Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тъй като пътувам и обикалям насам натам, ако има желаещи да се видим, ще се радвам да се запознаем. Утре на обяд В. Търново, вечерта живи здрави в Провадия. 

Заповядайте. 😎

Ще обновявам периодично и в движение...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И на кой му трябва да те познава?
Теб те знам, че няма да изпълзиш от дупката си. Може друг да се прежали.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, ostavime написа:

Може друг да се прежали.

Кауза пердута. Преди време ходих в Търново и писах на великият Стефан, че съм там и предложих среща. Покри се като партизанин, какъвто явно е и бил. Все едно да очакваш от умрял писмо. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Jorge написа:

Кауза пердута. Преди време ходих в Търново и писах на великият Стефан, че съм там и предложих среща. Покри се като партизанин, какъвто явно е и бил. Все едно да очакваш от умрял писмо. 

Някога беше яко, в датата като се организираше среща се запазваше заведение, купонче туй-онуй, ся дали тогавашните вече поодъртяхме, дали днешните са толко задръстени, ама няма вече такива неща за жалост.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, ostavime написа:

.... ще се радвам да се запознаем. Утре на обяд В. Търново, вечерта живи здрави в Провадия. 

Заповядайте. 

Къде да заповядаме бе? На пейката на улицата ли? Не гледаш ли, не слушаш ли новини? Заведенията за пиене и ядене са в карантина! Ако мислиш само да ни зърнеш през джама от колата и да си правиш гугъл мапс как някой ти стои до клошарите по пейките, номера ти няма да мине. Има изрична забрана да си намалиш социалния контакт, забрави ли? Все някой ще се изтърве с някаква простотия! :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко бре,то няма все още зомбита по улиците.Човекът може да иска по кафе да си вземете от някоя машина.А и вече всеки ходи с маска в джоба

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе тук ли се сбрахте бре гиди образи с образи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Myanmar написа:

Миналогодишната сбирка.

39956155_1705725472886740_15184848800469

Сладури! Не знаех че Рамус има кученце. Дръндю па го изловиха с цигарата (дано мецата не види), а Серж с тая прическа само бирата го издава. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лято да е, поне малко ще разбера идеята. Ми то зимата вее метилицата! От главата ми едва проблясват две малки очички като от нинджа, дегизиран с маска и шапка, и баща ми не може да ме познае! Какво остава да се запознавам тепърва със странник. След час да ме види, пак няма да ме познае. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

ПП: Бъркаш Евгени Минчев с Денди.

О вярно, ами и той е обелял а и очилата са като на лорда...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе нали щяхте да ме банвате завинаги? Защо само за 3 месеца? Давайте да се свършва, запазете идиоти*е за себе си. Давайте банвайте всички и си разказвайте на воля джендърските истории. Че то се е видяло, само джендъри толерирате.  Аман отджендъри. Относно знамето...сложих заради Тръмп като спечели, обещах на джендъра Миро и другия тъпан*р. Другия си е такъв по природа, по-точно грешка на природата. Миро ми го разкарахте от полезрението, но другия джендър ми го нахендрихте, за да му напиша някои истини. Не всички, далеч от мисълта, че съм му написал всичко. само да кажа, че другия джендър преди годни ме пита, дали не съм Джони. Идио*. Мало*мен ид*иот.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Myanmar написа:

Миналогодишната сбирка.

39956155_1705725472886740_15184848800469

ЧУДЕСНА СНИМКА с интересни ХОРА!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Myanmar написа:

И на кой му трябва да те познава?

На амбициозните младоци от провинцията на които много им се иска да могат да се правят на важни шефове, те да колят и да бесят поне виртуално в качеството им на модераторстващи за без пари.
Та такъв ще прати буля да напазарува и да сготви и сгрее винце да почерпят баш началника от София.
Последните 15 години бая модераторстващи се изредиха, трябват нови попълнения от свежа агресивност с добре изявени садистични симтоми, да турят ред временно, докато не са им духнали под опашката и на тях, както стана с предишните.
Това познато ли ти е бе етнически Мианмарецо ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много негативизъм се изля в темата....   Ебати асоциялните стават хората...  По другите форуми си организирват събори барбекюта хапка-пивка, тука само кисели ит-специалисти.От друг форум имам приятели, с които често сме се събирали като си дойда в бегето.И винаги е било много яко.Аз като паднат мерките за пандемията имам път към Гложене.Така, че който иска да се видиме да пише на лични.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Тая седмица Добрич сряда и четвъртък. Ако някой реши... да драсне. Може да измислим нещо, ако остане време. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 16.02.2021 г. в 20:03, ostavime написа:

Утре Айтос. 

аз знам с кого щеше да се срещнеш там, но вече е в Рая

липсваш ни, Митак

pamet.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване