Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

Препоръчан отговор

преди 7 минути, ДзВяРа! написа:

Чакайте малко, сега съм тема облекло за Хелуин!

А аз - избирам костюм на Дядо Коледа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, jhoro написа:

А аз - избирам костюм на Дядо Коледа!

А аз съм се маскирал на някой само с едни очила

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се пременя във костюм на върколак! 😂

Чува се че официално ще бъде приет Хелуин и в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

Аз ще се пременя във костюм на върколак! 😂

Чува се че официално ще бъде приет Хелуин и в България.

Че малко ли такива празници имаме?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно не са достатъчно. Трябва всеки ден да има празник!😂

Ами то всеки ден има празник, отвори църковния календар и чети :lol6:

Ето четете

http://bgzona.net/zona/calendar_menu/event.php?593128800.one

Злата Златомира днес 18 10 празнуват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Ами то всеки ден има празник, отвори църковния календар и чети :lol6:

Във петък ми се наложи да се кача на влак, след като потеглихме, толкова неща си спомних, още не мога да повярвам. За две-три минути си спомних, преди 20-сет години когато бях дете, на Слънчев Бряг имаше файтони и аз и майка "бог да я прости" и сестра ми как обикаляхме. На Поморие ходихме на лятното кино и още много други неща които никога не вярвах че ще си спомня. Беше супер, докато колегата който беше със мен не взе да ми говори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Във петък ми се наложи да се кача на влак, след като потеглихме, толкова неща си спомних, още не мога да повярвам. За две-три минути си спомних, преди 20-сет години когато бях дете, на Слънчев Бряг имаше файтони и аз и майка "бог да я прости" и сестра ми как обикаляхме. На Поморие ходихме на лятното кино и още много други неща които никога не вярвах че ще си спомня.

Да не ти разправям колко съм се лашкал с тия влакове 90-те и какви чудни мириси имаше ехееее, пък морето ех тва Царево...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих на лов, вчера де, предвид колко е часа сега и седейки на пусията сам на чист въздух сред природата, размишляваш върху това. Не мога да си обясня защо и как едно пътуване със влак, може да отключи спомени които бях забравил? На какво се дължи това изведнъж да започнеш да си спомняш неща, които отдавна си забравил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих на лов, вчера де, предвид колко е часа сега и седейки на пусията сам на чист въздух сред природата, размишляваш върху това. Не мога да си обясня защо и как едно пътуване със влак, може да отключи спомени които бях забравил? На какво се дължи това изведнъж да започнеш да си спомняш неща, които отдавна си забравил?

Дефакто спомените не са забравени а заключени така да се каже и наподопяването на средата при формирането им може да ги отключи, този подход се ползва и за лечение на някои видове амнезия :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Дефакто спомените не са забравени а заключени така да се каже и наподопяването на средата при формирането им може да ги отключи, този подход се ползва и за лечение на някои видове амнезия :)

Аз нямам такова заболяване, нито каквото и да било, хапчета съм пил само когато съм бил болен. Както и да е, мисълта ми е че, защо днес три пусии направихме, по два часа горе долу всяка седях сам и размишлявах. Защо не си спомних нищо а изведнъж качвайки се на влак започнах да си спомням неща от децството си?

И ме е яд че колегата който беше със мен се разприказва и прекъсна всичко. Кой знае още какво щях да си спомня, беше ми хубаво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ДзВяРа! написа:

Защо не си спомних нищо а изведнъж качвайки се на влак започнах да си спомням неща от децството си?

Мисля че отговорих достатъчно ясно какво се е случило при теб, попаднал си в среда достатъчно близка до тази при която са се формирали спомените у теб и това ги е отключило, друг такъв пример е мирис или музика това също може да доведе до отключване на спомени :)

Засега лека нощ на всички образи

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ДзВяРа! написа:

Чакайте малко, сега съм тема облекло за Хелуин!

Хм, маскирай се като КО-19 ... :) Цел свет се страхува от него и ке има повече лакумства, за да не правиш поразии ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, dioib написа:

Хм, маскирай се като КО-19 ... :) Цел свет се страхува от него и ке има повече лакумства, за да не правиш поразии ... :) 

... и някоя спринцовка - изотзад!  💉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ДзВяРа! написа:

Нали по раменете ги биеха.

Ми, Джорето си иска отзад бе дзвер ... :) фо прустътътъ ... :) явно него там го е удърил Ко беше ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, dioib написа:

Демек да се облече като игленик :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога казахте че ще завали първият сняг? Ъ то май вече е факт по високото, или бъркам нещо пак?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ДзВяРа! написа:

Кога казахте че ще завали първият сняг? Ъ то май вече е факт по високото, или бъркам нещо пак?

На "Петрохан" вчера или оня ден пишеше че валял сняг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И не само там, на Витоша също и по високите места в планините. Надявам се тази година да видя сняг и при нас, съмнява ме но се надявам все пак.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ДзВяРа! написа:

И не само там, на Витоша също и по високите места в планините. Надявам се тази година да видя сняг и при нас, съмнява ме но се надявам все пак.

То и аз де че миналата зима имаше два дена само със сняг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Чета, че в Берковица ще се празнуват келтски празници Хелоуин. Друиди ще има ли или само Мики Маус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Чета, че в Берковица ще се празнуват келтски празници Хелоуин. Друиди ще има ли или само Мики Маус.

Май само Мини Маус ще има

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ДзВяРа! написа:

Ако поканим сценаристите на "Междузвездни Войни" ще има и джедаи!

Браво. То на Полина нейните пра, прародни само такива празници на мегдана са празнували в Берковица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване