Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Каква да е съдбата на хората с увреждания?

Препоръчан отговор

току-що, Айнщайн написа:

а ти омъжи ли се,деца имаш ли?Какво постигна последните 16 г,приятелите как са,сигурно си много активна и нямаш време да ми отговориш

Не ми се прави на интересна, и ти не си мръднала много, явно още си онова тъпо емо, щом още си украсяваш профилите с депресарски картини. Спри с алкохола, размътва мозъка и хич не е добър съветник.

Злобата ти за пенсията ми е много грозна.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Права си,всички влизат в този форум да се разтоварят.Прочети дефиницията на думата “тормоз”,защото определено това не е тормоз! Единственото което можеш да направиш е да престанеш да пишеш неща за лич

Остана само да каже банковата си сметка и ПИН.  Всичко друго си го каза.

ти нали не си мързелива и не те мързи да работиш а да заета си да четеш нов фолк и космополитън и да си измисляш нови заболявания

Публикувани изображения

преди 5 минути, Anne написа:

А нейното е много нормално - да се сети за мен и да ме тормози, да убеждава сестра ми да ме затвори в лудницата!

Просто не разбирам какво се е заяла с мен отново след толкова много време! Би трябвало вече да е завършила университет, да е омъжена и с деца, тоест да е стабилна психически, но явно не е. Алкохола не прощава. Кой я знае каква е станала. Констатирам го със съжаление.

тая пак е в някакъв филм🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

преди 3 минути, Гост. написа:

Ти знаеш ли какво е тормоз?!? Доста са ти размити понятията... Колкото до другото си гледай в твоята паничка! Иначе и аз съм завършила,на 29 но не съм омъжена и нямам деца.По твоята логика значи не съм психически стабилна?Страшна логика вадиш 😁😁 Чин-Чин! 

тя и логика,само жълта книжка и приляга

• Ядосано 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, браво, 29 - годишна пикла претендира да е нещо повече, ама се държи като 16 - годишна патка.

Жалки сте и двете. Ама много жалки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Anne написа:

Ти Илияна от космото ли си? Ако да - и аз мога да разкажа интересни неща за теб, че ти помня признанията там.

И да не е - кажи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Айнщайн написа:

как ти се смее,ама ти имаш приятели,семейство което те обича,а тя-само злоба

Захапва теми които не са лъжица за нейната уста.Жалко е,много жалко.Каква си,защо си-няма значение! Всичко което си казала до сега за нея се оказа истина.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не е казала, тя не ме познава, двете не се познаваме всъщност. Но съм чувала от съграждани, че е кухо парче.

• Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Гост. написа:

Захапва теми които не са лъжица за нейната уста.Жалко е,много жалко.Каква си,защо си-няма значение! Всичко което си казала до сега за нея се оказа истина.

нали знаеш,тя съди по себе си,ама не съм никаква ИЛИЯНА,тая пак 🤪🤪🤪🤪

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Anne написа:

А, браво, 29 - годишна пикла претендира да е нещо повече, ама се държи като 16 - годишна патка.

Е не може всички да сме сериозни и морални като теб... живота би бил толкова скучен 🎈

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

не се казвам Илияна,ма,а ВАГНЕР

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Anne написа:

Значи, да кажа за теб - още ти помня малоумните ти признания за шофиране със скорост над разрешената (ако не се бъркам, ставаше дума за пътуване Монтана - Берковица)...

Аа, ти си каза и без подканване...

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Гост. написа:

Е не може всички да сме сериозни и морални като теб... живота би бил толкова скучен 🎈

РАЗБРА ЛИ СЕГА,КАК НИ РАЗГАДА-ТАЯ Е ФЕНКА НА ББ,СИГУРНА СЪМ

• Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Anne написа:

а върхът на всичко беше хвалбата ти как си накарала вашите да се опаричат за много скъп тоалет на бала

Е, щом ги е накарала да се опаричат си е хубаво нещо. Кой не иска да се опаричи.

happy drag race GIF by Robert E Blackmon

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Myanmar написа:

И да не е - кажи.

Беше се похвалила веднъж във форума на космото, че е шофирала със скорост над разрешената. Че си учи (по - малка е от мен, беше гимназистка тогава), че си учи уроците докато си сръбва алкохол. И за бала си се беше похвалила, че опаричила техните за много скъп и кичозен тоалет. Пълна комплексарка. Типично космо парче, на  което му пука само за купони, алкохол, маркови парцалки и простотии. Майка и е колежка на моята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, Гост. написа:

Наздраве! То май няма да минем само с по една чаша 🤔

Алкохолички.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе Поли-Ане франк, да те питам ти кръщавана ли си, ходиш ли на църква, молиш ли се, имаш ли кръстче на врата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Anne, не пий алкохол. Той разгражда духовните устои и води до загуба на девственост.

• Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Anne написа:

Не ми се прави на интересна, и ти не си мръднала много, явно още си онова тъпо емо, щом още си украсяваш профилите с депресарски картини. Спри с алкохола, размътва мозъка и хич не е добър съветник.

Злобата ти за пенсията ми е много грозна.

НЕ СЪМ ИЛИЯНА,МА.ДЕСИ СЪМ

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

Anne, не пий алкохол. Той разгражда духовните устои и води до загуба на девственост.

Не и говори така,ще вземе да се пропие,че нали това и мечтата в живота!

• Ядосано 1
  • Ха-ха 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не те разбирам. Какво си се заяла с мен? Кажи? Заради пенсията ми ли е? Съжалявам, не от теб зависи дали ние, хората с увреждания ще получаваме пенсия или не. Май вас не са ви учили на важни неща в училище, включително и на граждански права и задължения в час по "Свят и личност". Жалко за учителите ти.

Да издребняваш за едните пари е много, ама много жалко, грозно, долно и злобно.

Не ме познаваш, не ми знаеш здравословните проблеми, тъй че се спри с твоите простотии.

Дори Пепи не е толкова прост като тебе да държи сметка на хората с увреждания. Ти просто риеш дъното.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Гост. написа:

Не и говори така,ще вземе да се пропие,че нали това и мечтата в живота!

а,представяш ли си на трезво каква е злоба,а на пияно-не ми се мисли,ще ни подгони с ножове

• Еха 1
  • Ха-ха 2
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Anne написа:

Беше се похвалила веднъж във форума на космото, че е шофирала със скорост над разрешената.

Не я ли е срам, че нарушава законът за движение по пътищата. Как може така...

преди 1 минута, Anne написа:

Съжалявам, не от теб зависи дали ние, хората с увреждания ще получаваме пенсия или не.

Защо съжаляваш. Искаш от нея ли да зависи?

граждански права и задължения в час по "Свят и личност"

Много важен предмет.

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Myanmar написа:

Не я ли е срам, че нарушава законът за движение по пътищата. Как може така...

Ми и аз бях шокирана. 19 - годишна да се хвали, че си е играла на руска рулетка с живота.

Наборите след нас са пълна трагедия. Деца на 90 - те и американската култура, какво да се прави.

• Тъжно 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Айнщайн написа:

а,представяш ли си на трезво каква е злоба,а на пияно-не ми се мисли,ще ни подгони с ножове

Тихо,тихо... 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина не те разбирам. Какво си се заяла с мен? Кажи? Заради пенсията ми ли е? Съжалявам, не от теб зависи дали ние, хората с увреждания ще получаваме пенсия или не. Май вас не са ви учили на важни неща в училище, включително и на граждански права и задължения в час по "Свят и личност". Жалко за учителите ти.

Да издребняваш за едните пари е много, ама много жалко, грозно, долно и злобно.

Не ме познаваш, не ми знаеш здравословните проблеми, тъй че се спри с твоите простотии.

Дори Пепи не е толкова прост като тебе да държи сметка на хората с увреждания. Ти просто риеш дъното.

Пепи е по голям простак отколкото го мисли и той пие🤫,и да завиждам ти за пенсията,само с парите които изкарвам на месец мога да те купя и продам няколко пъти,администрация-и то шеф

преди 2 минути, Гост. написа:

Тихо,тихо... 

като ни подгони няма да е тихо

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване