Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Какво ви става бе момичета и момчета ? Нормални ли сте ? Толкова ли дегредира света ? Толкова ли станахте повърхностни 95% от хората ?

Темата ми е насочена главно към момичетата, но и за момчетата имам доста да се изкавам и ще го направя.

Какво ви става момичета, толкова ли сте повърхностни ? Какво гледате в едно момче, колко пари има, колко е груб, да е възможно най- големия дебил и най- важното да е планина от ( изкуствени ) мускули ? Това ли гледате ? Не си ли давате сметка, че това не е мъж а е една голяма ( Цензура ) ! Такъв ще ви захвърли за първата ( Цензура ) която види на уличата, ще ви унижава и ще ви посяга, ще ви малтретира ! 

Не видях през живота си нормална жена, не видях такава която да търси мъж с нормална работа, добре възпитан, грижовен и НОРМАЛЕН ! В днешно време как ги избирате ? Истината е, че колкото и да отричате, да твърдите че не търсите такъв мъж и мразите, истината е че вие искате такъв тип ГЕНГСТА ! Колкото повече наркотици, колкото повече татуировки, колкото по- малко косми, колкото е по ГЕНГСТА толкова по- добре.

Ядосан съм, защото това го гледам вече от 5 години и е масово. Жена казва ,, Аз искам нормален мъж,, но когато мине ( ГЕНГСТА ) гледаш я, че ще получи оргазъм след по малко от секудна, защото и минал път някакъв бавно развиващ се имбецил.

Няма да лъжа какво ми е, защо вече ги намразих жените, защо изгубих тотално интерес и вече нямам интерес към тях ( Асексуален съм, да не си помисли нещо някой татуиран ГЕНГСТА ). От 17 ( на 19 години съм ) годишен момичетата ме режат поради причините, че не съм яко с пара, че не съм особено висок ( 1,67 ), че не съм се татуирал и това било страно, на всичкото отгоре защото съм бил прекалено морален ( каквото и да значи това ).

Със всеки изминал ден виждат как западът дегредира, губи човещината и стават материалисти. 

А за господата тип ГЕНГСТА ще се въздържа от коментар, защото не ми се стои да пиша цяла нощ пред лаптопа.

П.С: Искам да е ясно, че не слагам всички под един знаменател. Тази тема е за всички момчета ( 98% ), които са тип Yo Gengsta, please give me narcos и момичетата ( 98 % ), които са гореописаните. На останалите 4% население, честито нормални сте. Другите бих ги пратил по дяволите, но те отдавна са там.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Emir94700 написа:

Тази тема е за всички момчета ( 98% ), които са тип Yo Gengsta

Пич, объркал си форума. Тука средната възраст е 65 години и то е толкова ниска само защото аз дърпам надолу.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Пич, объркал си форума. Тука средната възраст е 65 години и то е толкова ниска само защото аз дърпам надолу.

Стига бре, чак толкова да сте застаряли в този форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Emir94700 написа:

Стига бре, чак толкова да сте застаряли в този форум.

Модата на форумите мина. Сега има фейсбук за 40 годишните, инстаграм за 15 годишни, тик-ток за 12-годишни и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приблизително пич, приблизително! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

Модата на форумите мина. Сега има фейсбук за 40 годишните, инстаграм за 15 годишни, тик-ток за 12-годишни и т.н.

Хм ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един изтрещел...

Явно свирещите цигулки започнаха да се пробуждат от мечи сън.:halloween10:

To be continue...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Emir94700 написа:

Какво ви става бе момичета и момчета ? Нормални ли сте ? Толкова ли дегредира света ? 

... 

Хората няма да се променят заради теб. Така че констатациите ти са малко ненужни. Остави всеки да си бъде какъвто е. Остави всеки да се прави на какъвто си иска. Защото много от тази "генгста" мода е само цирк, показност, маска за пред другите... Очевидно не искаш да си част от всичко това. Ами недей. Обаче започнеш ли с претенциите към другите, ти вече се дистанцираш от тях. По написаното виждам, че наблягаш на това, че си различен по отношение на някои възгледи, вероятно и ценности... Търси общото и в същото време остави на всеки свободата да е различен в каквото иска. Не позволявай различията да са определящи.

Всичко написано от мен са общи приказки, но и ти отваряйки темата имам чувството, че премълчаваш всякаква конкретика и пишеш общи приказки, колкото да освободиш напрежението.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Баш ще намери мъдрост детето...

Виж ся мъжки - Като ти чета словоизлиянието по-скоро излиза че ти гледаш не там където трябва, явно те радват оня тип леконравни кифлета с тоновете пудри и гримове, мии ще ти кажа тия са само за веднъж, пиеш, любиш и бегаш докато е тъмно че ако си със слабо сърце нема да издържиш гледката като я видиш без грим.
Плюс на твоите години твоите връстнички не очаквай да са сериозни.
Най важното, остави всеки да е такъв какъвто иска, и не забравяй че за всеки влак си има пътници.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А 19 годишният асексуален да се запише у някоя брачна агенция, там ще му намерят някоя като за него, имат голям избор точно от такива каквито той не намира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще станеш и ти студент, не бой са. :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А пък момчетата и мъжете гледат само външния вид на момичето/жената и ако не е перфектна, я намразват и се присмиват. 

Еми, пожелавам ви само коври и прости пачи за вас. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм ...

на ‎28‎.‎3‎.‎2020‎ г. в 18:25, Emir94700 написа:

Няма да лъжа какво ми е, защо вече ги намразих жените, защо изгубих тотално интерес и вече нямам интерес към тях ( Асексуален съм, да не си помисли нещо някой татуиран ГЕНГСТА ). От 17 ( на 19 години съм ) годишен момичетата ме режат поради причините, че не съм яко с пара, че не съм особено висок ( 1,67 ), че не съм се татуирал и това било страно, на всичкото отгоре защото съм бил прекалено морален ( каквото и да значи това ).

Това по ми звучи като оферта, а не изповед или откровение. Казваш, че си Асексуален, но де факто си асоциален. Казваш, че си на 19, но де факто разсъжденията ти са на стар ерген. Не знаеш какво е морал, но де факто не ти пука за същия.

Твърде много негативизъм виждам и метода ти е от миналия век.

Проблема ти е, че не може да схванеш социума - това е нормално. Млад си. (Поне по декларираното от теб)

Решението: Намери си сносна работа. Отдай ѝ се и съгради "гнездо". Тя, твоята представа за "хубава жена" ще те забележи и тогава ще видим колко си морален. 

Една жена търси сигурност, а един мъж вярност.

преди 1 час, Mediterranean написа:

А пък момчетата и мъжете гледат само външния вид на момичето/жената и ако не е перфектна, я намразват и се присмиват. 

За момчетата не знам, но за мъжете мога да ти кажа, че грешиш. Звучиш като дърта мома.

Интересно пожелание. :) Не всички грозни жени са интелигентни, но и не всички красиви са прости пачи.

Намирам общото между теб и автора на темата - негативизма който излъчвате. Не става така!!! Това е от миналия век!

И към двамата: Преди да питате какво Ви става бе хора, то погледнете се в огледалото и помислете какво става с Вас.

На теб пък ти пожелавам да се "окотиш" и смириш.

Успех! 

п.п. Естетиката не играе роля в дадени полови взаимоотношения. Друго е, и се нарича - Любов! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Mediterranean написа:

Виж сега, няма как да очакваш от нормален 20 годишен да му става дълго време ерекцията с някоя гнусна за него кака. Може да ѝ направи услуга известно време, ако има някаква полза от нея, да се насилва да я търпи у кревата, но дълго време няма как да се получи.
На вас жените ви е лесно, можете да си лягате с някой чичко паричко с години.
А можете и да го търпите някой 3 - 4 години, колкото да си родите едно хлапе и после му биете шута да ви се маха от живота.
Има разни жени инвалидки които успяват да се омъжат, но претенциите им не са като твоите.
Ако целта ти е да станеш майка, ще намериш начин това да се случи.
Но ако целта ти е да си търсиш причини за да си останеш сама цял живот, еми и това почти си го постигнала вече, на прав път си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, ама как си знаех, че двамата философи ще ми дръпнат дълъг морал под поста.

Да се "окотиш". Егати просташкото "пожелание". Вие сте в миналия век, не аз. Повърхности селчовци!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Звучиш като дърта мома.

Не думай :D

преди 1 час, Mediterranean написа:

Ох, ама как си знаех, че двамата философи ще ми дръпнат дълъг морал под поста.

Мъжемразке,  

Ми няма да то остават длъжни я.  Че успешно си успяла да отблъснеш всички вече разбрахме.  Но че си заблудена и нахална и вина търсиш единствено в мъжете е видно и проблемът си е само твой.  

Грозни хора няма,  всеки е грозен за някого,  за друг е красив.  За това че любовта те е подминала без да усетиш не сме ти виновни мъжете. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие сте виновни бе, злобари! Па и нагли на всичкото отгоре.

💩

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Mediterranean написа:

Вие сте виновни бе, злобари! Па и нагли на всичкото отгоре.

💩

:) Злобната и наглата казва ... :)

Така е: Тук сме всички огледала, а това, че не ти харесва отражението в "нашето огледало", то явно си много и суетна. :)  

Нямаш въображение, имаш предпочитания, но не смееш да отидеш там - където според теб няма такива като нас.

Това е в следствие на стараха. Страха, че не може да се адаптираш към европейския начин на живот.

Съвет: Събери си партакешите и ходи в Корея. Там няма злобари и нагли хора.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И вие се оглеждате в мен и не ви харесва това, което виждате.

Съвет: Променете себе си, са да харесате отражението си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Mediterranean написа:

И вие се оглеждате в мен и не ви харесва това, което виждате.

Съвет: Променете себе си, са да харесате отражението си.

Каке! Пак ли си на "сухо"? Поне за 24 май не можа ли да се класираш някъде? Има толкова "закъсали" мъжаги. Само ти се оплакваш, че са те подминали. Друга няма във форума

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Колев60 написа:

Каке! Пак ли си на "сухо"? Поне за 24 май не можа ли да се класираш някъде? Има толкова "закъсали" мъжаги. Само ти се оплакваш, че са те подминали. Друга няма във форума

Зарежи, то па ако не я подминат ше се оплаква от натрапници. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Радул написа:

Зарежи, то па ако не я подминат ше се оплаква от натрапници. :)

Абе ясно ми е, но така, както я е подкарала има голяма вероятност катеричката да зарасте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Колев60 написа:

Каке! Пак ли си на "сухо"? Поне за 24 май не можа ли да се класираш някъде? Има толкова "закъсали" мъжаги. Само ти се оплакваш, че са те подминали. Друга няма във форум

Само коври са ти роднинките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Mediterranean написа:

Само коври са ти роднинките.

Може и да си права, но със сигурност зная, че не се оплакват като теб. Руснаците, на такива като теб казват не бабушка, а...бабуля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...