Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Възможно ли е да се случи?

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте. Темата ми е сериозна и моля, ама много моля, да не се обръща на подигравки.

Имам един въпрос, който ме интересува. Ако човек има проблеми със стомаха и червата, ако все ма газове, възможно ли е те да доведат до случай на внезапно човешко самозапалване?:(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тест на място и сега.
Поднасяш газова запалка към сфинктера и откриваш огън от гаубицата. Получили се ефекта на Flammenwerfer 35, значи си ток и жици.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е смешно, питам, защото имам проблем от време на време с газовете. Ама не мога да пия хапче за облекчение на газове, защото хапчетата са малки и лъскави топчици, а аз имам сериозен проблем с гълтането и мога да взимам само такива хапчета, които са стрити на прах. Също така имам проблем и с изхождането, а от време на време и ужасни сърбежи навсякъде, и се чувствам като куче, нападнато от бълхи. Плюс това нещо все ми пари и се чеша, имам пъпка на дясната ръка.

За съжаление вече не мога да ям много работи, защото нямам зъби. И да се раздвижвам не мога, по телевизията пак сеят паника и мама я е страх да излизаме навън или да ходим до Монтана. Седя си затворен вкъщи и от тоя застоял живот в принудителен арест, само трупам здравословни проблеми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За да ти отговори някой сериозно трябва да си си направила химически анализ какви точно газове отделяш иначе ще е само чесане на клавиатурите в петък вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според теб какви газове могат да се отделят от пиене на кафе и "Кока - Кола", хапване на яйца (пържени, варени и гювече), препечени филийки със сирене или пастет или пък пасирано месо?:speak:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Газове, като за газификация. Изчакай да прокарат газопровода до вас и се включвай, ще изкараш някой лев! :D 

Сериозно сега. Нищо ти няма! Скуката предизвиква много диагнози. Единственото, което ти липсва е внимание и любов, според мен. Но пък, как ще си легендарна, тогава! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кока-Колата е една от най-смъртоносните отрови измислени от американците, защо изобщо я пиеш?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото ми е любимата напитка и поне не мирише. Консумирам напитки, които не ми миришат и то на изкуственяк, както е с купешките сокове, дето ги представят за "истински". От малка ги избягвам. Пия само прясно изцедени сокове.

И храни не консумирам, които миришат. Като бананите. Които освен друго не са местна храна, а и в тях има много радиация, това е доказано. Банани и круши хич не обичам. Както и "Фанта" и дъвки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога, иначе обожавам. Но пък и сега не им е сезона. Аз ям по принцип плодове и зеленчуци само в сезон, така съм научена от малка, понеже съм израснала на село.

Дали ягодите стават за сокоизстиквачка?Thinking GIF

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

Здравейте. Темата ми е сериозна и моля, ама много моля, да не се обръща на подигравки.

Имам един въпрос, който ме интересува. Ако човек има проблеми със стомаха и червата, ако все ма газове, възможно ли е те да доведат до случай на внезапно човешко самозапалване?:(

Всичко е възможно, не се притеснявай. Шегувам се, нищо няма да ти стане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Anneliese написа:

:ohmy::lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

Дааа в научната фантастика, в реалноста едва ли :)

преди 2 часа, P!NK написа:

Газове, като за газификация. Изчакай да прокарат газопровода до вас и се включвай, ще изкараш някой лев! :D 

ПолинаГаз Трейд ЕООД

преди 44 минути, Емил Костов написа:

:ohmy::lol6:

Здравей и аз бях така кат видях погребалния щрифт и зацепих

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае телефона на Скъли и Мъдлър? Имаше такъв епизод в "До краен предел" се сетих :biggrin:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти остави запалването, маани го него.

Гледай само да не предизвикаш обгазяване 6 та степен около теб като изпуснеш някой отровен газ че тогава отиде коню у ряката...

И като го пускаш гледай да го пуснеш "по-чорап" да не изпотрошиш на близките сгради прозорците, да пропукаш бетона и да не им изкривиш араматурите от сътресението:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Profruit написа:

Поднасяш газова запалка към сфинктера и откриваш огън от гаубицата.

Това не е добра идея, по-добре да внимава да няма огън наблизо, може да стане експлозия! Ти видя ли, че газовете са от варени яйца?:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Anneliese написа:

Защото ми е любимата напитка и поне не мирише. Консумирам напитки, които не ми миришат и то на изкуственяк, както е с купешките сокове, дето ги представят за "истински". От малка ги избягвам. Пия само прясно изцедени сокове.

И храни не консумирам, които миришат. Като бананите. Които освен друго не са местна храна, а и в тях има много радиация, това е доказано. Банани и круши хич не обичам. Както и "Фанта" и дъвки.

Опиши 1 седмица, 5 дена, какво ти е менюто.  И стига с това самолечение.

Поне си промени хранителния режим и храната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, дръндю написа:

горката жена, колко е нещастна
никой не я разбира

Ей честит ти Банго Василий :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, дръндю написа:

никой не се сеща да ми направи подарък
горкият аз, колко съм нещастен

Ми ето

15861462_404.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, дръндю написа:

никой не се сеща да ми направи подарък
горкият аз, колко съм нещастен

Поздрави на всички роми, с,игани, ...

преди 4 часа, Anneliese написа:

Не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...