Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Войната в Украйна

Kalin Karaboychev
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ivottoshev написа:

Шефката на комисията на ООН изготвила тогава доклада - Хелена Ранта, в последствия си призна че е излъгала под натиска на нейният шеф - американецът Уилиям Уокър

Наскоро един шеф на преизборен щаб на президент на САЩ също беше признал, че шефката му (кандидатката - сещай се коя) лично е одобрила да се пусне медийния цирк за връзката на Доналд Тръмп с Русия. Е такава връзка така и не се доказа, но пък признанието остава за хората да си правят изводите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 56,5k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

• Реджеп Иведик

4750

• miro20

2557

• Coco1

2524

• BANKATA

2083

преди 9 часа, ivottoshev написа:

Питаше какво става с демилитаризирането на Укарйна и аз ти показах, че това не е фикс идея на Путин, а само повод на трололовете да задават тъпи въпроси.  Също като "защо още не е превзел Киев".  

Не знам какви фантазии имаш относно ЛДНР, но тези две републики избраха пътя си (също както и Крим) и връщане назад няма да има.

Путин не ми е идол. Нещо си се объркал.

Повервах ти :giggle1:

Няма ли да ни "разясниш", как ей сега Путьо ще си изпълни ЦЕЛТА ? Пожелавам ти и ти така да си избираш пътя тази неделя, 2-ма с автомати да ти дойдат на вратата ;) 

пп. очаквано, пак нищо не схвана. Учителю.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, ivottoshev написа:

И кой ще изгони руснаците от вече техният Донбас?

ЗСУ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, tote написа:

Хехе, надявам се да ти плащат добре, иначе ще е тъжно, ако наистина вярваш в тия опорки.

4000  рубли но не съм сигурен

казаха само 4000 дано са долари докато имат стойност

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

2-ма с автомати да ти дойдат на вратата

Ама американски афтомати, Тошеф с руски нимош го уплаши

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, N1K17Y написа:

Пожелавам ти и ти така да си избираш пътя тази неделя, 2-ма с автомати да ти дойдат на вратата

Идеално ще са първите двама с автомати, които ще види пред вратата си. Да ги почерпи ли с кафе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, adersa написа:

това с тръбите трябва да се определи като тероризъм и Радев пак да свика съвета за сигурност  ноември наближава , ако краят на октомври ни хване един студ и ако няма до тогава осигурен доставчик ке има режим на токя .

ами той на 90 %  изпълни целта на военната си операция сега след това предстой да видим дали ще има нова страница на войната .

-----------

Дали следващият саботаж ще е на турски поток?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, gagodrago написа:

Дали следващият саботаж ще е на турски поток?

Е втори опит ли да му правят, че вече имаше един?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, maxthon написа:

Идеално ще са първите двама с автомати, които ще види пред вратата си. Да ги почерпи ли с кафе?

Ко казА ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, N1K17Y написа:

Ко казА ?

За първи път в живота си ще види двама човека на вратата си с автомати (било то на живо или на видео). Трети път няма да го пиша след като не можеш да го разбереш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, maxthon написа:

За първи път в живота си ще види двама човека на вратата си с автомати (било то на живо или на видео). Трети път няма да го пиша след като не можеш да го разбереш

Прави ми впечатление, че вашата група има явен проблем с писането.

Старшината и той често трябва да се обяснява какво точно е искал да каже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, maxthon написа:

Ако ще пишеш всеки път произволни изречения, по-добре никога не ме цитирай, моля те :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Повервах ти :giggle1:

Естествено че няма да повярваш. Ти не вярваш на нищо, което не съвпада с твоето мнение, дори и когато фактите ще ти избодат очите.

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

ЗСУ

За тях знаем. Те дадоха ултиматум още през март на руснаците за Херсон. Резултатът беше както се и очакваше - руснаците си го преместиха в другият крачол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ivottoshev написа:

Естествено че няма да повярваш. Ти не вярваш на нищо, което не съвпада с твоето мнение, дори и когато фактите ще ти избодат очите.

За тях знаем. Те дадоха ултиматум още през март на руснаците за Херсон. Резултатът беше както се и очакваше - руснаците си го преместиха в другият крачол.

Хехе, каква стана тя?

Като почна операцията се тупахте в гърдите как ще сте в Киев до събота, сега се хвалите, че украинците още не били успели да ви разбият напълно.

Честно, няма такъв виц.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Реджеп Иведик написа:

Ама американски афтомати, Тошеф с руски нимош го уплаши

Кат се заговорихме за двама с автомати...

Мен запас не могат да ме вземат. Вие му мислете, ако дойдат двама с автомати и ви извикат в името на незнамсикаквоси да се биете срещу злият Путин. Укропското пушечно месо е на привършване и този сценарий става все по-реален 

преди 1 минута, tote написа:

Хехе, каква стана тя?

Като почна операцията се тупахте в гърдите как ще сте в Киев до събота, сега се хвалите, че украинците още не били успели да ви разбият напълно.

Честно, няма такъв виц.

Докато укрите защитаваха с почти цялата си войска Киев от едва 10 000 руснаци... загубиха стратегическото Азовско море, останало почти без защита. Зеленият смъркач ще остане в историята като военачалникът хванал се на най-кривата гола кукичка :wink12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ivottoshev написа:

Кои факти ? Толкова си свикнал да четеш и подмяташ кухи фрази, че не можеш да осмислиш и да водиш разговор. Айде кажи ни де, как Путин е на път да си постигне целта, след като Украйна поне година ще продължи да получава оръжие за да си върне териториите ? Какво визираше под "на път" ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, tote написа:

Старшината и той често трябва да се обяснява какво точно е искал да каже.

Нали проблема е в моя телевизор? Започва се с ама какво точно каза? Продължава се ама дали не си искал да кажеш нещо друго? Ама сигурен ли си, че не си искал да кажеш точно това което аз ти казвам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ivottoshev написа:

Кат се заговорихме за двама с автомати...

Мен запас не могат да ме вземат. Вие му мислете, ако дойдат двама с автомати и ви извикат в името на незнамсикаквоси да се биете срещу злият Путин. Укропското пушечно месо е на привършване и този сценарий става все по-реален 

Докато укрите защитаваха с почти цялата си войска Киев от едва 10 000 руснаци... загубиха стратегическото Азовско море, останало почти без защита. Зеленият смъркач ще остане в историята като военачалникът хванал се на най-кривата гола кукичка :wink12:

Хехе, тук май много старшини са се събрали, все отбор стратези!

Хайде като ти остане малко свободно време погледни какво е разстоянието от Азовско море до Киев, и прецени като колко войска е могла да бъде прехвърлена от единия край до другия.

Ама успокоявайте се, че такъв е бил плана на тридневната война, то друго май не ви остава.

преди 6 минути, maxthon написа:

Нали проблема е в моя телевизор? Започва се с ама какво точно каза? Продължава се ама дали не си искал да кажеш нещо друго? Ама сигурен ли си, че не си искал да кажеш точно това което аз ти казвам?

Определено е в твоя телевизор - видял ли си някой да ме е карал да обяснявам какво съм искал да кажа?

Повечето хора можем да се изказваме ясно и недвусмислено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Айде кажи ни де, как Путин е на път да си постигне целта, след като Украйна поне година ще продължи да получава оръжие за да си върне териториите ? Какво визираше под "на път" ? 

Ами ЛДНР вече решиха да са руски. До края на седмицата Русия е на път да го направи и официално в техният парламент.

Какво ще се опитва да направи Украйна вече е без значение. Когато имаха шанс да си запазят ЛДНР, па макар и с цената на автономия за двете републики, те слушаха карварите вместо да слушат гласа на разума. Сега вече е късно либе за китка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, N1K17Y написа:

Кои факти ? Толкова си свикнал да четеш и подмяташ кухи фрази...

Слънце, ето ти нещо истинско... искам да отбележа, че там дето е лайн*яно-зеления /от Зеленски/ цвят ... и там ще се вее бяло-синьо-червения трибагреник с двуглавия орел ... ако на Володимир не му уври кратуната!!!!

Гледай - факти:

image.png.8448857e2a046105b75ee8a33868a8ea.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, tote написа:

Хехе, тук май много старшини са се събрали, все отбор стратези!

Хайде като ти остане малко свободно време погледни какво е разстоянието от Азовско море до Киев, и прецени като колко войска е могла да бъде прехвърлена от единия край до другия.

Факт ли е, че огромна укропска войска защитаваше столицата, докато главният удар на руснаците беше в съвсем друго направление?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...