rokog

RQ: Програма за обработка на изображения (снимки) - merged

133 мнения в тази тема

Трябва ми програма за обработка на пикселите на цифровите снимки (без photoshop)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво значи 'обработка' на пикселите? Ако говориш за Resize, с ACDSee може. Има и доста други функции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Трябва ми програма за обработка на пикселите на цифровите снимки (без photoshop)

<{POST_SNAPBACK}>

Може и с Corel Photo Paint много е лесно .Ако проявяваш интерес и имаш програмата ще обесня по подробно.Програмата е в пакета на Corel Draw.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте Търся някоя малка и елементарна програма за обработка на изображения. Необходимо ми е да има настройка на яркост и контраст и евентуално преоразмеряване, но последното не е задължително. Предпочитам програмката да е free. Благодаря ви предварително :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо не опиташ с Paint .NET :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предлагам picasa2 или XnView

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Супер прости и елементарни :yanim:: По просто и удобно не съм намирал! DigitalEnhance-Те това е за теб - това е наи-простото и добро! Просто съм очарован от простотата . Действа в релно време! Пробвай я на всяка цена! FilterSIM-Kodak Wratten filtri- филтри на Kodak CleanSkinFX- За корекция на кожата CastFix- за корекция на гамата и цвета PhotoRazor- проста програмка за преоразмерявяване на снимки( Само за това. Отдавна си търсех такава)

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Искам да помоля за безплатна програмка за обработка от рода на Photoshop, но БЕЗПЛАТНА. И ако може това да не е GIMP...благоаря предварително. П.С. Не намерих линк към таква програма...

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защо примерно не пробваш с Paint .NET

По принцип я показват като алтернатива на Paint, но те убеждавам, че има много повече опции.

С най-добри пожелания, Митака

Редактирано от Митака (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

1. Microsoft Acrylic - 180-дневно ограничение, иначе е безплатна.

2. Deep Paint.

3. XnView

4. IrfanView

5. 602Photo, част от пакета 602PC Suite. Безплатен за домашна употреба.

6. PhotoFiltre.

7. Още: http://www.google.com/search?hl=bg&q=%27Fr...D0%BD%D0%B5&lr=

Тук се е писало за всички от тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря много...наистина съжалявам, ако съм направила нещо по грешно. Не ми остава много време за търсене, и търсих безплатен софтуер и от там видях само ирфан, с GIMP съм се занимавала, но не ми харесва...Благодаря пак

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Моля някои да ми каже програма с която мога да взема един образ от една снимка и да го сложа на друга или да му добавя да кажем да взема на някои главата и да я сложа на дуг :P моля помогнете плс :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Photoshop :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Photoshop, но и доста подготовка преди това. Намери си от някъде Fake наръчник, или питай някой от познатите ти дали не се занимава с това. Хубавия fake се нуждае от доста време и знания.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Total Training Photoshop Tips And Tricks

Последвайте професионалния аниматор, Steve Holmes в едно 3 часово пътуване за изучаване на някои по-малко известни и невероятно полезни техники в използването на Adobe Photoshop.Вие ще научите някои магични трикове и съвети как да извличате максимално от Вашия софтуер PhotoShop.Както новаците така също и ветераните ще открият нови преки пътища и ефекти във PhotoShop, които никога не сте и предполагали, че съществуват. :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    brutality, това, което се опитват да ти кажат е, че това си е доста сложна работа и ако искаш да стане добре, ще трябва да се потрудиш с часове. Не става с две-три кликания като по филмите. :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей, ето ти и няколко сайта, от които меже да научиш много за работата с гореспоменатата програма. (уроците са на нашия роден език Публикувано изображение )

Тук, тук и тук

Приятно четене!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Мерси мн хора ,не очаквах толкова бързо да ми отговори някои ,понеже на една от другите теми сам писал и още не са ми отговорили ...фотоshop я имам но наистина не е мн лесно да се работи с нея ...6те прочета в тези линкчета които ми дадохте ... мн благодаря :nono: ....а и само ако можете да ми кажете сериал номер за програмката мн ще сам благодарен :)

Редактирано от brutality (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

....а и само ако можете да ми кажете сериал номер за пхп мн ще сам благодарен :nono:

Т. 2.10 от правилата на форума гласи:

2.10 Забранено е публикуването и разпространението на незаконни програми, кракове, пачове и серийни номера, както и заявките за такива.

Няма да е зле да ги прочетеш за да си запознат занапред. Има и линкче горе вляво (над бутончето за logout).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В GIMP има такава функция, да не кажа два варианта на тази функция. Автоматична и по маркери, да кажа че и половината програна е и на български

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

"brutality" Погледни на този адрес и ако ти хареса, обади ми се с лично съобщение на месенжера, ICQ или Skype. Не е точно като ФОТОШОПА, но за сметка на това се работи много лесно и бързо. Можеш да си направиш доста сполучливи презентации.

http://foto.mail.ru/mail/stefko55/

Поздрави на Всички!!! Успех!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

"Night Raven" сажелявам не знаех ,не бях чел правилата ... ще знам вече.

"Iz4jw" погледнох в линка който ми даде но не намерих програмата Публикувано изображение

но няма значение ,мерси все пак на всички и ако може да попитам как да замапетя картинката

като JPG a не като на Фотошопа ? плс :angry: :bye:

Редактирано от brutality (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    File -> Save as... и от долното падащо меню избираш желания файлов формат. После само си избираш нивото на качество/компресия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Мерси много ...обаче аз го запаметяжам на GIF 6тото няма JPG ама пак върви :) мерси много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход