Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Реджеп Иведик написа:

Борисов като сдавал властта на Радев му дал три писма...

Радев е мръсен фашист бе !

Какво общо има тук Борисов ?

Заради ей такива глупости, ще се върне Борисов. И тогава ще ви питам как е? Щот на него от протести му пука на уя и ще ви ваксинира под строй на 100 %. Май забрави, че и да побийва протестиращи не му дреме особено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 2,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 5 минути, Радул написа:

Заради ей такива глупости, ще се върне Борисов. И тогава ще ви питам как е? Щот на него от протести му пука на уя и ще ви ваксинира под строй на 100 %. Май забрави, че и да побийва протестиращи не му дреме особено.

Борисов е политически труп.

Фашиста Радев го въвежда фашизма в момента. Кой друг да е виновен освен фашистите Кацаров и Радев ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Реджеп Иведик написа:

Борисов е политически труп.

И вие правите всичко възможно да го възкресите. МОже да има големи изненади на изборите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Радул написа:

И вие правите всичко възможно да го възкресите. МОже да има големи изненади на изборите.

Как ще възкресите Борисов бе ? Нали помним локдауните.

И Фашиста Радев е тръгнал по същия фашистки път.

Борисов ли ги въвежда сега зелените сертификати а ?

Не ми отговаряй, въпроса е реторичен

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Реджеп Иведик написа:

Българина помни, колкото риба в аквариум. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Реджеп Иведик написа:

Ей така, такива късогледи, като теб ще го възкресят.

А после ще си хванете шапката и ще се качите на следващия кораб.

А ние ще останем тук да му теглим калая.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кацаров просто няма никакъв избор. От една страна болниците вече са пълни, а новозаразени по 4000 на ден. От другата страна протести на всички нива. Изглежда сам се натика в този капан, поради твърде либералните си възгледи та изпусна коня и сега е в шахова ситуация, от която само чудо може да го извади. Най- логично би било да подаде оставка, но така пък ще бъде обвинен че напуска потъващия кораб. Ни напред, ни назад. Погледнато по- отвисоко, си е направо класически пример за някой, който ще опере пешкира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е... предложил нещо, което вече го има в почти цяла Европа. Въпрос на време е да го има и в България. Дали сега или след 2 месеца, ще го има. И то сами ще го поискаме, защото няма да можем да ходим във въпросната Европа. И тогава, какъв е смисъла от сегашното противене? Освен да се дискредитира и оплюва служебното правителство- никакъв. Това сами ще го поискаме, когато данданията свърши (след по- малко от месец) и тръггнем да ходим по Европата, и открием че там не ни пускат, щото нямаме здравен паспорт, сертификат или както искате го наречете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно, че клоуните се пъчат и правят на интересни само в България иначе, когато отидат на запад са по-тихи и от водата и спазват всички мерки и закони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, M.Николов написа:

То е ясно, че клоуните се пъчат и правят на интересни само в България иначе, когато отидат на запад са по-тихи и от водата и спазват всички мерки и закони.

Пъчат се докато някой бубанко не им свие сармите. Ганьо винаги ще си остане помияр и ще разбира само от тояга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре тези двамата ще са в мое село.. Ще се разходат из Кайлъка и след това ще се изтипосат пред мола. Ако някой иска да ги питам нещо да пише.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, M.Николов написа:

Аз не съм ваксиниран ама на магистралата никой не ме спира на границата нито в Люксембург нито във Франция, нищо че пише горе на високо че било трябвало тест. 
Жена ми сканира хартиения ѝ сертификат за ваксинацията ѝ да си носи копията с нея.
Е, ако си разпечатам с мои данни сертификат слагайки нейния QR код, кой и как ще разбере само сканирайки го, че не съм ваксиниран всъщност ?

преди 30 минути, Филипов написа:

Ако някой иска да ги питам нещо да пише.

Питай го дали ще отменят изискването да няма двойно гражданство, ако искам да съм евро-депутат избран от България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Белгиеца написа:

Аз не съм ваксиниран ама на магистралата никой не ме спира на границата нито в Люксембург нито във Франция, нищо че пише горе на високо че било трябвало тест. 
Жена ми сканира хартиения ѝ сертификат за ваксинацията ѝ да си носи копията с нея.
Е, ако си разпечатам с мои данни сертификат слагайки нейния QR код, кой и как ще разбере само сканирайки го, че не съм ваксиниран всъщност ?

Ми да. Па ако не ти дава с нейния, пробвай с произволен, къв е проблема. Те го сканират щот са колекционери на картинки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.10.2021 г. в 8:39, M.Николов написа:

Ей така, такива късогледи, като теб ще го възкресят.

А после ще си хванете шапката и ще се качите на следващия кораб.

А ние ще останем тук да му теглим калая.

Всъщност, за над 30г. в България се доказа че "калая" го теглим и буксуваме именно заради такива като теб.

Всички нормални и умни постсъветски общества и  бивши соц държави , загърбиха и наритаха комунета и всичката им порочна система и манталитет, и сега са в пъти по добре.

Вие обаче упорито ни дърпате назад. Защото тук никой не ви пречеше и си контролирахте от самото начало процесите.

И да, аз мое личн осъжаление, още дълго време ще е така. Не желая вашето изчегъртване, защото човек не си избира Родината, а просто да поумнеете малко.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.10.2021 г. в 15:39, Радул написа:

Кацаров просто няма никакъв избор. От една страна болниците вече са пълни, а новозаразени по 4000 на ден.

Ей тая дума - ако някой може да я обясни, само нея!

• Как се разбира, че са НОВО-ЗАРАЗЕНИ, а не новооткрити? Може да се от преди 3-4 месеца?
  • Кой гарантира, че са уникални хора, а не - 2-3 теста на един човек?
  • Кой гарантира, че този тест е верен? Знам случай - един позитивен и два отрицателни след него - на един и също човек. В рамките на един ден.
на 21.10.2021 г. в 17:02, Радул написа:

Това сами ще го поискаме, когато данданията свърши (след по- малко от месец) и тръгнем да ходим по Европата, и открием че там не ни пускат, щото нямаме здравен паспорт, сертификат или както искате го наречете.

Значи ще ходим „по Европата“ по руски - с танковете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, jhoro написа:

Ей тая дума - ако някой може да я обясни, само нея!

• Как се разбира, че са НОВО-ЗАРАЗЕНИ, а не новооткрити? Може да се от преди 3-4 месеца?
  • Кой гарантира, че са уникални хора, а не - 2-3 теста на един човек?
  • Кой гарантира, че този тест е верен? Знам случай - един позитивен и два отрицателни след него - на един и също човек. В рамките на един ден.

Значи ще ходим „по Европата“ по руски - с танковете!

Не знам защо задаваш толкова тъпи въпроси? Всеки тест който се прави, отива моментално в база данни, независимо дали е положителен или отрицателен, антигенен или PCR. Положителните получават карантина, а отрицателните сертификат съответно за 48 и 72 часа. Всеки тест има уникален QR код. В този ред на мисли, отрицателните могат да са и по 10 на един и същи човек, но положителните просто няма как- щом излезе положителния си до половин ден влязъл в карантина и тестове вече ще можеш да правиш, чак когато свърши карантината.

И ако ти се ходи по Европата "по руски", гледай да си руснак. Ама руснак от Русия, не от Русе.

преди 6 минути, miro20 написа:

Кво става бе Мирко, пикльовците още ли са хакнати, че минахте на резервните плювални?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, miro20 написа:

Всъщност, за над 30г. в България се доказа че "калая" го теглим и буксуваме именно заради такива като теб.

Всички нормални и умни постсъветски общества и  бивши соц държави , загърбиха и наритаха комунета и всичката им порочна система и манталитет, и сега са в пъти по добре.

Вие обаче упорито ни дърпате назад. Защото тук никой не ви пречеше и си контролирахте от самото начало процесите.

И да, аз мое личн осъжаление, още дълго време ще е така. Не желая вашето изчегъртване, защото човек не си избира Родината, а просто да поумнеете малко.

:hush:

Кирил Петков, който е бил на 9 години, когато комунизма се срутва или охранителя на комунистическия лидер е по-голям комунист, бе Мире ? :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Радул написа:

Не знам защо задаваш толкова тъпи въпроси? Всеки тест който се прави, отива моментално в база данни, независимо дали е положителен или отрицателен, антигенен или PCR. Положителните получават карантина, а отрицателните сертификат съответно за 48 и 72 часа. Всеки тест има уникален QR код. В този ред на мисли, отрицателните могат да са и по 10 на един и същи човек, но положителните просто няма как- щом излезе положителния си до половин ден влязъл в карантина и тестове вече ще можеш да правиш, чак когато свърши карантината.

Не бъди толкова наивен!
Казах ти - разполагам с данни за един човек, с три теста в рамките на 24 часа. Два отрицателни и един положителен.
Знам и случай - човек се записва за тест, но не отива - да му вземат проба. И теста е положителен!

преди 16 минути, miro20 написа:

Поне за фирма „МАЙКЪЛ КИРИЛ" ООД - не е вярно!

873593520_Screenshot(2).png.2593722fe789e3854352a4ee53960eaf.png1865364426_Screenshot(1).png.b7d9318a1209a7b5ead6899f58b9a8e2.png

Справка по физическо или юридическо лице - Търговски регистър и регистър на ЮЛНЦ

Малко застъпване има, защото

Цитат

От 12 май 2021 до 16 септември 2021 г. е министър на икономиката в служебното правителство на Стефан Янев.

а НЕ Е управител от 17 май.

По същия начин е и за "ВЕРИТА" ООД
1070545547_Screenshot(5).png.ae468a93d9791cccdfc766c3da169d9b.png 2042574069_Screenshot(6).png.df85eca16387a2b528fd94b434f0910d.png

За двете АТ-та - там няма управител, е съвет на директорите.

За "ВОЛАКОМ" АД,
1347176528_Screenshot(3).thumb.png.9bb191d1a6c297514de803d70f032d32.png до 28 май 2013

и за "Провиотик" АД
439633050_Screenshot(4).thumb.png.cba16969d1e9990486ce118c58db05b9.png   до 14 февруари 2017

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, jhoro написа:

Не бъди толкова наивен!
Казах ти - разполагам с данни за един човек, с три теста в рамките на 24 часа. Два отрицателни и един положителен.
Знам и случай - човек се записва за тест, но не отива - да му вземат проба. И теста е положителен!

Тва са данни от сайта "една жена казала на друга, дето познавала един, който видял..."

Иди до произволна лаборатория и поискай положителен тест да ти извадят, да видим какво ще стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Радул написа:

Тва са данни от сайта "една жена казала на друга, дето познавала един, който видял..."

Иди до произволна лаборатория и поискай положителен тест да ти извадят, да видим какво ще стане.

Голяма магаре си!!! Понеже снимките са публикувани в Интернет - ще ги копирам тук. Може да бъде изображение с текст, който гласи '676339 и3cлeABaHe AaTa pe3yлTaT: 17.10.2021 19:48 19:48 Test N: Result date: 676339 and Date COV-2 Ag 17.10.2021 19:48 19:48 HaиmeHoBaHиe: 6bp3 npoи3BoAиTeл: NADALCOVID COVID -19Ag Test pe3yлTaT: Test name: Manufacturer: oTpиuaTeлeH SARS- COV-2 Ag NADAL COVID -19Ag Test Testing result: negative KoeTo BpeAHo3a BaweTo 3ApaBe! 3aAbлжиTeлHo ce KoHcyлTиpaйTe лeKyBawиR Bи лeKap!" oTmиHиcTepcTBoTo ona3BaHeTo peny6лиKa 6bлrapиR 3anoBeA PA-01-583/12.10.2020. Health Bulgaria with Order pA-01 6oлmиAa A-pAwToAopoBa AaTa 17.10.2021 19:48 Printed KLINLABINPWS; User d.todorova 1996-2021 KoHcyTTo 17/10/2021 19:49 REDMI NOTE PRO QUAD CAMERA pe3yлTaT marAaлeHa лameHoBa aHreлoBa 2021/10/19 14:54'

image.png.f8d949984aa9bab783126664e6ed09c5.png

За положителния тест - няма снимка, но жената се „води“ ПОЗИТИВНА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване