Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

току-що, дръндю написа:

от доста време се излива злоба, дори усещам омраза 

прочети и ъемите

преди 1 минута, дръндю написа:

от доста време се излива злоба, дори усещам омраза 

прочети и темите, тогава говори-по твоята логика и аз усещам омраза-към мен

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

Да бе, ще ми подаде ръка, след като ме заплаши с лудницата. Хич не и вярвам. Научила съм се с времето да не и вярвам. Като бяхме деца, ми искаше разни услуги(разбирайте, да и прислужвам) и дори не ми се отблагодаряваше.

Едно "Благодаря" не каза, когато се роди племенницата ми. Те тогава със зет ми в началото живееха по - скромничко. Казах и да не се притеснява за играчки и книги, аз ще ги купувам, тя да си гледа памперсите, бебешките храни, дрешки и обувки. Правех го по собствено желание, с най - голямо удоволствие. Всеки месец купувахме с мама по нещо за малката. Аз им купих музикална въртележка за креватче (най - голямата, шаренка и готина, която имаше в града), аз и купих първия сервиз за хранене, различни играчки стимулиращи движенията, интелекта............Аз купувах най - различни неща за детето, за да си има, за да не плаче и да не завижда............ То не бяха кукли, хвърчило, 3D пъзели, фокуснически комплект, филми с Барби съм сваляла................... Снимах всички важни моменти от живота на принцесата.   И съм правила всичко това, без да очаквам нищо в замяна, от едната добрина.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

ТЯ НЕ Е ИНВАЛИД

ако не може да се оправя сама, какво е това
 преди години, един дето ми се пишеше приятел, имаше брат с психически отклонения...безобиден луд човек
докато беше ерген, беше обещал че като се ожени ще го прибере
леля му гледаше брат му 
леля му почина , вече нямаше кой да се грижи за него и го пратиха в лудница
това е само един от десетките случаи на които съм бил свидетел
а стотици, дори хиляди са изоставените за които съм чувал

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Да бе, ще ми подаде ръка, след като ме заплаши с лудницата. Хич не и вярвам. Научила съм се с времето да не и вярвам. Като бяхме деца, ми искаше разни услуги(разбирайте, да и прислужвам) и дори не ми се отблагодаряваше.

Едно "Благодаря" не каза, когато се роди племенницата ми. Те тогава със зет ми в началото живееха по - скромничко. Казах и да не се притеснява за играчки и книги, аз ще ги купувам, тя да си гледа памперсите, бебешките храни, дрешки и обувки. Правех го по собствено желание, с най - голямо удоволствие. Всеки месец купувахме с мама по нещо за малката. Аз им купих музикална въртележка за креватче (най - голямата, шаренка и готина, която имаше в града), аз и купих първия сервиз за хранене, различни играчки стимулиращи движенията, интелекта............Аз купувах най - различни неща за детето, за да си има, за да не плаче и да не завижда............ То не бяха кукли, хвърчило, 3D пъзели, фокуснически комплект, филми с Барби съм сваляла................... Снимах всички важни моменти от живота на принцесата.   И съм правила всичко това, без да очаквам нищо в замяна, от едната добрина.

СПРИ СЕ, МА

току-що, дръндю написа:

ако не може да се оправя сама, какво е това
 преди години, един дето ми се пишеше приятел, имаше брат с психически отклонения...безобиден луд човек
докато беше ерген, беше обещал че като се ожени ще го прибере
леля му гледаше брат му 
леля му почина , вече нямаше кой да се грижи за него и го пратиха в лудница
това е само един от десетките случаи на които съм бил свидетел
а стотици, дори хиляди са изоставените за които съм чувал

Ти сам го каза-има психически отклонения, колко пъти я съветваха да се лекува, а? Само прочети какво пише? Лесно е от страни, ама около нея хората не издържат, тя си "вярва", че ония е влюбен в нея и точка. Ходи обяснявай, че не е вярно, да ти покажа ли нова тема с др. име, пак от нея в която обяснява, как той умира за нея? Тя ако не я мързеше и да диша, би могла да е физически опасна-замислял ли си се? 

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Айнщайн написа:

СПРИ СЕ, МА

Ти спри да превъзнасяш сестра ми. Не съм очаквала такава подлост от нея. Явно иска да вкара мама и тати в гроба. Толкова можа да измисли нейният мозък - лудница.

Сега разбирате защо исках да си имам някого. На сестра ми никога не съм можела да разчитам на нищо. Тя на нищо, освен песни и стихотворения (и то, ако беше в настроение), не ме е научила. Нито да рисувам, нито да апликирам, после в училище се чувствах зле в часовете по рисуване и труд и техника и трябваше да обяснявам, че нищо не знам, защото сестра ми не искаше да ме учи на нищо. Даже в шести клас ми се подиграваха, че рисувам като бебе.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Anne написа:

Ти спри да превъзнасяш сестра ми. Не съм очаквала такава подлост от нея. Явно иска да вкара мама и тати в гроба. Толкова можа да измисли нейният мозък - лудница.

Сега разбирате защо исках да си имам някого. На сестра ми никога не съм можела да разчитам на нищо. Тя на нищо, освен песни и стихотворения (и то, ако беше в настроение), не ме е научила. Нито да рисувам, нито да апликирам, после в училище се чувствах зле в часовете по рисуване и труд и техника и трябваше да обяснявам, че нищо не знам, защото сестра ми не искаше да ме учи на нищо. Даже в шести клас ми се подиграваха, че рисувам като бебе.

тая сега и сестра си обвини, ти усещаш ли се какво правиш, това е твоят край

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Айнщайн написа:

тая сега и сестра си обвини, ти усещаш ли се какво правиш, това е твоят край

А тя с какво право иска да ме праща в лудница? Как може да е такава? След всичко, което направих за децата и, за многото подаръци за тях? Това ли е нейната добрина, това ли е нейната благодарност? Явно толкова може да измисли студеният и козирогски мозък.

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Айнщайн написа:

СПРИ СЕ, МА

Ти сам го каза-има психически отклонения, колко пъти я съветваха да се лекува, а? Само прочети какво пише? Лесно е от страни, ама около нея хората не издържат, тя си "вярва", че ония е влюбен в нея и точка. Ходи обяснявай, че не е вярно, да ти покажа ли нова тема с др. име, пак от нея в която обяснява, как той умира за нея? Тя ако не я мързеше и да диша, би могла да е физически опасна-замислял ли си се? 

Какви теми, стари ли? Казах ти, че вече не мисля за него, няма ли да се спреш? Щом предпочита тъпа идиотка  - чудесно.

Ако някой пише някакви теми от мое име - не съм аз виновна, че има луди. Освен това съм болна, не съм добре, не ми е до интернет.

Не се притеснявай, нямам намерение да ги убивам.

Не знам какво къде четеш, но вземи се спри вече! И не вади стари теми за доказателство, моля!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

Какви теми, стари ли? Казах ти, че вече не мисля за него, няма ли да се спреш? Щом предпочита тъпа идиотка  - чудесно.

Ако някой пише някакви теми от мое име - не съм аз виновна, че има луди. Освен това съм болна, не съм добре, не ми е до интернет.

Не се притеснявай, нямам намерение да ги убивам.

Не знам какво къде четеш, но вземи се спри вече! И не вади стари теми за доказателство, моля!

пак си ти, не лъжи.Взимай се в ръце, че не те виждам как ще се оправиш и спри да плюеш, тук само "ти гледат сеира", утре няма никой от този форум няма да ти помогне, ако се наложи

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Айнщайн написа:

прочети и ъемите

прочети и темите, тогава говори-по твоята логика и аз усещам омраза-към мен

Аз те харесвам,споко ;)

преди 10 часа, Anne написа:

Значи си прислугвала? Демек можеш да правиш разни неща а не искаш! В твоя град най-шарената въртележка да е макс  20 лв та не си направила кой знае какъв подвиг.И е крайно време да се научиш да приемаш другите,била се гримирала била слушала Bon Jovi,била излизала-ти май завиждаш а?

P.S: Bon Jovi за музика в колата е идеален.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Гост. написа:

Аз те харесвам,споко ;)

Значи си прислугвала? Демек можеш да правиш разни неща а не искаш! В твоя град най-шарената въртележка да е макс  20 лв та не си направила кой знае какъв подвиг.И е крайно време да се научиш да приемаш другите,била се гримирала била слушала Bon Jovi,била излизала-ти май завиждаш а?

P.S: Bon Jovi за музика в колата е идеален.

сега ще каже, че я дискриминираш и и завиждаш/не знам за какво може да и се завижда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Anne написа:

Едно "Благодаря" не каза, когато се роди племенницата ми. ... Всеки месец купувахме с мама по нещо за малката. Аз им купих музикална въртележка за креватче (най - голямата, шаренка и готина, която имаше в града), аз и купих първия сервиз за хранене, различни играчки стимулиращи движенията, интелекта............ То не бяха кукли, хвърчило, 3D пъзели, фокуснически комплект, филми с Барби съм сваляла...................

Това е много хубаво, ама даже като почнем оттам, че "купувахме с мама" означава, че майка ти ги е купувала, защото ти нямаш и един работен ден през живота си, това не е за фукане. Имам племенник на 7 години. В подаръци съм дал над 10 000 лв., откак е роден, а родителите му могат да си позволят всичко нужно за да се отгледа. Тези неща се правят за лично удоволствие, а не за да се фукаш по форуми с тях.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Айнщайн написа:

сега ще каже, че я дискриминираш и и завиждаш/не знам за какво може да и се завижда

И че съм простачка 😁😁😁

Охо,някой обърна палачинката👀

преди 13 часа, acnekt написа:

и различните.

О стига глупости😒😒😒 

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

Това е много хубаво, ама даже като почнем оттам, че "купувахме с мама" означава, че майка ти ги е купувала, защото ти нямаш и един работен ден през живота си, това не е за фукане. Имам племенник на 7 години. В подаръци съм дал над 10 000 лв., откак е роден, а родителите му могат да си позволят всичко нужно за да се отгледа. Тези неща се правят за лично удоволствие, а не за да се фукаш по форуми с тях.

Не, чаках си деня, в който ще ми дадат пенсията, и ходехме да пазаруваме с мама за малката. Да, точно така. Пенсията ми отиваше за месечен подарък за детето + касетка + вестници и списания. Така беше от 2004 до 2007, после кризата ни удари и вече не можех да правя подаръци на детето.

Никога не съм искала от парите на мама, с моите пари от пенсията пазарувахме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Гост. написа:

И че съм простачка 😁😁😁

Охо,някой обърна палачинката👀

О стига глупости😒😒😒 

нали знаеш на кои казват различни,тия с едни специални книжки в особен цвят

преди 4 часа, Anne написа:

Не, чаках си деня, в който ще ми дадат пенсията, и ходехме да пазаруваме с мама за малката. Да, точно така. Пенсията ми отиваше за месечен подарък за детето + касетка + вестници и списания. Така беше от 2004 до 2007, после кризата ни удари и вече не можех да правя подаръци на детето.

Никога не съм искала от парите на мама, с моите пари от пенсията пазарувахме!

да,ето къде отиват парите на данъкоплатците-за чалга

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Anne написа:

ти понеже винаги казваш благодаря и моля,явно ви е наследствено-такова Ви е възпитанието

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На такива като теб няма какво да ти благодаря!

Къде отива пенсията, която си е моя, си е моя работа и отчет не съм длъжна да давам!

По - добре да давам пари за книги, вестници и списания, попфолк албуми, подаръци за децата и сувенири от екскурзии, отколкото за отрови като цигари, алкохол, дрога или за тъпите дискотеки.

А ти защо не каже коя си и откъде ни познаваш? Приятелка на сестра ми ли си? Какъв ти е проблемът с мен?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anne написа:

цигари, алкохол, дрога или за тъпите дискотеки.

Забрави прости(тутки)... 😁😁😁Ами всеки си има приоритети! 

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

чаках си деня, в който ще ми дадат пенсията, и ходехме да пазаруваме с мама за малката

А кой ти плащаше храната, нета, бензина и др. подробности, които струват много повече от пенсията ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

А кой ти плащаше храната, нета, бензина и др. подробности?

Нашите. Нормално, грижат се за мен. Е и?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Anne написа:

Значи ти не си платила своите сметки, но претендираш, че си плащала чужди сметки?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Anne написа:

На такива като теб няма какво да ти благодаря!

Къде отива пенсията, която си е моя, си е моя работа и отчет не съм длъжна да давам!

По - добре да давам пари за книги, вестници и списания, попфолк албуми, подаръци за децата и сувенири от екскурзии, отколкото за отрови като цигари, алкохол, дрога или за тъпите дискотеки.

А ти защо не каже коя си и откъде ни познаваш? Приятелка на сестра ми ли си? Какъв ти е проблемът с мен?

проблем е на всички които ти я плащаме,при условие,че си работоспособна,нали схващаш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е като да отидеш в ресторант, да пийнеш, да хапнеш, да поръчаш музика, накрая да черпиш едно малко сервитьора и друг да оправи сметките, докато ти се хвалиш, че си почерпила.

преди 5 минути, Anne написа:

Ако ти беше платила своите сметки, щеше да имаш пак нужда от финансова помощ, защото нямаше да ти стигнат. Нямаше да стигат и да харчиш за подаръци. Тогава кой реално е плащал подаръците, с които се хвалиш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Това е като да отидеш в ресторант, да пийнеш, да хапнеш, да поръчаш музика, накрая да черпиш едно малко сервитьора и друг да оправи сметките, докато ти се хвалиш, че си почерпила.

Ний в нашия край в Добруджа му казваме на това така.

С чужда пита (майчин) помен прави.

Заради размяната Северна Добруджа с Молдова.

• Харесване 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Гост. написа:

Забрави прости(тутки)... 😁😁😁Ами всеки си има приоритети! 

сега ще те обяви за аморална,нищо,че не се дупчиш със свещи,но подробности🙃

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване