Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Мъжкар ли е Белгиеца?  

18 гласували потребители

1. 1. Мъжкар ли е Белгиеца?

• Определено Да
      0
    • Определено Не
    • Не мога да определя

Препоръчан отговор

Аве понеже човека във всяка една тема на хората я обръща към себе си, какъв е ,,мъжкар,, и  ,,тарикат,,  За това направих отделна , в която да се тупа в гърдите.Та крактко резюме за софийския гларус за тия, които не са наясно с неговата биография.Значи човека среща някога, когато е бил студент, през 80-те години белгийска студентка, млада жена на 19-години.И веднага вижда в нея възможност да избяга на запад и да води охолен начин на живот, я на гърба на държавата, я на нейния, я на родителите и.Сега тя млада наивна, колко е да и за мотаеш главата със сладки приказки.Убедил я е да повярва в него и нашия Ганьовец не след дълго, акустира на белгийски води.Обаче няма документи, реално нито право на престой нито на работа.И жената си казала, аве ще му помогна да вземе белгийски документи, за да може и той да работи и да градим някакво бъдеще.Обаче нашия Ганьовец въобще не е отишъл там да се бъхти и да гради, а точно обратното, да лежи и да пърди, а пък жена му и родителите и да опъват каиша.И докато вървели първите три години от брака им,  нашия имитирал уж, че правил нещо за съвместното им бъдеще, карал там някакво обучение за продавач-консултатнт и почнал там някакъв бизнес с брачна агенция.Ха аз като чух това за бизнеса с брачна агенция, малко се поусъмних в ориентацията на  белгиеца.То това си е женски бизнес по принцип.Сега като чуя  мъж собственик на брачна агенция,и правя асоциация с лорд Евгени Минчев.  Нали, и до като се случвало всичко това, тя забременяла от него, обаче ни агенцията провървяла, ни продавач-консултанството му.Нашия се оказал пълен изтърсак,детето вече се пръкнало, но късно е либе за китка....  Жената видяла явно, че трябва да вземе нещата в свои ръце, иначе тя и детето са обречени на мизерия.За сметка на това Белжо от глава на семейството бил понижен в полов орган на семейството, покорен роб и слуга без право на мнение. Бил лишен да упражнява бащински права, а е могъл само да бъде бавачка ка детето до като то порасне, до като тя бачка яко в Люкса да купи къща и да е реставрира.Детето вместо да носи хубаво звучно българско име, Горан или Стоян, носи някое застреляно белгийско Пит или Ерик.Самият белгиец е бил лишен от правото си да носи българското си фамилно име, след брака им, а взел нейното.По принцип е обратното, жената взима на мъжа.Но той понеже я е излъгъл и и изгубил години от живота и, той бил унижен да носи нейното фамилно име.Той горкия не е имал на къде и се е примирил.Иначе полиция, и от там отлита в приют за бездомни на социални помощи.Та годините са затъркаляли, жената купила къща, малко по-малко я е стегнала.А нашия си е избрал мястото на жената от преди около сто години.В къщи до печката , да пере да шета ,да чисти, пазарува.Само където не е могъл да забременява и да износва децата.Но с тия напреднали технологии и това е могла да му уреди.Еее трябвало и да извърши някоя друга ремонти строителна дейност по офицерската барака, барем да не е хич валат с него. Лишен е от правото да спи с жена си.Той си спи в хола на дивана, тя отделно в спалнята.Еее много ясно, че тя не седи без секс.В Люкса като ходи там си има бикове, които и задоволяват нагона.В Белгия си има къща, иконом, счетоводител, ко и трябва повече. В същото време не дава отчети в къщи къде е била, с кого и колко време.Мечтата на всяка феминистка.И нашия се тупа в гърдите, че бил големия ,,мъжкар,, и големия ,,тарикат,, Според вас такъв ли е?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 251
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Аве понеже човека във всяка една тема на хората я обръща към себе си, какъв е ,,мъжкар,, и  ,,тарикат,,  За това направих отделна , в която да се тупа в гърдите.Та крактко резюме за софийския гларус з

Аууу, веднъж съм пропуснал сесия джобен тенис... Шса самонапия ут мъка

Белгийче! Гледам и не вярвам на очите си. Пропуснал си ме бе  момче! А може и да греша. Най вероятно е да не ти разрешава русата белгийка. Зная, че ТЯ ме харесва

Публикувани изображения

Не умствен инвалид е който си пуска теми да не скучае

И моля нариччайте си го белгийската мида

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази увертюра си навлече титанична тежест на плещите, да получиш вход в лигата на джентълмените! Най-обаятелните люде на форума и негови клиенти от голямата психология. Има и много пропуски. Ерата на Гизмото, епохата на Русата Магда и любовните писма от обожатели. После ясновидеца и днес белгиеца - мидения бос. Стискам палци. Баджанаци е завидно постижение и най-вече шанса, да разгадаеш мистерията къде се шлае всяко лято. Там по вашите земи моркови, зеле, селски бригади организират ли се, че това ме съмнява.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 32 минути, Чингис Хан написа:

Аве понеже човека във всяка една тема на хората я обръща към себе си, какъв е ,,мъжкар,, и  ,,тарикат,,  За това направих отделна , в която да се тупа в гърдите.Та крактко резюме за софийския гларус за тия, които не са наясно с неговата биография.Значи човека среща някога, когато е бил студент, през 80-те години белгийска студентка, млада жена на 19-години.И веднага вижда в нея възможност да избяга на запад и да води охолен начин на живот, я на гърба на държавата, я на нейния, я на родителите и.Сега тя млада наивна, колко е да и за мотаеш главата със сладки приказки.Убедил я е да повярва в него и нашия Ганьовец не след дълго, акустира на белгийски води.Обаче няма документи, реално нито право на престой нито на работа.И жената си казала, аве ще му помогна да вземе белгийски документи, за да може и той да работи и да градим някакво бъдеще.Обаче нашия Ганьовец въобще не е отишъл там да се бъхти и да гради, а точно обратното, да лежи и да пърди, а пък жена му и родителите и да опъват каиша.И докато вървели първите три години от брака им,  нашия имитирал уж, че правил нещо за съвместното им бъдеще, карал там някакво обучение за продавач-консултатнт и почнал там някакъв бизнес с брачна агенция.Ха аз като чух това за бизнеса с брачна агенция, малко се поусъмних в ориентацията на  белгиеца.То това си е женски бизнес по принцип.Сега като чуя  мъж собственик на брачна агенция,и правя асоциация с лорд Евгени Минчев.  Нали, и до като се случвало всичко това, тя забременяла от него, обаче ни агенцията провървяла, ни продавач-консултанството му.Нашия се оказал пълен изтърсак,детето вече се пръкнало, но късно е либе за китка....  Жената видяла явно, че трябва да вземе нещата в свои ръце, иначе тя и детето са обречени на мизерия.За сметка на това Белжо от глава на семейството бил понижен в полов орган на семейството, покорен роб и слуга без право на мнение. Бил лишен да упражнява бащински права, а е могъл само да бъде бавачка ка детето до като то порасне, до като тя бачка яко в Люкса да купи къща и да е реставрира.Детето вместо да носи хубаво звучно българско име, Горан или Стоян, носи някое застреляно белгийско Пит или Ерик.Самият белгиец е бил лишен от правото си да носи българското си фамилно име, след брака им, а взел нейното.По принцип е обратното, жената взима на мъжа.Но той понеже я е излъгъл и и изгубил години от живота и, той бил унижен да носи нейното фамилно име.Той горкия не е имал на къде и се е примирил.Иначе полиция, и от там отлита в приют за бездомни на социални помощи.Та годините са затъркаляли, жената купила къща, малко по-малко я е стегнала.А нашия си е избрал мястото на жената от преди около сто години.В къщи до печката , да пере да шета ,да чисти, пазарува.Само където не е могъл да забременява и да износва децата.Но с тия напреднали технологии и това е могла да му уреди.Еее трябвало и да извърши някоя друга ремонти строителна дейност по офицерската барака, барем да не е хич валат с него. Лишен е от правото да спи с жена си.Той си спи в хола на дивана, тя отделно в спалнята.Еее много ясно, че тя не седи без секс.В Люкса като ходи там си има бикове, които и задоволяват нагона.В Белгия си има къща, иконом, счетоводител, ко и трябва повече. В същото време не дава отчети в къщи къде е била, с кого и колко време.Мечтата на всяка феминистка.И нашия се тупа в гърдите, че бил големия ,,мъжкар,, и големия ,,тарикат,, Според вас такъв ли е?

Сър, това е форум. Всеки може да се прави на такъв какъвто не е. Защо се ядосваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Емил Костов написа:

Сър, това е форум. Всеки може да се прави на такъв какъвто не е. Защо се ядосваш?

На мен ми е много забавен той ми е едната опитна мишка другата я знаете Сър

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

На мен ми е много забавен той ми е едната опитна мишка другата я знаете Сър

Въобще не се забавлявам. Не се занимавам. Аз съм израснал с IRC и ICQ. Това бяха първите програми за комуникация и знам за какво става на въпрос. Над 99% в този форум не са с истинските си имена и снимки. Какво трябва да се очаква?

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Profruit написа:

С тази увертюра си навлече титанична тежест на плещите, да получиш вход в лигата на джентълмените! Най-обаятелните люде на форума и негови клиенти от голямата психология. Има и много пропуски. Ерата на Гизмото, епохата на Русата Магда и любовните писма от обожатели. После ясновидеца и днес белгиеца - мидения бос. Стискам палци. Баджанаци е завидно постижение и най-вече шанса, да разгадаеш мистерията къде се шлае всяко лято. Там по вашите земи моркови, зеле, селски бригади организират ли се, че това ме съмнява.

Белгийската мида му викам щото все ръси бисери

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Въобще не се забавлявам. Не се занимавам. Аз съм израснал с IRC и ICQ. Това бяха първите програми за комуникация и знам за какво става на въпрос. Над 99% в този форум не са с истинските си имена и снимки. Какво трябва да се очаква?

О и аз съм израснал с тях забравяш че съм дете на 90-те и съм израснал с модемите и телефоните

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

е пере го и него съчмата - но си е забавен

Ако минем през психолог всички ни пере съчмата. Той и психологът го апе гущера, така че.......... :) 

преди 2 минути, petie1 написа:

Белгийската мида му викам щото все ръси бисери

О и аз съм израснал с тях забравяш че съм дете на 90-те и съм израснал с модемите и телефоните

Не си спомням да съм твърдял обратното за ВАС сър!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Емил Костов написа:

Ако минем през психолог всички ни пере съчмата

Е някои повече някои по малко :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Profruit написа:

Не му трябва психолог, има диплома за такъв.

На аватарите ясно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Profruit написа:

Там по вашите земи моркови, зеле, селски бригади организират ли се, че това ме съмнява.

Точно това не.Но озеленяването и строителството са в пика си тогава.Но това са тежки браншове, не са за лешпери.Той, ако девет месеци лежи и изведнъж го напънат да носи тухли, ще включи задна предавка...   Спомням, че като ученик нашите лятото ме пращаха лятната ваканцията на село.Еми да си починат хората, да правят секс на спокойствие.Да поспестят някой друг разход.Та възможно е и при него сега да е така.Може да имат някоя лятна вила по деяр бекирите без интернет връзка.И жена му да го праща лятото там, да си почине от него, да поспести някой разход, да прави секс на спокойствие.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Чингис Хан написа:

Аве понеже човека във всяка една тема на хората я обръща към себе си, какъв е ,,мъжкар,, и  ,,тарикат,,  За това направих отделна , в която да се тупа в гърдите.Та крактко резюме за софийския гларус за тия, които не са наясно с неговата биография.

1. Значи човека среща някога, когато е бил студент, през 80-те години белгийска студентка, млада жена на 19-години. И веднага вижда в нея възможност да избяга на запад и да води охолен начин на живот, я на гърба на държавата, я на нейния, я на родителите и. Сега тя млада наивна, колко е да и за мотаеш главата със сладки приказки.Убедил я е да повярва в него и нашия Ганьовец не след дълго, акустира на белгийски води.

2.Обаче няма документи, реално нито право на престой нито на работа.И жената си казала, аве ще му помогна да вземе белгийски документи, за да може и той да работи и да градим някакво бъдеще.

3. Обаче нашия Ганьовец въобще не е отишъл там да се бъхти и да гради, а точно обратното, да лежи и да пърди, а пък жена му и родителите и да опъват каиша. И докато вървели първите три години от брака им,  нашия имитирал уж, че правил нещо за съвместното им бъдеще, карал там някакво обучение за продавач-консултатнт и почнал там някакъв бизнес с брачна агенция.

Ха аз като чух това за бизнеса с брачна агенция, малко се поусъмних в ориентацията на  белгиеца.То това си е женски бизнес по принцип. Сега като чуя  мъж собственик на брачна агенция,и правя асоциация с лорд Евгени Минчев.  

4. Нали, и до като се случвало всичко това, тя забременяла от него, обаче ни агенцията провървяла, ни продавач-консултанството му. Нашия се оказал пълен изтърсак,детето вече се пръкнало, но късно е либе за китка....  

5. Жената видяла явно, че трябва да вземе нещата в свои ръце, иначе тя и детето са обречени на мизерия.За сметка на това Белжо от глава на семейството бил понижен в полов орган на семейството, покорен роб и слуга без право на мнение. Бил лишен да упражнява бащински права, а е могъл само да бъде бавачка ка детето до като то порасне, до като тя бачка яко в Люкса да купи къща и да е реставрира.

6.Детето вместо да носи хубаво звучно българско име, Горан или Стоян, носи някое застреляно белгийско Пит или Ерик.Самият белгиец е бил лишен от правото си да носи българското си фамилно име, след брака им, а взел нейното.По принцип е обратното, жената взима на мъжа.Но той понеже я е излъгъл и и изгубил години от живота и, той бил унижен да носи нейното фамилно име.Той горкия не е имал на къде и се е примирил.Иначе полиция, и от там отлита в приют за бездомни на социални помощи.

7.Та годините са затъркаляли, жената купила къща, малко по-малко я е стегнала.А нашия си е избрал мястото на жената от преди около сто години.В къщи до печката , да пере да шета ,да чисти, пазарува.Само където не е могъл да забременява и да износва децата.Но с тия напреднали технологии и това е могла да му уреди.Еее трябвало и да извърши някоя друга ремонти строителна дейност по офицерската барака, барем да не е хич валат с него. 

8.Лишен е от правото да спи с жена си.Той си спи в хола на дивана, тя отделно в спалнята.Еее много ясно, че тя не седи без секс.В Люкса като ходи там си има бикове, които и задоволяват нагона.В Белгия си има къща, иконом, счетоводител, ко и трябва повече. В същото време не дава отчети в къщи къде е била, с кого и колко време.Мечтата на всяка феминистка.И нашия се тупа в гърдите, че бил големия ,,мъжкар,, и големия ,,тарикат,, Според вас такъв ли е?

Това е като епизод на Съдебен Спор с Жоро Игнатов. Да, чуем и другата гледна точка, тази на самия @Белгиеца.  

Относно феминизъма, в казармата или в затвора, как се получава патриархалния строй. Ако не броим чиновете. Защото там всички са мъже. Поне се водят мъже.

Как се разбира, кой е подчинен, кой е главен? Сигурно по-слабия играе ролята на жената или жертвата, за да може мъжът, който по дефиниция е по-силния физически, може би,  да командва. Не знам.

Или другия вариант е описаният по-горе вариант от @Чингис Хан.  Мъже детероден орган и с детеродни органи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещата са малко по-различни, за да вземе една жена, мъж като колумбиеца, с одобренито на дядото и бабата белгийци....жената е доста тежка категория.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво одобрение, те там са феминизирани от преди сто години.Родителите още на 15г. карат децата си да заживеят самостоятелно, а на 20г. ще му се бърка в живота....? Едни родители се бъркат и имат право да се бъркат в живота на децата си, до като все още се грижат за тях. След това имат право само на мнение, но не и на решения.Дет викаше бащата, до като аз те храня и майкат ти ти пере гащите ще правиш това, което аз ти кажа.И беше прав.Аз за това още на 19г. се махнах от в къщи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са на дядото и бабата също така са живяли и под един покрив, от самото начало. Как мислиш дали бабата и дядото ей така са прибрали да издържат Ганя кукуто от социалистическа България !? Ако дърщеря им е имала избор на мъже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Белгиеца написа:

Като не знаеш дали са съвместими, как си успял да ги избереш ?
Там дето ще го носиш да ти го сглобяват, ще ти обяснят какво да си купиш така че да е съвместимо, щом като ти е трудно да четеш техническите харектеристики на процесор и дънна платка.
При гордо заявено незнаене се ходи при разбирач, който ще има желание да изкара повече пари от теб.
Ако има магазинче ще те посъветва да си купиш от него, той да ти ги поръчва чарколяците. Ако откажеш, ти го ядосваш още преди да те е посъветвал истински. Когато той ти ги поръчва печели процент от надценката която слага спрямо цената от вносителя на която той има право да плаща. При всички случаи разбирачът ще те съветва да похарчиш повече пари. Аз имам братовчед с висше по компютърни науки и уж е разбирач, ама никога не го питам него какво да си купя, щото също както всеки автомонтьор ще ми каже да си купя скъпа кола, понеже на него такава му се кара, така и братовчеда ще почне да ми хвали излишно скъпи чарколяци, просто така е свикнал човека.
И ако не обичаш не им казвай че няма да играеш на игри, ще те помислят че си смахнат нещо или не си "мъжкар" ами женчовец някакъв. Тези които сглобяват компютри разчитат точно на играчите за да изкарват повече пари. А ти като им казваш предварително, че не си балама на игри на играеш, просто ги дразниш защото те са длъжни да познават игрите за да могат да продават по-скъпи чарколяци и това им е станало като религия, срещу която е желателно да не се изказваш пренебрежително или критично.

Та така, щом си зависим от сглобявач на компютри, поради нежелание от твоя старана ти да си го сглобиш, ами бъди така добър да ги уважаваш тези хора, които разчитат да изкарат възможно най-много пари от всеки рядък клиент сега в условията на ковид кризата. Опитай си да им вникнеш в положението на разбирачите и те семейство имат да изхранват. Не бъди нахален като мене, който си избира сам каквото найстина му трябва, ами се оставяй да те прекрат и ти пробутат по-скъпички части. Това очакват те от неразбиращ клиент, трябва да си влезеш в тази роля цялостно, а не да се опитваш да хитруваш да си напазаруваш евтинко от различни сайтове и после някой за 20 лв да ти сглоби машина за 3500 лв. Трябва да предвидиш поне 350 лв печелба и за този който ще ти го сглобява, иначе има голяма опасност да се окажеш в ситуация в която ще си много самотен и компютърът не работи и не знаеш какво да правиш.

Те ви пореден бисер от белгийската мида, булгар бууууулгаааааааар :) Аве звездата на темата що не пише тук?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 36 минути, petie1 написа:

Те ви пореден бисер от белгийската мида, булгар бууууулгаааааааар :) Аве звездата на темата що не пише тук?

Нищо не се разбира. Явно е забравил българския език. Автомонтьор, дъно, процесори, магазин, компютърни игри, скъпи коли, сглобки...

Аз не разбирам въобще.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Белжо, е реално един паразит.За което естествено си плаща прескъпо.Хвали се, че лежал по гръб.Познавах преди един, и той по цял ден лежеше по гръб и гледаше телевизия на дивана и чакаше на жена си, после на втората, накрая от лежане се разболя от болест на костите.Инвалид стана, не можеше и да го вдига вече, и му биха шута и сега кълне и нарежда на ред от злоба като белгиеца.От друга стана я разбирам жената защо го държи още.Ако го изрита сега, тя после с дете почти невъзможно да се пласира на свободния пазар.Ако е и в недетеродна възраст става вече бита карта.Ще трябва да го кара само на любовници, обаче те няма да сменят протекли кранчета, няма да слагат балатоми, няма да и бъдат шофьор и да се грижи за градината.Любовника идва, олабва жилата и си заминава чиляка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

Аве звездата на темата що не пише тук?

1. Срамежлив е
2. Под достойнството му е.
3. Той е над тия неща
4. Нарцис - тук
😎

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баа... скучно ли ви е, не стига че е на всяка манджа мерудия, па специално тема сте му създали да го дъвчете, какво реклама ли му правите, няма нужда, той и сам си се захвалва наляво и дясно, няма нужда да му дигате акциите допълнително, нали знаете няма лоша реклама, не е важно  какво се говори за него, важно е да е в устата на хората.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, petie1 написа:

... Аве звездата на темата що не пише тук?

Пръв попаднах в масонската ложа и 90% от разписалите се са удостоени. Останалите рискуват да заемат вакантните места.

spacer.png

Огледалните му клетки в мозъка не издържат на патологията. Така заяви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, bulljo написа:

Баа... скучно ли ви е, не стига че е на всяка манджа мерудия, па специално тема сте му създали да го дъвчете, какво реклама ли му правите, няма нужда, той и сам си се захвалва наляво и дясно, няма нужда да му дигате акциите допълнително, нали знаете няма лоша реклама, не е важно  какво се говори за него, важно е да е в устата на хората.

Ами скучно ни е явно. Направи си и ти една тема, мъжкар ли съм да те почнем и тебе, и да ти направим малко реклама ;)

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Profruit написа:

Пръв попаднах в масонската ложа и 90% от разписалите се са удостоени. Останалите рискуват да заемат вакантните места.

spacer.png

Огледалните му клетки в мозъка не издържат на патологията. Така заяви.

Защо сам си се блокирал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване