Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Anne написа:

Тук вече удари греда! Аз съм учила в 3 училища, 2 в Берковица и едно в София.

И здравата, ама здравата си объркала отговора. За мен тва е ясно доказателство, че не ме познаваш.

Първо, да, преместиха ме заради него в друго училище, но не помощното, а оздравителното, но, или си твърде малка и не си го чувала (закриха го малко след като го завърших, там учих 7 и 8 клас) или не правиш разлика между оздравително и помощно училище, както и къде се намират.

Второ, в помощното училище ме приеха просто така, а училището с прием без документи е училището за деца с увреден слух "Проф. д - р Дечо Денев". Там учих от 9 до 12 клас. И отидох да уча в това училище не заради това, че съм с увреден слух, а точно заради факта, че приемът беше без документи. Иначе, ако нямаше задължителни изпити по математика, можеше да си остана в Берковица и да кандидатствам в гимназията. Само заради проблема ми с математиката не го направих. Защото знаех, че нямаше да издържа изпита.

Не знам коя си, но спри да ми четеш старите теми и да ми правиш драми за стари неща!

да не е по врат,а по шия.Стига с това училище,завършила си преди поне 15 г.минимум.Сега разкажи за запека и идилията ще е пълна

• Ядосано 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 20 часа, Anne написа:

И сега ми държат сметка за инвалидната ми пенсия и какво си купувам с нея.

Пенсията ти стига за няколко подаръка. И не може да покрие стандарта ти на живот на принцеса. С тея пари не може да си купиш и данета, с който си се тъпкала. Но се изкара, че подпомагаш финансово хора, които ходят на работа и изкарват пари.

Не знам как да се отърва от това нещо, като лепка някаква е.

Пробвай да спреш да ги ругаеш, обсъждаш и търсиш.

Ще се радвам някой да ми каже коя е тази личност и защо така се е заяла с мен.

Модераторите защо не ти съдействаха да ти дадат IP адреса и домашния ѝ адрес? Преди по-лесно ставаше.

Не се занимавам с някои личности отдавна

С тези, които обсъждаш във всяка твоя тема от списъка с 14 страници ли не се занимаваш отдавна?

преди 8 часа, Гост. написа:

Каквото и да е станало,каквото и да стане си го пази за себе си или си води дневник например.

Човекът е социално животно. Тя търси комуникация, но доста тясно профилирана - съмишленици в самосъжаляването и мразенето.

Откакто ви отрезвих да спрете да ѝ правите тази лоша услуга, давайки ѝ оправдание защо не прави нищо смислено с живота си, тя не е споменала за прераждания и изнасилване на малолетни немски момичета.

Случаеност? Не мисла.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вие наистина сте отвратителни!

Опорочихте идеята ми на темата нарочно! Явно това ви доставя удоволствие.

Явно съм сбъркала много в представите си за сънародниците ми отношението им към хората с увреждания. Огорчена съм, много съм огорчена! Все се надявах, че не са мнозинство хората, които не харесват хората с увреждания..........Явно съм твърде голяма идеалистка...........

Още тогава, когато стана скандала с дома за деца в Могилино, трябваше да ми светне червената лампичка, четейки негативните мнения на хората за решението да се построи нов дом за тези деца и то в квартал със здрави такива. Но съм си идеалистка, казвам си, че не може чак всички да са антисемити, но явно може.............

Много съм огорчена, че стане ли дума за нас и за парите, всичко се извърта в посока, че ние струваме скъпо на държавата. Да, намират се хора с кафяви идеи, които ви ги разправят тези небивалици. Да, намират се фирми и хора, които да печелят от човешкото нещастие на завишени цени. Но вас явно това не ви интересува. Интересуват ви нашите мизерни пенсии и за какво ги харчим. Интересува ви да ни няма.

Явно не смеете да си го кажете, да не излезете антисемити, затова аз ще го кажа: не ви пука за нас, не ни искате, не желаете интеграция на хората с увреждания в обществото, смятате ни за паразити, които харчат "вашите" пари! Смятате, че ние взимаме от парите за здравите ви деца. Да, и в Германия така са смятали. И вижте докъде се докараха! Явно и тук трябва да стане същото, за да ви уврат мозъците!

Наистина не мога да повярвам какви големи антисемити излязоха българите!  По - срамно нещо от това няма! На вас не ви пука дали ще останем на улицата, важното е да не притесняваме скъпоценните ви арийски деца!

За разлика от вас обаче, аз имам човечност! Трогва ме всяка една статия за изоставени младежи с увреждания на улицата, натъжават ме проявите на антисемитизъм към хората с увреждания.  Много, ама много ме бяха натъжили гнусните мнения на гражданите на Русе за децата от "Могилино". Гледате само себе си, а не ви пука за другите. Вярвате на всякакви кафяви идеи, макар че са отдавна компрометирани! Отвратена съм!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Гост. написа:

Онази е изпразнена по чалка касети и списания.

И една бебешка въртележка е взела. Най-голямата в Берковица!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Anne написа:

Явно съм сбъркала много в представите си за сънародниците ми отношението им към хората с увреждания. Огорчена съм, много съм огорчена! Все се надявах, че не са мнозинство хората, които не харесват хората с увреждания..........Явно съм твърде голяма идеалистка...........

Още тогава, когато стана скандала с дома за деца в Могилино, трябваше да ми светне червената лампичка, четейки негативните мнения на хората за решението да се построи нов дом за тези деца и то в квартал със здрави такива. Но съм си идеалистка, казвам си, че не може чак всички да са антисемити, но явно може.............

Много съм огорчена, че стане ли дума за нас и за парите, всичко се извърта в посока, че ние струваме скъпо на държавата. Да, намират се хора с кафяви идеи, които ви ги разправят тези небивалици. Да, намират се фирми и хора, които да печелят от човешкото нещастие на завишени цени. Но вас явно това не ви интересува. Интересуват ви нашите мизерни пенсии и за какво ги харчим. Интересува ви да ни няма.

Явно не смеете да си го кажете, да не излезете антисемити, затова аз ще го кажа: не ви пука за нас, не ни искате, не желаете интеграция на хората с увреждания в обществото, смятате ни за паразити, които харчат "вашите" пари! Смятате, че ние взимаме от парите за здравите ви деца. Да, и в Германия така са смятали. И вижте докъде се докараха! Явно и тук трябва да стане същото, за да ви уврат мозъците!

Наистина не мога да повярвам какви големи антисемити излязоха българите!  По - срамно нещо от това няма! На вас не ви пука дали ще останем на улицата, важното е да не притесняваме скъпоценните ви арийски деца!

За разлика от вас обаче, аз имам човечност! Трогва ме всяка една статия за изоставени младежи с увреждания на улицата, натъжават ме проявите на антисемитизъм към хората с увреждания.  Много, ама много ме бяха натъжили гнусните мнения на гражданите на Русе за децата от "Могилино". Гледате само себе си, а не ви пука за другите. Вярвате на всякакви кафяви идеи, макар че са отдавна компрометирани! Отвратена съм!

хайде пак-вечната жертва.Нали се сещаш,че всеки,който е започнат с темите ти-НЕ ТИ ВЯРВА

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Айде да се успокоим малко а?! Самата ти си уникална расистка, иначе на нас говори! Всеки един е дискриминиран по един или друг начин ама само ти ревеш! Ти отказа приятелство на момче тука в форума,защо?!? Защото драга, е с увреждане! Браво Анке,браво...

преди 3 минути, Myanmar написа:

Какво геройство! 

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Anne написа:

защо според теб отидох да уча за средно образование в София?

skynews-charles-ingram-millionaire_49693

преди 26 минути, Anne написа:

в оздравителното училище ме приеха просто така, а училището с прием без документи е училището за деца с увреден слух "Проф. д - р Дечо Денев". Там учих от 9 до 12 клас.

Е, това обяснява защо не покриваш държавните образователни стандарти и си завършила неграмотна.

Пък и, припомни ми, тези, които не са учили и им завиждаш, че са се забавлявали по дискотеки, са получили диплома за завършен етап като теб. Ето колко струва тя.

преди 27 минути, Anne написа:

И отидох да уча в това училище не заради това, че съм с увреден слух, а точно заради факта, че приемът беше без документи.

Нямало е изпит за влизане. То ако имаше как ще влезеш?

преди 28 минути, Anne написа:

Иначе, ако нямаше задължителни изпити по математика, можеше да си остана в Берковица и да кандидатствам в гимназията.

Мда, трудно е да останеш в нормално училище без да си се научила да смяташ за 8 години.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Myanmar написа:

Пенсията ти стига за няколко подаръка. И не може да покрие стандарта ти на живот на принцеса. С тея пари не може да си купиш и данета, с който си се тъпкала. Но се изкара, че подпомагаш финансово хора, които ходят на работа и изкарват пари.

-

Пробвай да спреш да ги ругаеш, обсъждаш и търсиш.

Модераторите защо не ти съдействаха да ти дадат IP адреса и домашния ѝ адрес? Преди по-лесно ставаше.

С тези, които обсъждаш във всяка твоя тема от списъка с 14 страници ли не се занимаваш отдавна?

Човекът е социално животно. Тя търси комуникация, но доста тясно профилирана - съмишленици в самосъжаляването и мразенето.

Откакто ви отрезвих да спрете да ѝ правите тази лоша услуга, давайки ѝ оправдание защо не прави нищо смислено с живота си, тя не е споменала за прераждания и изнасилване на малолетни немски момичета.

Случаеност? Не мисла.

1. Извинявай, ти деца имаш ли? Явно не знаеш какво е в едно наистина младо семейство. Когато се роди племенницата ми,  сестра ми още беше студентка и не работеше (нормално, още нямаше диплома, за да кандидатства за желаната работа), работеше само зет ми. Ние, всички, им помагахме. И моите родители, и неговите. За разлика от вас обаче, аз не съм държала глупава сметка на сестра ми,  че е станала майка, без да има работа. Всички помагахме, кой с каквото може. Не знам на колко си бил през 2004 година, но по онова време памперсите хич не бяха евтини, изобщо бебешките работи бяха скъпи и го знам, защото същата година завърших училище и от лятото си бях вече постоянно в Берковица и ходех със сестра ми по магазините за бебешки и детски стоки. Сляпа не съм, виждах цените. Знаех, че нямаше да им е никак лесно, затова предложих аз да поема играчките и детските книжки. Въпреки това, не им беше лесно. В един момент сестра ми направи компромис, взе по - евтини памперси за детето, в резултат на това при един от моментите, когато малката седеше върху скута ми, ме напишка. Неудобно или не, помолих сестра ми да взима качествени памперси, най - малко да не напишква детето и други хора, които я взимат на ръце или в скута си. Не ми беше удобно да засягам темата, но това не можеше да продължава така, а и икономията е майка на мизерията и никога не води до нищо добро.

Не те знам от кой град си, но в малък град като Берковица нищо не е евтино.

Не им беше лесно, но се радвам, че съм им помагала, нищо не съм искала в замяна.

2. Не съм търсила Айнщайн. Не я знам коя е, и не ми пука от нея. Но тя ви лъже откровено, че ме познава. А вие се връзвате.

3. Не се занимавам с тях, да. Само понякога го давам за пример, просто защото покрай мен видях много хора, които пропаднаха чисто морално в някои отношения. Но не и той. Това ли ви е проблема?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Anne написа:

А адреса си го бях дала в тема за автографи

В коя тема ти е PIN-а?

Какви истини ми казваш, бе? Аз по - добре от теб си знам здравословното състояние.

Те и твоите не са съгласни с диагнозите, които си поставяш, така че посмали малко с изявленията. Щом и докторите ти орязаха парите, пък свои хора имаш в системата, прави си сметката.

Аз ли да съм виновна, че тя ме принуди да стана по - крайна?

Щом питаш - да. Християнско е да подадеш другата буза, а не да тормозиш хората, които не те харесват.

темата не беше моя, а просто създадена за желаещи да получат автографи от една певица

Срам те е да я назовеш, че е чалга певица ли? За Анелия малко ли музика, видеа, колажи и видео монтажи изпроси в този форум, че да не е публична тайна.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Myanmar написа:

Въртележка за креватче. Явно нямаш деца и не знаеш какво е това.

Не е тази, това е само примерна снимка.

bright-starts-muzikalna-vartelezhka-safa

Взех и я за подарък за именния ден. Обиколихме из няколкото детски магазина, но другите бяха малки и не толкова хубави. Взех и онази, която, беше хем хубава, хем голяма. С парите от моята пенсия.

Когато имаш собствени деца, или пък имаш племенници, ще разбереш какво е да купуваш с радост за детето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямаше да си излагам на показ личния живот, ако не беше това нещо и фенклуба и от защитнички, които не спряха да ми ровят де що профили имам, да издирят и тормозят сестра ми.

Значи в Планета и Космополитън си изливаш житие-битието, защото те познават. Какво ти е оправданието, че продължаваш това, посочвайки и конкретни имена, места и време в калдата?

• Харесване 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Айнщайн написа:

хайде пак-вечната жертва.Нали се сещаш,че всеки,който е започнат с темите ти-НЕ ТИ ВЯРВА

Не ми вярват фенките на Дани. Явно голям фенклуб си има.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Исках всички да знаят как постъпи с мен Даниела

Ааа, ако може да я изложиш, ама да останеш анонимна. Еми, не се е получило!

Confused Devil GIF by Bodyjar

• Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Значи в Планета и Космополитън си изливаш житие-битието, защото те познават. Какво ти е оправданието, че продължаваш това, посочвайки и конкретни имена, места и време в калдата?

С този червен текст, очите ме заболяха да чета. Хубаво, че тук поне само с удебелен текст пише.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно съм имала остарели разбирания за морал

Не са ти хич стари разбиранията за морал. Ти отрече свещените книги на християните и евреите и им се подиграваш за това, че имат традиции и обичаи.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това розовото направо ужас. Няма ли други цветове.

http://kitty.cosmopolitan.bg/

• Ядосано 1
  • Любов 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това, което направи Даниела беше много грозно и злобно. Затри ми цялата колекция от графики, сваляни песни, албуми и видеоклипове на поп- фолк изпълнители, лични снимки и клипчета, игри.

Мисля, че целият форум разбра, след като го опищя, че това, което си фантазираш не е възможно реално. Произнесоха се специалисти в софтуера, които ти обясниха, че скалъпеното от теб обвинение не е базирано на факти и следователно Даниела е несправедливо наклеветена от теб, че ти е нанесла каквито и да било щети.

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://kitty.cosmopolitan.bg/blogpost_11004_0.html

Сърцето ми плаче. Много трогателно. Ах, Пепи защо правиш така?

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А иначе този, който го е направил, нищо, че най-вероятно е чужденец, ще го черпя свински уши и вино, защото чалгата е вредна за мозъка и ти е спестил по-нататъшното му склерозиране.

Затри ми цялата колекция от графики, сваляни песни, албуми и видеоклипове на поп- фолк изпълнители

Happy New Year Reaction GIF

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

24.02.2008

Най-хубавият подарък

Това, което най-много искам като подарък за рождения ми ден е Пепи да дойде. Страшно много ми се иска да дойде. Просто това ще е най-хубавият ми подарък за рождения ден............. Толкова много искам да дойде........ :( Ще бъда адски щастлива, ако дойде.

http://kitty.cosmopolitan.bg/blogpost_89_0.html

Пепи, направи подарък на момата. Може ли така?

• Харесване 2
  • Ядосано 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях събирала всичко това в продължение на 1 година, а тя затри всичко за миг.

Айде, айде, аз и още няколко души ти събрахме това!!! Кого лъжеш? Забрави ли, че не знаеш как се сваля музика, как се тегли торент и разни други сложнотии в нета?

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възстановяването на затритото ми отне години, време, нерви, сълзи, зрението ми се съсипа

Аз ти казах, че чалгата е вредна за здравето, ти не вярваш!!!!!!

Sick Poison GIF by It's Always Sunny in Philadelphia

• Ядосано 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, acnekt написа:

http://kitty.cosmopolitan.bg/blogpost_89_0.html

Пепи направо подарък на момата. Може ли така?

На мен защо нищо не ми излиза на тези теми ;(

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване