Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozzy

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

Много плоско обяснение! И като говорим за качество защо мислиш, че Комодо не е качествена програма?!

Защитната стена на Комодо е на светлинни години пред тази на Нортън!!!

Единствено само дето анти-вирусът на нортън е мааалко по-добър от този на Комодо, но сега с най-новата си версия Комодо пак ще мажат.

Та защо си давате парите на вятъра, ако може да ми обясните, след като има по-добра алтернатива за защита от Нортън, която е преведена на български и е безплатна - COMODO

Значи моля да бъда правилно разбран - не правя реклама и не агитирам за Комодо!

Мислех си,че съм обяснил .......,но специално за тебе ще повторя:

Уважавам правото ти на избор да си сложиш каквото искаш за защита,така както очаквам подобно отношение към мене.Нямам намерение нито да рекламирам продуктите на Norton,нито да ти обяснявам защо точно тях използвам за бизнес решения.Отново очаквам подобно отношение към мене:да не ми обясняват предимствата на други продукти,нитопък да ми наливат мозък в главата.Ако искаш много да пишеш венцехваления на тема COMODO-моля има си тема.Тая тук е за Norton.

И отново да те помоля:не мисли моите пари,нито как ги изкарвам,още по-малко пък къде и защо ги давам;и не си навирай гагата там,където никой не те е молил!

Искренно се надявам,че няма отново да тръгнеш да ми обясняваш кое било по-добро и на какви години....Спести си го!Аз обичам нискокачествените продукти,надявам се, съм ясен вече!

Редактирано от mihnev_sz
обидни думи (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам само защо ви е Нортън, след като има COMODO INTERNET SECURITY, при това на български и безплатна?!

Ще намериш отговор в следните теми и Ви моля да се прехвърлите другаде,тук не е място да си мерите п****ите :

Кой антивирусен софтуер бихте закупили или не и защо?

Препоръчайте безплатна защитна стена?

Най-добрата/подходяща комбинация за защита под Windows OS

Коя защитна стена използвате и защо?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво става с финала на Нортън 2011?УРИЕЛ,светни ни малко. :)

Ванка виж преди два дни е излязла нова бета http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/New-Beta-Build-18-1-0-33-is-Now-Available-August-11th-2010/td-p/267629 И сега пак питах може и началото на октомври да я пуснат ! Повече ако науча нещо ще го публикувам тук :)

И ще отворим нова тема естествено ;)

Ех как да не се радваш че си им бета тестер -след всяка нова бета трябва да се деинсталира старата и после наново да се слага новата !

Цитат: Please note: This build will not be available through LiveUpdate or the Norton Update Center. You will only be able to get the new build through the Norton Beta Center.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ванка виж преди два дни е излязла нова бета http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/New-Beta-Build-18-1-0-33-is-Now-Available-August-11th-2010/td-p/267629 И сега пак питах може и началото на октомври да я пуснат ! Повече ако науча нещо ще го публикувам тук :)

И ще отворим нова тема естествено :)

Ех как да не се радваш че си им бета тестер -след всяка нова бета трябва да се деинсталира старата и после наново да се слага новата !

Цитат: Please note: This build will not be available through LiveUpdate or the Norton Update Center. You will only be able to get the new build through the Norton Beta Center.

Еее те първо писаха Септеври,а сега вече Октомври. Да я пуснат Септемрви и вече да добавят пачове и други обновления..Аз сега стоя с Нортън 2010,за да я обнова до 2011,но явно няма да стане скоро,затова мисля да я махна и да сложа директно 2011 като излезе. Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Еее те първо писаха Септеври,а сега вече Октомври. Да я пуснат Септемрви и вече да добавят пачове и други обновления..

Началото на Октомври е за сега.Ако има промяна ще ти кажа но повече няма да отлагат-сигурно е :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.5 Не са желателни прекомерните off-topic – мнения, които не са свързани с темата.

http://www.kaldata.com/forums/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

mihnev_sz

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах,бета тестването на Нортън 2011 приключи.Съвсем скоро очаквайте ФИНАЛА,който ще бъде зашеметяващ от всички страни. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото разбрах,бета тестването на Нортън 2011 приключи.Съвсем скоро очаквайте ФИНАЛА,който ще бъде зашеметяващ от всички страни. :crying10:

Да, съвсем скоро ще е - в началото на септември е премиерата :crying10:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Доколкото разбрах,бета тестването на Нортън 2011 приключи.Съвсем скоро очаквайте ФИНАЛА,който ще бъде зашеметяващ от всички страни. ;)

Да и който е бил тестер трябва да я деинсталира и да си сложи 2010 за да може да се направи прехода към новата версия. Тук има още http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/Norton-Internet-Security-Norton-AntiVirus-2011-Testing-is-Now/m-p/275400#M4159

Ванка и следи по често за новата версия че нещо тичам само по лекари и нямам много време сега :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и който е бил тестер трябва да я деинсталира и да си сложи 2010 за да може да се направи прехода към новата версия. Тук има още http://community.norton.com/t5/Norton-Internet-Security-Norton/Norton-Internet-Security-Norton-AntiVirus-2011-Testing-is-Now/m-p/275400#M4159

Ванка и следи по често за новата версия че нещо тичам само по лекари и нямам много време сега ;)

Ако сега сложа 2010 значи ще мога веднага да направя ъпгрейд,така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ако сега сложа 2010 значи ще мога веднага да направя ъпгрейд,така ли?

Не след като излезе ще можеш а новата версия се очаква всеки момент според Тим Лопез ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не след като излезе ще можеш а новата версия се очаква всеки момент според Тим Лопез ;)

Нямам търпение..тя е по-лека от КИС 2011,нали или са на едно ниво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Нямам търпение..тя е по-лека от КИС 2011,нали или са на едно ниво?

Е по лека е естествено то си го пише че тази версия се очаква да е по лека от 2010 даже мисля че съм дал по горе линк към една статия!

Чети тук http://community.norton.com/t5/Norton-Protection-Blog/The-Performance-Strategy-Behind-Norton-2011/ba-p/222674

Faster Real-Time Operations

Faster Startup

Better Resource Usage during System Idle

Faster Shutdown

Expanded Memory Metrics

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

новите продукти на Norton 2011 един път пишат,че излиза на 01,09,2010 после първата седмица на септември а тук: Norton Internet Security 2011 - 1 User/3 Pc by Symantec Platform: Windows Vista / 7 / XP Share Price: $69.99 & this item ships for FREE with Super Saver Shipping. Details Pre-order Price Guarantee. Learn more. o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o This item will be released on September 27, 2010. Pre-order now! Ships from and sold by Amazon.com. Gift-wrap available. кое е вярно не знам вече

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай ти, в Wilderssecurity форума са пуснали линк към японския сайт на Нортън и там вече 2011 е факт:

http://www.symantec.com/ja/jp/norton/internet-security

Сигурно до утре ще го качат и на официалния сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

NIS 2011 http://buy-download.norton.com/downloads/CLT/NIS/US/2011/18.1/ESD/NIS-TW-30-18-1-0-37-EN.exe линка го получих преди малко от руснаците (казват че всичко е ОК) PS - вече инсталирам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

За тези версии Нортон казват това Явно американците не са я пуснали официално още :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези версии Нортон казват това

Явно американците не са я пуснали официално още :)

руснаците вече я инсталираха :lol6: Да не излезе като оня филм за КИС 2011----

"Изтичане на версията преди официалното и пускане" :P

пп. Ще взема да я сложа. Пускам крана :)

Редактирано от nikssi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пп. Ще взема да я сложа. Пускам крана :lol6:

При мен отива да прелива и май ще слагам тапата! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе казах Ви,че ru-board рулит

Няколко шота от филма "Изтеклата официално неофициална версия" :)

Свали се нормално,инсталира се нормално и се активира триала нормално :lol6:

Тва е. Тествано и работи на 100% :lol6:

При мен отива да прелива и май ще слагам тапата! :P

Иначе ми хвана окото,харесва ми :)

Това сложа ли го на жената и и забави така страниците ще ми сложИ на мене ТАПАТА http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Трябва да се изчака пускането и в официалния сайт и тогава да се съди :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да се изчака пускането и в официалния сайт и тогава да се съди :speak:

Хе,хе верно :D Писа се тука,че БЕТАТА е била доста олекотена,пренаписана и преопакована. Тази каква ще да е - АЛФА ли?

Това си е нормална версия след като си активира онлайн триалният лиценз. А,това че я няма още на офсайта...ами "Изтичане...."

пп. Аз не съдя. Нямам търпение да я хакна на жената на компа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...