Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Засрамете се малко!

Препоръчан отговор

Когато видиш човек в беда, не си мисли че животът му преживява изпитание. Това изпитание се отнася и за теб. Каква ще е постъпката ти към него? Ще му помогнеш или ще се отвърнеш.
Омар Хаям

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 8 часа, petie1 написа:

Аз не разбрах защо трябва да се срамуваме?

Ей така, по default. Както белите от катранените на Запад. ;)

Сега малко нахвърляни размишления и от мен...

Авторката очаква някой мъж да се влюби в следната жена: нечистоплътна (по нейни си думи), беззъба (по нейни си думи), кривогледа (по нейни си думи), със запек (пак по нейни си думи) и за капак на всичко и озлобена към целия свят?

Ами ако се намери такъв мъж, то той няма да е: чистоплътен, красив, нормален. Просто природата е така устроена - голям процент от зрелите мъже си избират жена, която биха могли да заплодят успешно (дали ще стане е друг въпрос); голям процент от зрелите жени си търсят пък мъж, който би отглеждал и изхранвал потомството (дали ще стане пак е друг въпрос)...

И аз като смотан тийн гледах американски бози и си представях как ще съм с яката мацка, ама не стана точно така. Е, вече съм с готина жена, но ми се наложи да почакам почти 20 години, та да попадна на нея.

Та, мила ми "принцесо", както каза един колега по-нагоре, хората сме си вид животни и си се ръководим от първични инстинкти, изграждани в продължения на хилядолетия.

P.S.: Не знам кое е момичето, което оплюваш, но като ти чета злобата към нея и започвам да разбирам хората, които не те харесват...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Tukan написа:

Ей така, по default. Както белите от катранените на Запад. ;)

Сега малко нахвърляни размишления и от мен...

Авторката очаква някой мъж да се влюби в следната жена: нечистоплътна (по нейни си думи), беззъба (по нейни си думи), кривогледа (по нейни си думи), със запек (пак по нейни си думи) и за капак на всичко и озлобена към целия свят?

Ами ако се намери такъв мъж, то той няма да е: чистоплътен, красив, нормален. Просто природата е така устроена - голям процент от зрелите мъже си избират жена, която биха могли да заплодят успешно (дали ще стане е друг въпрос); голям процент от зрелите жени си търсят пък мъж, който би отглеждал и изхранвал потомството (дали ще стане пак е друг въпрос)...

И аз като смотан тийн гледах американски бози и си представях как ще съм с яката мацка, ама не стана точно така. Е, вече съм с готина жена, но ми се наложи да почакам почти 20 години, та да попадна на нея.

Та, мила ми "принцесо", както каза един колега по-нагоре, хората сме си вид животни и си се ръководим от първични инстинкти, изграждани в продължения на хилядолетия.

P.S.: Не знам кое е момичето, което оплюваш, но като ти чета злобата към нея и започвам да разбирам хората, които не те харесват...

Това което си написал се нарича естествен подбор и лично аз съм й го писал е не с толкова подробности ама все пак ставаше ясно ако си достатъчно образован и имаш нещо в манерката а авторката не е толкова образована умна и морална колкото се изкарва...

"...а може по иначе може..."

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво разбираме под думата "интеграция" ли? Ще ти обясня като за малоумен какво:

- право на достъп до детска градина и училище.

Вярваш или не, има майки на деца с увреждания, които се оплакват, че не им приемат децата в масовите детски градини. Защото децата им са били с увреждания и щели да "загрозят пейзажа" там за здравите деца, по думите на персоналите в масовите детски градини. В масовите училища също трудно си записват децата - учителите са с предразсъдъци, а много родители не желаят децата им да учат с деца с увреждания

-право на достъп до качествено здравеопазване

Дори днес, в ерата на интернет,  за родителите на деца с увреждания няма достъпна информация за много увреждания и заболявания, достъпна на български език, а лекарите масово са от друго поколение, не си актуализират знанията и не дават адекватни и ценни съвети за лечения навреме или подходящи такива. На родителите им се налага сами да търсят болници, лекари и специалисти, да учат езици и да губят време с търсене на информация, вместо да има адикватна база данни със справки за всичко.

Да не забравяме и сестрите акушерки по родилните отделения, още се намират такива с нацистки възгледи, които убеждават майките да си дадат детето в дом и третират бебетата с увреждания като "едно парче месо".

- право на достъп до култура и изкуство

Много от концертните зали, театрите, кината, библиотеките, музеите и галериите са физически недостъпни за хора с увреждания.

Да не говорим и за дискриминацията по отношение на децата в училище. Не им се позволява да участват в културни дейности - да учат народни танци, модерен балет, латино танци, да са мажоретки, да пеят в училищен хор  или да бъдат знаменосци. Защото са "грозни" и "недостойни".

-право на достъп до туризъм

Не във всички хотели в страната, особено в малките градове, има хотели с асансьор. Което е дискриминация спрямо трудноподвижните хора като мен

А много учители пък не желаят да водят деца с увреждания на екскурзии  и лагери. Тези деца стоят у дома и страдат, докато здравите им съученици се забавляват

- право на достъп до труд

Не навсякъде приемат хора с увреждания. А и да ги приемат някъде, няма гаранция, че там няма да имат колеги с ксенофобски възгледи.

-право на лично щастие

За секса и брака с хора с увреждания въобще не се говори. Не се споменава, че и ние сме сексуални същества, че и ние имаме право на любов и щастие. И не задължително с някой като нас, защото това е точно дискриминация! Не ни се дава право на избор

- отношението на обществото към нас

Майки на детските площадки учат здравите си деца да избягват децата с увреждания. Публично се кръстят и чукат на дърво, че не ги е стигнало "такова нещо". За нас се говори като за "тежест", изкарват ни злобни, неблагодарни, грозни, тъпи, малоумни............... И искате да сме ви благодарни за подобно отношение? За това, че навън ни гледате като извънземни? Че не желаете да помогнете на човек с увреждания в беда?  Че се подигравате на хората, които не могат да вървят в права линия и се клатушкат?

- достъпна среда за живот

Много от семействата с близки с увреждания живеят в трудна среда - без достъп до асансьор. Много магазини, книжарници и заведения са недостъпни за инвалидни колички, културните институции - също. Местата за избори също са недостъпни. Към много училища няма рампи.

-мрънкането за парите

Всички ни се сърдят за пенсиите за хора с увреждания, но мнозина от вас не знаят колко по - скъп е животът за нас. Лекарства, помощни материали, превръщането на едно жилище в достъпна среда за човек с увреждания - това струва пари. Много пари. Парите, които взимаме, не са много, на фона на кражбите от политици и калинки. Те са помощ от държавата, на която имаме право.

Има малко добре направени неща за хора с увреждания - някои музеи са с безплатен вход за хора с увреждания (трябва всички да са такива)някои обществени сгради са достъпни (но не всички, а трябва всички да са достъпни)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти какво направи за тази интеграция освен да пишеш шаржове? Пак има противоречие в поредния ти шарж но няма да ги посочвам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторката вече пише на места откровени глупости!?!

Никой никъде не ти е гарантирал право на секс и туризъм, за тези неща се иска привличане и/или пари. И аз искам с Яна Маринова и ми е дискриминационно едно такова...

Деца с увреждания.... така.. стоим си с детето на площадката, идва едно момченце (което му личи, че е с някакво увреждане - кривогледо е и малко странно се движи). НИКОЙ, ама АБСОЛЮТНО НИКОЙ не си спира децата да се гонят и да си играят с него, нито пък си прибират децата от площадката. То пада, става, децата му помагат или баща му... Така.. играе си дребната на (4год.) идва въпросното дете и се надвесва над нея и й извиква нещо; дребната идва и се гушва в мен и ми вика "тати, това дете ме плаши".. Ай кажи ми сега професорке, какво да обясня на 4-годишно дете, освен да му кажа, че просто някои момчета се държат така. Децата подсъзнателно усещат, че нещо не е наред с други деца, не винаги странят, но понякога "различните" (много тъпа дума всъщност) деца успяват с някое вействие да изплашат другите. Имахме и подобен случай на морето - отиваме на рожден ден на едно странно дете, не знам дали изобщо имаше увреждане или просто беше асоциално и разлигавено от мама, тате и баба, но определено му "хлопаше дъската" и напълно непредизвикано се изкрещя в лицето на нашата 3-годишна тогава девойка. И детето приключи с рождения ден, не се отдели повече от мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам се да ви изкарам малоумните нацистки представи за хората с увреждания от мозъците ви, но явно обществото не желае да се раздели с тях.

И да, обществото ни е длъжно, държавата ни е длъжна! Защото сме третирани като боклуци!

Да ви напомня - светът е различен, не сме във времената на 30 - те години на миналия век, има едно нещо, наречено "Всеобща декларация" за правата на човека" и много сходни на нея международни деларации и закони, приети след края на Втората световна война, които обществото в България постоянно потъпква, особено що се отнася до хората с увреждания.

76 години след края на войната и отвратителните убийства на деца и възрастни хора с увреждания в центровете по програма Т4  и още няма разбити митове и стереотипи за хората с увреждания.

Още се продължава по нацистки да се твърди, как ние тежим финансово на държавата. Но мутрите и калинките не ви тежат.

Цяла Европа, всички европейски държави са длъжници на хората с увреждания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anne написа:

Опитвам се да ви изкарам малоумните нацистки представи за хората с увреждания от мозъците ви, но явно обществото не желае да се раздели с тях.

И да, обществото ни е длъжно, държавата ни е длъжна! Защото сме третирани като боклуци!

Да ви напомня - светът е различен, не сме във времената на 30 - те години на миналия век, има едно нещо, наречено "Всеобща декларация" за правата на човека" и много сходни на нея международни деларации и закони, приети след края на Втората световна война, които обществото в България постоянно потъпква, особено що се отнася до хората с увреждания.

76 години след края на войната и отвратителните убийства на деца и възрастни хора с увреждания в центровете по програма Т4  и още няма разбити митове и стереотипи за хората с увреждания.

Още се продължава по нацистки да се твърди, как ние тежим финансово на държавата. Но мутрите и калинките не ви тежат.

Ако искаш да ти колиничим, а? Баси и психопатката си, честно! Абсолютно си за някоя лудница!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Tukan написа:

Авторката вече пише на места откровени глупости!?!

Никой никъде не ти е гарантирал право на секс и туризъм, за тези неща се иска привличане и/или пари. И аз искам с Яна Маринова и ми е дискриминационно едно такова...

Деца с увреждания.... така.. стоим си с детето на площадката, идва едно момченце (което му личи, че е с някакво увреждане - кривогледо е и малко странно се движи). НИКОЙ, ама АБСОЛЮТНО НИКОЙ не си спира децата да се гонят и да си играят с него, нито пък си прибират децата от площадката. То пада, става, децата му помагат или баща му... Така.. играе си дребната на (4год.) идва въпросното дете и се надвесва над нея и й извиква нещо; дребната идва и се гушва в мен и ми вика "тати, това дете ме плаши".. Ай кажи ми сега професорке, какво да обясня на 4-годишно дете, освен да му кажа, че просто някои момчета се държат така. Децата подсъзнателно усещат, че нещо не е наред с други деца, не винаги странят, но понякога "различните" (много тъпа дума всъщност) деца успяват с някое вействие да изплашат другите. Имахме и подобен случай на морето - отиваме на рожден ден на едно странно дете, не знам дали изобщо имаше увреждане или просто беше асоциално и разлигавено от мама, тате и баба, но определено му "хлопаше дъската" и напълно непредизвикано се изкрещя в лицето на нашата 3-годишна тогава девойка. И детето приключи с рождения ден, не се отдели повече от мен.

В двата описани случая, вината е изцяло ваша.

Първо, щом децата започнат да ходят и говорят, родителят има за задача да запознае детето с всичко в света, по подходящ за него начин. Например, моята племенница от малка свикна с хората с увреждания покрай мен. Виждала ме е със слухов апарат, с очила. Обясняват и простичко "Леля не чува и затова носи слухов апарат, той и помага да чува", "Леля носи очила, защото не вижда добре". За кривогледството сигурно не е питала, но никога не се е плашила от мен. Ако децата от малки, от бебета свикнат да са край хора с увреждания - носещи слухов апарат, очила, кривогледи, или в инвалидни колички, те свикват с тях и не се плашат. Навън се обяснява простичко на децата  " Сега ще идем на детската площадка, там освен здрави, има и едно болничко момченце, което се държи малко странно. Не се плаши от него, то не е лошо, просто заради болестта си е странно". Купуват се детски книжки (а трябва да се издават такива), в които има болни герои. Гледат се детски филми, например "Хайди",  и подобни филми, обяснява се на децата какво е инвалидната количка, за какво служи, белия бастун, слуховия апарат, очилата............ И така децата свикват. Но трябва да бъдат подготвени, че на улицата няма само здрави хора. И много, много да се говори. Как е подходящо да си играеш с тези деца, защо със слепите не може да се играе на гоненица, защо  на глухите трябва да им се "говори" с жестове, мимики и показване, защо децата в инвалидни колички не могат да играят в пясъчника. Има толкова други начини за игра.............

Дори да нямате близък с увреждания, ако водите децата често при баби и дядовци или роднини с хронични заболявания и от малки свикнат с хора, които взимат лекарства, мерят си кръвно, взимат си инсулин.......... те ще свикнат, няма да се плашат  и да им прави впечатление.

Просто трябват много говорене и много примери. И то така, че когато тръгнат на училище, да не приемат, ако някой учител каже "Това дете с увреждания няма да идва с нас на екскурзията" или "Такива глухи като Ана не са достойни да носят знамето". Научат ли се от рано, децата ще развият нетърпимост към дискриминацията и омразата. Ще приемат различните.

Вашето дете явно го пазите от всичко страшно и външно. Не говорите. Не обяснявате. А после обвинявате хората с увреждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Anne написа:

С писане на шаржове и отричане на дарвиновата теория много ще помогнеш за интеграцията ни да знайш :)  А и с проповядване на национал социализъма тоже

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Anne написа:

Вашето дете явно го пазите от всичко страшно и външно. Не говорите. Не обяснявате. А после обвинявате хората с увреждания.

Ама толкова го пазим, че няма накъде повече :D  Пада, става - да се оправя. От 1 г. е по ясли и градини. Зимата е на минусови температури на ски-училище (за ужас на баба му).

Какво да му обяснявам за хората с увреждания, да ходя да издирвам такива специално ли? Ако види и ме попита - ще му кажа, ама да ходим по улиците целенасочено...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

С писане на шаржове и отричане на дарвиновата теория много ще помогнеш за интеграцията ни да знайш :)  А и с проповядване на национал социализъма тоже

Дарвиновата теория човешкото общество я изхвърли след Втората световна война! В наши дни е дълбоко неприемлива и крайно ненаучна!

Ето, заради такива неща, любимата ти теория е отречена. Ако наричаш това човешко, значи си абсолютен психопат:

lueneburg116_v-gallery.jpg

Ausstellung-zur-eKinder-EuthanasieL-in-B

c9aee46e-6e94-47fb-a15a-89d01ea9011a.jpg

Тези деца, всичките до едно, са били убити в газовите камери или със смъртоносни инжекции.

Никой няма право да се прави на Бог.

Някои от тези деца са с лечими в наши дни болести и увреждания.

Някои от родителите на тези деца не са знаели, че те са били убити, били са ги оставили на място, където са били уверени, че ще получат подходящи за тях грижи. Тези деца са нечии деца, внуци, племенници, братя и сестри. Деца с мечти и желания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега тази тема за кого е? Защо се оплакваш от името на другите хора?!? 
И пак с нацистите си започнала,ами те не са избили само болни хора…секса си сложила ма първо място!Защо не си сложила например любовта?!?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Tukan написа:

Ако искаш да ти колиничим, а? Баси и психопатката си, честно! Абсолютно си за някоя лудница!

Ами от преродения Хитлер с пола ко да очакваш?

преди 34 минути, Anne написа:

В двата описани случая, вината е изцяло ваша.

Първо, щом децата започнат да ходят и говорят, родителят има за задача да запознае детето с всичко в света, по подходящ за него начин. Например, моята племенница от малка свикна с хората с увреждания покрай мен. Виждала ме е със слухов апарат, с очила. Обясняват и простичко "Леля не чува и затова носи слухов апарат, той и помага да чува", "Леля носи очила, защото не вижда добре". За кривогледството сигурно не е питала, но никога не се е плашила от мен. Ако децата от малки, от бебета свикнат да са край хора с увреждания - носещи слухов апарат, очила, кривогледи, или в инвалидни колички, те свикват с тях и не се плашат. Навън се обяснява простичко на децата  " Сега ще идем на детската площадка, там освен здрави, има и едно болничко момченце, което се държи малко странно. Не се плаши от него, то не е лошо, просто заради болестта си е странно". Купуват се детски книжки (а трябва да се издават такива), в които има болни герои. Гледат се детски филми, например "Хайди",  и подобни филми, обяснява се на децата какво е инвалидната количка, за какво служи, белия бастун, слуховия апарат, очилата............ И така децата свикват. Но трябва да бъдат подготвени, че на улицата няма само здрави хора. И много, много да се говори. Как е подходящо да си играеш с тези деца, защо със слепите не може да се играе на гоненица, защо  на глухите трябва да им се "говори" с жестове, мимики и показване, защо децата в инвалидни колички не могат да играят в пясъчника. Има толкова други начини за игра.............

Дори да нямате близък с увреждания, ако водите децата често при баби и дядовци или роднини с хронични заболявания и от малки свикнат с хора, които взимат лекарства, мерят си кръвно, взимат си инсулин.......... те ще свикнат, няма да се плашат  и да им прави впечатление.

Просто трябват много говорене и много примери. И то така, че когато тръгнат на училище, да не приемат, ако някой учител каже "Това дете с увреждания няма да идва с нас на екскурзията" или "Такива глухи като Ана не са достойни да носят знамето". Научат ли се от рано, децата ще развият нетърпимост към дискриминацията и омразата. Ще приемат различните.

Яки шаржове нямам думи

преди 25 минути, Tukan написа:

Ама толкова го пазим, че няма накъде повече :D  Пада, става - да се оправя. От 1 г. е по ясли и градини. Зимата е на минусови температури на ски-училище (за ужас на баба му).

Какво да му обяснявам за хората с увреждания, да ходя да издирвам такива специално ли? Ако види и ме попита - ще му кажа, ама да ходим по улиците целенасочено...

Ами разбери че нашата принцеси живее в неин си свят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Гост. написа:

Сега тази тема за кого е? Защо се оплакваш от името на другите хора?!? 
И пак с нацистите си започнала,ами те не са избили само болни хора…секса си сложила ма първо място!Защо не си сложила например любовта?!?

Вие споменахте дарвиновата теория!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anne написа:

Лично аз,нищо не съм споменала.Само ,че поставяш с***а пред любовта ;) И защо ползваш снимка на това момиче?  Наказуемо е да постваш без разрешение…защо не сложи твоя ,като пак се всяваш негативизъм в тоя хубав слънчев ден?!? Излез с майка ти,пий една кола,стига си давала акъл на хората.Научи се да живееш…

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Anne написа:
преди 38 минути, petie1 написа:

Дарвиновата теория човешкото общество я изхвърли след Втората световна война! В наши дни е дълбоко неприемлива и крайно ненаучна!

Хаха нали Дарвин беше отречен от нацистиите бе ей? Много знаеш ти кое е отхвърлено вземи отвори една биология  за 7 клас и чети... Бахти глупачката в една тема ме нагруби че съм нацист щот уж съм бил отричал Дарвин

преди 5 минути, Anne написа:

Вземи един учебник по биология за 7 клас чет и реви

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да чета и рева.

По отношение на Дарвин казах, че нацистите отричат теорията му за произхода на човека и маймуната.

Обаче приемат социалната му теория.

Обществото обаче я отхвърли.

Стари учебници по биология няма какво да чета.

преди 10 минути, Гост. написа:

Лично аз,нищо не съм споменала.Само ,че поставяш с***а пред любовта ;) И защо ползваш снимка на това момиче?  Наказуемо е да постваш без разрешение…защо не сложи твоя ,като пак се всяваш негативизъм в тоя хубав слънчев ден?!? Излез с майка ти,пий една кола,стига си давала акъл на хората.Научи се да живееш…

Ти не разбираш ли, че за мен няма кой да се грижи?

А снимката е обществена, взех я от друг форум, абитуриентска тема. С цел да ви онагледя, че има много като мен, за които няма кой да се грижи.

Имам си здравословни проблеми в момента и не ми е до времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дарвин отхвърлен?! Ти, малоумна ли си? 

Всъщност, съжалявам за въпроса... на всички е ясно, че си... 

Право на секс и туризъм, такова животно няма. И човекът ти го обясни. Имаш правото да търсиш любов, секс и да отидеш на туристическа обиколка, ама не някой да ти ги даде/плати на готово. 

Ама то всъщност все се хвалиш къде си ходила с вашите. Значи туризмът отпада, остава чукането. Проблемът е, че след като никой не иска да я изчука, значи сме нацисти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, васил козарев написа:

Право на секс и туризъм, такова животно няма. И човекът ти го обясни. Имаш правото да търсиш любов, секс и да отидеш на туристическа обиколка, ама не някой да ти ги даде/плати на готово. 

Ама то всъщност все се хвалиш къде си ходила с вашите. Значи туризмът отпада, остава чукането. Проблемът е, че след като никой не иска да я изчука, значи сме нацисти. 

Защо някой от вас не се жертва и да се приключва…👀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, васил козарев написа:

Написах отговор, но не ми го пуска, чакам преглед от модератор! Там е отговорът ми за малоумния Дарвин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

😄😄

Пред едвам завършилата помощното училище, Дарвин е малоумен. 

Я, сподели, Ане, как според теб са възникнали видовете. :D

Не ти пуска отговора заради някоя обидна думичка, нацистке. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, PsyManDelic написа:

Примерно със Стивън Хокинг е бил и по-неподвижен и от теб, но виж до къде беше стигнал заразлика от теб.

И аз щях да дам този пример.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Anne написа:

Няма какво да чета и рева.

По отношение на Дарвин казах, че нацистите отричат теорията му за произхода на човека и маймуната.

Обаче приемат социалната му теория.

Обществото обаче я отхвърли.

Стари учебници по биология няма какво да чета.

Та нали точно теорията за маймуната и човека обяснява това което ти пишем, нааистина си малоумна ама наистина, учебника по биология за 7 клас от 2017 бил стар? Вземи се засрами че само ни излагаш нас хората с увреждания

преди 26 минути, васил козарев написа:

Повече от малоумна  е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Гост. написа:

Защо някой от вас не се жертва и да се приключва…👀

Може да си пада по жени ;) Ама и вие не щете да се жертвате...

преди 25 минути, васил козарев написа:

😄😄

Пред едвам завършилата помощното училище, Дарвин е малоумен. 

Я, сподели, Ане, как според теб са възникнали видовете. :D

Не ти пуска отговора заради някоя обидна думичка, нацистке. 

То и Дани Кирилов (Барни Ръбъл) завършил помощно, ама ей го на - цял министър беше... :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване