Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 28 минути, M.Николов написа:

Да разбирам, че на теб лично К.Зарков и М.Зайкова са ти споделили, че не са водили разговори с А.Василев?

Да ще пазят тайна от ръководството защото Петков им е казал да не казват на никой за разговорите

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Николов да коментира !

Николов е шаран, дето и гола кука не чака, а скача директно в тигана. За жалост. Не го знам на колко години е, ама такава липса на здрава мисъл и минимум критичност, са ужасяващи за нивото на "суверена". А, Николов не е единствен......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Не са правени опити да отмъкне никой, каза че е говорил с тези от другите партии, с които смята, че имат близки разбирания и биха могли да работят в следващия парламент.

Само с почтените.

Ашколсун!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, M.Николов написа:

Да разбирам, че на теб лично К.Зарков и М.Зайкова са ти споделили, че не са водили разговори с А.Василев?

Като гледам теб, кой те е излъгал, се успокоявам.:giggle1:

Да, примерно разговорът в бил….

Здрасти, Мика, как си? Добре, Кириле! Приятен ден! Довиждане!

Мястото на Кирчо е в затвора. 

Нито ИТН, нито БСП, нито МИР, нито Да България знаят за преговори. Той, какво си е говорил с тях и дали е говорил никой не знае. Само той и неговата глава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Мястото на Кирчо е в затвора. 

Деянието му не било съставомерно, съгласно законите на Южна Осетия и Руанда

Тия от Харвар много умни бе.

Ся чакам да ни светне за законите в Бурунди

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Реджеп Иведик написа:

Деянието му не било съставомерно, съгласно законите на Южна Осетия и Руанда

Тия от Харвар много умни бе.

Ся чакам да ни светне за законите в Бурунди

Повече 15 години прави кисело мляко, краде българските бактерии и ги пласира в Канада, да може Опра да ги рекламира и да ги пие. 
От 15 години живее в България, пък не знае, какъв е, при попълване на декларация. Що не се обърка и да пише омъжен и че е жена?

Трябваше 20 години и кусур години да минат, да стане министър, че да се усети българин. България му е родината.

Но иначе при пласирането на бактериите е показвал канадския паспорт.

Друго си е в САЩ да рекламираш канадски продукт, друго някакъв, неизвестен продукт от някаква държава там долу до Турция.

http://www.bgnow.eu/news.php?newsid=65902&fb_comment_id=956775544437555_957524384362671

Самият той е възпитаник на Харвард Бизнес Скуул. След завръщането си в България, се занимава с бизнес с недвижими имоти, бил е преподавател в СУ, учил е ядрена физика. 

Последно този човек какъв е? Микробиолог, икономист, ядрен физик, преподавател, бизнесмен, брокер за имоти? Продавач?

Гледал съм подобен такъв филм с Лео. 

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Хвани_ме,_ако_можеш

Лео беше летец, адвокат, лекар, …. 

Сюжетът е базиран на едноименната автобиографична книга на фалшификатора Франк Абагнейл, който още преди деветнайсетия си рожден ден успешно открадва милиони долари, преструвайки се на самолетен пилот, доктор, адвокат и прокурор. Основното му престъпление било подправката на чекове, накрая станал толкова добър в това, че ФБР се обърнало към него, за да хваща други измамници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пaртиятa, вoдeнa oт Кирил Пeткoв и Aceн Вacилeв, дeмoнcтрирa вoля зa влacт. Тe кaзвaт, чe иcкaт дa упрaвлявaт и ce бoрят зa тoвa, a нe зa "дocтoйнo прeдcтaвянe", "cилнa oпoзиция" или някaквa другa пoдoбнa глупocт, хaрaктeрни за ИТН и зa "Дeмoкрaтичнa Бългaрия". Тези две партии  мнoгo ceриoзнo щe пocтрaдaт oт пoявaтa нa ПП.   Не очаквам  Кирил Петков   да поднесе  извинения на българското общество, че е бил министър  в нарушение на българската Конституция.   Алена например ги определя като мюрета жадни за власт и за пари.  Много сънародници отново ще бъдат излъгани и наивно ще гласуват за такива хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, N1K17Y написа:

Е, не излезе ли Дивана по фейсбук да даде "лично" разрешение, хората от партията му не могат и да си поръчат буца сирене в Кауфланд 

искаш да кажеш че ХИ не може да пръдне без разрешението на Прокопиев да така е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, absurt написа:

Николов е шаран, дето и гола кука не чака, а скача директно в тигана. За жалост. Не го знам на колко години е, ама такава липса на здрава мисъл и минимум критичност, са ужасяващи за нивото на "суверена". А, Николов не е единствен......

Севде, как е КОД?

Как е Москов?

Чудесен нов партньор си имате в лицето на Ц.Цветанов?

Намери се кой да обяснява кой бил шаран.

:giggle1:

преди 5 часа, N1K17Y написа:

Е, не излезе ли Дивана по фейсбук да даде "лично" разрешение, хората от партията му не могат и да си поръчат буца сирене в Кауфланд :wors:

Направо се учудвам колко заблудени хора има.

Чудно ми е как си представят съставянето на редовно правителство в следващия парламент без преговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, M.Николов написа:

Севде, как е КОД?

Как е Москов?

Чудесен нов партньор си имате в лицето на Ц.Цветанов?

Намери се кой да обяснява кой бил шаран.

Ех, Николов, много си наивен и простодушен! Но и неособено умничък с настояването да ме пришиваш към герберите. Както написах веднага, след като КОД се гушнаха с Цв- то: Изгубиха ме. За разлика от теб, аз мога да живея безгрижно и без гуру, и без да се привързвам към този и онзи. Ти за 5 месеца се влюби и разлюби в куп голи куки. Че и ги браниш като Матросов на амбразурата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма голи куки, Севде!

ИТН може и да се провалиха в това да вземат властта и да управляват, но не се провалиха в бутането на Герб от властта.Така че те си изпълниха основната задача.Тоест моя глас не е отишъл напразно.Сега мисля да дам възможност на новите момчета, защото смятам, че имат по-голям шанс да направят коалиция с другите протестни партии, да вземат властта и да започнат реално да чистят метастазите на Герб от държавата.(Това, което трябваше да направят ИТН, но не направиха!)

Та както виждаш, моите действия са водени от логични доводи, а не от търсене на някакъв си гуру.;)

Просто за разлика от теб и много други, знам какво искам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, M.Николов написа:

Няма голи куки, Севде!

ИТН може и да се провалиха в това да вземат властта и да управляват, но не се провалиха в бутането на Герб от властта.Така че те си изпълниха основната задача.Тоест моя глас не е отишъл напразно.Сега мисля да дам възможност на новите момчета, защото смятам, че имат по-голям шанс да направят коалиция с другите протестни партии, да вземат властта и да започнат реално да чистят метастазите на Герб от държавата.(Това, което трябваше да направят ИТН, но не направиха!)

Та както виждаш, моите действия са водени от логични доводи, а не от търсене на някакъв си гуру.;)

Много си забавен! И непоправимо наивен, и простодушен. А, с логиката си скаран до степен да не знаеш въобще какво означава думата. Дано този път сте по- малко, шараните, че ще си ходим на избори години напред, докато територията се обезлюди окончателно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, M.Николов написа:

Няма голи куки, Севде!

И вината е само на ИТН? Когато подписваш договор, сигурно има само една страна договора. Твоята.

Дори и да приемем, а и вярвам, защото в България има много неориентирани и слабо познаващи историята и политиката на България, Кирчо как ще направи правителство? Нали зависи от другите?

Нима няма да предложи нито един министър от своята си партия ли? Ще раздава постове? Няма да има преговори ли?

Или очаква само той да е там с 121 депутата.

Това не е ли същото, което и ИТН се опитаха да направят?

Само една разлика, Кирчо е готово и с ГЕРБ, и с ДПС да управлява.

Не поставя никакви рамки. Все му е тая. Бизнесът му да върви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, absurt написа:

Много си забавен! И непоправимо наивен, и простодушен. А, с логиката си скаран до степен да не знаеш въобще какво означава думата. Дано този път сте по- малко, шараните, че ще си ходим на избори години напред, докато територията се обезлюди окончателно.

Да, да, знам Герб са си най-убави.

Всичко друго е сгрешена логика.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, M.Николов написа:

Сега мисля да дам възможност на новите момчета, защото....

....защото обичаш всеки ден да те лъжат. :getout:

Нагли , арогантни , безочливи лъжци, погазващи и закони и конституция, отделно от офшорките на Асенчо Петигрю, отделно от далавераджии като Спецов и т.н. и т.н.

преди 10 минути, M.Николов написа:

Представи си за миг от ГЕРБ да имаха толкова  ДОКАЗАНО с документи и какво ли не, компрометирани кадри . Как щеше да ревеш и плюеш срещу тях. :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, АСПЕКТ написа:

Сюжетът е базиран на едноименната автобиографична книга на фалшификатора Франк Абагнейл, който още преди деветнайсетия си рожден ден успешно открадва милиони долари, преструвайки се на самолетен пилот, доктор, адвокат и прокурор. Основното му престъпление било подправката на чекове, накрая станал толкова добър в това, че ФБР се обърнало към него, за да хваща други измамници.

Кирчо не е сюжет, а е от плът и кръв. И не е под кожата на ФБР, а е под кожата на президента Байдън.

Байдън ко каза - "Ашколсун Кирчо, разкажи им игрите на тези баламурници!"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, M.Николов написа:

Всичко друго е сгрешена логика.

Е, това вече е проява на откровена тъпота. Без извинение, но със съжаление за липсата на работещи сиви клетки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ninov написа:

искаш да кажеш че ХИ не може да пръдне без разрешението на Прокопиев да така е

И какво общо има Христо Иванов въобще ? А, знам. Промитите мозъци не могат два коментара да напишат, без между другото да напишат нещо за него или ДБ. И едни герберски медии са си така от няколко години. Що така прихващаш ?

преди 46 минути, absurt написа:

И като си много умната, какви са ти идеите ? Всички други били тъпи, пък не можеш даже да посочиш възможно решение. Това е наистина характерно за интелигентните, мдаа ;) 

преди 35 минути, АСПЕКТ написа:

И вината е само на ИТН? Когато подписваш договор, сигурно има само една страна договора. Твоята.

Дори и да приемем, а и вярвам, защото в България има много неориентирани и слабо познаващи историята и политиката на България, Кирчо как ще направи правителство? Нали зависи от другите?

Нима няма да предложи нито един министър от своята си партия ли? Ще раздава постове? Няма да има преговори ли?

Или очаква само той да е там с 121 депутата.

Това не е ли същото, което и ИТН се опитаха да направят?

Само една разлика, Кирчо е готово и с ГЕРБ, и с ДПС да управлява.

Не поставя никакви рамки. Все му е тая. Бизнесът му да върви.

Зависи. От ИТН включително. Които говорят за съставяне на правителство "на 90% е сигурно" Ама да те видим тебе тогава, дали ще забравиш как си се излагал месец по-рано, да плюеш всички останали. Щото те знам, че ИТН няма да ги плюеш ако се коалират с канадския биохимик. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

И какво общо има Христо Иванов въобще ? А, знам. Промитите мозъци не могат два коментара да напишат, без между другото да напишат нещо за него или ДБ. И едни герберски медии са си така от няколко години. Що така прихващаш ?

искаш да кажеш че троловете на Прокопиев не може да не споменете в всеки пост Трифонов и да не го оплюете прав си това го знаем

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ninov написа:

искаш да кажеш че троловете на Прокопиев не може да не споменете в всеки пост Трифонов и да не го оплюете прав си това го знаем

Толкова и следиш за какво се говори, ама нали трябва да си дадеш скъпоценното мнение..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Толкова и следиш за какво се говори, ама нали трябва да си дадеш скъпоценното мнение..

знам за какво говорите но ти във всеки пост трябва да намесиш и трифонов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, N1K17Y написа:

И като си много умната, какви са ти идеите ? Всички други били тъпи, пък не можеш даже да посочиш възможно решение. Това е наистина характерно за интелигентните, мдаа ;) 

И защо аз трябва да имам идеи, след като не смятам да се кандидатирам? Да, умна съм и точно затова не посочвам "възможни решения" на всяка цена. Ще пасувам, щом не мога да намеря нещо смислено, за което да гласувам. Защо се дразните, че посочвам боклуците и държите на всяка цена да си припозная някой, само и само да не съм капо? Достатъчно компромиси съм правила през годините и вече не искам. Щом на вас ви харесва- правете своите и извървете своя път.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване