Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Китай и светът на Оруел

БаалБек
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 27 минути, БаалБек написа:

Твоето обяснение и "факти" се подкрепят само от три процента от псевдо-учени, псевдо-журналисти и псевдо-аналитици.

Значи няма да ти е трудно да ги изброиш поименно? Изпитвам силно съмнение, че са толкова... Не за друго.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, PigMan9 написа:

Не, не съм живял по времето на социализма. Кой ти каза, че съм живял по времето на социализма?

Защо си живял по времето на соца дядка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, БаалБек написа:

Твоето обяснение и "факти" се подкрепят само от три процента от псевдо-учени, псевдо-журналисти и псевдо-аналитици. И точно тези три процента се цитират от теб и останалите зомбирани клети хорица.

:popcorn2:

Жени, кво да ги правиш. Соца беше романтичен строй. Нищо не разбираш. Романтиката е да свалиш звезда за момичето което обичаш, със сърцето си, а не набълбукано с кеш от търговия с човешки органи полудърто соросоидче, на което и виаграта вече не действа, което ще ѝ купи някой и друг карат мъртъв камък. Нищо че е лъскав. Гаргите също събират лъскава смет, ама толкова им е напреднала еволюцията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Sliderum2 написа:

Романтиката е да свалиш звезда за момичето което обичаш, със сърцето си, а не набълбукано с кеш от търговия с човешки органи

Хубаво, че го споменаваш, защото някой беше пращал по пощата такива и то съвсем скоро. Май бяха соросоиди или пък не, а?

преди 4 часа, maxthon написа:

Значи няма да ти е трудно да ги изброиш поименно? Изпитвам силно съмнение, че са толкова... Не за друго.

Не ти ли е малко късно вече да се записваш за лечение за бавноразвиващи се? - Позна ли се? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, БаалБек написа:

Не ти ли е малко късно вече да се записваш за лечение за бавноразвиващи се? - Позна ли се? 

Това не отговаря на въпроса, който ти беше зададен.

И не, той не е "бавноразвиващ се". Защо мислиш, че е "бавноразвиващ се"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, БаалБек написа:

Позна ли се? 

Е съм станал все още врачка, все още бих се радвал да отговор поименно.

преди 11 минути, PigMan9 написа:

И не, той не е "бавноразвиващ се". Защо мислиш, че е "бавноразвиващ се"?

Е опитва се да цитира мен от друга тема по крайно неподходящ начин и с неясна цел защо го прави. Тук се задава нормален въпрос за разлика от другото място, където на думи извадени от контекст се задават малоумни въпроси. Мисля ще се сетиш кой е автора на тези въпроси. Един е не е трудно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, БаалБек написа:

Хубаво, че го споменаваш, защото някой беше пращал по пощата такива и то съвсем скоро

Колко скоро? Да не би да си мислим за различни случаи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Китай очаква ЕС да... сподели огромните пазарни възможности на Китай“, каза президентът Си, според държавната медия Синхуа, на среща с неговия колега от Европейския съвет Шарл Мишел в Пекин.

„[Китай и ЕС] трябва съвместно да се противопоставят на отделянето и съвместно да се противопоставят на политизирането и въоръжението на търговията и технологиите. Китай ще остане отворен за европейски компании и се надява, че ЕС ще отхвърли намесата и ще предостави на китайските компании справедлива и прозрачна бизнес среда “, добави Си.

Много се загрижиха за ЕС. Нали се разпада какво им пука на китайците? Или пък на Китай няма да е добре да ги отсвирят от САЩ и ЕС?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, БаалБек написа:

Много се загрижиха за ЕС. Нали се разпада какво им пука на китайците? Или пък на Китай няма да е добре да ги отсвирят от САЩ и ЕС?

Самотна ли си?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стратегията на Китай относно Ковид пандемията започва да буксува. Сега правителството се чуди какво да прави. Ако разхлаби мерките се повишават смъртните случай и натоварване на здравните грижи. Ако затяга ограниченията започва да буксува икономиката. Така е при авторитарните режими. Сами ще се провалят, но ще опитат да изкарат виновни западните демокрации.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, БаалБек написа:

Стратегията на Китай относно Ковид пандемията започва да буксува. Сега правителството се чуди какво да прави. Ако разхлаби мерките се повишават смъртните случай и натоварване на здравните грижи. Ако затяга ограниченията започва да буксува икономиката. Така е при авторитарните режими. Сами ще се провалят, но ще опитат да изкарат виновни западните демокрации.

По някаква странна случайност, притовниците на "пландемията" ( които по случайност са почти всички и ватници) дума не са казали за това, което се случва там. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, N1K17Y написа:

които по случайност са почти всички и ватници

Или е случайност или закономерност. Облъчването не прощава. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, N1K17Y написа:

дума не са казали за това, което се случва там

Е какво очакваш да слушам какво ми пишат CNN, BBC и да скачам от радост ли? Това, което ти се "снася" от Китай няма нищо общо с реално ставащото там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, maxthon написа:

Е какво очакваш да слушам какво ми пишат CNN, BBC

Ти си извън Земен нали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, БаалБек написа:

Ти си извън Земен нали?

Да не забрави човек една буква и се започва с извънземните въпроси....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, maxthon написа:

Да не забрави човек една буква и се започва с извънземните въпроси....

Сигурна бях, че така ще го приемеш. Толкова и си схванал какво съм написала. Тц-тц-тц.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, maxthon написа:

Е какво очакваш да слушам какво ми пишат CNN, BBC и да скачам от радост ли? Това, което ти се "снася" от Китай няма нищо общо с реално ставащото там.

От тебе очаквам само да пишеш тъпотии, като тази току що, спокойно :giggle1:

преди 57 минути, БаалБек написа:

Ти си извън Земен нали?

Професор Вучков е това. 

8184519c6.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, N1K17Y написа:

От тебе очаквам само да пишеш тъпотии, като тази току що, спокойно

Който разбрал, разбрал. Който не - да отива да си чете пак от западни медии какво се случва в Китай и да вярва с уши, очи...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, БаалБек написа:

Ти си извън Земен нали?

Стига с тези неясни писания и увъртания; ако имаш нещо за казване, говори направо, конкретно и в прав текст.

Какво точно се опитваш да му кажеш? Какъв е проблема да се избягват медиите, които е споменал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, PigMan9 написа:

Стига с тези неясни писания и увъртания; ако имаш нещо за казване, говори направо, конкретно и в прав текст.

Какво точно се опитваш да му кажеш? Какъв е проблема да се избягват медиите, които е споменал?

Въх, Прасчо, да не би да си представяш Бълбучето, да се освини(поамериканчи) като новият ти аватар. Струва ми се, че има прилика. Лол!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Sliderum2 написа:

Въх, Прасчо, да не би да си представяш Бълбучето, да се освини(поамериканчи) като новият ти аватар. Струва ми се, че има прилика. Лол!

Новия ми влаватар не представлява американски човек. Новия ми аватар представлява министърката на здравеопазването в Белгия.

CUa1W8WVEAI2xub.jpg.0de4ac4717e99de62ea33098926a434a.jpg

2378921413.jpg.1b944378bbc1fbd8f506de2f8f4faee3.jpg

640px-Maggie_De_Block_2016.thumb.jpg.a33c0c15dfda1a86a0e1e125ff6275aa.jpg

144682449_110784770993182_5899525524209081962_n.jpg.d01d2fd9b86cae4e5350cc516fc397f2.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, PigMan9 написа:

Новия ми влаватар не представлява американски човек. Новия ми аватар представлява министърката на здравеопазването в Белгия.

CUa1W8WVEAI2xub.jpg.0de4ac4717e99de62ea33098926a434a.jpg

2378921413.jpg.1b944378bbc1fbd8f506de2f8f4faee3.jpg

640px-Maggie_De_Block_2016.thumb.jpg.a33c0c15dfda1a86a0e1e125ff6275aa.jpg

144682449_110784770993182_5899525524209081962_n.jpg.d01d2fd9b86cae4e5350cc516fc397f2.jpg

На здравеопазването...Виж ся. Хубав човек и ерудит е. Ама как ще сложиш за министър точно нея. Нали има хора със слаби сърца. Някои няма да издържат на тази прелест по телевизията и ще се споминат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Китай от шест дни вече е окупирал руска територия с бойни самолети под предлог за колективна сигурност и защита на собствените им енергийни интереси. Извъртяха им абсолютно същия номер като зелените човечета в Крим. Сега е ред на финландци, японци и германци да възстановят историческата справедливост в РФ. А в Китай продължава следенето на населението като се използват технологии за лицево разпознаване. Така тези, които не са съгласни с властта и се опитват да излязат на площадите биват проследени и арестувани. Същия подход е при ковид ограниченията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, БаалБек написа:

Китай от шест дни вече е окупирал руска територия с бойни самолети под предлог за колективна сигурност и защита на собствените им енергийни интереси. Извъртяха им абсолютно същия номер като зелените човечета в Крим. Сега е ред на финландци, японци и германци да възстановят историческата справедливост в РФ. А в Китай продължава следенето на населението като се използват технологии за лицево разпознаване. Така тези, които не са съгласни с властта и се опитват да излязат на площадите биват проследени и арестувани. Същия подход е при ковид ограниченията.

Черпи ме с това, с което си се напушила.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Sliderum2 написа:

Черпи ме с това, с което си се напушила.

Заповядай!

dzinpin.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...