Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Айнщайн написа:

е сега ще те изяде жив,как ще знаеш повече,не може така

Аа изяде си ме ама мен ме заболя корема от смях тогава, абе доста е забавна АБПФК Кити-Анне кат й дръпнеш опашката

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Точно така. И напълни всички други форуми в страната. Като ги гледам какви са другите форуми и колко са пълни ме е срам от себе си. А по темата за мен лично никога не е имало чужди и свои. За тов

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Публикувани изображения

преди 8 минути, petie1 написа:

Аа изяде си ме ама мен ме заболя корема от смях тогава, абе доста е забавна АБПФК Кити-Анне кат й дръпнеш опашката

Що не се вземете, аз ще ви дам голям армаган.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, petie1 написа:

сега ще ти обясни,как няма 1ва и 2 ра световни войни,все пак го пише в Уикипедия,много знаем ние,тя променя историята,а иначе уж разбира от нея

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Айнщайн написа:

сега ще ти обясни,как няма 1ва и 2 ра световни войни,все пак го пише в Уикипедия,много знаем ние,тя променя историята,а иначе уж разбира от нея

Тъй де Оруел го казал който владее миналото владее бъдещето

преди 14 минути, acnekt написа:

Що не се вземете, аз ще ви дам голям армаган.

Аа не я ща пък и освен това първата Л си е много хубава и у мна за разлика от АБПФК Кити-Анне

• Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Тъй де Оруел го казал който владее миналото владее бъдещето

Aааа не! Стига вече,че ще започне пак с евреите

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Гост. написа:

Aааа не! Стига вече,че ще започне пак с евреите

Къде пък  видя ти евреи да споменавам? :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Гост. написа:

Тя ще започне,ти не четеш 😀

Я писател читател нет :)

• Ха-ха 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хех комичките на Калдата още не са се събудили... :)

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, petie1 написа:

Хех комичките на Калдата още не са се събудили... :)

Те не са кални, а са космати - от форума Космополитан.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Myanmar написа:

Те не са кални, а са космати - от форума Космополитан.

Викаш космати поспаланки :) Айде да не кажа какво взех да се чудя че банана ах банана ме дебне а таман еволюрирах от маймуночовек :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След посещението ми в тази тема, вярвам в пътуването във време-пространството. Попадам в някаква друга реалност, която ми е напълно непозната... Чудя се и...

- Интернет ли е малък или Берковица е някакъв мегаполис и защо в Берковица нямате читав учител по български?

- Айнщайн и Anne, вие сестри ли сте? Или един и същ човек? Или трима в един?

- Ако сте наистина от Берковица... нали знаете, че и другите хора от Берковица имат Интернет и вероятността някой от тях да посещава този форум не е малка?

Ако някой наистина не си прави та6ak, темата верно кърти.

• Харесване 2
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Мальчик Бананан написа:

- Интернет ли е малък или Берковица е някакъв мегаполис и защо в Берковица нямате читав учител по български?

По това време била много по-бърза от Пешко (връстник от мъжки пол) и го хващала на гоненица, та остава да е минавала със СОП - със специални образователни потребности. Тя отказва да назове умствената изостаналост, за която претендира. Заявих ѝ, че най-леката форма се нарича дебилизъм.

преди 10 минути, Мальчик Бананан написа:

Тя е брат на осиновената ѝ очинайка, която е нейна майка.

преди 11 минути, Мальчик Бананан написа:

- Ако сте наистина от Берковица... нали знаете, че и другите хора от Берковица имат Интернет и вероятността някой от тях да посещава този форум не е малка?

Сестра ѝ е запозната с псевдонима Ане Франк и псевдо легендите за прераждане. Затова се дистанцира.

преди 13 минути, Мальчик Бананан написа:

Никой не прави 50 теми за 1 та6ак. like2.png

Темата си кърти мивки и лепи плочки.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Myanmar написа:

Никой не прави 50 теми за 1 та6ак. like2.png

Не е сигурно. Някакъв проект по социология или нещо такова, що не? Или нещо друго. Макар и рядко (чети между постовете), Anne се изпуска с някакви думички и разсъждения, които не биха излезли от главата на форумната си самоличност, която създава. А на мен ми изглежда като интересен експеримент (може и да не е така).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

След посещението ми в тази тема, вярвам в пътуването във време-пространството. Попадам в някаква друга реалност, която ми е напълно непозната... Чудя се и...

да,сестри сме от различни майка и баща

преди 15 часа, Anne написа:

Не съм затлъстяла. 40+ кг не са затлъстяване, допреди 5 години бях 35 кг.

Сложи си очила с диоптри, имаш остра нужда.

душице,отдавна не си 40 кг,нали имаше анорексия-и тогава ядеше по 100 неща дневно,но явно ти е минало-да ти кажа не се обиждай,но дрехите са ти поне с 2 размера по малки,преливаш

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Мальчик Бананан написа:

Не е сигурно. Някакъв проект по социология или нещо такова, що не? Или нещо друго. Макар и рядко (чети между постовете), Anne се изпуска с някакви думички и разсъждения, които не биха излезли от главата на форумната си самоличност, която създава. А на мен ми изглежда като интересен експеримент (може и да не е така).

Ако в темата има експеримент, това съм аз.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Айнщайн написа:

да,сестри сме от различни майка и баща

душице,отдавна не си 40 кг,нали имаше анорексия-и тогава ядеше по 100 неща дневно,но явно ти е минало-да ти кажа не се обиждай,но дрехите са ти поне с 2 размера по малки,преливаш

То сега така е модерно,какво разбираш ти ?!? 😁

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Гост. написа:

То сега така е модерно,какво разбираш ти ?!? 😁

ами простак не чета Уикипедия,какво ли разбирам?

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Айнщайн написа:

ами простак не чета Уикипедия,какво ли разбирам?

Вий ся взаимно ли се захапахте?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Мальчик Бананан написа:

Някакъв проект по социология или нещо такова, що не?

Социални експерименти се правят, но не в умрели форуми. В bg-mamma има такива. И оттам ги цитират като "видиш ли колко са прости". А всъщност глупците са тези, които не са разбрали, че участват в социален експеримент.

Сходно е с трола Миро - той се присмива на финансовият гений Доналд Тръмп за лафа да пият дезинфектанти, защото не познава "творчеството му". Всъщност трола сам издава глупостта си, като не разбира, че нещо е шега.

Сходен опит, умело дирижиран от PR-и, е изказването на ББ, че Румен Радев го следи с дрон. Но това е мимикрия, а не проява на лично оригинално хрумване. Твърде явно е с позирането пред икони, гушкане на внуци и прочие популизъм. Златно правило за всеки диктатор е да има снимка с детенце и с кученце.

karimov7.jpg%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE-%D0%91%D0

Д-р Мутафчийски имаше също проблясък с очакването хората "яко да измрът", ползвайки чужда дума, което му служеше като вратичка за изход, че който го е приел на сериозно просто е неосведомен и глупав, видиш ли, но заради темата, която коментира, си беше просто престъпно деяние по всяване на паника, което е подсъдимо и за което трябва да лежи в затвора.

преди 10 минути, Гост. написа:

Да! 

Ама аз още не знам кои сте. Ти тя ли си, някой измежду вас Пешко ли е, има ли Илияна, Анне или мен самия?

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Myanmar написа:

Социални експерименти се правят, но не в умрели форуми. В bg-mamma има такива. И оттам ги цитират като "видиш ли колко са прости". А всъщност глупците са тези, които не са разбрали, че участват в социален експеримент.

Сходно е с трола Миро - той се присмива на Доналд Тръмп за лафа да пият дезинфектанти, защото не познава "творчеството му". Всъщност трола сам издава глупостта си, като не разбира, че нещо е шега.

Сходен опит, умело дирижиран от PR-и е изказването на ББ, че Румен Радев го следи с дрон. Но това е мимикрия, а не проява на лично оригинално хрумване.

Д-р Мутафчийски имаше също проблясък с очакването хората "яко да измрът", ползвайки чужда дума, което му служеше като вратичка за изход, че който го е приел на сериозно просто е неосведомен и глупав, видиш ли, но заради темата, която коментира, си беше просто престъпно деяние по всяване на паника, което е подсъдимо и за което трябва да лежи в затвора.

Ама аз още не знам кои сте. Ти тя ли си, някой измежду вас Пешко ли е, има ли Илияна, Анне или мен самия?

Неведоми са пътищата...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Myanmar написа:

тя съм аз,аз съм тя нищо,че сме различни хора,но аз и тя и Анка ще се бием за Пешко той още не знае,ама ще разбере,Илияна е сигурно любовницата на на Пешко брат му,май продава свещи

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Айнщайн написа:

тя съм аз,аз съм тя нищо,че сме различни хора,но аз и тя и Анка ще се бием за Пешко той още не знае,ама ще разбере,Илияна е сигурно любовницата на на Пешко брат му,май продава свещи

И краставици! 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване