Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

В ЕС: без пластмасови чаши, сламки и клечки от днес

Препоръчан отговор

преди 2 минути, jhoro написа:

За какво „връщане“ говориш? Хората не са спирали да ги ползват!

Нима?

Като се появиха найлоновите пликове, особено тия мутренските черно -златни и всичко живо заряза платнените и мрежестите торбички и хукна да пазарува и това багаж в маркови и рекламни найлонови пликчета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Нима?

Като се появиха найлоновите пликове, особено тия мутренските черно -златни и всичко живо заряза платнените и мрежестите торбички и хукна да пазарува и това багаж в маркови и рекламни найлонови пликчета.

Само не казвай, че не си виждал такива  Преглед на изображението източник  Преглед на изображението източник   Преглед на изображението източник

В краен случай - такива    Преглед на изображението източник

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, jhoro написа:

Само не казвай, че не си виждал такива  Преглед на изображението източник  Преглед на изображението източник   Преглед на изображението източник

В краен случай - такива    Преглед на изображението източник

Алоооооооооооо, ние сме в България, тези са американски. Да, виждала съм ги по телевизията. Ама говорим конкретно за тук, в България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Mickey_Mouse_love написа:

Алоооооооооооо, ние сме в България, тези са американски. Да, виждала съм ги по телевизията. Ама говорим конкретно за тук, в България.

По-точно - английски!

Но има и в България!

image.jpeg.6563e581ba04cddba083b391420e630d.jpeg      Кауфланд - тема 29 - Страница 36 :: BG-Mamma

току-що, Гост. написа:

Има ги и тука от години… по всички вериги и са около 2-3 лв.

Е там е „ключа за бараката“ - че се плащат!
Народа свикна да са фрее!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

По-точно - английски!

Но има и в България!

image.jpeg.6563e581ba04cddba083b391420e630d.jpeg      Кауфланд - тема 29 - Страница 36 :: BG-Mamma

Е там е „ключа за бараката“ - че се плащат!
Народа свикна да са фрее!

А, такива съм виждала в "Лидъл" и "Джъмбо", ама са скъпи.

Съжалявам, ама сто пъти предпочитам да дам парички за нещо хубаво от "Джъмбо", отколкото за скъпа платнена торбичка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пп. Американците от години пазаруват в хартиени! Затова ги държат отдолу!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аа аз си ползвам една голяма торба май и тя от хартия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вкъщи има поне десет-петнайсет - от почти всички вериги!
2-3 лева не са малко (в Asda бяха по 38 пенса), ама се ползват години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ние имахме на "Била" за българските културни обекти. Не знам къде са сега. Иначе имам една и на "Кока - Кола", много е хубава.:inlove1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, много по- удобно е платнена торбичка- имаше такива, с прикачено калъфче с цип, в което се напъхват и стават колкото топка за тенис. Седи ти в чантата и проблем нямаш. Големи са, различни цветове.....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро!
Снощи показах тази снимка …

В кратен случай - такива    OIP.4V29GOwtRyaxdL5B8i_tMQHaEK?pid=ImgDet&rs=1

и се сещам една случка:
В точно такава торбичка бях сложил … нещо си - на терасата, на слънце. След няколко дни реших да я преместя и … буквално се разпадна в ръцете ми! :)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
преди 2 часа, Радул написа:

228197372_1222872048231598_6933468647425

Пак не си внимавал!!!

НИКОЙ НИЩО НЯМА ДА СПИРА!
Просто се забранява РЕГИСТРАЦИЯТА НА НОВИ автомобили с ДВГ!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...

Аз викам ЕсЕс първо да задължи България да наложи таван на печалбата от 30% и да направи минималните заплати и пенсии 2000 лв. и тогава да ни налагат малоумните си изисквания! То не бяха весели прасета, не бяха щастливи пилешки бургери, после пък искаха и краставиците да били само прави, а сега пък трябвало и депозит за бутилките да плащаме! Който ги измисля тези малоумни изисквания, в Аушвиц трябва да живее!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...