Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Предимствата да си с млада жена

Гост
 Сподели

Препоръчан отговор

Ако е само да "облажи " човек за малко , то колкото по млада и хубава, толкова по ще му е лесно , вместо да се мъчи, напъва и остроумничи пред някоя стара и не чак толкова хубава. Младите и хубави са по лесни за завладяване 😀.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 193
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 5 часа, АСПЕКТ написа:

2000 евро в Нидерландия са като 200 лв в България. Нищо.

Отиди първо на работа, изкарай ги и тогава ще разбереш цената на парите. До като баща ти те храни и майка ти ти пере гащите нямаш право да говориш за цената на парите в България и чужбина.

преди 3 часа, Bubbles написа:

А от колко ги почваш? 12?
Не ме разбирай грешно, и аз предпочитам младото, ама малко си пресолил манджата.

Кое съм пресолил? Те на 14г. вече почват полов живот. Ти в кой век живееш? Една жена когато започне доброволно полов живот, тя вече не е дете, нито момиче. На мен лично ми е много по хубаво с младите, които за разлика от старите не говорят постоянно за проблеми, за пари за имоти. А просто се наслаждават на живота.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Бял Вълк написа:

Отиди първо на работа, изкарай ги и тогава ще разбереш цената на парите. До като баща ти те храни и майка ти ти пере гащите нямаш право да говориш за цената на парите в България и чужбина.

Кое съм пресолил? Те на 14г. вече почват полов живот. Ти в кой век живееш? Една жена когато започне доброволно полов живот, тя вече не е дете, нито момиче. На мен лично ми е много по хубаво с младите, които за разлика от старите не говорят постоянно за проблеми, за пари за имоти. А просто се наслаждават на живота.

Нещо се припознаваш в думите, които написа. Явно ти имаш нужда от някой да ти пере гащите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Бял Вълк написа:

Те може и на 5 да почват, ама когато ти си някъв чичка нямаш място там.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Бял Вълк написа:

Сина работи в Амстердам и 2000 евро съвсем не са като 200 лева в България. Първо за тия пари той доста работи честно казано. Второ - много неща там са по евтини от тук, има разбира се и неща които са по скъпи, но е много грешно да се каже че 2000 евро в Холандия са като 200 лева в България. Единствено квартирата му там е по скъпа, но и живее в централната част на града, в стая с кухничка като ниша, демек нещо като нашите Кухньохолове, и отделно баня с тоалетна, около 30-40 квадрата 550 евро до МОЛ и голям супермаркет

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа... Неприятното е, че следя и друга обещаваща тема. Не, не неприятно... ангажиращо по-скоро...

И една молба... моля ви, не низвергвайте AllMan1-9 ... темата има нужда и от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Росен 2 написа:

Сина работи в Амстердам и 2000 евро съвсем не са като 200 лева в България. Първо за тия пари той доста работи честно казано. Второ - много неща там са по евтини от тук, има разбира се и неща които са по скъпи, но е много грешно да се каже че 2000 евро в Холандия са като 200 лева в България. Единствено квартирата му там е по скъпа, но и живее в централната част на града, в стая с кухничка като ниша, демек нещо като нашите Кухньохолове, и отделно баня с тоалетна, около 30-40 квадрата 550 евро до МОЛ и голям супермаркет

Така ли било в холандско, бре. Не знаех.  А, е съседка на Германия. И сигурно живее сам. 30 квадрата 600 евро, бре. Това е една баня, човек. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Така ли било в холандско, бре. Не знаех.  А, е съседка на Германия. И сигурно живее сам. 30 квадрата 600 евро, бре. Това е една баня, човек. 

Ба таа баня 30 квадрата, това да не е хамам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Така ли било в холандско, бре.

Виждам че живеете в Берлин, там живее и вуйчо ми и вуйна , те са пенсионери. Ако ти кажа колко е пенсията на вуйчо ще се уплашиш. А съпругата му се пенсионира в кметството . На двамата пенсиите са около 2000 евро общо , сега им ги увеличиха малко. Живеят в общинско жилище

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Росен 2 написа:

Виждам че живеете в Берлин, там живее и вуйчо ми и вуйна , те са пенсионери. Ако ти кажа колко е пенсията на вуйчо ще се уплашиш. А съпругата му се пенсионира в кметството . На двамата пенсиите са около 2000 евро общо , сега им ги увеличиха малко. Живеят в общинско жилище

Браво! Щом се задоволявате с трохите. Живи и здрави!

преди 4 минути, Bubbles написа:

Ба таа баня 30 квадрата, това да не е хамам?

Е, колко искаш да е. Като в България, с една дупка в двора. 2 метра на 1 метър?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Е, колко искаш да е. Като в България, с една дупка в двора.

Абе приятел една гарсониера(Хол, кухня, баня) е 36 квадрата. Явно нямаш представа от квадратура, недей така. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Абе приятел една гарсониера(Хол, кухня, баня) е 36 квадрата. Явно нямаш представа от квадратура, недей така. :)

Къща под 50 /60 квадрата не ми я хвали. По-хубаво да живея във фургон.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Къща под 50 /60 квадрата не ми я хвали. По-хубаво да живея във фургон.

То това хубаво, но не забравяй че не всеки може да си позволи.
Аз като пристигнах тука, първото ми жилище беше апартамент 16м2, имах баня. останалото беше по съвременно му едно помещение с кухнески бокс и останалото стая.
Не беше кой знае какво но беше моя покрив докато успея да се справя с трудностите на новопристигнал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Бял Вълк написа:

Само циганите почват полов живот на 14. Ако има българки - те са изключение...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

явно сте много стар г-не и не сте бил в българия скоро време, до 14г възраст се падат къде 100-150 мл погълната семенна течност за днешната българка.Мой приятел буквално си взе 15г за гадже щото не искаше да излиза с урви , ама се оказа че и тя била урва а го лъгала че не е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, belefor написа:

Само циганите почват полов живот на 14. Ако има българки - те са изключение...

Това е било навремето...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Milkydead написа:

явно сте много стар г-не и не сте бил в българия скоро време, до 14г възраст се падат къде 100-150 мл погълната семенна течност за днешната българка.Мой приятел буквално си взе 15г за гадже щото не искаше да излиза с урви , ама се оказа че и тя била урва а го лъгала че не е.

+1. 👍

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.11.2022 г. в 9:04, Milkydead написа:

женския интелект се развива до 18г възраст от там насетне е все тая на колко ще е ,взимаш едно и също.

Мозъка се развива до 25-годишна възраст.

на 15.11.2022 г. в 12:12, АСПЕКТ написа:

Първо научи какво е феминизъм. Има различни феминизми.

Второ не знаех, че България е твоя лична зона и определяш, кой да влиза, кой да излиза.

Трето само, защото имат мъжете нещо в гащите получават по-голяма заплата. За една и съща работа, в една и съща сграда. На едно и също работно място. По-голяма заплата.

https://bnr.bg/post/101611947

Феминизма е сред основните компоненти на либерализма, което е частно-финансирана идеологическа подривна дейност.

Третото не е вярно. Аз не получавам повече пари от жените, които работят във фирмата, в която работя аз.

Работил съм на доста места - никъде не съм получавал заплата, която да е по-голяма от колегите ми, които са жени.

За равенство ли ще си говорим? Хмммм... Как ще коментираш статистиките за фалшиви обвинения в сексуален тормоз, съсипани животи, фалирали хора? Как ще коментираш честотата на печелене на попечителство, примерно?

Само не се опитвай да изкараш, че положението на мъжете е по-добре от жените, тъй като това не е вярно.

Това с "gender pay gap" е лъжа, наложена чрез подбрани (cherry-picked) статистики. Примерно, ако в дадена, специално избрана фирма шма мъже, които работят повече от жените, нормално е да получават и повече пари.

Също така, ако жените получават по-малко пари, защо психо-капиталистическа корпорации, чиято цел е САМО и ЕДИНСТВЕНО правени на пари, БУКВАЛНО НИЩО ДРУГО, не наемат само и единствено жени за служители, че да плащат по-малко пари за заплати ш да имат повече печалби?

IMG_20221118_002029.thumb.jpg.517c1dc494c1e36f98bf3b6dd81a1d91.jpg

IMG_20221118_002056.thumb.jpg.8ee7c99b6fbcca4c22a1ed2b71777e34.jpg

ИЗТОЧНИК: https://time.com/3222543/wage-pay-gap-myth-feminism/

Феминизма, както всички останали либерални движения, се финансират от глобалните неолиберални банкстери. Това можеш да се докаже на принципа "следвай парите"... докато не стигнеш до източника. Е, трудно се проследяват трилиони, които се перат през глобални мрежи от либерални НПО-та и фондации...

на 15.11.2022 г. в 17:41, Бял Вълк написа:

Парите са обезценени в цял свят. В никоя държава вече не можеш да поработиш малко, и да си купиш кола и къща, проверено. Тези неща бяха възможни допреди 1970, допреди налагането на неолиберализма.

Да, 2000 евро нищо не са. В България 2000 лева нищо не са.

на 15.11.2022 г. в 17:41, Бял Вълк написа:

Под "млади", "глупави" и "неориентирани" ли имаш предвид? Защото в днешно време хората, без значение дали са млади или стари, гледат парите и какво могат да ти вземат - изгодата гледат.

Лично познавам няколко 20-24 годишни субекта, които манипулират и гледат да ти вземат каквото имаш, докато ти казват, че те обичат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз лежа на дивана и си пия бирата, а жената прави пиле с ориз. Че на всичкото от горе и с 20 години по млада. На който му върви в живота му върви.

96B502AE-ADB5-48EC-B790-F61CBE4C2848.jpeg

F2434674-0B61-4FA6-900E-6BD790415989.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.11.2022 г. в 1:52, Бял Вълк написа:

Нека първо да дам дефиниция за млада жена. До 23г. максимум. Всичко на горе си е стара жена. Аз лично ги подбирам до 21г. Най-важното и голяма предимство е, че младата жена е по-плодовита и по-лесно забременява. Реално това е и основната функция на жената в обществото. Да ражда. Колкото по-млада една жена роди толкова по-здрави деца ще роди. Всъщност цената на жената на пазара на любовта се определя основно от нейната възраст. По-младата жена е и с по-малко сексуални партньори зад гърба си, което и позволява по-бързо да се превържи към мъжа и по-лесно да се влюби в него.По-младите жени са и емоционално по-малко обременени и ги прави по-приятни за общуване.По-усмихнати по-ведри, по-малко материалистки.Телата са им по-запазени. За каквото ти е леличка малко над 30г. дето е вече с километража на 124-ка измъчена от живота, с няколко неуспешни връзки зад гърба си, гонеща предимно интереси в мъжа, като кариера, финанси, а тя с увисналия з@дник, работеща на заплата мързелива държавна работа и вече с приключил биологичен часовник и минала в периода на рисковата бременност. В България е пълно с млади красиви свободни жени, само да си малко по-готин и нахакан и ти умират в краката. Старите, които не са успяли да си изиграят картите добре на младини са в доста неизгодна позиция. 

Хапчета ти трябват и то много блистери с хапчета. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Емил Костов написа:

трябва му още малко за да настигне белгиеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, Емил Костов написа:

Емо Емо не ти е лесно и на теб. Май доста са те мачкали жените, че да ги намразиш толкова.

преди 26 минути, дръндю написа:

трябва му още малко за да настигне белгиеца

С тая разлика, че белгиеца е поел ролята на жената у тях, а жена му на мъжа, а в нас жената си е жена а мъжът си е мъж.

преди 52 минути, Captain Teemo on duty написа:

Кажи и да изчисти плесента, от фугите.

А ти отиде си вземи дюнер и после пена, мара, пена мара до откат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...