Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

_nib_
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 5 часа, Sliderum2 написа:

Олеле, колко много коментари съм проспал, а също и едно яко зависване на фейсбука и няколко други от сайтовете на цукербърга. Чудя се какво да напиша, че да не повторя някой вече наличен коментар от друг участник. Президенството нещо много сладко станало, а уж почти никакви правомощия няма и едва ли е служба, която да привлича към себе си финансови лобита като простия депутатлък дори. Изумен съм, колко сериозни кандидатури, започнаха да се харчат в тази надпревара.

е сладко е - кой неиска да получава най - високата заплата в страната

преди 29 минути, ninov написа:

мечтите на един герберски трол

мечтите на един божковсти трол

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, attj написа:

Панов няма шанс за втори тур - ДБ няма как да събере  колкото гласовете на ГЕРБ и ДПС.  На втория тур се очаква гласовете на другите кандидати да са против Радев.  Президентът губи рейтинг и за него няма да има втори мандат.

Да речем че хранимайкото се добере до втори тур (ако изобщо има такъв). Освен ДПС, кой друг според теб ще гласува за кандидатът на Боко?

Като прибавим и фактът, че тези от административният вот, които гласуват за ГЕРБ на Парламентарните избори за да си запазят топлите местенца, на Президенстките няма да си мръднат пръста защото от Президента не им зависи нищо, как точно си представяш хранимайкото да спечели?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Без умствен капацитет написа:

Еееее,как па един коментар не написа без правописни грешки?

Уникат си в калдейта форума.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, hristo58 написа:

Еееее,как па един коментар не написа без правописни грешки?

Уникат си в калдейта форума.

Той/Тя само подписва без да чете. Има си мостри формуляри. С поленца празни, там само имената и това е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Той/Тя само подписва без да чете. Има си мостри формуляри. С поленца празни, там само имената и това е.

как знаеш:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

как знаеш:)

Естествено аз съм в страната на бюрокрацията. Тук всеки ден пиша, попълвам, протоколирам…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Естествено аз съм в страната на бюрокрацията.

:) и коя е тя ДЕ ли

нали хвалихте Румъния - явно и там има криза

Румънското правителство падна след вот на недоверие

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Без умствен капацитет написа:

Да не флуудвам, първо ще ти кажа да. Дойчланд.

Второ може да се попълва или подава онлайн заявления за гласуване извън страната.

https://www.cik.bg/bg/pvr-ns14.11.2021/izvan-stranata/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Да не флуудвам, първо ще ти кажа да. Дойчланд.

и после ми викате, че БГ. имала голяма администрация - виждаш ли сам си призна че не е голяма администрацията в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Без умствен капацитет написа:

нали хвалихте Румъния - явно и там има криза

Румънското правителство падна след вот на недоверие

Абе то е паднало им правителството, има ли значение, като си докарват повече, мноооого повече инвестиции от нас. Ей го е, понеже форума има силна хардуерна секция, нещо което може да е интересно и за там. Ако някой е напреднал в дизайна на чипове и иска да бачка за АМД, скоро ще може да го направи наблизо - в Румъния. Къде сме ние, къде са те, а уж ги бях е изпреварили за кратко преди доста години, не според моето мнение, а на тиквун, то не че беше баш негово, беше излъган от подчинените си и обяви през 2016, че сме изпреварили Румъния "по всичко". Нема майтап! Търсете си сами новината за туй боко-во извержение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

е сладко е - кой неиска да получава най - високата заплата в страната

чеверме сега на Божков ли станах трол нали бях на ВМРО   :doh:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ninov написа:

на мен

преди 49 минути, Без умствен капацитет написа:

и после ми викате, че БГ. имала голяма администрация - виждаш ли сам си призна че не е голяма администрацията в България

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, ninov написа:

чеверме сега на Божков ли станах трол нали бях на ВМРО

Просто звездата на " Меден рудник " ( Безмозъчен капацитет ) не може да изпълнява сложни мисловни процеси . Ти искаш от него да помни какви глупости е писал в темите. ТО не обича да си напряга мозъчните клетки , за да не се случи някой инцидент .  ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Без умствен капацитет написа:

В България няма никаква администрация. Една врата в полето.

преди 1 час, ninov написа:

Божков нали му забраниха да се регистрира. 
https://m.novinite.bg/articles/207465/Partiyata-na-bojkov-aut-ot-izborite-zaradi-nepredostavena-bankova-smetka

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, АСПЕКТ написа:

В България няма никаква администрация. Една врата в полето.

Божков нали му забраниха да се регистрира. 
https://m.novinite.bg/articles/207465/Partiyata-na-bojkov-aut-ot-izborite-zaradi-nepredostavena-bankova-smetka

https://bnr.bg/post/101532955/partia-vazrajdane-se-registrira-v-cik-za-vota-za-prezident-i-parlament

Партия "Възраждане" се регистрира в ЦИК за вота за президент и парламент

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Без умствен капацитет написа:

https://bnr.bg/post/101532955/partia-vazrajdane-se-registrira-v-cik-za-vota-za-prezident-i-parlament

Партия "Възраждане" се регистрира в ЦИК за вота за президент и парламент

Какво общо има партия Възраждане с Божков? Нещо май съм пропуснал, сигурно?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, АСПЕКТ написа:

Какво общо има партия Възраждане с Божков? Нещо май съм пропуснал, сигурно?

реджеп ще ти обясни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, attj написа:

Панов няма шанс за втори тур - ДБ няма как да събере  колкото гласовете на ГЕРБ и ДПС.  

Панов е ... "изпускателен кран" ... Защото ДеееБъ много добре разбират че пряката подкрепа на Зеления Чорап ги слага в една графа с комунетата.

И понеже няма как публично да застанат  до 27 агента на комунистическата ДС, издигнала Зеления Чорап, измислиха завоалирано да пуснат Панов, а чак после д аму мислят за втория тур как да подкрепят пак Зеления Чорап.

Не им завиждам... До сега тотално се компрометираха с това че заради омразата си към ББ допуснаха да са рамо до рамо с комунетата. Изцяло подкрепяха всички плювачи по ГЕРБ и ББ, заедно с Маямите, Бабикяновците, и Корнела разбира се.

Срам.

Но факт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, miro20 написа:

И понеже няма как публично да застанат  до 27 агента на комунистическата ДС, издигнала Зеления Чорап

Кой издигна Хранимайкото? Кое задкулисие?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Заличават Демократична България от изборите

От сутринта ми се появява като реклама тази новина в фейс стената но никой друг голям сайт все още не пише за повече легетимно инфо , но силно се надявам да е вярно .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Днес чета едно сравнение между представителя на разума и светлината Герджиков и представителя на тези, заради които престъпниците ни си живеели комфортно...Панов, бе!...той е прeдставителят на тъмнината...заради която, нали...сме на това дередже...

Както си му е редът се сравняват и вицепрезидентите.За тази на Герджиков е написано следното:

"Ако разгледаме нивата и на вице президентите и тук на първата , нивото е олимпийско, майка на три деца, полковник, с 300 медала от състезания . Над 30г. животът и се осмисля от служба в името на родината. Докато служи в щаба на авиацията са ѝ казвали "Златната рибка на ВСС. "...Покъртително, нали?!

Има само един проблем и той е, че основното (и единствено) качество на златната рибка е да изпълнява желания...които могат да бъдат най-разнообразни...нищо, че са само по три на желаещ...Тук авторът явно не е доизчислил ефекта ...звучи...ами двусмислено звучи...особено в армейските среди...

А втората, на Панов...ами никаквица някаква...и гальовен прякор няма...Абе...нищожество...което ще предаде България при първа възможност...Вижте ѝ само името и няма да говорим повече...Разбирам да беше Зайдел, Габриел или...да....А то...Моасе...моля ви се! Веднага е ясно, че ще предаде България...стига да я докопа...

Да обобщя със свои думи призива на автора...Ако искате над нашата изтормозена от продажници и некадърници родина да блесне разума, културата и възможността да се изпълняват желания (не повече от три на човек), изберете кандидат-президентската двойка Герджиков-Митева!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо се изненадваш? Ако беше писано от почитател на Радев, щеше да звучи по същия начин, само с други имена. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Hristo52 написа:

Да обобщя със свои думи призива на автора...Ако искате над нашата изтормозена от продажници и некадърници родина да блесне разума, културата и възможността да се изпълняват желания (не повече от три на човек), изберете кандидат-президентската двойка Герджиков-Митева!

Па те досега и по едно за цял народ не изпълняваха, ако почнат по три на глава, ехееее и хамериканците ще вземат да завидят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Такам. Честито, на което го влече да е трансджендър и да иска да сключи граждански брак с представител на същият пол от което е то самото. Мария Касимова-Моасе, е вашият избор, а по съвместителство Лозан Панов и...Внимание, получавате неоценимата подкрепа на ДБ. Специално от изключително корпулентните лидери Мирчев и Христов, които напоследък успяха да наддебелеят над теглото на Делян Пеевски. Да не поствам снимки, че ще се уплашите колко слаб изглежда Пеевски, спрямо въпросните двамца.

Който не носи на майтап да не чете!

.

.

Опс, това май трябваше в началото на коментара да го напиша. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване