа:

Точно от малките жестове, които не струват никакви пари, разбираш истинското отношение на някой към теб.

Браво.

Ама аз питам друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Белгиеца написа:

много взе да питаш нещо, няма ли някоя съседка да те позадуши у кревато ...

То ако му връзваше с комшийките, нямаше да търси варианти на платени жестове за да му обърнат внимание

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 47 минути, Myanmar написа:

Ей сега прочетох (само заглавието!) "45 начина да покажеш, че те е грижа, без да харчиш и стотинка". Жалка история!

Даже да нямах пари пак нямаше да правя такива "подаръци". То затова е подарък - защото се подава в ръката.

Хубаво е да се усмихнеш по радиото, да потупаш някого по рамото, но с такива еврейски жестове на щедрост се изразява единствено вътрешна бедност. Абе жива простащина. Не знам познавате ли такива мижитурки, които като ви заведат да ви черпят и накрая вие плащате сметката. Защото "парите не са важни". То и бай Ганьо си го е казал: "Имал си, дал си". Хубаво бе, хаймана, ами ти като имаш за отвъдното ли го къташ?

И по същество, ако се абстрахирате от цената, какъв жест бихте направили като знак за загриженост и любов?

Много си объркал концепцията като цяло.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странни въпроси задава автора

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Много си объркал концепцията като цяло.

Пак ли ти haha.png

преди 4 минути, petie1 написа:

like.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

Като бях дете... ...добре де пубер си имахме един лаф който употребявахме за да се бъзикаме един-друг и който доста добре описва казаното

- Хайде да водя на купон?

- Къде?

- У вас!

Ся наистина има много начини да направиш чудесен жест който по никакъв начин да не е обвързан с пари, но също е факт че е пълно с хора които правят каквили не простотии само и само да скътат някоя стотинка, а за къде и за какво и те самите не знаят.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Bubbles написа:

има много начини да направиш чудесен жест който по никакъв начин да не е обвързан с пари

Абе голтаци, темата е друга. Тука въпроса е как може да направиш читав жест, когато не си материално слаб. Защото това не е проста работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Myanmar написа:

Пак ли ти haha.png

like.png

Пак аз! Помисли малко какво си написал. Това да отиде някой да те почерпи и да не плати той, а ти е измама и няма нищо общо с безплатен жест на уважение. Дажече си от тези неща и съм сигурен, че никога няма и да ги разбереш. Ще ти дам един пример, а ти прави каквото искаш. 

Помагаш на някой без да искаш финансово покритие. Просто помагаш, защото така си решил. Ето това е безплатен жест и един вид уважение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Абе голтаци, темата е друга. Тука въпроса е как може да направиш читав жест, когато не си материално слаб. Защото това не е проста работа.

Ъ?

Ако не си материално слаб или с други думи имаш пари и не ти дреме колко ще похарчиш възможностите са неограничени.
НО важното е да познаваш този на когото искаш да направиш жест, щото само ако го познаваш ще знаеш от каово има нужда.
В този смисъл кое му е трудното да направиш жест ако нямаш проблем  с парите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Емил Костов написа:

Това да отиде някой да те почерпи и да не плати той, а ти е измама и няма нищо общо с безплатен жест на уважение.

Нищо не ти се разбира кой на кого какъв жест е направил. Казвам ти, че съм имал познат, който след 100 услуги реши да ме почерпи. Довлече ме до някакво убито заведение, където си въобразяваше, че сваля сервитьорката. Аз от уважение приех, не че съм му умрял за бирата. Накрая се цигани финансово пред същата тая селска принцеса сервитьорка, чак на мен ми стана неудобно, и платих цялата сметка.

Но тук не става въпрос за това, че не сте мъже, защото нямате пари да купите яхта на момичето, което харесвате. Стига сте се комплексирали и настръхвали. Въпросът е съвсем прост и определено отговорите не са на него, нищо че и те са прости.

преди 6 минути, Bubbles написа:

не ти дреме колко ще похарчиш възможностите са неограничени

Именно. И аз искам да разбера колко ограничена е фантазията в харченето на неограничени пари. А вие се шашката как така като сте откраднали цвете и жеста ви е струвал по-малко. Никъде не правя сравнения, нито ми е за цел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен най добър жест се прави към човек когото обичаш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Емил Костов написа:

Помагаш на някой без да искаш финансово покритие. Просто помагаш, защото така си решил. Ето това е безплатен жест и един вид уважение.

StarTrek_Picard_15ozBlackMug21531-1_0010

преди 1 минута, petie1 написа:

Според мен най добър жест се прави към човек когото обичаш

А автомобилите предпочитат олио пред зехтин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ти се разбира кой на кого какъв жест е направил. Казвам ти, че съм имал познат, който след 100 услуги реши да ме почерпи. Довлече ме до някакво убито заведение, където си въобразяваше, че сваля сервитьорката. Аз от уважение приех, не че съм му умрял за бирата. Накрая се цигани финансово пред същата тая селска принцеса сервитьорка, чак на мен ми стана неудобно, и платих цялата сметка.

Но тук не става въпрос за това, че не сте мъже, защото нямате пари да купите яхта на момичето, което харесвате. Стига сте се комплексирали и настръхвали. Въпросът е съвсем прост и определено отговорите не са на него, нищо че и те са прости.

Именно. И аз искам да разбера колко ограничена е фантазията в харченето на неограничени пари. А вие се шашката как така като сте откраднали цвете и жеста ви е струвал по-малко. Никъде не правя сравнения, нито ми е за цел.

Ами да беше карал направо с историята, приятеля ти толкова ти е и приятел, решил да се покаже какъв е мъжага и как сваля мацките...
...е явно не му се е получило... ...ама поне е пил бира на аванта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

StarTrek_Picard_15ozBlackMug21531-1_0010

Да, точно това ти е проблемът. Много още ще се биеш в челото. Дано след доста бой някоя мизъчна клетка да и просветне, но аз поне не виждам такава вероятност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А автомобилите предпочитат олио пред зехтин.

Да и?

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Да, точно това ти е проблемът. Много още ще се биеш в челото. Дано след доста бой някоя мизъчна клетка да и просветне, но аз поне не виждам такава вероятност.

Хубава снимка на капитан Пикард

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Емил Костов, стига спами. Даже не си разбрал темата и тръгна да пожелаваш просветление.

За теб съм създал друга тема, там пиши:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Myanmar написа:

Ти сигурен ли си, че въобще е искал да те почерпи?:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, M.Николов написа:

Ти сигурен ли си, че въобще е искал да те почерпи?:D

Измисля си. Амчо моного обича да измисля. И най- много обича да си измисля колко е умен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен има и вариант, при условие, че познава човека отсреща и знае как ще реагира на определени ситуации, познатият му просто да се е надявал точно на такава развръзка.:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, petie1 написа:

темата ми звучи, като "как да намажем на тлъстата патка гъзът"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...