Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 14 минути, Айнщайн написа:

проблем е на всички които ти я плащаме,при условие,че си работоспособна,нали схващаш?

Ти май не схващаш, че не съм работоспособна, макар че изглеждам като такава.

Ти Илияна от космото ли си? Ако да - и аз мога да разкажа интересни неща за теб, че ти помня признанията там. Много интересни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 3 минути, Айнщайн написа:

сега ще те обяви за аморална,нищо,че не се дупчиш със свещи,но подробности🙃

Аз държа на критика 😁 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Ти Илияна от космото ли си? Ако да - и аз мога да разкажа интересни неща за теб, че ти помня признанията там. Много интересни.

хаха,да позна и ДА-МОЖЕШ ДА РАБОТИШ

току-що, Гост. написа:

Аз държа на критика 😁 

ЩОМ ПРИНЦЕСА ТЕ КРИТИКУВА,КАК ИНАЧЕ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Vay aman ...😁😁😁😁 

преди 2 минути, Айнщайн написа:

хаха,да позна и ДА-МОЖЕШ ДА РАБОТИШ

ЩОМ ПРИНЦЕСА ТЕ КРИТИКУВА,КАК ИНАЧЕ

Чакай да си сипя една чаша вино,да празнувам за отделеното внимание 🍷

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи, да кажа за теб - още ти помня малоумните ти признания за шофиране със скорост над разрешената (ако не се бъркам, ставаше дума за пътуване Монтана - Берковица), хвалбите ти как си учиш уроците в компанията на бутилка алкохол, а върхът на всичко беше хвалбата ти как си накарала вашите да се опаричат за много скъп тоалет на бала.  Видях те тогава, абсолютно кичозна беше визията ти.

Та, не се имай за много морална, моля! Аз поне не пия и не пуша.

А Пепи не разбрах какво те засяга.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз съм на вино,наздраве-тая ще ни алкохолизира накрая,мъка

преди 4 минути, Гост. написа:

Vay aman ...😁😁😁😁 

Чакай да си сипя една чаша вино,да празнувам за отделеното внимание 🍷

и аз съм на вино,наздраве,тая ще ни алкохолизира накрая

• Ядосано 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Айнщайн написа:

И аз съм на вино,наздраве-тая ще ни алкохолизира накрая,мъка

Наздраве! То май няма да минем само с по една чаша 🤔

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Значи, да кажа за теб - още ти помня малоумните ти признания за шофиране със скорост над разрешената (ако не се бъркам, ставаше дума за пътуване Монтана - Берковица), хвалбите ти как си учиш уроците в компанията на бутилка алкохол, а върхът на всичко беше хвалбата ти как си накарала вашите да се опаричат за много скъп тоалет на бала.  Видях те тогава, абсолютно кичозна беше визията ти.

Още ли шаваш?

• Ядосано 2
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Гост. написа:

Наздраве! То май няма да минем само с по една чаша 🤔

няма да е една,гаранция-ще с напия от мъка,че не съм принцеса

• Ядосано 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, drakula975 написа:

Още ли шаваш?

О това беше грубо 😂😂😂😂

току-що, Айнщайн написа:

няма да е една,гаранция-ще с напия от мъка,че не съм принцеса

ама си простачка,пак е нещо 😁😁😁

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Илияна съм,само името и годините и града са различни,как позна,Нострадамус

току-що, Гост. написа:

О това беше грубо 😂😂😂😂

ама си простачка,пак е нещо 😁😁😁

ти също,не се прави-да живеят простаците

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Майка ти знае ли, че ме тормозиш?

Странна си ти, изчезна по едно време от космото и мислех, че си си уредила живота. Ама не би. Щом си тръгнала да ме търсиш и да се заяждаш с мен.

Жалко за майка ти, не е успяла да те възпита добре. А е колежка на моята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сетих се за тъпото парче Илияна от форума на космо, моя съгражданка, дето опита да прави революция във форума с други, искаха модератори, ама получиха бан. Илияна и другите истерясаха и обвиниха мен, а аз нямах нищо общо с бановете.🤣

• Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

Ха ,че без мен за къде ?!😁

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Сетих се за тъпото парче Илияна от форума на космо, моя съгражданка, дето опита да прави революция във форума с други, искаха модератори, ама получиха бан. Илияна и другите истерясаха и обвиниха мен, а аз нямах нищо общо с бановете.🤣

да,нямаш,за това никой не влиза там и съответно няма съчувствие за псевдо принцесите,за това смени името-някой да се излъже и да ти отговори Wolfie

не се цепи от групата

преди 3 минути, Гост. написа:

Ха ,че без мен за къде ?!😁

двама са компания,трима лудница особено,ако са жени-змиярник

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, не разбрах какъв ти е проблема с мен, че сега и ти взе да ме тормозиш? Какъв ти е проблемът, моля? С теб отдавна не съм общувала. И какво си се загрижила толкова за сем. Изатовски? Много навътре приемаш стари неща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та, не разбрах какъв ти е проблема с мен, че сега и ти взе да ме тормозиш? Какъв ти е проблемът, моля? С теб отдавна не съм общувала. И какво си се загрижила толкова за сем. Изатовски? Много навътре приемаш стари неща.

ама завиждам ти,бе.Не разбра ли?

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

да,нямаш,за това никой не влиза там и съответно няма съчувствие за псевдо принцесите,за това смени името-някой да се излъже и да ти отговори Wolfie

не се цепи от групата

двама са компания,трима лудница особено,ако са жени-змиярник

Не търся съчувствие бе, Илиянче, ти си се вкарала в някакъв филм. Какво става с теб? Омъжи ли се, имаш ли деца, или се оказа, че никой мъж не иска пиянстваща жена до себе си? Какво стана с образованието ти, стигна ли университет. И там ли поливаше уроците с алкохол? Да не сте дружки с Дани?

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама завиждам ти,бе.Не разбра ли?

ти си принцеса,аз не.Ти ще влезеш в лудница,аз не-как да не ти се завижда?

преди 2 минути, Anne написа:

Не търся съчувствие бе, Илиянче, ти си се вкарала в някакъв филм. Какво става с теб? Омъжи ли се, имаш ли деца, или се оказа, че никой мъж не иска пиянстваща жена до себе си? Какво стана с образованието ти, стигна ли университет. И там ли поливаше уроците с алкохол? Да не сте дружки с Дани?

Илияна ли е вече името ми,че Мама казва друго🤣

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се сещам коя друга идиотка ще тръгне сега да ме тормози. Няма как да не си помисля за теб, особено предвид признанието ти преди малко за онази стара форумска история.

Кокошарника го направихте вие, не аз.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Не търся съчувствие бе, Илиянче, ти си се вкарала в някакъв филм. Какво става с теб? Омъжи ли се, имаш ли деца, или се оказа, че никой мъж не иска пиянстваща жена до себе си? 

Анче това е супер злобно изказване! 

преди 2 минути, Anne написа:

Не се сещам коя друга идиотка ще тръгне сега да ме тормози. Няма как да не си помисля за теб, особено предвид признанието ти преди малко за онази стара форумска история.

Ние си обсъждаме просто,демокрация е! 

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Гост. написа:

А нейното е много нормално - да се сети за мен и да ме тормози, да убеждава сестра ми да ме затвори в лудницата!

Просто не разбирам какво се е заяла с мен отново след толкова много време! Би трябвало вече да е завършила университет, да е омъжена и с деца, тоест да е стабилна психически, но явно не е. Алкохола не прощава. Кой я знае каква е станала. Констатирам го със съжаление.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Anne написа:

а ти омъжи ли се,деца имаш ли?Какво постигна последните 16 г,приятелите как са,сигурно си много активна и нямаш време да ми отговориш

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А нейното е много нормално - да се сети за мен и да ме тормози, да убеждава сестра ми да ме затвори в лудницата!

Просто не разбирам какво се е заяла с мен отново след толкова много време! Би трябвало вече да е завършила университет, да е омъжена и с деца, тоест да е стабилна психически, но явно не е. Алкохола не прощава. Кой я знае каква е станала. Констатирам го със съжаление.

Ти знаеш ли какво е тормоз?!? Доста са ти размити понятията... Колкото до другото си гледай в твоята паничка! Иначе и аз съм завършила,на 29 но не съм омъжена и нямам деца.По твоята логика значи не съм психически стабилна?Страшна логика вадиш 😁😁 Чин-Чин! 

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Гост. написа:

Ние си обсъждаме просто,демокрация е! 

как ти се смее,ама ти имаш приятели,семейство което те обича,а тя-само злоба

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване