Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата да си с млада жена

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

Нека първо да дам дефиниция за млада жена. До 23г. максимум. Всичко на горе си е стара жена. Аз лично ги подбирам до 21г. Най-важното и голяма предимство е, че младата жена е по-плодовита и по-лесно забременява. Реално това е и основната функция на жената в обществото. Да ражда. Колкото по-млада една жена роди толкова по-здрави деца ще роди. Всъщност цената на жената на пазара на любовта се определя основно от нейната възраст. По-младата жена е и с по-малко сексуални партньори зад гърба си, което и позволява по-бързо да се превържи към мъжа и по-лесно да се влюби в него.По-младите жени са и емоционално по-малко обременени и ги прави по-приятни за общуване.По-усмихнати по-ведри, по-малко материалистки.Телата са им по-запазени. За каквото ти е леличка малко над 30г. дето е вече с километража на 124-ка измъчена от живота, с няколко неуспешни връзки зад гърба си, гонеща предимно интереси в мъжа, като кариера, финанси, а тя с увисналия з@дник, работеща на заплата мързелива държавна работа и вече с приключил биологичен часовник и минала в периода на рисковата бременност. В България е пълно с млади красиви свободни жени, само да си малко по-готин и нахакан и ти умират в краката. Старите, които не са успяли да си изиграят картите добре на младини са в доста неизгодна позиция. 

Редактирано от kokomil (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 2 часа, Бял Вълк написа:

Нека първо да дам дефиниция за млада жена. До 23г. максимум.

Макар че съм доста под 30 годишна възраст, за млада жена бих възприел и някоя на 30 години, ако е добре запазена и изглежда добре. Лично познавам доста жени на около 30, които са супер привлекателни.

Аз лично ги подбирам до 21г.

А, ти на колко си? Защото ако си на 25, примерно, не е проблем за жена на 21г да е с теб. Но ако си на 40-50 (или повече), само и единствено за пари би дошла някоя на 21 години или по-млада.

Най-важното и голяма предимство е, че младата жена е по-плодовита и по-лесно забременява.

Да, това е така.

Колкото по-млада една жена роди толкова по-здрави деца ще роди.

Вярно е - научно доказано е.

Всъщност цената на жената на пазара на любовта се определя основно от нейната възраст.

Не е само това. Гледа се и какви услуги предлага. Колкото повече различни услуги предлага, толкова по-висока е и цената.

По-младата жена е и с по-малко сексуални партньори зад гърба си, което и позволява по-бързо да се превържи към мъжа и по-лесно да се влюби в него.

Бройката на партньорите не е от значение, според мен. Тук става въпрос относно това колко емпатия можеш да изпиташ спрямо даден човек.

По-младите жени са и емоционално по-малко обременени и ги прави по-приятни за общуване.

Но са и по-малко зрели и имат малко опит и емоционална интелигентност. Колкото по-нестабилен емоционално е даден човек, толкова повече залитания ще има в една връзка. Ако даден човек, без значение дали е мъж или жена, няма емоционална интелигентност, нищо не му пречи днес да каже, че обича теб, утре да кажеш, че те мрази и вече обича някой друг - а у други ден, отново да каже, че вече не обича другия, а иска теб... това е просто пример; реално, има много други възможности, до които може да се стигне при липса на контрол върху емоции и чувства.

По-усмихнати по-ведри, по-малко материалистки.

В днешно време се гледат парите и социалния статус.

За каквото ти е леличка малко над 30г. дето е вече с километража на 124-ка измъчена от живота, с няколко неуспешни връзки зад гърба си, гонеща предимно интереси в мъжа, като кариера, финанси, а тя с увисналия з@дник, работеща на заплата мързелива държавна работа и вече с приключил биологичен часовник и минала в периода на рисковата бременност.

Това го правят все повече и повече хора, без значение от възръстта. Тенденцията е към все по-голяма ориентираност към това кой колко пари има и какъв му е социалния статус.

В Payner на колко са години? Колко са годишни тези, които отиват при Коко Динев, примерно? Ами, под 30г възраст са. Виждаш ли, че възрастта не е от толкова голямо значение. Тук говорим за морална ценност - ако от ранна възраст получиш възпитание да гледаш парите и социалния статус, ти ще гледаш парите и социални статус, без значение на колко години си, дали си на 20 или на 40 или на 140.

В България е пълно с млади красиви свободни жени, само да си малко по-готин и нахакан и ти умират в краката.

Аз съм готин и красив, но пак не ми "умират в краката". Е, ако бях като Фики или някое милионерче с яхта, примерно, дали нямаше да ми "умират в краката".

Старите, които не са успяли да си изиграят картите добре на младини са в доста неизгодна позиция. 

Спокойно, спокойно... и при тях се намира кой да отиде. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, PigMan9 написа:

Защото ако си на 25, примерно

С поведение на 35-годишен стар ерген - претенции много - покритие - никакво.
С едни 2-2,5кЕ месечен приход мисли, че 'фанал бога за рога...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, наистина ли има хора с такова мислене като на автора?! 

@Емил Костов, я им обясни някои неща за жените. 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Бял Вълк написа:

Нека първо да дам дефиниция за млада жена. До 23г. максимум. Всичко на горе си е стара жена. Аз лично ги подбирам до 21г. Най-важното и голяма предимство е, че младата жена е по-плодовита и по-лесно забременява. Реално това е и основната функция на жената в обществото. Да ражда. Колкото по-млада една жена роди толкова по-здрави деца ще роди. Всъщност цената на жената на пазара на любовта се определя основно от нейната възраст. По-младата жена е и с по-малко сексуални партньори зад гърба си, което и позволява по-бързо да се превържи към мъжа и по-лесно да се влюби в него.По-младите жени са и емоционално по-малко обременени и ги прави по-приятни за общуване.По-усмихнати по-ведри, по-малко материалистки.Телата са им по-запазени. За каквото ти е леличка малко над 30г. дето е вече с километража на 124-ка измъчена от живота, с няколко неуспешни връзки зад гърба си, гонеща предимно интереси в мъжа, като кариера, финанси, а тя с увисналия з@дник, работеща на заплата мързелива държавна работа и вече с приключил биологичен часовник и минала в периода на рисковата бременност. В България е пълно с млади красиви свободни жени, само да си малко по-готин и нахакан и ти умират в краката. Старите, които не са успяли да си изиграят картите добре на младини са в доста неизгодна позиция. 

Направо смъкни на 12 до 16. Както в маалите в твоят роден дом. На 23 вече трябва да има внуци. На 30 пенсия. 

Според теб.

преди 4 часа, цър-вул написа:

С поведение на 35-годишен стар ерген - претенции много - покритие - никакво.
С едни 2-2,5кЕ месечен приход мисли, че 'фанал бога за рога...

2000 евро в Нидерландия са като 200 лв в България. Нищо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Milkydead написа:

женския интелект се развива до 18г възраст от там насетне е все тая на колко ще е ,взимаш едно и също.

А твоят е спрял, когато си навършил 10 години. И в момента го ползваш на 1 процент. Но за съжаление е зает основно, на 99 процента с жизнени процеси. Кога да хапнеш, кога да отидеш на тоалетна и да дишаш. 

преди 7 часа, Бял Вълк написа:

https://m.dir.bg/life/zvezdi/na-49-haydi-klum-obmislya-da-stane-mayka-za-peti-pat

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, АСПЕКТ написа:

2 евро са 20 лв в България.

Да направим една сделка. Аз ще ти дам 200 евро, а ти ще ми дадеш 2 000 лева. Става ли?! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

А твоят е спрял, когато си навършил 10 години. И в момента го ползваш на 1 процент. Но за съжаление е зает основно, на 99 процента с жизнени процеси. Кога да хапнеш, кога да отидеш на тоалетна и да дишаш. 

https://m.dir.bg/life/zvezdi/na-49-haydi-klum-obmislya-da-stane-mayka-za-peti-pat

Все пак не мога да ви разбера вас , защо чак толкова искате да ги защитавате тея жени все едно още сучите от млечните жлези на някоя ?С какви великолепни жени сте заобиколен че да имате такива протекционистки стремежи ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Milkydead написа:

Все пак не мога да ви разбера вас , защо чак толкова искате да ги защитавате тея жени все едно още сучите от млечните жлези на някоя ?С какви великолепни жени сте заобиколен че да имате такива протекционистки стремежи ? 

На каквото си постелиш, на това ще си легнеш.

преди 2 часа, ncl написа:

Да направим една сделка. Аз ще ти дам 200 евро, а ти ще ми дадеш 2 000 лева. Става ли?! :)

И двамата сме на нула, тъй че няма сделка. Нито ти с 2000 лв ще си купиш нещо, нито аз с 200 евро. 200 евро една дъвка мога да си купя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво г-н  АСПЕКТ , единствено по-грозно същество от жената феминист е мъж феминист и аз съм напълно убеден че женствен мъж като вас съсслаба психика и характер е по-добре да живее в друга страна където няма да бъде подражение за други мъже.Вие не сте желан на територията на българия и по-добре никога не се връщайте !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Знаете ли какво, г-н @Milkydead, единственото по-тъпо същество от мъжа женомразец си ти и аз съм напълно убеден , че мъжествена жена като вас без психика и характер е по добре да си намери нов дом . Предлагам Ви Карлуково и т.н. И искрено се надявам никъде другаде да няма никой да Ви подражава! Не сте желан на територията на този форум.

п.с. Неграмотник - започни да пишеш България с главна буква! ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Milkydead написа:

Знаете ли какво г-н  АСПЕКТ , единствено по-грозно същество от жената феминист е мъж феминист и аз съм напълно убеден че женствен мъж като вас съсслаба психика и характер е по-добре да живее в друга страна където няма да бъде подражение за други мъже.Вие не сте желан на територията на българия и по-добре никога не се връщайте !

Първо научи какво е феминизъм. Има различни феминизми.

Второ не знаех, че България е твоя лична зона и определяш, кой да влиза, кой да излиза.

Трето само, защото имат мъжете нещо в гащите получават по-голяма заплата. За една и съща работа, в една и съща сграда. На едно и също работно място. По-голяма заплата.

https://bnr.bg/post/101611947

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, belefor написа:

Знаете ли какво, г-н @Milkydead, единственото по-тъпо същество от мъжа женомразец си ти и аз съм напълно убеден , че мъжествена жена като вас без психика и характер е по добре да си намери нов дом . Предлагам Ви Карлуково и т.н. И искрено се надявам никъде другаде да няма никой да Ви подражава! Не сте желан на територията на този форум.

п.с. Неграмотник - започни да пишеш България с главна буква! ;)

Немога да си обясня защо сте толкова враждебно настроен към мен г-н belefor и усърдно ме тролите и обиждате във всяка тема върепки че аз винаги съм уважителен и внимателен към вас , но щом ви доставя такова удоволствие да го правите ви давам пълната свобода да продължавате.
А на вас АСПЕКТ съм ви доказвал че жените са привилегирована класа в днешните общества и сексизъм има само спрямо мъжете , не мисля да ви опонирам на пропагандата щом сте политкоректен феминист и вече сте индоктриниран и загубен за здравия разум  пишете си каквото щете , дано си намерите повече приятели в Германия та да не висите само в този форум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Milkydead написа:

Немога да си обясня защо сте толкова враждебно настроен към мен г-н belefor и усърдно ме тролите и обиждате във всяка тема върепки че аз винаги съм уважителен и внимателен към вас , но щом ви доставя такова удоволствие да го правите ви давам пълната свобода да продължавате.
А на вас АСПЕКТ съм ви доказвал че жените са привилегирована класа в мъжките общества и сексизъм има само спрямо мъжете , не мисля да ви опонирам на пропагандата щом сте политкоректен феминист и вече сте индоктриниран сте загубен за здравия разум и вие си пишете какво щете , дано си намерите повече приятели в Германия та да не висите само в този форум.

В кои мъжки общества жените са привилегировани? В Афганистан например нали така? Или в Ирак, Иран, Турция? Сега като дойдоха и талибаните, марионетките на САЩ са много привилегировани.

https://www.dw.com/bg/талибани-бичувания-на-жени-шериат-радикален-ислям/a-59355503

В Афганистан се връщат времената, когато бичуваха жени за това, че се излезли навън без придружител-мъж. Създадено бе Министерство на добродетелта, а много момичета се опасяват, че ще останат без образование и бъдеще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ostavime написа:

Добре де, наистина ли има хора с такова мислене като на автора?! 

@Емил Костов, я им обясни някои неща за жените. 😉

Недей, че ще вземеш да ме заобичаш повече ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, дръндю написа:

и кво?
ще се вземете ли?

Аз няма да го взема щото не си падам по мъжката любов, той си знае защо му го написах като коментар. Пък ако речем да се вземем ще те викам за шафер :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Емил Костов написа:

Аз няма да го взема щото не си падам по мъжката любов, той си знае защо му го написах като коментар. Пък ако речем да се вземем ще те викам за шафер :)

И светулка! ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Бял Вълк написа:

Аз лично ги подбирам до 21г.

А от колко ги почваш? 12?
Не ме разбирай грешно, и аз предпочитам младото, ама малко си пресолил манджата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...