Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Къде искате да отидете ?

Препоръчан отговор

Къде искам да отида ли ?

Искам на плажа , морето и или капанчетата там (биричка и прочее....) ! Там и компания има - поне 6 човека вече по този час , за каре че даже за две.....Ей сега тръгвам ! Само на 7 мин. с велосипед....Ъъъъх ! Колко му трябва на човек ?!......:lol6:

703128.jpg

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 месеца по-късно...
  • Отговори 689
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Този съм го изпуснала

В Памуккале

Публикувани изображения

много ми се иска да направя Сибирският Експрес, но е много скъпо удоволствие и скоро няма да го бъде

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
  • 2 месеца по-късно...

Дубровник

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
на 5/25/2016 в 20:20, capnemo написа:

Е, за догодина ще си пожелая пак в Мароко, само че Танжер и синия град (поне са наблизо един до друг) :)

Речено -сторено. При това не само един град , а почти цяло Мароко.

Казабланка-всичко се запомня в Казабланка. Целувките също . Определено не си тръгнахме с разбити сърца.

Кафенето  " Рик " е същото. Само ,че резервациите да се пие кафе там сега се правят за 2023 година. Дрес кода е задължителен. Отново китайци и японци , къде ли ги няма в изобилие.

]40596744994_b178969a8a_c.jpg.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...

Определено в Индия.Красива и интересна страна,с много интересна култура и начин на живот.

Indiya.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 месеца по-късно...
на 25.02.2015 г. в 20:43, henny написа:

Местностите които искам да посетя са няколко на брой - Тибет/по-точно Кайлас/ ,Комплексът Пума Пукто/Боливия/,платото Наска /Перу/...Баалбек/в  Ливан/ ,както и Мохенджо Даро/Пакистан/

Интересите ми с тях са свързани с Древните цивилизации

Много интересни места, които и на мен ми събудиха интереса.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 5 месеца по-късно...

Израел, Йерусалим, Божи гроб

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 месец по-късно...

Здравейте!  През лятото планирам да посетя Халкидики- Ситония или Касандра (Каламици , Посиди). Интересува ме следното: Частни лица предоставят ли квартири като в България? Трябва ми само легло и баня. На какви цени?  И ако има такива как да се свържа с тях?

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, veleff написа:

Здравейте!  През лятото планирам да посетя Халкидики- Ситония или Касандра (Каламици , Посиди). Интересува ме следното: Частни лица предоставят ли квартири като в България? Трябва ми само легло и баня. На какви цени?  И ако има такива как да се свържа с тях?

Благодаря!

Каламици - https://kalamitsi-studios.com/en/home-2/ - непретенциозно, но тихо, спокойно, чисто и приятно... Близо до плажа... Хазяите са спокойни и приветливи хора... Бабата и дядото въобще не говорят английски...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, darkterminal написа:

Каламици - https://kalamitsi-studios.com/en/home-2/ - непретенциозно, но тихо, спокойно, чисто и приятно... Близо до плажа... Хазяите са спокойни и приветливи хора... Бабата и дядото въобще не говорят английски...

Благодаря за информацията! От линка не разбрах има ли единични стаи . А единични легла?  Ще бъда сам. Или всички живеят в една стая.  Цените какви са? По какъв начин се превеждат парите? Ще съм Ви благодарен за съдействието!

преди 12 часа, darkterminal написа:

Благодаря за информацията! От линка не разбрах има ли единични стаи . А единични легла?  Ще бъда сам. Или всички живеят в една стая.  Цените какви са? По какъв начин се превеждат парите? Ще съм Ви благодарен за съдействието!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 21.02.2019 г. в 8:07, veleff написа:

...

Не знам какво ще рече единични стаи... Студиата са от по една стая с едно голямо и едно двуетажно легло, тоалетна/банята е символична, има хладилник и печка... В такава стая може да живее и един човек, а може да живее и малко семейство... За цените нямам спомен... Друг човек се занимаваше с организацията... Най-добре е да пуснеш имейл или да се обадиш на телефоните за контакт...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване