Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Без умствен капацитет написа:

забрави и Кирил Петков - поне според Германците

нещо като разследване и присъда да има то и теб могат да те заподозрят в купуване на гласове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, absurt написа:

Спецов да отговори защо продаде фирмата си на онзи прошляк? И защо беше в Дубай и кой стои зад триумфалното му назначение за шеф на НАП? Не ти ли прави впечатление, че всичките "нови и умнокрасиви" , които назначиха, влачат със себе си по някакъв скандал, свързан с фирми, фалити и съд?

Значи не ти прави впечатление, че по времето на герп Лукойл крие приходи за милиарди, но се тревожиш за фирмата на Спецов.

Само ще ти припомня, че има проверка от прокуратурата за на Спецов. Още не са се произнесли, интересно защо.

Много странна личност си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, ninov написа:

нещо като разследване и присъда да има то и теб могат да те заподозрят в купуване на гласове

а се кефиш на фрог който говори срещу ГЕРБ без разследване и присъда

преди 3 минути, Тoни написа:

Значи не ти прави впечатление, че по времето на герп Лукойл крие приходи за милиарди

я дай присъдата, щот като гледам нинов без такова си просто лъжец

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дай присъдата на Спецов за фирмата! :D

Значи за едни неща сте много настървени, обаче за други искате "присъда", че да коментирате.  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Тoни написа:

Дай присъдата на Спецов за фирмата! :D

Значи за едни неща сте много настървени, обаче за други искате "присъда", че да коментирате.  :D

първи нинов каза че без присъда е клевета - а се кефи като има само в фрог новина с/у ГЕРБ, без присъда

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Без умствен капацитет написа:

първи нинов каза че без присъда е клевета - а се кефи като има само в фрог новина с/у ГЕРБ, без присъда

Хаха те тези фрогаджиите са всичките такива, но какво да очакваш от хорица които четат кафяви медии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Без умствен капацитет написа:

чеверме ти плюеш когато се напише нещо срещу ГЕРБ и искаш доказателства а сега се възмущаваш че ти се искат доказателство ще ти кажа че с твоите камъни по твоята глава

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Тoни написа:

Значи не ти прави впечатление, че по времето на герп Лукойл крие приходи за милиарди, но се тревожиш за фирмата на Спецов.

Само ще ти припомня, че има проверка от прокуратурата за на Спецов. Още не са се произнесли, интересно защо.

На нея не ѝ е интересно, какво е било по времето на ГЕРб, тя не е гербаджийка, нищо че и за трите им правителства е гласувала за Герб ;) 

Интересни са само партиите, които не са Герб. Поради някаква причина, ама не защото е от Герб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

чеверме ти плюеш когато се напише нещо срещу ГЕРБ и искаш доказателства а сега се възмущаваш че ти се искат доказателство ще ти кажа че с твоите камъни по твоята глава

прочети последния пост от предната страница и ще видиш, че ти си първия който иска

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

прочети последния пост от предната страница и ще видиш, че ти си първия който иска

ти спомняш ли какво си писал вчера май не при всяка статия срещу ГЕРБ искаш документи демек доказателства

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Тoни написа:

Напротив, прави ми впечатление и затова съм казала, че герберите не бива повече да управляват. Само че, Лукойл крие приходи откакто съществува- откакто Костов го продаде. Ето, да си опресниш паметта, че ти е много избирателна. 

https://www.periscop.bg/neftohim-struvashe-2-miliarda-dolara-prodadoha-go-na-tsenata-na-edin-futbolist/

За разлика от теб, аз нямам фаворити и любимци, затова и не си затварям очите и не деля на "наши" е "ваши". Защо заобикаляш "постиженията" на Спецов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ninov написа:

ти спомняш ли какво си писал вчера май не при всяка статия срещу ГЕРБ искаш документи демек доказателства

да, дори няма регистрирано оплакване, някъде  - което си е чисто тролене

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

На нея не ѝ е интересно, какво е било по времето на ГЕРб, тя не е гербаджийка, нищо че и за трите им правителства е гласувала за Герб ;) 

Интересни са само партиите, които не са Герб. Поради някаква причина, ама не защото е от Герб. 

Аглая, престани с глупостите, няма да ти платят повече, като продължаваш да приписваш принадлежност на този и онзи към ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, absurt написа:

Напротив, прави ми впечатление и затова съм казала, че герберите не бива повече да управляват. Само че, Лукойл крие приходи откакто съществува- откакто Костов го продаде. Ето, да си опресниш паметта, че ти е много избирателна. 

https://www.periscop.bg/neftohim-struvashe-2-miliarda-dolara-prodadoha-go-na-tsenata-na-edin-futbolist/

За разлика от теб, аз нямам фаворити и любимци, затова и не си затварям очите и не деля на "наши" е "ваши". Защо заобикаляш "постиженията" на Спецов?

Страхотно, значи е време да се променят нещата.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

бой-ку съвсем изкукурига.

https://dnes.dir.bg/politika/gerb-shte-predlozhi-nezabaven-moratorium-varhu-tegleneto-na-dalg-ot-darzhavata-video

Всичко ми е ясно, с изключение на едно - защо тоя тупан още не е в затвора ? Защо същият този тюфлек не каже, че тези заеми са заложени в бюджета за тази година и са приети именно от ГЕРБ , за да връщаме с тях заемите, които самият той е изтеглил ? И второ, новите заеми, които служебното правителство тегли са вътрешни, за да изплащаме заемите на Бочко, които са външни заеми !

Рашков, не се мотай, арестувай го тоя, за да е мирна държавата ! По-големи глупости по финансови въпроси, изречени от прост пожарникар , не бях чувал ! Между другото, Бочко, къде е бившият ти финансов министър мазникът Горанов, който самият ти смени незабавно, след като Васил Божков обяви, че през него с рекет е бил принуден да плаща милиони на жалката ти партия ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, absurt написа:

Аглая, престани с глупостите, няма да ти платят повече, като продължаваш да приписваш принадлежност на този и онзи към ГЕРБ.

Пак някой друг ти срал в гащите, ти сама си призна, че си гласувала за Борисов-3. И снимков материал има ;) Питах те на тия избори за кои си гласувала, ама те е срам да кажеш.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, N1K17Y написа:

Пак някой друг ти срал в гащите, ти сама си призна, че си гласувала за Борисов-3. И снимков материал има ;) Питах те на тия избори за кои си гласувала, ама те е срам да кажеш.  

Не бъркай своите гащи с чуждите. Не съм признавала, а просто съм казала, че съм гласувала от немай къде. Снимковият материал същото казва, та дори не те бива компромат да спретнеш, русокоса главице. Но пък, гониш латерната Нинов по петите.581594409_download(9).gif.898bb42b38fb8c7c9365f9e669f59884.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, absurt написа:

Не бъркай своите гащи с чуждите. Не съм признавала, а просто съм казала, че съм гласувала от немай къде. Снимковият материал същото казва, та дори не те бива компромат да спретнеш, русокоса главице. Но пък, гониш латерната Нинов по петите.581594409_download(9).gif.898bb42b38fb8c7c9365f9e669f59884.gif

Не по врат, а по шия :) 

А на тия избори имаше ли за кой, или пак за Баце, че да спре комунистите на Радев ? Срам ли те е от избора ти, че го криеш ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Тoни написа:

Как ще е в затвора, когато обвинител №1 е в малкия му джоб?

и кой е това, да не си се хванал и ти че това е Гешев - съда обвинява, а и има евро-прокурор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, gagodrago написа:

Всичко ми е ясно, с изключение на едно - защо тоя тупан още не е в затвора ?

преди 39 минути, gagodrago написа:

Рано или късно и каскета, и Цацара ще бъдат изритани.

Е сега като махнете прокуратурата и съдилищата и сложите тричленки от верни комунета, по възможност по нагли озверели и безмозъчни, тогава и ще "тикнете тупана в затвора" :)

преди 47 минути, gagodrago написа:

Защо същият този тюфлек не каже, че тези заеми са заложени в бюджета за тази година и са приети именно от ГЕРБ , за да връщаме с тях заемите, които самият той е изтеглил ?

И в сегашното изявление на "тупана" имаше отговор на твоята тъпотия, ама кой да чете/слуша :)

преди 48 минути, gagodrago написа:

И второ, новите заеми, които служебното правителство тегли са вътрешни, за да изплащаме заемите на Бочко, които са външни заеми !

Тая умнотия сам ли си я измисли или си я копнал от някой фейкомет ? :)

преди 49 минути, gagodrago написа:

Рашков, не се мотай, арестувай го тоя, за да е мирна държавата ! По-големи глупости по финансови въпроси, изречени от прост пожарникар , не бях чувал !

Ей сега.. не остана... припиквате от нетърпение кога ще премахнете тези досадни прокуратури и съдилища... Излишни институции и бюрокрация. Тричленки форева !

И тогава комунето Чашков  да се развихри кактоне сте се вихрили комунетата в сталинските времена :)  еееех.. мечти ... :) 

преди 50 минути, Тoни написа:

Как ще е в затвора, когато обвинител №1 е в малкия му джоб?

Да бе... както отдавна бе изяснено и от КС, всеки прокурор може да повдигне обвинение. Особенно че "тулупа" няма и никакъв имунитет.

Хайде, има хиляди прокурори, включтелно и ваши верни комунета . Все  ще намерите няколко които да подхванат "омразните гербаджии" :) 

Боко тиквата да не е като фигуранта, който като разбра че си запази имунитета за още един мандат, извиха кръшни хора ... олекна му на душичката на Мунчо :)  А така му се бе свил сфинктера да не загуби :)  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Тoни написа:

Колко си циничен, човече...

като противниковия лагер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук не виждам лагери. Дискутираме си разни неща и то съвсем цивилизовано. На него 99% от мнението му съдържа квалификации и подигравки. Много се е озлобил след залеза на Бойко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване