Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 9 часа, herkules2 написа:

Вярно е и аз винаги съм го казвал! Жените като пол нямат достатъчно умствен потенциал за да измислят сами идеология като феминизма. Феминизма го измислиха човеконенавистните индивиди от франкфуртската школа начело с Маркузе, много по-зъл дори и от Маркс. Идеята е за редукция на населението до 3 милиарда (1 милиард учени, 1 милиард работници, и един милиард търтеи-хлебояди-командващи останалите 2 милиарда, които ще изяждат изработеното от работниците ползващи изобретенията на учените), а в последствие и до златния един милиард. Само че тази идеология не подейства в ислямския свят. Там феминистите удариха на камък. Ислямските общества си имат закони и традиции на които държат много и ги защитават с живота си. Случилата се ислямска революцияв Афганистан е показателна, да не се връщаме и на ислямската революция в Иран станала по същата причина.......пряка намеса в обществото и внос на "демокразия" и феминизъм.

Бате, идеята, ако има конспирация е: Да се редуцират мъжете до 6 милиона, а вси останало да е женки. И тръгва от остров Лиз бос ... т.е. жените да се шефове, а ние къ псета да ни е страх, че не им ли угодим и баста ... :)  

И да те открехнъ, светът е оразмерен за 25 милиарда ... та сети се колко процента е туй 6 ... :) Та, докато сме около фифти/фифти е добре, а иначе кел файда, че си жертвал живота си, за да са повече жени и то без умствен потенциал. 

преди 9 часа, herkules2 написа:

и равно заплащане за работа

И се ... понеже натоварихме оная тема и отидохме на идеологии и конспирации, та:

Има принцип бате: От всеки според способностите, а на всеки според потребностите. Та, ако за нас мъжете скромността ни е присъща, то при жените не е и те .... не е проблем за равно заплащане, но за какво ще ги харчат парите е важно. Ако е за тоалети и гримове, за д-то си и кефа си, то не става, но ако реинвестират в това да ни улеснят нас мъжете, то що да не?! Ще ни остава време да мислим и развиваме умствения си потенциал ... 

Та, бате, от де ум ф една жена, за да има по-малко потребности?! Има и скромни жени, та тях търси. Тея де не са скромни, за ко не ги пуснеш да радят за повече пари и те ... ти па да ги харчиш за ко на теб ти душа сака?! :) Ей тъй без способности ще си живееш къ бей ... :) 

Бате, у цел свят ръчната работа е най-скъпа. Та тъй, имаш следната дилема: Да харчиш парите си за технологии или за жените си!? Ха да ти видим твоите потребности, по-лесно да радиш или повече да харчат жените ти ... :) 

И друго, след като те обърквам, то явно някакъв ум ти е повреден ... хм ... ти колко ума имаш?!  

Сподели, за да преценя до колко има умствен потенциал в тебе ... :) 

Объркването ти е първа фаза, че съм повредил твоето ментално здраве ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, dioib написа:

Бате, идеята, ако има конспирация е: Да се редуцират мъжете до 6 милиона, а вси останало да е женки. И тръгва от остров Лиз бос ... т.е. жените да се шефове, а ние къ псета да ни е страх, че не им ли угодим и баста ... :)  

Ех, бате, виждам, че си преместил разговора ни на безопасно за мен място, че като нищо ще ми затворят устата, все ще измислят за какво! Явно мислиш за моето оставане тук, което значи, че с нещо съм интересен. Те тия мераци само женки да населяват планетата ги има още от как свят светува, ама ей на, все не им се получава. Дори в 21 век една се произнесе да се избият всички мъжки бебета и всички мъже, светът да продължял само от женки?!? Само дето не обясни как и по какъв начин ще стане! Е може и да ти звучи нормално-разумно и правилно, то сега е без значение, кой какво ще предложи. При 25 милиарда женки и само 6 милиона качествен хомо сапиенс няма да има кой да създава блага бате. Женките ще изплюскат всичко създадено от 6-те милиона мъжове и след това ще умрат от глад. Добре че съществуват Боко Харам, талибаните и други като тях за да прочистват планетата от лошия пол, който иска да завладее пранетата и след това да умре.

преди 4 часа, dioib написа:

И друго, след като те обърквам, то явно някакъв ум ти е повреден ... хм ... ти колко ума имаш?!  

Сподели, за да преценя до колко има умствен потенциал в тебе ... :) 

Объркването ти е първа фаза, че съм повредил твоето ментално здраве ... 

Много умове имам бате, много са, и никой не е по-умен от мене! Менталното ми здраве не мож повреди, аз мента не употребявам, карам само на ирландско уиски и никога не стигам до първа фаза, за да не се повреди менталното ми здраве.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хъх комичката ни се оказа болна а вместо костюм й взели кафе машина което е по полезно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

VeeeSeLa

Не можах да ти отговоря, но прочетох какво ми написа, за жалост разчистваха мненията и така!

Не аз започнах спора а просто ти отговорих във едно от изказванията ти. Така че не мисля че нещо съм ти виновен точно аз, виждам че нещо се палиш без основателна причина, или си въобразяваш такава? Ако имаш причина, сподели я или си кажи кое те измъчва?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Anneliese написа:

Може ли кратко преведено резюме за незнаещите английски език?

Чакам си филма и не ми се занимава да си играя с Гугъл преводача.

За любимите си нацисти нали? Помниш ли какво ти казах в една от дрън  дрън темите ти дет писах за Израел и сертификатите? Каквото съм казал все е станало

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, petie1 написа:

За любимите си нацисти нали? Помниш ли какво ти казах в една от дрън  дрън темите ти дет писах за Израел и сертификатите? Каквото съм казал все е станало

Двете теми нямат общо.

Що не спреш да ходиш по петите ми и да ми се подиграваш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

Двете теми нямат общо.

Що не спреш да ходиш по петите ми и да ми се подиграваш?

Я да ти припомня : Казах че и нас ни чака същото както държавата която уж трябва да рипа срещу всяко маркиране на хората а тя стана първата държава след нацистка Германия приложила подобни мерки :)

Ами имаш си опашка кат всяка мишка и ходя да я дърпам причините съм ги обяснил не един и два пъти :)

Ааа между другото във филмчета ти за детската гадина доста често взеха да признават че в легендите има доза истина :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ДзВяРа! написа:

Анчето пак те омръщи, я да видим дали ще се намръщи и на мен? Анче, ти си.

Ами тя редовно си ме омръшва, даже беше почнала да ми липсват мръщялките и шаржовете й

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, herkules2 написа:

Много умове имам бате, много са, и никой не е по-умен от мене!

Не е лошо да си по-умен, но явно някои неща наум нямаш. ;) И, не вдяваш що именно в Афганистан стават тия работи ... и понеже в другата тема ме моделираха (това за мен не е проблем... хм ... ползвах неподходящ словоред), та да ти го кажа по-културно тук:

Не харесвам исляма, защото е прикрит феминизъм. Ислямистът заврял погледа си в корана не вижда, че обслужва женската воля. О, да, като изведе радикал от безумие, то се получава илюзия, но не е истина. 

Ай, анализирай това, но не мисли, че ислямът изповядва истини. Да, лукав е той, и уж ей тъй мъжете да вярват в какво?!  

п.п. Да не товарим оная тема, т.е. аргументите да не е учителка са неоснователни. Проумей го!!! 

преди 5 часа, herkules2 написа:

Явно мислиш за моето оставане тук, което значи, че с нещо съм интересен.

Интересно е да се види и твоята гледна точка, но трябва да си оправиш словореда. О да, с разни @ и прочие минаваш филтъра, но изказът ти не е по-различен от на тази:

Никога няма да ви простим": Посланието и целта на Грета Тунберг - Webcafe.bg

п.п. Ей такива жени требе бате да се избягват. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dioib написа:

Не е лошо да си по-умен, но явно някои неща наум нямаш. ;) И, не вдяваш що именно в Афганистан стават тия работи

Не е ясно кой какъв ум от двама ни има, всеки гледа от собствената си камбанария. Не е хич, ама хич трудно да вденеш, защо в Афганистан станаха тия работи. Ха сега малко инфо и за теб, та дано вденеш и кажеш как ще се спасят от наказание 250-те съдийки-феминистки, вкарали в затворите хиляди афганистански мъже за домашно насилие или там каквото си представиш като мъжко провинение спрямо жена, и са оставили хиляди афганистански семейства без препитание?

току-що, dioib написа:

Не харесвам исляма, защото е прикрит феминизъм. Ислямистът заврял погледа си в корана не вижда, че обслужва женската воля. О, да, като изведе радикал от безумие, то се получава илюзия, но не е истина. 

Е, сега вече уби змея с прашка!:lol6:Я ми кажи за какво крякат феминистките и опищяха света за това, че все нямали права и не заемали министерски столове по равно с мъжете? Къде в ислямска държава със закон шериат има женски президент или женски министър-председател? И аз не харесвам исляма, християнин съм и ценя нашите обичаи и традиции. Харесвам единствено правилното отношение на исляма към жените, а там жена гъкне ли за равни права, знаеш какво се случва с нея. А, ако не знаеш потърси го в нета има го черно на бяло не само в тъмната мрежа! И пак си помисли кое е повече истина, твоето или моето мнение.

току-що, dioib написа:

Ай, анализирай това, но не мисли, че ислямът изповядва истини. Да, лукав е той, и уж ей тъй мъжете да вярват в какво?!  

Кой е по-лукав, дали ислямът или феминизмът оставям на другите да решат. Аз отдавна съм убеден и сигурен в една истина......жената не е равна на мъжа, никога не е била и никога няма да бъде! Винаги ще стои по-долу от него. Това е алгоритъм създаден от природата и разни феминистични-граждански закони не могат да го променят!

току-що, dioib написа:

п.п. Да не товарим оная тема, т.е. аргументите да не е учителка са неоснователни. Проумей го!!! 

Съгласен съм да не товарим оная тема, не е безопасно, но не съм съгласен, че жената е добра учителка. Освен че не респектира учениците заради пола си, тя не може да прояви творчество при преподаванета и да го представи нагледно с практика към материала. Това, че има много малък процент от качествени жени-учителки не значи че днешните женски учители всички са като тях. Сам виждаш до каква степен на упадък е стигнало нашето образование, заради феминицазията, а ако не го виждаш тогава спорът не носи никаква полза! Ако се дадат на мъжете-учители три пъти по-високи заплати от тези на жените, тогава ще имаме много малко женски учители и много качествено образование. Това си е мое мнение и никой не е длъжен да се съгласява с него, за да не прозвучи като зловредна пропаганда, че де да знам, жените-войни за "социална справедливост" (но само за женския пол) дебнат в мрежата и озлочестяват всеки мъж, дръзнал да не се съгласява с женската юридическа тирания!

току-що, dioib написа:

Интересно е да се види и твоята гледна точка, но трябва да си оправиш словореда. О да, с разни @ и прочие минаваш филтъра, но изказът ти не е по-различен от на тази:

Никога няма да ви простим": Посланието и целта на Грета Тунберг - Webcafe.bg

п.п. Ей такива жени требе бате да се избягват. ;) 

Че те голям процент от жените са вече точно такива! Нали и аз това казвам! Гнусният феминизъм издига точно такива ненормалнички на пиедестал и иска светът да се управлява от такива. Хайде помисли пак, дали ако тази плещеше такива глупости от трибуна в Афганистан щеше да навърши пълнолетие? Имаше една друга осмелила се да плюе по мъжете. Застреляха я но без успешно. Такива не умирали лесно. Дори и дадоха нобелова награда заради смелостта при прокарване на феминизъм в ислямска страна. Алфред Нобел сигурно се обръща в гроба, заради извратенията с идеята му!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хммм тия в Линукс раздела пак взеха да си ги мерят нещо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, herkules2 написа:

Афганистан

Човеко проявяваш мания към този Аф ган стан. :) Мъ ... ай бегай фо него и да та фидим дъл ша пиеш ирландско уиски ... :) 

Или, какво, исляма ще ти позволи ли?! ХМ??? 

Или какво, един нетрезвен мъж му е позволено да бие жена си ли?! О, само на трезвите им е позволено ... ба ... :) 

Насилие – Уикипедия (wikipedia.org)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dioib написа:

Човеко проявяваш мания към този Аф ган стан. :) Мъ ... ай бегай фо него и да та фидим дъл ша пиеш ирландско уиски ... :) 

Или какво, един нетрезвен мъж му е позволено да бие жена си ли?! О, само на трезвите им е позволено ... ба ... :) 

току-що, dioib написа:

През живота си освен снимки нищо друго не съм проявявал. Харесваше ми като малък фотографията и често работех към едно фотографско студио. Проявителът ми изгаряше по някога дрехите, но бях много добър. След фиксажа пусках снимките в леко течаща вода и дълго време не пожълтяваха.....бяха много качествени, а за фото-увеличителя бях измайсторил регулируемо време-реле и имаше еднакво облъчване на фото-хартията! Ти защо ме пращаш в Аф ган стан? Аз искам той да дойде тук и да ликвидира феминизма, за да живеят хората (мъжете) по-дълго и без психическо напрежение. ако не щеш да е Аф ган стан, може да е Пакистан, Ливан, Египет, Сирия, Нигерия, Йемен, Камерун, Гвинея, ай ся, да не ги изброявам всичките, че шъ ми се изхаби клавиатурата! :laughing5:И шъ пия ирландксо уиски и толкоз. Шъ пия и ако някоя женска нещо започне да ме ядосва, шъ съ напия и започвам да бия. Е, до сега през живота си не съм се напивал и жена още не съм набивал, ама много искам ве. Все не ми се случва! И да знайш, на мъжо му е позволено да бие жинъта.

Мъжът трябва да господства, а жената да се подчинява. Жесток закон, но – закон. - Пиер Жозеф Прудон!

То и на жинъта и е позволено да бие мъжо ама не може ве, а уж са равноправни. Ей на, пак един се напил и пребил жена си, че и сестра и, за дето се опитала да му противорели. Физическото насилие бате е предизвикано от вербалното насилие срещу мъжо от жената, насърчавано от закону! Ха съга зъмъй да мислиш що тъй съ получава и жинъта все бита от мъжо заради грозни женцки хороти!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, herkules2 написа:

Харесваше ми като малък фотографията

В момента потребителя е зает. Изчакайте да изтрезнее. Ще Ви обърне внимание.

Благодарим Ви за разбирането. Вашето мнение е важно за него. :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, dioib написа:

В момента потребителя е зает. Изчакайте да изтрезнее. Ще Ви обърне внимание.

Благодарим Ви за разбирането. Вашето мнение е важно за него. :) 

И да му оправят декодера

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, herkules2 написа:

Аз искам той да дойде тук

Е, имайки в предвид някои неща по отношение на земната шир и т.н., то по скоро човекът от Аф ган идат, а не самата територия. Та, като те мързи, то има и друг способ, т.е. да си Аллах, но уви, те, мюсюлманите изповядващи знаят кой е, и определено не е на земята вече. ;) Та какъв изповядващ исляма си, ако не знаеш, че чак кът си в небесата ще си и тук и там, а?! 

За съжаление, много път и като знам колко е подвижна Земята ... то по скоро Азия ще се откъсне от Европа, отколкото да я препокрие, и то имайки факта как Америка се дистанцира от исляма, защото навремето и тоз континент бе към един по-голям. 

Та ... докато не разберете, че Урал ил уран е пречка, то какви студенти сте без матреал, т.е. може и да имате знания, но опит йок!!! 

Та, до де не разберете що за животно е жената, не ми спорете, че е безумна, щото сте излезли из нейни срамни усни, или това не го знаете ли?! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, petie1 написа:

Хммм тия в Линукс раздела пак взеха да си ги мерят нещо :)

И Белгиеца си показа пак смешките, аз се опитвам да помогна а той се прави на специалист. След това се чуди защо му се смеят и му се подиграват!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ДзВяРа! написа:

И Белгиеца си показа пак смешките, аз се опитвам да помогна а той се прави на специалист. След това се чуди защо му се смеят и му се подиграват!

Е нали е клоуна на форума какво се чудиш толкова

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, dioib написа:

Е, имайки в предвид някои неща по отношение на земната шир и т.н., то по скоро човекът от Аф ган идат, а не самата територия.

Е да де. И аз туй казвъм. Човекя требе да си дойде тука и да прочисти положението от разни права и защити. Зимета му ни ни требе, имаме си наша!

току-що, dioib написа:

;) Та какъв изповядващ исляма си, ако не знаеш, че чак кът си в небесата ще си и тук и там, а?! 

Я, колко интересто! Не знаех, че си мюсюлманин! Щот аз съм ристиенин и не аресвам феминизма, дет бил ислямско нещо!

току-що, dioib написа:

Та, до де не разберете що за животно е жената, не ми спорете, че е безумна, щото сте излезли из нейни срамни усни, или това не го знаете ли?!

Абе отдавна сме разбрали какво подло, лукаво и подмолно нещо е това животно, казват, че не е като човека. Знаем от де сме излезли, но също така знаем, че преди да излезем от там дето посочваш, първо сме били в тестисите на бащите си. Не се притеснявай. Няма да мине много време и ще можем да излизаме от друго място без участието на животното за дето говориш. Мъжете са гении и измислят всичко. Измислили са вече, как да се преодолее зависимостта от срамните устни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, petie1 написа:

И да му оправят декодера

Той декодерът му е добре, но уважава ѝ жените. ;) Ко, да го правим батето, че сака внимание, щото жените му не ги уважава и те ... не му обръщат внимание .... :) Ей, тъй е тръгнал на "кръчма" без "пари" ... :) Само со въздух под налягане и език не стават някои неща. ;) Сети се, че на чуждо посяга в задния двор и лелеее ко ли излъчва гръмоотвода му из дома му ... :) без ум са останали завалийките ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, herkules2 написа:

Ха съга зъмъй да мислиш що тъй съ получава и жинъта все бита от мъжо заради грозни женцки хороти!

Хм, не мисля да отделям време по тези мисли. Знам само, че аргументираш ли някоя жена, ти е покорна. 

Приемайки, че жените са малоумни не им бодеш очите, а им изписваш веждите. 

Та, по скоро си гримьор, а не фотограф. :) Мда ... така е ... какво да направим, че си избрал грозна жена. Няма лошо бате ... ти нали си я харесваш с грим?! Та да си жив и здрав, но не на меня, че боя можел/а да разкраси другия.

Та, прав е Реджеп Ага ... боя и боя не е едно и също ... :)  

Пий си уискито, аз пък ще си пия каквото си искам.  :) 

п.п. До вчера пасял кокошки, а днес си пие уиски в клуб. Мда ... До де е стигнало непросветеността ... да хока феминизма и вдига имиджа на жените ... :) ба ... :) Щото друго вече не може да вдига, освен чашата ... :) 

преди 6 часа, herkules2 написа:

Е да де. И аз туй казвъм. Човекя требе да си дойде тука и да прочисти положението от разни права и защити. Зимета му ни ни требе, имаме си наша!

Я, колко интересто! Не знаех, че си мюсюлманин! Щот аз съм ристиенин и не аресвам феминизма, дет бил ислямско нещо!

Абе отдавна сме разбрали какво подло, лукаво и подмолно нещо е това животно, казват, че не е като човека. Знаем от де сме излезли, но също така знаем, че преди да излезем от там дето посочваш, първо сме били в тестисите на бащите си. Не се притеснявай. Няма да мине много време и ще можем да излизаме от друго място без участието на животното за дето говориш. Мъжете са гении и измислят всичко. Измислили са вече, как да се преодолее зависимостта от срамните устни!

Бате, виж сега, хм, ти като нямаш дар слово и не умееш да спориш с жени, то затова и си на почест сред малоумни. НО, все пак има мъже които имат дар слово и където се вика правят разнообразие из женските родове, че принципно от мъжа зависи какъв ще е пола на детето, а ония ми ти женки си имат бабини деветини, да направят така, че все женско да е. ;) От там бате е модно, не майка ѝ да гледаш, а от кой род иде и в какво е възпитавана дадена на теб изгора. НО, ай ти си художник и някои майсторлъци явно не ги знаеш. :) 

Това което мога да споделя, че ако се изрепчи жената все на дървар ще сполучи. ;) И после само гледай как и потъват гемиите и е твоя за цел живот ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, ice_lion__01 написа:

Аз си мислех, че темата е писана от жена, която разказва за "съкровеното си", а то кво било....

Ти пък, защитник на принцесата, що ходиш по чужди теми, а?! :) Ах палавнико, нещо друго дириш, а не виртуалната интимност ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това, че ислямът е прикрит феминизъм, изтрепа гаргите от глупост... 

Че жената не е равна на мъжа, не е. Мъжът чрез силата, която дебне в гърдите му, с насилието си, както унищожава светове, така и ги съгражда наново. Впрочем, заради същата тази сила, терор и светове, които мъжът обитава, е създал и най-големите шедьоври в световното културно наследство. Изгубеният рай или Две хубави оче не могат да бъдат написани от жени. Никога. 

Най-великият дар в жената е, че е майка- физически и като инстинкт. Туй мъж не ще умее. 

Така че, да раждат, а не да командорят мъжете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, dioib написа:

Ти пък, защитник на принцесата, що ходиш по чужди теми, а?! :) Ах палавнико, нещо друго дириш, а не виртуалната интимност ... :) 

Леле майсторката на шарж-а си имала защитник :)

ПП Тя отиде в корона темата да драска клюки и шаржове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване