Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата да си с млада жена

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 4 минути, Бял Вълк написа:

Емо Емо не ти е лесно и на теб. Май доста са те мачкали жените, че да ги намразиш толкова.

С тая разлика, че белгиеца е поел ролята на жената у тях, а жена му на мъжа, а в нас жената си е жена а мъжът си е мъж.

А ти отиде си вземи дюнер и после пена, мара, пена мара до откат.

Намери ми един цитат дето съм казал, че ЛИЧНО АЗ мразя жените и казвам всеки да ги мрази! Иначе си нямаш на идея какво значи връзка между възрастен мъж и млада жена. Ако си решил да правиш такава грешка, просто недей! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 3 минути, Бял Вълк написа:

А ти отиде си вземи дюнер и после пена, мара, пена мара до откат.

Като гледам, какво лайноо ти е приготвила- дюнер, е по-добрият вариант. 

пп Нема ли пара, за цяло пиле?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Captain Teemo on duty написа:

Като гледам, какво лайноо ти е приготвила- дюнер, е по-добрият вариант. 

пп Нема ли пара, за цяло пиле?

А ми Бон Апетит 

И после може да влезнеш в ало.бг да си викнеш ескорт да се поутешиш евентуално, ако имаш стотинки.

66319325-372C-466E-B3D0-3D0EEE4B6AC0.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Captain Teemo on duty написа:

nino.jpg

nino1.jpg

Mhmmm so good n tasty! Супер вкусно изглежда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Captain Teemo on duty написа:

nino.jpg

nino1.jpg

delicious cute girl GIF

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

musaka-kajma-kartofi.jpg

Chefs Kiss Yummy In My Tummy GIF by Nick Jonas

Страхотно! Мусака!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Веднага ми изплува- Мазньоча. хахахахахаахаа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Вълк написа:

Че на всичкото от горе и с 20 години по млада.

Връзката ви за пари ли е (тя заради парите ли е с теб) или е по взаимна любов?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Бял Вълк написа:

Аз лежа на дивана и си пия бирата, а жената прави пиле с ориз. Че на всичкото от горе и с 20 години по млада. На който му върви в живота му върви.

96B502AE-ADB5-48EC-B790-F61CBE4C2848.jpeg

Радиаторът ми привлече вниманието.
владко соловьев разпрява, че там в Западна Европа мръзнете. Колко градуса е в стаята? Гледам си навлечен с дрехи. При мен в спалнята е 25,4 °C с отворен прозорец по къс ръкав, къси панталони и любимите оранжеви бразилски джапанки.

преди 4 часа, Бял Вълк написа:

F2434674-0B61-4FA6-900E-6BD790415989.jpeg

Мразя кожа от дете пък и всеки гурман ще даде задна. Не я яж, даже на кучето/котката не я давай.
Тя е токсична. Пълна с холестерол.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kучетата нямат холестерол те са месоядни  жиотни.
А кога ще покаже автора други стаи от апартамента защо гледаме всеки път тоя телевизор ? И кой е тоя на снимката над стола ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Бял Вълк написа:

С тая разлика, че белгиеца е поел ролята на жената у тях, а жена му на мъжа, а в нас жената си е жена а мъжът си е мъж.

Че какъв е проблема де се обърнат ролите? Аз също бих станал като Белгиеца, ако някоя ми дава всичко на готово и на мен не ми се налага да работя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, PigMan9 написа:

Че какъв е проблема де се обърнат ролите? Аз също бих станал като Белгиеца, ако някоя ми дава всичко на готово и на мен не ми се налага да работя.

Даже си готов и да те опънат едно хубаво. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, PigMan9 написа:

Че какъв е проблема де се обърнат ролите? Аз също бих станал като Белгиеца, ако някоя ми ГО дава и на мен, и не ми се налага да работя.

Пропусна едно ГО. Готово! Не ми благодари!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На жената показах холандското крайбрежие от високо, след това се загряхме с бяло винце и наблюдавахме вълните и и показах от къде са тръгнали доста велики мореплаватели, които са покорили доста светове.

09647CA0-9C9C-48F5-A8BE-6ED9F74EF82F.jpeg

8194B9E5-A97C-466D-A74D-162419B8D6E9.jpeg

916EB22C-E2E2-4930-99C4-1E63D377C932.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Бял Вълк написа:

На жената показах холандското крайбрежие от високо, след това се загряхме с бяло винце и наблюдавахме вълните и и показах от къде са тръгнали доста велики мореплаватели, които са покорили доста светове.

Просто си фантазираш. А покажи я тая жена, щото и аз мога да ти постна 50 снимки! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Емил Костов написа:

Просто си фантазираш. А покажи я тая жена, щото и аз мога да ти постна 50 снимки! 

Емо вместо да завиждаш, и да мразиш жените, защо не вземеш да опиташ с мъж. Може пък да ти провърви с мъжете. Все пак и ти си имаш природни нужди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Бял Вълк написа:

Емо вместо да завиждаш, и да мразиш жените, защо не вземеш да опиташ с мъж. Може пък да ти провърви с мъжете. Все пак и ти си имаш природни нужди.

Това са с мъжете са глупости. Не съм обратен и мразя ГЕЙОВЕТЕ. Покажи си младата жена, защото твърдя лично, че лъжеш. Идея си нямаш какво значи да живееш с човек, който е 20 години по-млад от тебе. Въобще той е с други разбирания, нужни, желания и каквото там още се сетиш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Емил Костов написа:

Това са с мъжете са глупости. Не съм обратен и мразя ГЕЙОВЕТЕ. Покажи си младата жена, защото твърдя лично, че лъжеш. Идея си нямаш какво значи да живееш с човек, който е 20 години по-млад от тебе. Въобще той е с други разбирания, нужни, желания и каквото там още се сетиш. 

Нова-отворена-уста-140см-148см_imgs-1.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Бял Вълк написа:

Бъркаш Генуа с Амстердам. От Амстердам са тръгнали червените фенери. И дървените налъми. Колумб не е от Нидерландия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Емил Костов написа:

защо мразиш гейовете ? какво са ти направили ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 19.11.2022 г. в 19:06, Бял Вълк написа:

Аз лежа на дивана и си пия бирата, а жената прави пиле с ориз. Че на всичкото от горе и с 20 години по млада. На който му върви в живота му върви.

96B502AE-ADB5-48EC-B790-F61CBE4C2848.jpeg

F2434674-0B61-4FA6-900E-6BD790415989.jpeg

Един път да видя твой пост от който да не получавам стресница в естетическо отношение и ще черпя.

Какъв е тоя мизансцен от алуминиево фолио, стар модел плочки и мръсни фуги? Добре поне, че я няма гъбата и препарата за миене, които бяха редовен фон  на кухненските ти натюрмоти.

Какво е това ястие-полет над кукувиче или пилешко гнездо ? Пиле готвено с кожата  ? Това в колко звезден  Мишлен ресторант го видя твоята булка ?

на 19.11.2022 г. в 20:16, Бял Вълк написа:

Взе млада жена за магарица, вместо за царица.

Обърнат палец и за двамата.

преди 2 часа, Бял Вълк написа:

Романтика. Браво. Може и да не ти избяга булката  скоро.

Не разбрах само как се сгрявате с бяло изстудено вино в тоя студ ? Има много варианти на горещ грог-да сте в унисон с мястото и темата на разговор, която си подхванал.

В Париж е по-топло тия дни. И в Хавай. И на Малдивите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, ncl написа:

А ти защо мразиш жените?

не мразя жените просто ги оценям правилно според стойността им.На някой  може да изглежда така тъй като вярва в социалните клишета и добронамерени повествования относно това какво представлява жената.А днес имаме възможно най-лошото поколение жени от векове наред.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...