Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Имам дете от приятеля си,но мисля за друг

Препоръчан отговор

Здравейте! Моля без съдене за 1ви път пиша
Така...може би просто съм се депресирала но ме терзае следното.Живея и не си представям живота без половинката си-вече имаме и 2 месечно момиченце,всичко е окей (без секса) 
Много се грижи за мен и много помага с малката,като цяло перфектна двойка,много момичета ми завиждат(в добрия смисъл) за човека до мен.накратко!Стоя и си мисля как ми липсва да си бъда свободна (сама) и най-вече компанията на друг човек,с когото излизах около 2 години и беше супер,след това пътищата ни се разделиха временно и когато той се върна и двамата бяхме обвързани с други,но някак си копнеехме да сме завдно,но не си го казахме и така мина време аз създадох семейство,виждам този човек понякога понеже сме си приятели и имаме страшно много общи такива,много ми липсва и ми се иска пак да сме заедно,и като знам че е с момиче още повече се напрягам.Нищо не ми липсва сега освен секса,ако аз не направя нещо той изобщо не се сеща,докато с другия беше обратното вечно ме обливаше с внимание и желание да ме целуне ит.н.Също сегашният ми приятел изобщо не обича да излиза и да се забавлява и затова си стоим най-често у дома в пълна тишина докато с другия беше различно,усмивката не ми слизаше от лицето а сърцето ми биеше лудо!Ще прозвучи ужасно,но понякога ми се иска да не бях прибързвала да имам детенце за да мога по-лесно да си тръгна без да съсипвам невинното създание-не ме разбирайте погрешно-ОБИЧАМ Я! +след като човека който ми липсва разбра че чакам дете казал на общ приятел,че бил разочарован.Както и да е не ме съдете просто искам някой да ми каже,че това е тъп,депресиран,временен период.МОЛЯ ВИ!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем нормално е вече.  Всички жени сте еднакви.  Отначало все си мислите за друг.  Като улегнете искате да сте сами.  На стари години надживявате мъжа и оставате най накрая сами.  Живеете готино с много екскурзии и на края пак искате някой да ви гледа, тоест вече ви минало да искате да сте сами. 😁

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова ли не можете да си контролирате нагона и емоциите? Не знам каква перфектна двойка сте, щом очевидно не се чувствате добре в тази връзка. Защо въобще сте с този човек, та и дете сте родили?

И - не, нещата няма да се оправят сами.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо гледат да се изучат /по-умните/ Некой балама да им плаща квартирата, да ги издържа докато учат, да ги пое*бава а между другото се оглеждат за някой с парички. После, от 25 до 30 години им е фикс идея да имат дете, да не останат стари моми

И вече като си родят дете почват през просото.Но главната идея да имат дете са я постигнали. Не им пука вече. Квото падне в мрежите  - ако е с пари, още по-добре! Жената е хитро създание. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съдете жената! Човешко е да се желае и да възможно е да имаш сред родилна депресия за която всички сме чували , но не знам дали е така.Най-важното в момента е да приемеш реалността такава каквато е и да поемеш пълна отговорност за изборите които си направила.Вече си си направила дете, то е най-важното и единствено нещо което заслужава пълното и безкомпромисно внимание и любов, която си способна да му дадеш и то е много по-важно от теб и  дори от съпруга ти, като продукт на вашата "любов".Детето също ще ти даде много внимание и любов сега и в бъдеще така че няма да си обсебена от "изпуснати удоволствия" с някого.Гледай си детето и него обсипвай с любов , любов ти вече си получила.Нормално е все още да я искаш и си мисли колкото си искаш за другия си , най-вероятно в последствие ще ти мине , ще си изживееш спомените и ще продължиш.Сега се фокусирай върху детето като зряла и отговорна жена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за тези неща се мисли преди да правиш деца. Ся детето вече е на лице, а то има нужда от нормална среда за да расте здраво и щастливо. А оня другия освен всичко друго какво точно ще ти даде? Ще те клати, ще те клати и накрая пак ще си хване чукалата, а ти ше си си разбила семейството за нищо...
Мисли за бъдещето, една връзка не е само секс, има далеч по-важни неща от пустото ровене по дупките.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Bubbles написа:

Ами за тези неща се мисли преди да правиш деца. Ся детето вече е на лице, а то има нужда от нормална среда за да расте здраво и щастливо. А оня другия освен всичко друго какво точно ще ти даде? Ще те клати, ще те клати и накрая пак ще си хване чукалата, а ти ше си си разбила семейството за нищо...
Мисли за бъдещето, една връзка не е само секс, има далеч по-важни неща от пустото ровене по дупките.

Нормална среда да, но няма да е тази. Точно след няколко години и двамата няма да се поглеждат и ще живеят с обтегнати отношение. И повярвай детето ще го разбере. Говоря ти от уникално личен опит, защото аз съм израснал така. Родителите ми никога не са се разбирали, но пък били заедно заради детето. Целият живот става просто един лъжлив фарс.

Постващата да си преценява сама какво ще прави. Не знам какъв е бил бившият и приятел и защо са се разделили. Не знам и каква е причината да се срещне с друг, които едва ли обича и да имат дете. Ако нещата не вървят или не можете да "мелете брашно" заедно просто тръгвате по различни пътища. Сега, кой ще гледа детето и как ще се гледа зависи как ще се разберете със сегашния си приятел. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Coco1 написа:

Като за втори януари темата става :D

Е то е ясно, че ще се започне! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Milkydead написа:

Не съдете жената! Човешко е да се желае и да възможно е да имаш сред родилна депресия за която всички сме чували , но не знам дали е така.Най-важното в момента е да приемеш реалността такава каквато е и да поемеш пълна отговорност за изборите които си направила.Вече си си направила дете, то е най-важното и единствено нещо което заслужава пълното и безкомпромисно внимание и любов, която си способна да му дадеш и то е много по-важно от теб и  дори от съпруга ти, като продукт на вашата "любов".Детето също ще ти даде много внимание и любов сега и в бъдеще така че няма да си обсебена от "изпуснати удоволствия" с някого.Гледай си детето и него обсипвай с любов , любов ти вече си получила.Нормално е все още да я искаш и си мисли колкото си искаш за другия си , най-вероятно в последствие ще ти мине , ще си изживееш спомените и ще продължиш.Сега се фокусирай върху детето като зряла и отговорна жена.

И аз си мисля, че е депресия сега след като ми се плаче безпричинно.Не се чувствам себе си,а сега с тези локдауни и дългото стоене у дома и всичко затворено никак не ми помага. Не ми е фикс идея да напускам приятеля си,просто понякога ми се искаше да е по отпуснат и отворен да прави неща ,както съм била преди него. Обичам си го,не съм тръгнала да правя деца ей така от скука ,просто бременността беше тежка + сериозен 1ви локдаун и сега пак. Не мога да се виждам с приятели-нищо☹️
мислила съм си за бившия просто от гледна точка на това,че той беше като мен-дай ни само да излизаме и да ходим по екскурзии и да срещаме хора,а с този -този е някак си улегнал и следва целите си (което уважавам) просто ми се иска да се отпусне и да живее извън границите които си е поставил. 
определено ще звъня ня мед.сестрата за следродилна депресия и помощ за нея! 
Понеже все намирам причини да се накарам да се чувствам зле 😄

преди 6 часа, Bubbles написа:

Знам,че е така просто имам едни тъпи моменти в които ме обзема депресия и самосъжаление и започвам да търся причини в неща,които са си наред. 
Обичам си ги и двамата -него и малката

просто ми минава през ума понякога,че избързах да имам дете 😂 а е толкова желана и чакана 🤷🏼‍♀️ Не мога да си го обясня. Трябва да поговоря с мед.сестрата за помощ и час за следродилна депресия и да изчистя ума си ...просто и затварянето на всичко и стоенето у дома някак си ми влияят още по-зле...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, anonymous! написа:

И аз си мисля, че е депресия сега след като ми се плаче безпричинно.Не се чувствам себе си,а сега с тези локдауни и дългото стоене у дома и всичко затворено никак не ми помага. Не ми е фикс идея да напускам приятеля си,просто понякога ми се искаше да е по отпуснат и отворен да прави неща ,както съм била преди него. Обичам си го,не съм тръгнала да правя деца ей така от скука ,просто бременността беше тежка + сериозен 1ви локдаун и сега пак. Не мога да се виждам с приятели-нищо☹️
мислила съм си за бившия просто от гледна точка на това,че той беше като мен-дай ни само да излизаме и да ходим по екскурзии и да срещаме хора,а с този -този е някак си улегнал и следва целите си (което уважавам) просто ми се иска да се отпусне и да живее извън границите които си е поставил. 
определено ще звъня ня мед.сестрата за следродилна депресия и помощ за нея! 
Понеже все намирам причини да се накарам да се чувствам зле 😄

Ако всичко е наред няма да пускаш такива теми и с такъв ник. Това, за което намекваш и споделяш е просто една бомба със закъснител и тя ще избухне. Не, че го пожелавам но съм минал през това нещо. Гледката си е грозна и то не защото родителите ми не са искали да се разделят, а защото решиха да останат заедно. Все пак ти си решаваш. Обмисли много сериозно нещата и си говори с приятеля си. Така като гледам не сте и женени, та още по-добре. Иначе екшънът е в пъти по-голям.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Емил Костов написа:

Нормална среда да, но няма да е тази. Точно след няколко години и двамата няма да се поглеждат и ще живеят с обтегнати отношение. И повярвай детето ще го разбере. Говоря ти от уникално личен опит, защото аз съм израснал така. Родителите ми никога не са се разбирали, но пък били заедно заради детето. Целият живот става просто един лъжлив фарс.

Постващата да си преценява сама какво ще прави. Не знам какъв е бил бившият и приятел и защо са се разделили. Не знам и каква е причината да се срещне с друг, които едва ли обича и да имат дете. Ако нещата не вървят или не можете да "мелете брашно" заедно просто тръгвате по различни пътища. Сега, кой ще гледа детето и как ще се гледа зависи как ще се разберете със сегашния си приятел. 

Надявам се да не е така!

Идвам от ужасно семейство и единственото нешо,което искам е моето да не е такова 😒 просто понякога мисля глупости и си допринасям негативизми сякаш ставащото не ми е достатъчно-локдауни и далече от приятели и всичко останало..

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да консултирай се със специалист може и психолог , за депресия препоръчват разходки сред природата на слънце , леки упражнения , контакти с хора и т.н.От друга страна може да видиш нещата в перспектива , не знам колко време си заедно с твоя приятел , ама както ти се вижда трудно сега да стоиш предимно вкъщи с него може в идващите години да ти е много по приятно от търченето насам и натам.То си зависи и от възрастта на младите жени първо им се ходи на екскурзии после само на кафето и обратно вкъщи.Определено има адаптационен период между двама души , както и известна промяна в отношенията им , може пък на него да му се разтърчи насам натам после.Кой знае ...Може би трябва да комуникирате повече за това какво желаете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Емил Костов написа:

Ако всичко е наред няма да пускаш такива теми и с такъв ник. Това, за което намекваш и споделяш е просто една бомба със закъснител и тя ще избухне. Не, че го пожелавам но съм минал през това нещо. Гледката си е грозна и то не защото родителите ми не са искали да се разделят, а защото решиха да останат заедно. Все пак ти си решаваш. Обмисли много сериозно нещата и си говори с приятеля си. Така като гледам не сте и женени, та още по-добре. Иначе екшънът е в пъти по-голям.

Дори и да реша да говоря не знам как да започна,а още по-малко толкова скоро след като сме решили да имаме дете. Не знам защо така стана ...преди това не беше така,искам да мисля,че е нещо глупаво и временно

преди 4 минути, Milkydead написа:

Да консултирай се със специалист може и психолог , за депресия препоръчват разходки сред природата на слънце , леки упражнения , контакти с хора и т.н.От друга страна може да видиш нещата в перспектива , не знам колко време си заедно с твоя приятел , ама както ти се вижда трудно сега да стоиш предимно вкъщи с него може в идващите години да ти е много по приятно от търченето насам и натам.То си зависи и от възрастта на младите жени първо им се ходи на екскурзии после само на кафето и обратно вкъщи.Определено има адаптационен период между двама души , както и известна промяна в отношенията им , може пък на него да му се разтърчи насам натам после.Кой знае ...Може би трябва да комуникирате повече за това какво желаете.

Да,и на мен ми се иска да мисля,че е просто период в който аз просто откачам за нищо и веднага мисля да бягам 😂 трябва да се успокоя 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, anonymous! написа:

Дори и да реша да говоря не знам как да започна,а още по-малко толкова скоро след като сме решили да имаме дете. Не знам защо така стана ...преди това не беше така,искам да мисля,че е нещо глупаво и временно

Да,и на мен ми се иска да мисля,че е просто период в който аз просто откачам за нищо и веднага мисля да бягам 😂 трябва да се успокоя 

Няма глупаво и временно. Това са призначи, които с течение на времето ще отворят огромна пропаст между вас. Ти си решаваш за себе си. И отсега ти казвам не слушай други хора или не робувай на малоумщината какво ще кажат другите за моите действия. Животът е той, кратък е и да не дойде време дето ще съжалаваш, че не си взела правилното решение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първия е тръпката... Лошото момче с мотора, който побийва тук таме някой, неверотен купонджия и вървелка... като пръдне и от задника му излизат фоерверки.... Стоян

Втория е добре изучен , отговорен и подсигурен, но скучен Евлоги   Той не е много комуникативен, няма много приятели интроверт, но сигурен...

Стоян е ларж екзкурзийки купончета кара я ден за ден и не е много перспективен в дългосрочен план....

Евлоги обаче добре менажира семейния бюджет, не го пропилява по екзкурзии и предлага сигурно бъдеще.....

Горе-долу това е историята на авторката.  Класика!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.01.2021 г. в 13:20, anonymous! написа:

Стоя и си мисля как ми липсва да си бъда свободна (сама) и най-вече компанията на друг човек,...

Този другият не става за съпруг, от мен да го знаеш.
То и ти не ставаш за съпруга де, ама сега поне си станала майка, та тази важна работа е уредена.
Знаеш ли че има един женски форум бг-мами иди там да се пооплачеш, има едни строхотни мъжкарани които са способни да те разделят дори и с приказен принц.

Сложното ще стане като поотрасне детето и няма да си толкова зависима от помощ от човек до теб и ако тогава срещнеш друг мъж, заради който да си заслужава да зарежеш бащата на дъщеря ти.
Тогава мацка ще трябва да решаваш, ама наистина !
А решението е риск, може да стане 10 пъти по-добре, ама няма гаранция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.01.2021 г. в 14:20, anonymous! написа:

просто искам някой да ми каже,че това е тъп,депресиран,временен период.МОЛЯ ВИ!

E да ама не е, за съжаление.

И като не го обичаш защо стоиш при него - просто си тръгваш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, haidukpikaso написа:

E да ама не е, за съжаление.

И като не го обичаш защо стоиш при него - просто си тръгваш.

O.o ама вие г-жо не смятате ли че децата са приоритет на двама души след като вече са произвели дете ??? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Milkydead написа:

O.o ама вие г-жо не смятате ли че децата са приоритет на двама души след като вече са произвели дете ??? 

хаха приоритет ли е това дете да расте с двама, които не се обичат

произвели - как звучи само, грозно, отвратително

все едно произвели суджук бе...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а смятате че разкарването по съдилища срещи от дъжд на вятър с родители и други тинтири минтири , втори бащи и майки и така нататък , дават положителен пример и естествена среда на развитие за едно дете ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Milkydead написа:

а смятате че разкарването по съдилища срещи от дъжд на вятър с родители и други тинтири минтири , втори бащи и майки и така нататък , дават положителен пример и естествена среда на развитие за едно дете ?

категорично ДА !

другата е неестествена

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване