Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

преди 2 минути, Anne написа:

? Не знам английски.

не ти и трябва,че ако вкараме още информация в тази главица утре може да си забравиш някоя регистрация

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Точно така. И напълни всички други форуми в страната. Като ги гледам какви са другите форуми и колко са пълни ме е срам от себе си. А по темата за мен лично никога не е имало чужди и свои. За тов

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Публикувани изображения

преди 34 минути, Anne написа:

Учехме, и то здраво.

Сигурно. Сигурно и ти си учила здраво, ама не знаеш какво е паралелепипед и не можеш да извършваш аритметични действия за третокласник. Нещата опират до резултатите, а в тези "специални" училища се оценява старанието, а не резултатите. Т.е. учила си в училища за бавно развиващи се. Нищо, че деликатно ссега се ползва СОП - специални образователни потребности. Тези ученици не вземат количествени оценки (2, 3,... 6), а качествени (минава, не минава). А за поощрение и 10 да ти пиша, това не променя факта, че си неграмотна и не можеш да си сметнеш рестото в бакалията.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Myanmar написа:

Ще престанеш ли с драмата?

Квазимодо:

zx860y484_3421059.jpg

Ти, да не извличам изображението в цял ръст:

Какво научи? Кого заблуждаваш? Преди броени месеци лъсна, че не можеш да сваляш от Замунда. Преди година и нещо се оплакваше, че торент програмата ти не бачкала както очакваш. Още не знаеш какво е троянски кон, но използваш това название за измислената причина за изтрити файлове. Та, какво научи, не става ясно?

Поне става ясно, че всичко, което не разбираш или е твърде сложно за теб, ти мило го назоваваш "тъпо" и "лудо". От приличие, като евфемизъм, защото си много съжалителна, морална и каква още там се изкара...

Само това ли успя да измислиш за да оправдаеш пороците си? То и цигарите и наркотиците и алкохола са периодично модерни. В момента е особено модерен ранния секс.

1. Ама мен все ме сравняват с Квазимодо!

2. Мога да свалям от "Замунда", ама със "Биткомет", "ЪпТорент" -а нещо не ще да работи, торента му с торент. И английски не знам. Отказах се да се оправям с това нещо. Твърде сложно е за мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв език Анчето има? 😩👀. Или Китито.
http://www.cosmopolitan.bg/forum/viewtopic.php?f=4&t=30117&start=60

• Харесване 1
  • Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Айнщайн написа:

Анке,направо те завряха не знам къде,дори не знаеш как да се оправдаеш вече

Аа и аз я заврях яката да не казвам къде и то по нещо което твърди че е е силна

Отговора е Ада Лъвгейс защото предлага машините да се управлпват от алгоритми,тя за първи въвежда термини като цикъл и програма

На Ада Лъвгейс  е кръсте езика за програмине Ада

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, Anne написа:

Аз и сега мога да се представя блестящо на матура по литература. Само ми дай тема, гледай да е по автори и произведения, които сме учили, и то от българската литература.

Ето това е добра идея.

Това е моят облог: Напиши литературен анализ, съчинение с елементи на разсъждение или както там му казват в наши дни върху стихотворението "Обесването на Васил Левски" на Христо Ботев. В отделна тема. Ако ти ме впечатлиш и покриеш нивото ми в седми клас, аз ще престана да пиша в тази тема.

преди 37 минути, petie1 написа:

Хмм игра с жестове и тела май беше

Игра по пантофи е. Как мое си толкова прост.

• Харесване 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Хмм игра с жестове и тела май беше

Пантомимата е изкуство! Театрално изкуство, което се изучава в НАТФИЗ! А там познай как се влиза! Имам съученик, който се занимава с пантомима и е в рупата за синхронно пеене "Жестим". Доста приятно ме изненада, защото пък в училище незнайно защо, не беше част от училищната група "Жестим+",  а аз бях в нея.

преди 37 минути, Myanmar написа:

А каква беше тогава тая глупост:

С изключение ма тъпата математика, наистина получих добро образование.

• Тъжно 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Госпожата ни пишеше здачите на дъската, заедно с отговорите, а ние ги преписвахме.

Какъв е смисълът?

ъщото беше на класни и контролни, но госпожата ни пишеше нарочно по - ниски оценки. Пред директорката си мълчахме и целия клас се правехме, че учим и се стараем по математика.

Аха. Толкова и за достойнството и образованието ти. Значи реално си била за двойка и още трябваше да повтаряш втори клас, обаче се гордееш с образованието си и със здравото учене.

Повече не ми говори за специалните училища като равни на нормалните.

Поне не съм сричала от трети клас насам, и от втората година насам в часовете по немски и френски език.

Голям праз! Аз пък се научих да чета преди да започна училище, а да сричам спрях в първи клас. Стига изтъква неща, през които са минали милиони хора по същото време от Бангладеш до Танганайка.

• Харесване 2
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Myanmar написа:

Тъй де прост съм и вие сте прости само АБПФК Кити-Анне е умната тук

• Ядосано 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, acnekt написа:

Момчета са учили компютърен език паскал, докато ти си драскала пейнт на компа.

https://bg.wikipedia.org/wiki/Паскал_(език_за_програмиране)

Глупости, никакъв паскал не сме учили. Казах ти, итински часове не сме имали, просто си убивахме времето, а госпожата пишеше едни оценки, колко да не е без хич. Обаче, дойдеше ли директорката, отваряхме "Уорд"- а и се правехме, че пишем текстове. Добре, че рядко наминаваше. Оставаше да ни спипа какви реално ги вършим и щяхме да минем на повтаряне. Госпожата ни предупреждаваше, ако ще идва директорката.

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, мама не ме записа на готварство, и слава Богу, щях да натворя куп бели в кухнята.

Вода да претоплиш, ще я загориш. Филия да намажеш, да се заколиш.

Шивачеството беше едната професионална специалност...

Не че в шиенето ме бива, всъщност и до днес не мога да шия. Няма да кажа как се изложих на държавния изпит по практика.

Добре, че ти е било специалност, та да го усвоиш до съвършенство, да вземеш занаят и да оправдаеш хилядите левове инвестирани в образованието ти от данъците на работещи като мен.

Повтори ми пак, че нищо не ни дължиш.

• Харесване 4
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, Айнщайн написа:

Despicable Me Lol GIF

Виждала ли си звездна карта, ама истинска, физическа? Аз съм. Спагетник си е.

Като си толква добра, ела у нас и ми помогни да намеря планетата Марс на нощното небе.  Да те видим.

• Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Anne написа:

Пантомимата е изкуство! Театрално изкуство, което се изучава в НАТФИЗ! А там познай как се влиза! Имам съученик, който се занимава с пантомима и е в рупата за синхронно пеене "Жестим". Доста приятно ме изненада, защото пък в училище незнайно защо, не беше част от училищната група "Жестим+",  а аз бях в нея.

Това опит за обида ли беше? Знам че е изкуство не подценявай хората от Фатални мозъчни изкривявания :)

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Anne написа:

1. Бяха си заслужени.

Това е субективно.

преди 32 минути, Anne написа:

2. Всъщност, на държавния писмен изпит не само аз бях в паника. Другите момичета също.

Аз казах ли ти, че училището ти е пародия и не си била само ти изоставащата интелектуално в него? Не се прави на обидена, че да пазиш фалшивият му имидж на реално учебно заведение. Занималня повече му подхожда.

Казах ти и каква семантика имат глухите: Тебе кола ходя утре - кой кого ще вози не става ясно.

Поне ми става ясно как си надула егото си - в средата от бавно развиващи се. В света на слепите и едноокия е цар.

• Харесване 1
  • Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

Виждала ли си звездна карта, ама истинска, физическа? Аз съм. Спагетник си е.

Като си толква добра, ела у нас и ми помогни да намеря планетата Марс на нощното небе.  Да те видим.

Абе нали ти казахме че изчисленията се правят на часа и тогава се търси родната ми планета :)

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 35 минути, Anne написа:

Умни са, и то много, просто голяма част от тях не чуват и не владеят правилно писмения граматически български.

Ти четеш ли това, което пишеш? Децата са умни, но не могат да съставят изречения.

преди 35 минути, Anne написа:

Училищно.

Съревновавала си се с деца, чийто недъг не им позволява даже да съставят изречения. Това ли е изворът ти на гордост.

преди 6 минути, Myanmar написа:

В света на слепите и едноокия е цар.

преди 29 минути, Anne написа:

Целия клас си криеше тетрадките от мен, че ръгвах да им поправям правописа.

Еднооката царица сред слепците. Уникално чувство е било!!!!!!

преди 29 минути, Anne написа:

Щото Мишо Шамара, Ванко 1, Риана, Бионсе и Мадона не са халтура............. Щото рапът си не е халтура.........

Един дол дренки са, като изключимРиана и Бионсе. Зад тях стои многомилиардна машина, която създава качествена музика, което не значи непременно, че ми допада.

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Myanmar написа:

Сигурно. Сигурно и ти си учила здраво, ама не знаеш какво е паралелепипед и не можеш да извършваш аритметични действия за третокласник. Нещата опират до резултатите, а в тези "специални" училища се оценява старанието, а не резултатите. Т.е. учила си в училища за бавно развиващи се. Нищо, че деликатно ссега се ползва СОП - специални образователни потребности. Тези ученици не вземат количествени оценки (2, 3,... 6), а качествени (минава, не минава). А за поощрение и 10 да ти пиша, това не променя факта, че си неграмотна и не можеш да си сметнеш рестото в бакалията.

Математиката не ми трябва! Скъси ми живота в училище! И вечното вкъщи "Ти защо не си като сестра си?", разбирай "Ти защо не си математически гений като нея?". Е, не съм. И се радвам. По тъпо от това да работиш в банка и да правиш сметки и да попълваш документи, няма накъде. Ужас и скука.

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, ninov написа:

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Направо осмисли труда на учителите си...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, petie1 написа:

Аа и аз я заврях яката да не казвам къде и то по нещо което твърди че е е силна

Отговора е Ада Лъвгейс защото предлага машините да се управлпват от алгоритми,тя за първи въвежда термини като цикъл и програма

На Ада Лъвгейс  е кръсте езика за програмине Ада

О, за нея гледах филм по "Да Винчи", много интересен беше. Не знаех, че е в учебниците по информатика.

Виждате ли какво научава човек, като гледа телевизия! Ето, че не мързеланствам.

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Anne написа:

С изключение ма тъпата математика, наистина получих добро образование.

Пак нещо залитна в делюзии.

Нещо спомена за философията, пък за английският език, пък за шиенето... Дълъг стана списъка, недей така, че само математиката била.

• Харесване 3
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Myanmar написа:

Ето това е добра идея.

Това е моят облог: Напиши литературен анализ, съчинение с елементи на разсъждение или както там му казват в наши дни върху стихотворението "Обесването на Васил Левски" на Христо Ботев. В отделна тема. Ако ти ме впечатлиш и покриеш нивото ми в седми клас, аз ще престана да пиша в тази тема.

Приемам предизвикателството. Краен срок?

• Харесване 1
  • Еха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Myanmar написа:

Казах ти и каква семантика имат глухите: Тебе кола ходя утре - кой кого ще вози не става ясно.

Тоест това е логическа задача ли?

В нормален вид става Утре ще ходим с колата с тебе някъде

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • barbuncela заключи тази тема
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване