Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата да си с млада жена

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

на 28.11.2022 г. в 8:19, PigMan9 написа:

Не е белгиеца. @Белгиеца е скромен и умен човек, които е постигнал добре развит комунизъм. Белгиеца е човек, който не би тръгнал да се хвали с материални притежания.

Защо жената на Боби го е напуснала? Какво е направил той, че тя да поиска да го остави?

Какъв ти комунизъм в Брюксел? И ти като нов потребител тук, откъде знаеш за него?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

на 27.11.2022 г. в 16:31, suzannita написа:

За 4 дена все пак успяхте да стигнете до оптика за да снимате очила?

И за около седмица да ги направят и да ги платим:D

B1B3FE29-8F88-4FDF-92F1-020E1B283CB5.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Стига с този Белгиец! Кара Дачия и живее  в обикновена къща. Взима 900 евро социална помощ и лежи по цял ден. А ние тук в България работиме за тези пари. Номера е да се ожениш за западнячка, взимаш поданството и лежиш. И не мога да разбера защо това се позволява на запад. Помощи цял живот? Така ги учат на мързел.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тук също има много, които взимат социални помощи и лежат по цял ден. И то цял живот. Разликата е само в размера на помощите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Бял Вълк написа:

И за още 4 дена успя да изнамериш и снимаш някаква фактура, на която не се вижда датата.

Няма спор, упорит палячо си 🤣

Върви си затискай куклата, стига се излага и става за посмешище.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.11.2022 г. в 1:52, Бял Вълк написа:

Нека първо да дам дефиниция за млада жена. До 23г. максимум. Всичко на горе си е стара жена.

Само едно е сигурно - всички комплексирани мъже търсят много по-млади от тях жени.

А също така е сигурно, че мъжете без комплекси, си намират жени доста по-възрастни от тях. Такива мъже са рядкост, но фактът, че оценяват качествата на по-голяма на години жена, говори, че са истински мъжествени мъже.

Пример - Емануел Макрон! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, _Aumi_ написа:

Само едно е сигурно - всички комплексирани мъже търсят много по-млади от тях жени.

А също така е сигурно, че мъжете без комплекси, си намират жени доста по-възрастни от тях. Такива мъже са рядкост, но фактът, че оценяват качествата на по-голяма на години жена, говори, че са истински мъжествени мъже.

Гладна кокошка мъже сънува 😄

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, quarz написа:

Гладна кокошка мъже сънува 😄

А мъжете с ниско самочувствие и комплекси, какво сънуват?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, _Aumi_ написа:

А мъжете с ниско самочувствие и комплекси, какво сънуват?

Нищо. Аз съм с комплекси и ниско самочувствие, и нищо не сънувам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, PigMan9 написа:

Значи си асексуален! 😏

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, _Aumi_ написа:

А комплексираните жени какви мъже търсят?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.11.2022 г. в 15:35, Бял Вълк написа:

Очилата на Запад са скъпи. Както и зъболекарските услуги.

*Интересен факт на немски език очила е в женски род и единствено число.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Интересен факт на немски език очила е в женски род и единствено число.

Да не би да казваш, че е направил Фалшива бележка, но е объркал нещата, защото не говори немски език добре?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, PigMan9 написа:

Да не би да казваш, че е направил Фалшива бележка, но е объркал нещата, защото не говори немски език добре?

Услугите. 

Ето виж само стъклата. Стъклото колко струва на очилата. 

САМО стъклото. Без рамките. Същата фирма, като на бележката дадена от римския българин живеещ на ниската земя.

200 евро са стъклата.

https://www.pearle.at/brillen/aktionen/glaspreisposter

kfts3txafyseb4x530io

Като сложиш и рамките още 200 евро.

https://www.pearle.at/brillen/marken/ray-ban/unisex/a/0rx7140-5687-8053672822601/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, PigMan9 написа:

Kaкво е то комплекс бе  момко ? Туй Ауми тя е аутист момиче ама много често го използва , що значи ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Milkydead написа:

Kaкво е то комплекс бе  момко ? Туй Ауми тя е аутист момиче ама много често го използва , що значи ?

Погледни в огледалото и ще видиш комплексар в цял размер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Същата фирма, като на бележката дадена от римския българин живеещ на ниската земя.

200 евро са стъклата.

https://www.pearle.at/brillen/aktionen/glaspreisposter

kfts3txafyseb4x530io

Aма той ром бил. За това прави цигански номера.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, suzannita написа:

Aма той ром бил. За това прави цигански номера.

Той не е ром, той е бг. италианец :giggle1:

преди 3 часа, PigMan9 написа:

Дядо ти си в Мосейково 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 30.11.2022 г. в 8:54, АСПЕКТ написа:

Какъв ти комунизъм в Брюксел? И ти като нов потребител тук, откъде знаеш за него?

Белгиеца е постигнал комунизъм на локално ниво. Той получава всичко, не му се налага да работи и живее в утопия. Белгиеца има богата жена, която му дава всичко - той просто си гледа децата и се радва на живота.

Така ми се иска и аз да имам като неговия живот; да ми е широко около вратлето, да ми е безгрижно, способно и щастливо...

Да, в Брюксел няма комунизъм, но въпреки това Белгиеца е постигнал комунистическа утопия на локално ниво - вкъщи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, PigMan9 написа:

Белгиеца е постигнал комунизъм на локално ниво. Той получава всичко, не му се налага да работи и живее в утопия. Белгиеца има богата жена, която му дава всичко - той просто си гледа децата и се радва на живота.

Така ми се иска и аз да имам като неговия живот; да ми е широко около вратлето, да ми е безгрижно, способно и щастливо...

Да, в Брюксел няма комунизъм, но въпреки това Белгиеца е постигнал комунистическа утопия на локално ниво - вкъщи.

Сиреч, мъж под чехъл?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, PigMan9 написа:

305432468_5624134210950999_3861853391359416613_n.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, PigMan9 написа:

https://m.facebook.com/100000514848706/videos/този-човек-влезе-в-салона-ми-днес-да-проси-не-знам-дали-е-луд-или-наркоман-но-е-/1147479376143228/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, АСПЕКТ написа:

Сиреч, мъж под чехъл?

Важното е, че получава без да работи. Аз също искам да получавам неща, да ми е уреден живота, но да не ми се налага да работя.

Ако "безгрижна утопия" означава "мъж под чехъл", тогава съм съгласен да бъда мъж под чехъл.

преди 31 минути, Coco1 написа:

305432468_5624134210950999_3861853391359416613_n.jpg

Какво се опитваш да кажеш/покажеш с това безсмислено и фактически неправилно meme?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, PigMan9 написа:

Какво се опитваш да кажеш/покажеш 

Ясно беше че носиш дядка същото на раменете затва и питаш

преди 4 минути, PigMan9 написа:

Ако "безгрижна утопия" означава "мъж под чехъл", тогава съм съгласен да бъда мъж под чехъл.

Минало ти е времето дядка от интерната

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...