Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozzy

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Има, има, къде я видя тази карта?

Публикувано изображение Като се натисне върху коя да е точка от картата, показва в кой град, колко заплахи са открити. Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти! Нагледно ще видим тази работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само мога да кажа: Евала! Това става благодарение на много ресурси, основно пари, но това е невероятно. Symantec са доказали, че това, което говорят, те го и реализират, което означава, че 2011 ще бъде нещо страхотно. Много се радвам за това!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един въпрос относно новата версия 2011. Ако инсталирам бетата 2011,програмата сама ли ще се ъпгрейдне до финал или ще трябва да деинсталирам бетата и да инсталирам финала?А ако инсталирам сега верия 2010,самата програма ще ми предложи ли ъпгрейд да финала на 2011, слад като бъде обявен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
публикувано (редактирано)

Няма да се ъпгрейдне сама Ванка бетата :yanim:Ако си 2010 ще свалиш едно тулче когато е готова новата версия и с него става прехода но нека дойде това време и ще ти обесня как става ...

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво става с финала на Нортън 2011?УРИЕЛ,светни ни малко. :baby:

Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Какво става с финала на Нортън 2011?УРИЕЛ,светни ни малко. :baby:

Септември Ванка не по рано хората не бързат макар че отдавна няма бъгове но гледат да са на 100 процента сигурни ... :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Септември Ванка не по рано хората не бързат макар че отдавна няма бъгове но гледат да са на 100 процента сигурни ... :dancing18:

Жалко..много искам да пуснат финала по-бързо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Жалко..много искам да пуснат финала по-бързо.

Да че да стане като с Касперски и хората да я плюят после...Ванка това е Symantec все пак :dancing18:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мх. След рестарт на компа ето какво стана с NIS Публикувано изображение

И като влизам в интернета картинките са размазани.

Някой да е имал подобен проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Почват да се свалят ъпдейтите и до 20 мб и грешка.Даже различно.

И интернета се побърка дава картинките замазани. :D

Ето снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от asdfag (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А да преинсталираш Нортон пробва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ще го преинсталирам :D То тва лесно мисълта ми беше от какво може да се получи така. Предполагам някакъв бъг. После ще вида и от какво са замазаните картинки.

Редактирано от asdfag (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Почват да се свалят ъпдейтите и до 20 мб и грешка.Даже различно.

И интернета се побърка дава картинките замазани. :D

Можеш да си свалиш актуалните ъпдейти от официалния сайт,под формата на изпълним файл.След инсталирането им всичко се фиксва.Имах ПОДОБЕН проблем преди месец,който разреших по описания начин.Можеш да пробваш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Сега ще пробвам :D

Изчисти си регистри временни папки и всичко и чак тогава инсталирай наново!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да попитам само защо ви е Нортън, след като има COMODO INTERNET SECURITY, при това на български и безплатна?!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти си регистри временни папки и всичко и чак тогава инсталирай наново!

Не съм му препоръчвал да чисти регистри или каквото и да е,още по-малко пък да преинсталира програмата.

Най-лесният начин е от менюто на програмата Support->Get Support.Хората са го измислили достатъчно грамотно и за неуки.Не е необходимо да побългаряваме.

Да попитам само защо ви е Нортън, след като има COMODO INTERNET SECURITY, при това на български и безплатна?!

Защото обичам качествените програми,да си харча парите на воля и да чета на английски....Без да ми дават тон в живота.....
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на личен избор!!Не агтирай потребителите какъв софтуер да ползват.Щом ти харесва комодо-ползвай си го)!!
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирах го и се оправи. Сега остана проблема с графиката в интернета :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Преинсталирах го и се оправи. Сега остана проблема с графиката в интернета :lol6:

Е и аз поназнайвам някой неща все пак :eek: Чак си се чудя от къде баси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото обичам качествените програми,да си харча парите на воля и да чета на английски....Без да ми дават тон в живота.....

Точно така! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм му препоръчвал да чисти регистри или каквото и да е,още по-малко пък да преинсталира програмата.

Най-лесният начин е от менюто на програмата Support->Get Support.Хората са го измислили достатъчно грамотно и за неуки.Не е необходимо да побългаряваме.

Много плоско обяснение! И като говорим за качество защо мислиш, че Комодо не е качествена програма?!

Защитната стена на Комодо е на светлинни години пред тази на Нортън!!!

Единствено само дето анти-вирусът на нортън е мааалко по-добър от този на Комодо, но сега с най-новата си версия Комодо пак ще мажат.

Та защо си давате парите на вятъра, ако може да ми обясните, след като има по-добра алтернатива за защита от Нортън, която е преведена на български и е безплатна - COMODO

Значи моля да бъда правилно разбран - не правя реклама и не агитирам за Комодо!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Много плоско обяснение! И като говорим за качество защо мислиш, че Комодо не е качествена програма?!

Защитната стена на Комодо е на светлинни години пред тази на Нортън!!!

Единствено само дето анти-вирусът на нортън е мааалко по-добър от този на Комодо, но сега с най-новата си версия Комодо пак ще мажат.

Та защо си давате парите на вятъра, ако може да ми обясните, след като има по-добра алтернатива за защита от Нортън, която е преведена на български и е безплатна - COMODO

Значи моля да бъда правилно разбран - не правя реклама и не агитирам за Комодо!

Право на избор приятелю, право на избор-това е ! :lol6:

И дискусиите коя програма е по добра водят само до конфликти!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...