Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Престъпленията на кабинетите на Бойко Борисов.

Hristo52
 Сподели

Препоръчан отговор

Цацаров се се напъва, за да може като му бият шута утре, да каже, че е засегнал много интереси и за това му отмъщават. Но ние всички знаем, че е слуга на мафията и на Герб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 4,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 15 минути, Тoни написа:

Цацаров се се напъва, за да може като му бият шута утре, да каже, че е засегнал много интереси и за това му отмъщават. Но ние всички знаем, че е слуга на мафията и на Герб. 

Под Вие всички имаш предвид вероятно феновете на Радев, Кирил и Асен.  Ами Вие сте в пъти по-малко от негласувалите.  Напомням го -да не го забравяте.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 часа, absurt написа:

А, крехкото мъжле се засегна? А, като ме кръщаваш и олайваш- може. Само че, за разлика от теб, аз имам гръбнак и не тичам да клепам пред модераторите. 

Дадох възможност на модераторите да ти направят забележка, защото често прекаляваш с грубия език, но те си направиха оглушка.

До тук с автоцензурата и от моя страна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, attj написа:

Под Вие всички имаш предвид вероятно феновете на Радев, Кирил и Асен.  Ами Вие сте в пъти по-малко от негласувалите.  Напомням го -да не го забравяте.

Негласувалите са такива, защото са отвратени от екземпляри като придворното кученце на Боко - Цацаров и заради такива като него, вече нямат доверие на никой политик. Напомням го - да не го забравиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, M.Николов написа:

Дадох възможност на модераторите да ти направят забележка, защото често прекаляваш с грубия език, но те си направиха оглушка.

До тук с автоцензурата и от моя страна.

А, ти си бил имал автоцензура? На троленето и кръщаването? Ще стане интересно да видя като я нямаш до какви низини ще стигнеш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Негласувалите са такива, защото са отвратени от екземпляри като придворното кученце на Боко - Цацаров. Напомням го - да не го забравиш.

Има и балами, които гласуват за тарикати, като марешки. Броя го за негласуване и пропилян вот. 

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Тoни написа:

Напомни им на тях, да гласуват другия път. Мене ме остави. 

Кой ще ме чуе?  Чакам сега да бъде подведен под отговорност поне един олигарх.  Цацаров и Гешев го направиха за доста от тях.  Трудно ще им простят, логично е всичко, което ще бъде сега натворено. Ще си сложат едни послушковци на двете позиции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, absurt написа:

Ще стане интересно да видя като я нямаш до какви низини ще стигнеш.

Ще се наложи да сляза на твоето ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Тoни написа:

Има и балами, които гласуват за тарикати, като марешки. Броя го за негласуване и пропилян вот. 

Накратко, всички които не гласуват за твоите хора, са балами и за нищо не стават. Да ти имам самочувствието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Тoни написа:

Ако всички бяхме балами като мен -щяхме да сме по-добре от Канада!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Цацаров и Гешев го направиха за доста от тях.  Трудно ще им простят, логично е всичко, което ще бъде сега натворено.

Дай пример с поне един осъден олигарх от тях?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, absurt написа:

Накратко, всички които не гласуват за твоите хора, са балами и за нищо не стават. Да ти имам самочувствието.

Че то цялото ти съществуване в този форум е основано на това :lol6: От 1800 мнения, освен да пишеш как никой не става и как всеки който гласува за различно от Герб е излъган идиот, друго не си писала. Ама лицемерието си е ясно изразен симптом при всеки болен от Герберизъм. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Дай пример с поне един осъден олигарх от тях?

Такива като Божков, Василев и останалите са свикнали всичко да могат да си купуват.   Кой да ги осъди? По закона Магнитски в САЩ ли?  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Че то цялото ти съществуване в този форум е основано на това :lol6: От 1800 мнения, освен да пишеш как никой не става и как всеки който гласува за различно от Герб е излъган идиот, друго не си писала. Ама лицемерието си е ясно изразен симптом при всеки болен от Герберизъм. 

Русокоске, не ти става неудобно да лъжеш и мажеш във всеки пост. Хайде, дай един линк към мой пост, в който твърдя че

"никой не става и как всеки който гласува за различно от Герб е излъган идиот".

Няма да дадеш, защото такъв няма. Толкова си жалка, че ако го осъзнаваше, щеше да се метнеш от по- височко и да прекратиш мъките си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Такива като Божков, Василев и останалите са свикнали всичко да могат да си купуват.   Кой да ги осъди? По закона Магнитски в САЩ ли?  

Е, нали обясняваш, че били подгонили олигарсите!

Питаш кой да ги съди, ми българския съд трябва да ги съди, стига прокуратурата и следствието да си свършат работата.

Факт е, че прокуратурата до сега се проваля напълно, нямат нито един осъден олигарх на сметката си..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, absurt написа:

Русокоске, не ти става неудобно да лъжеш и мажеш във всеки пост. Хайде, дай един линк към мой пост, в който твърдя че

Няма да дадеш, защото такъв няма. Толкова си жалка, че ако го осъзнаваше, щеше да се метнеш от по- височко и да прекратиш мъките си. 

Да, друг симптом на болестта Герберизъм е тоталното откъсване от реалността и неспособност да осъзнаеш собствените си действия. Линкът е буквално всяко твое мнение във форума.

Няма партия против която не си плюла (освен ГЕРБ), няма партия която да си подкрепила (освен КОД на думи, ама така и не гласува за тях), нямаш предложение кой трябва да управлява, нямаш предложение за нищо, не подкрепяш нищо, нямаш един позитивен коментар. От теб единствено се лее злоба, негативизъм и плюене. Все неща за които обвиняваш всички други потребители тук. И пак се връщаме на лицемерието :hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, M.Николов написа:

Принудиха ги да бягат в други държави.  А в България решиха да пробват да осъдят Марешки.  Знаем какво се получава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Принудиха ги да бягат в други държави.

Ааа, това явно е някакъв нов модел на правосъдие.:D

В нормалните държави ги съдят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, attj написа:

Принудиха ги да бягат в други държави. 

ХАХАХАХВХВХАХАХХА! 😂

Редактирано от Тoни (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, N1K17Y написа:

Да, друг симптом на болестта Герберизъм е тоталното откъсване от реалността и неспособност да осъзнаеш собствените си действия. Линкът е буквално всяко твое мнение във форума.

Няма партия против която не си плюла (освен ГЕРБ), няма партия която да си подкрепила (освен КОД на думи, ама така и не гласува за тях), нямаш предложение кой трябва да управлява, нямаш предложение за нищо, не подкрепяш нищо, нямаш един позитивен коментар. От теб единствено се лее злоба, негативизъм и плюене. Все неща за които обвиняваш всички други потребители тук. И пак се връщаме на лицемерието :hush:

Да си дойдем на думата- няма такъв мой пост, в който да пиша, че:

Има нещастен опит за манипулативно тълкуване на постовете ми, но ти липсва интелигентност, за да го направиш поне приемливо.

Аглайке, Аглайке, много си зле, горката.2057187481_download(16).gif.3b8bc84b9e055e5a7ea8d75860edc65b.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Да си дойдем на думата- няма такъв мой пост, в който да пиша, че:

Има нещастен опит за манипулативно тълкуване на постовете ми, но ти липсва интелигентност, за да го направиш поне приемливо.

Аглайке, Аглайке, много си зле, горката.2057187481_download(16).gif.3b8bc84b9e055e5a7ea8d75860edc65b.gif

Ако не беше вярно, вместо да шикалкавиш, щеше да ме опровергаеш като посочиш партия която според теб става :hush:

А нямам нужда да манипулирам никого, хората тук сами виждат твоите коментари и си правят изводите. Аз просто ти се подигравам и подритвам, както на другия гърбав от Русе. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Ако не беше вярно, вместо да шикалкавиш, щеше да ме опровергаеш като посочиш партия която според теб става :hush:

А нямам нужда да манипулирам никого, хората тук сами виждат твоите коментари и си правят изводите. Аз просто ти се подигравам и подритвам, както на другия гърбав от Русе. 

Подиграваш се на себе си, Аглайке. С всяка тъпа манипулация и опорка. А, опровержението е в постовете ми- няма пост, в който да твърдя че:

Жалка самонаритваща се женичка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Ако не беше вярно, вместо да шикалкавиш, щеше да ме опровергаеш като посочиш партия която според теб става 

щом има повече от 50% негласували - значи според народа никой не става от предложените

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, absurt написа:

всеки който гласува за различно от Герб е излъган идиот

Всъщност, то така е оказа реално :giggle1:

преди 5 часа, M.Николов написа:

Ааа, това явно е някакъв нов модел на правосъдие.:D

В нормалните държави ги съдят.

Що ми се чини че при твоите любимци вероятността да бъдат съдени спада в геометрична  експоненциалност .

Което е в същата пропорционалност отдалечаване от "нормалните държави" .

Ама вие се кефите щото комунетата са на власт.  Нищо че заедно с мутрите и мафията  .

преди 6 часа, M.Николов написа:

Питаш кой да ги съди, ми българския съд трябва да ги съди, стига прокуратурата и следствието да си свършат работата.

Факт е, че прокуратурата до сега се проваля напълно, нямат нито един осъден олигарх на сметката си..

Подгониха ги, поискаха им сметката за плащане на данъците, и те скочиха с юмручетата на фигурантите си  и платените агитки

ФАКТ.

Колко се е провалила прокуратурата е  друг въпрос , за който ще ти спомена че най големия мафиот в САЩ бе хванат само за неплащане на данъци .....

Нали разбираш че първата работа на тези които заобикалят закона , е да се подсигурят със схеми именно в тази насока.

преди 6 часа, M.Николов написа:

Ще се наложи да сляза на твоето ниво.

Ти верно ли се мислиш за някакво "ниво" ?? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване