Премини към съдържанието
Дяволският ангел

Индия ще изнася бездомни кучета за ресторанти

Препоръчан отговор

Индия ще изнася бездомни кучета за ресторанти в Южна Корея

zx490370588zw6.jpg

Общинският съвет в Делхи разглежда няколко варианта за справяне с огромния брой глутници бездомни кучета шляещи се из улиците на града, предава ahn.com.

Едно от предложените решения е кучетата да бъдат изнасяни за Южна Корея, където да бъдат използвани за приготвянето на Босинтанг - традиционна корейска супа от кучешко месо.

Според оригиналната рецепта, супата би трябвало да се приготвя от специално отгледани за целта кучета, но случай за неспазване на това правило са засечени от журналисти и активисти за защита на животните.

Кучешката супа е изключително популярна не само в Корея, но и в цяла Югоизточна Азия.

Според местните вярвания, консумирането на Босинтанг повишава потентността при мъжете.

в. "Дневник"

Редактирано от Дяволският ангел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-гадната кучешка съдба : да си граничарско куче на границата между Северна и Южна Корея !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Според местните вярвания, консумирането на Босинтанг повишава потентността при мъжете.

Дали да не накарам жена ми да сготви мителшнауцера ни? :speak:biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дано им приседне на "Цивилизованите" Южни корейци.

Защо пък да им приседне? Не виждам нищо лошо в това, че дадена цивилизация яде кучета...

Ние пък ядем крави, които за други общества са свещени животни, дали и ние ги отвращаваме?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано, не ми пука колко е вкусна кучешката супа, нито пък ми пречат тези, които са нейни почитатели, а вече почва и да не ми пука какво се случва с бездомните кучета. Само не искам всеки ден да се стряскам от злобни улични псета и да се чудя от коя страна на улицата да мина, и коя изобщо улица да избера. За мен Индия е намерила решение.

Редактирано от desert_rose (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Защо пък да им приседне? Не виждам нищо лошо в това, че дадена цивилизация яде кучета...

Ние пък ядем крави, които за други общества са свещени животни, дали и ние ги отвращаваме?

Прав си.Плюс това кучешкото месо казват било доста питателно cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Прав си.Плюс това кучешкото месо казват било доста питателно cool.gif

Панаира\лунапарка му е майката...Наред с всички джунджурии като седнеш да ядеш кебапчета и да пиеш бира...осъзнаваш колко малко бездомни псета са останали в града след като си замине и се питаш дали не си спомогнал затова... :whist:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато работех в Червен бряг,един ден ходихме до един циганин за кайма.Тоя ром си ни беше редовен доставчик-много умен,културен и чист циган беше.

Та отиваме за кайма-и видях една кожа,смотана отстрани на цехчето му-викам "Това от куче ли,бе?!" А оня вика"Не бе,не-от агне е..."

До ден деншен си мисля,че си беше кучешка,и си мисля колко ли псета сме изяли,ама найсе cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват, че е вкусно. Ама аз си обичам кучето как да го изям тва е все едно да изям майка си... ohmy.gif Не мога да си го обичкам, да си гушкам, да си го храня и в един момент аре в тенджератааааа... ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, че кучета ядат, щото тук, в Китай не само кучетата са изяли, ами и човешки плаценти от бебета ядат. Ако, тези кучета специално се отглеждат, значи тук съм виждала кожи от такива и са много красиви. Жалко за животинките!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бляяя отяде ми се sad.gif

Помня 1989 година,живеех в гетото Ботунец-2,с виетнамските общежития.

Казвам ви нямаше ни куче,ни коте по улицата.

Всичко на манджа sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тук е така, няма даже паяци, хлебарки и мравки, а за по-големи твари да не говорим, всичко отдавна е изядено!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скоро идва и нашия ред, нали знаете всичко се върти и няма нищо ново... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко, че сме толкова далеч от Корея. Иначе можеше и ние да позакърпим някое перо от бюджета biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дааа, определено ще го позакърпим с кучешко месо, пържени врабчета, гълъби на грил, сварени морски червеи, какавиди на пеперуди, тестиси и член от бик/щото повишават потентността/, както и абортирани човешки ембриони...

Редактирано от Дяволският ангел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Бляяя отяде ми се sad.gif

Помня 1989 година,живеех в гетото Ботунец-2,с виетнамските общежития.

Казвам ви нямаше ни куче,ни коте по улицата.

Всичко на манджа sad.gif

ахахах ми за какво да пазаруват , като манджата им щъка по улиците

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.