Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

Препоръчан отговор

преди 2 минути, hjhj написа:

Съгласен съм с теб ама за съжаление не е така.

Има и нещо положително все пак. Изборите са 2 в 1. Та ще стане интересен казус ... :) Балотаж и никакво правителство (чепкане в пленарната зала), те тогава каква анархия ще да е за сметка на народа  ни. :) 

Та, може и по-лошо да стане. ;) Да живеят монополистите!!! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 8 минути, dioib написа:

То, това ще стане. Ще има ЕС. И?! 

Пак помисли дали си за развиване на промишлеността и/или на търговията. Защото българинът не го бива в търговията. ;) 

п.п. Или какво всички българи да ставаме слуги на ЕС-имащи ли?! 

Не бъркай!!! Ще се „закрие“ малката и ще остане голямата!!!
Както навремето се е преминало - от вилаети към централна власт!

А мисленето .- ти първо помисли. По принцип.
После - ще степенуваш приоритетите!

преди 6 минути, hjhj написа:

То пък сега има ред и законност. Има само за кокошките. За големите и техните чеда няма ограничения.
То ако, ще е  само така, по добре наистина да дръпнем шалтера и кой от къде е.

Да бе - после ... като „Дивия Запад“!

Всеки с пушката и два-три револвера!!!
Който оцелее ще разказва (Blu-Ray) | 2014 | Добра цена | Ozone.bg!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, jhoro написа:

А мисленето .- ти първо помисли. По принцип.
После - ще степенуваш приоритетите!

Аз мисля принципно, а не по принцип. А, що се касае за приоритета, то не може да плащаш за нещо което не си получил. Защо трябва обикновения човек все да дава напред, за да получи нещо?! Защо правата на инвеститорите са над неговите?! Не е ли достатъчно, че полага труда си, който в даден момент се е обезценил, защото е по-сгодно на търговците?!

п.п. В цял свят работната ръка е скъпа, докато в България е евтина. И дай всички да се изселваме (получаваме работна виза) за Англия?! 

Лауууу май се връщаме към империята, където има аристократи и плебеи. :) Ба, анахронизма... :) И после ме питаш, що съм срещу империализма ... :) и предпочитам комунизма ... :) Къде в тази система виждаш демокрация = власт на народа?! Мъ? На кой народ?! И на кои трябва да слугуваме, т.е. на кои приоритети?! Апреоре, деюре, мъ дефакто все е така от как в България има някаква промяна ... :) И те докато не на претопят като народ някои де са българи в повече ... :) 

Та, като приоритет за момента на българския ни народ трябва да е България, а не борбата за власт!!! Иначе до колко ще сме равни в ЕС?! Или ЕС ще се отнася спрямо българите тъй както малцинствата в повече налични в България?!    

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, jhoro написа:

Всеки с пушката и два-три револвера!!

То натам сме се запътили.

Не знаеш от къде да се вардиш. Дали няма някой да те отнесе на пътя, че не спазва закона. Дали няма някой да ти влезе в дома да те окраде, а ти нямаш право да му направиш нищо, освен да го почерпиш обилно. А ако не е доволен от почерпката ще те осъди за това.

Може като нищо чрез разни схеми да ти вземат и дома, доказано през годините.

И какво ли още не.

Това ни докараха през годините сегашните власт имащи.

Това ако е нормална държава здраве му кажи.

Една общност да има повече права от теб, да им плащаш всичко, а те да си правят каквото искат само защото са основни гласоподаватели.

Да се зачуди човек кое е по -добре: дивия запад или сегашното положение!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, jhoro написа:

Джоре, от как НРБ стана РБ, то нещата не вървят на добре за народа ни. Фактите са куп и към момента българите все са на ръбъ. Все повече стават герои на Шекспир = Да живея в България или не?!  Това ли е новата култура или според теб всички мечтаят за "Дивия Запад", но да са с пистолет в ръка?! А местните хора, т.е. обикновения българин който е на изчезване къде ще бъде?! В кой резерват?! Или да ставаме слуги на "белия" човек с мътна кожа, щото в него е пистолета и в него е хляба?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

Джоре, от как НРБ стана РБ, то нещата не вървят на добре за народа ни. 

То пък като НРБ - бяхме цъфнали и вързали!!!

преди 16 минути, dioib написа:

Лауууу май се връщаме към империята, където има аристократи и плебеи. :) Ба, анахронизма... :) И после ме питаш, що съм срещу империализма ... :) и предпочитам комунизма ... :) 

Тогава - в НРБ - също имаше аристократи и плебеи.

Партийни аристократи и безпартийни плебеи!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, hjhj написа:

Само не мога да разбера Радев, с какво е виновен за цената на газта и тока?

Политиката в енергетиката се определя от парламента. А ние нямаме такова чудо.

Цената за бита се определя от кевр. А тая комисия, се определя от парламента.

Председателя на кевр е човек на бойко.

Та с какво е виновен Радев?

Как с какво?

С това, че помогна да им бият шута.

Я колко добре си им беше докато Герб бяха на власт и крадяха като за последно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Тогава - в НРБ - също имаше аристократи и плебеи.

Как само клъвна ... :) 

Та, я кажи какъв да е приоритета?! :) Остави миналото ... :) 

НО, не по принцип, а принципно!!! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, dioib написа:

Как само клъвна ... :) 

Клъвна ме я - петела.
Да ти покажа ли къде?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

Клъвна ме я - петела.
Да ти покажа ли къде?

Не, недей, но по-добре не дърпай опашката на българския лъв!!! ;) Че ша има га яде кюфтета не рева, а сега що ревеш?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib написа:

Не, недей, но по-добре не дърпай опашката на българския лъв!!! ;) 

Кой лъФ - в Зоологическата градина ли?

http://zoosofia.eu/wp-content/uploads/2019/12/33-1.jpg

Много се е замислил!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib написа:

българския лъв

Отдавна е станал, на малко котенце бито, ритано, тормозено. Станало е едно такова страхливо, че даже го е е страх от мишленце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, jhoro написа:

Е, има и някои които са на свобода, та затова кажи прагматично къде ще е резервата за българи, ако не в България, то какво да се прави с тия де не искат да бъдат изселени от родната им земи, та да бъдат подложени на евтаназия ли, щото са диви и те,те така, са опасни за цивилизацията?! :) 

Джоре, знам, че ти е по-лесно да правиш зоологически градини, а не свобода. ;) 

Та, дай принципно отговор с дивите българи какво правим?! Ке ги пукаме ли или какво?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, dioib написа:

Е, има и някои които са на свобода, та затова кажи прагматично къде ще е резервата за българи, ако не в България, то какво да се прави с тия де не искат да бъдат изселени от родната им земи, та да бъдат подложени на евтаназия ли, щото са диви и те,те така, са опасни за цивилизацията?! :) 

Джоре, знам, че ти е по-лесно да правиш зоологически градини, а не свобода. ;) 

Та, дай принципно отговор с дивите българи какво правим?! Ке ги пукаме ли или какво?! :) 

Не знам баце - ко ши прайте вие, бугарите? Ке се предавате или ке бегате!

Моята е лесна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, hjhj написа:

Отдавна е станал, на малко котенце бито, ритано, тормозено. Станало е едно такова страхливо, че даже го е е страх от мишленце.

Бе, хм ... той българския лъв си знае ... хванал си е гората. ;) Така е оцелял 500 години, та тъй ша я караме, само не пускайте платени богаташи да стрелят по "но сър чета". ;) 

преди 6 минути, jhoro написа:

Не знам баце - ко ши прайте вие, бугарите? Ке се предавате или ке бегате!

Моята е лесна.

Моята също. Окопавам се и те ке тъка, ще ги браня до сетний дъх, пъ после с моето тело по глави на душманите. ;) Пъ къ нема патрони, то камъни поне бол съм събрал. :) 

Хубава игричка си спретнахме на камък, ножица, хартия, Ъ?! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, dioib написа:

Хубава игричка си спретнахме на камък, ножица, хартия, Ъ?! :) 

И нищо общо - с близката история

Цитат

Из дневника на един партизанин:

• 5 септември 1944 г. Намерихме си горичка, с шарена сянка и студено кладенче!
  • 6 септември 1944 г. Много сме нещастни. Дойдоха джандарите и превзеха горичката.
  • 7 септември 1944 г. Ура! Докато джандарите спяха, си върнахме горичката!
  • 8 септември 1944 г. Пустата му и ракия, снощи. Джандарите пак превзеха горичката.
  • 9 септември 1944 г. Таман атакувахме и на горския му писна и ни изгони всички от горичката. Мани, ами взе ракията, де що бе останала.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, jhoro написа:

И нищо общо - с близката история

Се, ти де се слагаш у горското. :) Дай си ракия и те бегай при ... уния де се чепкат фо Парламенту, че иначе поразии правят и плашат животните ... :)

п.п. Какво да се прави Джоре, модата е на любимците и питомците в градо ... че завалиите немат деца ... :)  

К'во животно е кът живее в хамартаменту, ъ?! :) от трети пол ... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 14.10.2021 г. в 12:50, M.Николов написа:

докато Герб бяха на власт и крадяха като за последно.

Това кой ти го каза ? комунето Чашков, дето го е чул от  "маг Фидан" ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, miro20 написа:

Това кой ти го каза ? комунето Чашков, дето го е чул от  "маг Фидан" ? :)

На мене едно птиченце ми каза, че това са думи на "Гордостта на форума".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, dedidi написа:

На мене едно птиченце ми каза, че това са думи на "Гордостта на форума".

и от кога вярваш на кой какво написал в мякакав си форум или някакав си сайт, като няма документ или видео - значи всичко е фейк

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, Без умствен капацитет написа:

и от кога вярваш на кой какво написал в мякакав си форум или някакав си сайт, като няма документ или видео - значи всичко е фейк

Ха-ха-ха!

А ти наистина ли си толкова прост, или такива са ти задачите в този форум?

И аз много искам да стана "Златен потребител", но не мога за разбера защо администрацията мен ме наказва, а теб те покровителства!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, dedidi написа:

И аз много искам да стана "Златен потребител", но не мога за разбера защо администрацията мен ме наказва, а теб те покровителства!

и аз мога да кажа същото, за хората дет те лайкват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 17.10.2021 г. в 18:37, dedidi написа:

Ха-ха-ха!

А ти наистина ли си толкова прост, или такива са ти задачите в този форум?

Това е за брой постове, не че нещо умно е написало. Не го ли виждаш, чело-недочело, писало-недописало, но бърза да се изходи и ходи, и ходи, и ходи, бълва тъпотия след тъпотия и прави бройка. И други като @Мойра, @haidukpikaso, @_nib_, @GUNNM и още много имат хиляди постове, но публикуват смислени и красиви неща, които радват човешката душа.

Като се вземе предвид тоталното незнание на българския език, то е по-скоро "Неграмотен потребител" и изобщо не ми пука дали е златен, платинен или диамантен, за мен е блокиран потребител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, crazy katon написа:

но публикуват смислени и красиви неща, които радват човешката душа.

смисплени, копи пейст :)

@Мойра, @haidukpikaso, @_nib_, @GUNNM  - просто нямат собствено мнение, дали е защото са умни - а както виждаме, някои не осъзнават че харесват някой който няма собствено мнение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване