Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кой ми е влизал в профила във Facebook?

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми програма за андроид, с която да проверявам кой ми е посещавал профила във Фейсбук, благодаря! 

:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Теменужка Иванова! Тя посещава. Пише ти паролата и се подвизава под името Теменужка. :wub: :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Бонбон с катран! написа:

Теменужка Иванова! Тя посещава. Пише ти паролата и се подвизава под името Теменужка. :wub: :lol6:

Хахаха?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Бонбон с катран! написа:

Това го прави щото има имен ден днес ли?:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivan_pop написа:

Това го прави щото има имен ден днес ли?:)

Това е едно на ръка, може да е решила да му докопа имането...:withflowers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А можели ли да кажете каква е целта на цялото упражнение. Не ми казавайте, че не знаете кога си влизате в профила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Амид Кърджалиев написа:

кой ми е посещавал профила във Фейсбук, благодаря! 

На това се казва: Кой ми пръдна в гащите?😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/security/2fac/settings
2FA и потвърждение от телефон - така в момента, в който ново устройство се опита да влезе с твоя профил, ще трябва да се потвърди от телефона.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройка на известията във фейсбук.  Автора не е писал че му е хакнат профила, а че иска да вижда кой го е разглеждал. По принцип няма значение от какво устройство се логва човек, известията си ги има. Освен, ако не ги е изключил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lupis написа:

На това се казва: Кой ми пръдна в гащите?😉

Четете преди да говорите глупсоти, все пак да не забравяме, че 1-ви април е минал.. :)

преди 58 минути, sliderum написа:

Настройка на известията във фейсбук.  Автора не е писал че му е хакнат профила, а че иска да вижда кой го е разглеждал. По принцип няма значение от какво устройство се логва човек, известията си ги има. Освен, ако не ги е изключил.

Както каза колегата - четете преди да говорите, ако можете да помогнете, добре, ако ли не - глупостите си ги публикувайте в BG Mamma например! 😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кач пара даваш бате, мъ в аванс ... че видиш ли гладен съм .... да ти кажа ли де да ги пратиш, Ъ ... или ша се допиташ до някой над тебе ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Амид Кърджалиев написа:

Четете преди да говорите глупсоти, все пак да не забравяме, че 1-ви април е минал.. :)

Аз нямам фейсбук.Чета заглавието на темата, а то е: Кой ми е влизал в профила във Facebook?

А за да се влезе в който и да е профил, където и да е са нужни потребителско име и парола!

Ти на кой си ги дал тези неща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Амид Кърджалиев написа:

Както каза колегата - четете преди да говорите, ако можете да помогнете, добре, ако ли не - глупостите си ги публикувайте в BG Mamma например! 😀

Аз четох заглавието, после прочетох и първият Ви пост. Ами сам си противоречите. Не е едно и също. За всичко които, не е сред разрешените Ви неща, се обръщайте към администрацията на Фейсбук, като не е задължително исканията Ви да бъдат удовлетворени. Всеки опит да имате по-голям достъп, от този който е предоставен от притежателите и администратори на социалната мрежа, навлиза в определението за престъпление.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бонбон с катран! написа:

Може и Пенка Цочева да е кой знае.😁

По темата - Тефтера нямаше ли си опция да се вижда кой ти е зяпал профила?

Друг е въпроса ако автора иска да следи дали някой се логва в невия профил без неговото знание, то не съм чувал за такива приложения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Амид Кърджалиев написа:

Здравейте, трябва ми програма за андроид, с която да проверявам кой ми е посещавал профила във Фейсбук, благодаря! 

Можеш да видиш от настройките единствено от кое IP е влизал някой. Като не искаш никой да ти влиза, променяш паролата и имейла си , програма няма и няма да намериш... А ако имаш предвид да разбереш кой ти е посещавал страницата, не можеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, iИ.дИоNд.Ni написа:

Кач пара даваш бате, мъ в аванс ... че видиш ли гладен съм .... да ти кажа ли де да ги пратиш, Ъ ... или ша се допиташ до някой над тебе ...

Трябва да се смея ли? 

"Ъ", "Мъ"?! 

Хахаха?! Какво? 

Като не ти харесва подмини поста. :)

Все мнгоознайковци в този сайт, типично, нали сме в България. 

Повече нападат вместо да помагат, то освен това друго не знаете. 

Няма да е зле да взимате пример от чужди сайтове, там като не знаят нищичко - мълчат си, не спамят публикациите. 

Поне някои се опитаха да помогнат и изказаха мнението си, за което йм благодаря за отделеното време! :)

Да може да съм сгрешил заглавието и да не се изказал правилно, оточнил съм въпроса си като коментар. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 месеца по-късно...

Здравейте, в абв пощата ми има съобщение, че някой ми влиза в профила от непознато андроид устройство, но интересното е, че във фейсбук от "защита и вход", (активни сесии) не ми изписва нищо друго освен моя телефон. Някой знае ли защо се получава така и как мога да разбера кога "влиза " непознатия? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, RudeBoy написа:

Я покажи какво точно имаш в пощата? Да не се окаже поредната измама.

Ето, ясно се вижда.. Много странно, защото във фейсбук нищо не излиза. Единственото което ми дава там е "Сесията изтече" и ме изкарва от профила 

Screenshot_20200818_133140.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, в абв пощата ми има съобщение, че някой ми влиза в профила от непознато андроид устройство, но интересното е, че във фейсбук от "защита и вход", (активни сесии) не ми изписва нищо друго освен моя телефон.

Я виж (в профила ти въя Фейса) - „Настройки и поверителност” - „Преки пътища за поверителност” - „Безопасност на профила” - „Получаване на предупреждения за незапознати влизания”!
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко си активирах изпращане на,съобщения пре Месинджър, и получих следното: „You turned on login alerts. We'll send you a message whenever your Facebook account is logged into from a new browser or device.” (Включихте сигнали за вход. Ще ви изпращаме съобщение всеки път, когато акаунтът ви във Facebook е влязъл от нов браузър или устройство.)

Ако имаш отметки, на някой вариант за известяване и нямаш известия, значи … няма влизане „от нов браузър или устройство”!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, jhoro написа:

Преди малко си активирах изпращане на,съобщения пре Месинджър, и получих следното: „You turned on login alerts. We'll send you a message whenever your Facebook account is logged into from a new browser or device.” (Включихте сигнали за вход. Ще ви изпращаме съобщение всеки път, когато акаунтът ви във Facebook е влязъл от нов браузър или устройство.)

Ако имаш отметки, на някой вариант за известяване и нямаш известия, значи … няма влизане „от нов браузър или устройство”!

Добре де, ами това, че ми дава постоянно "Сесията изтече" и ме изкарва и трябва отново да се в пиша? Доколкото знам е точно заради това, че ми ползват профила

Другото странно, което забелязах е, че си включих всички известия за получаване преди 40 мин и сега като влезнах да проверя беше изключено известието за messenger... Това не е ли странно? 🙂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...