Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата да си с млада жена

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 51 минути, Milkydead написа:

А днес имаме възможно най-лошото поколение жени от векове наред.

Каква според теб е причината за това?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

капитализъм и западане на религията.Жените са инстинктивни същества и стават все по-зли и безсрамни ако не се придържат към морална система която религията преди предоставяше.Няма нужда да се отбелязва че пресветата Дева Мария би била изключително разочарована от жените през 20 и 21в

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, valkiria1 написа:

Един път да видя твой пост от който да не получавам стресница в естетическо отношение и ще черпя.

Какъв е тоя мизансцен от алуминиево фолио, стар модел плочки и мръсни фуги? Добре поне, че я няма гъбата и препарата за миене, които бяха редовен фон  на кухненските ти натюрмоти.

Какво е това ястие-полет над кукувиче или пилешко гнездо ? Пиле готвено с кожата  ? Това в колко звезден  Мишлен ресторант го видя твоята булка ?

Взе млада жена за магарица, вместо за царица.

Обърнат палец и за двамата.

Романтика. Браво. Може и да не ти избяга булката  скоро.

Не разбрах само как се сгрявате с бяло изстудено вино в тоя студ ? Има много варианти на горещ грог-да сте в унисон с мястото и темата на разговор, която си подхванал.

В Париж е по-топло тия дни. И в Хавай. И на Малдивите.

Пък при мен е лято и е много топло :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, belefor написа:

Пък при мен е лято и е много топло :) 

Значи е време да завършиш деня с коктейл. Задължително пий  и по 2, 8 литра вода на ден, за да те хареса Charlize Theron😛

И ние не умираме от студ.

Тази година код  лятно питие беше негрони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Milkydead написа:

капитализъм и западане на религията.Жените са инстинктивни същества и стават все по-зли и безсрамни ако не се придържат към морална система която религията преди предоставяше.Няма нужда да се отбелязва че пресветата Дева Мария би била изключително разочарована от жените през 20 и 21в

Колко пъти се споменава думата жена в Библията? Доколкото знам текстовете там са писани от мъже за мъже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Milkydead написа:

защо мразиш гейовете ? какво са ти направили ?

Няма нужда да казвам защо! Причините са доста. Най-малкото е че ни се натрапват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, ncl написа:

649.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2940774/Study-finds-93-women-Bible-speak-just-1-1-cent-time.html

93 жени, от които 49 не са анонимни и думите им са 14056. Толкоз. 1 процент от всичките думи там в Библията. Всичко друго е мъже. От мъже за мъже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Milkydead написа:

капитализъм и западане на религията.Жените са инстинктивни същества и стават все по-зли и безсрамни ако не се придържат към морална система която религията преди предоставяше.

Нормално е, в цивилизования свят, религията да няма същата сила както през средновековието. Сега моралните норми биха могли да се наложат чрез образованието, та дори и чрез пропаганда, но обществото не го прави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е мойта е хем млада, хем красива хем скромна. Ония ден отиваме да и избираме очила, тя гледа някакви ефтини за по 30 евро. Едвам я навих да и взема едни за 200 евро на известна дизайнерска марка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Бял Вълк написа:

Ония ден отиваме да и избираме очила, тя гледа някакви ефтини за по 30 евро. Едвам я навих да и взема едни за 200 евро на известна дизайнерска марка.

Ти ли си

Може да бъде изображение с 5 души, изправени хора и текстово съобщение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Бял Вълк написа:

Е мойта е хем млада, хем красива хем скромна. Ония ден отиваме да и избираме очила, тя гледа някакви ефтини за по 30 евро. Едвам я навих да и взема едни за 200 евро на известна дизайнерска марка.

Стига!!! Защо постоянно ни натякваш, че имаш пари и млада жена? Правиш го, тъй като знаеш, че тези, които нямат, се дразнят.

Добре, добре, разбрахме, че имаш пари и млада жена. Но не е нужно да се фукаш и да ни показваш какво ти имаш и какво ние нямаме.

Приятно ли ще ти е, ако аз дойда да ти се фукам със силиконови принцеси от Payner, частни самолети, притежавани от мен футболни отбори, ферарита, джипове, Ламборджини, хотели, курорти, мултинационални корпорации, луксозни имоти, и други? Не, нали.

Усещай се малко. Не е хубаво да дразниш хората. Да се фукаш с нещата, които имаш, пред нас, е като да размахваш месо пред гладен вълк, но да не му го даваш.

преди 19 часа, АСПЕКТ написа:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2940774/Study-finds-93-women-Bible-speak-just-1-1-cent-time.html

93 жени, от които 49 не са анонимни и думите им са 14056. Толкоз. 1 процент от всичките думи там в Библията. Всичко друго е мъже. От мъже за мъже.

В ранните общества, ловуването се е извършвало от мъже.

Военните действия през вековете и епохите са се извършвали от мъже.

Империите са се състояли и ръководели от мъже.

Мега-проектите (инженерните чудеса) са се извършвали от мъже.

Пирамидите са се строили от мъже.

Накратко, основните събития в историята са се извършвали от мъже. Днес също военните действия и инженерите проекти се извършват предимно от мъже.

Мъже са и част от основните библейски истории, и не само.

Ако и двата пола допринасяха за значими неща, и двата пола щяха да бъдат споменавани еднакво.

Проблемът е, че някои хора НЕ искат да правят това, което други правят.

1qh56shj0pe71.jpg.045ebaa0ad087a917bfaf123ba616283.jpg

Не си ли си задавали въпроса колко пъти някоя жена доброволно поиска да влезе в армията и да отиде на война? Виж, като има drafts, тези, които крещят, че искат равенство, веднага се измятат и започват да мият чинии, да чистят, да готвят, да искат деца... Защо става така?

Приеми факта, че някои хора просто нямат какво да предложа.

E1RpHgbXEAIl1m0.jpg.388ed1c75fec71a80aa26fa777ab54ed.jpg

Пълно е със malignant narcissists, които само чакат на готово и искат да използват другите. Тези примитиви нямат друго освен "the nothing else to offer pose", където пускат снимки на целулита си и чакат да получават последователи в (а)социалните мрежи и дарения.

E7CU6mmCnjxq4iIvKCgJUomD1_hItN9m5N3NMBAaDtU.jpg.0d23008bd6b15f74d1fe39b711122a5b.jpg

Преди няколко дни ти доказах, че "gender pay gap" е мит, а не истинско нещо.

Статистиките НЕ лъжат. Знаеш, че в днешно време (както и преди), мъжете са в неизгодно позиция. От правна ш политическа гледна точка, да си мъж е доста зле и неизгодно. Трябва ли да ти обяснявам защо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Бял Вълк написа:

Има няма 15 години не съм бил в замъка……..

597222E5-7705-4301-A8FC-42E8AE7EA3C0.jpeg

Вече и детенце си имате. Ай честито за новото вълче :champagne1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Вълк написа:

Ее догодина може би🍺

Aбе не се ослушвай, че времето минава. Стига я разкарва насам-натам, ами почвай даебеш.

Дръж здраво булката ей, да не избяга.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 21.11.2022 г. в 11:37, Бял Вълк написа:

Не думай." Дизайнерски" за 200 евро. Ццц, каква е тая евтина нежност.

на 22.11.2022 г. в 14:08, Бял Вълк написа:

20588B05-5D40-43D7-B545-0F5F0284CE2E.jpeg

Замъка. Така ли казват на кафенетата Starbucks ?

Ти ще дойдеш като онази лелка, която на живарника във фоайето на треторазреден хотел вика басейн. Сиромашия до шия.

Като гледам и оглозганата раничка с протъркани дръжки-срамота. Това е модел да го овесиш на шията на някой кон, а не на нежно рамо на "млада жена, която ухае на жасмин"-това по твои думи.  Резултата от ВИП-а е плачевен.  Работата ще дойде- хвани очилата, блъсни чантата.

на 22.11.2022 г. в 15:21, Бял Вълк написа:

Ее догодина може би🍺

Браво. Да видим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 22.11.2022 г. в 13:08, Бял Вълк написа:

20588B05-5D40-43D7-B545-0F5F0284CE2E.jpeg

За 20 евро, какво му даваш. 

https://www.tripadvisor.co.uk/Restaurant_Review-g188572-d10375472-Reviews-Starbucks-Groningen.html

hqupekvg.png

madwijks.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, valkiria1 написа:

Не думай." Дизайнерски" за 200 евро. Ццц, каква е тая евтина нежност.

Замъка. Така ли казват на кафенетата Starbucks ?

Ти ще дойдеш като онази лелка, която на живарника във фоайето на треторазреден хотел вика басейн. Сиромашия до шия.

Като гледам и оглозганата раничка с протъркани дръжки-срамота. Това е модел да го овесиш на шията на някой кон, а не на нежно рамо на "млада жена, която ухае на жасмин"-това по твои думи.  Резултата от ВИП-а е плачевен.  Работата ще дойде- хвани очилата, блъсни чантата.

Браво. Да видим.

Да ти кажа построих си комунизма и сега спокойно мога да умра. Да живея на запад в една от най-добре уредените държави. Да имам сигурност стабилност, да мога да си позволя да не работя, да имам минимум 20 години по-млада жена, аз да командвам в къщи и да мога да се пребирам когато ми домилее за майка България.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Бял Вълк написа:

Да ти кажа построих си комунизма и сега спокойно мога да умра.  да имам минимум 20 години по-млада жена, аз да командвам в къщи и да мога да се пребирам когато ми домилее за майка България.

Да ти кажа, от висотата на твоята камбанария, сигурно  е така. Ти си толкова специфичeн български фолклорен  образ.

Това никога не съм го оспорвала.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Вълк написа:

Да ти кажа построих си комунизма и сега спокойно мога да умра. Да живея на запад в една от най-добре уредените държави. Да имам сигурност стабилност, да мога да си позволя да не работя, да имам минимум 20 години по-млада жена, аз да командвам в къщи и да мога да се пребирам когато ми домилее за майка България.

Ако не работиш, как имаш пари?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Бял Вълк написа:

Спестявал съм.

Готовите пари свършват бързо. Няма как да спестиш толкова пари, че вече да не ти се налага да работиш и да имаш изобилие от пари.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...