Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

http://www.prikachi.com/files/912526i.jpg

Истoрията на 17 годишната Ъгня е като на много други улични котета - бабата, при която живее я гони на улицата под автомобилите, понеже тротоара пред блока се ползва за паркинг. Изгонват я, защото е полусляпа и се изхожда без избор из апартамента. Много пъти я виждахме изтръпнали помежду леките коли, накрая я спряхме при падането й в дълбока вода - това би било краят й. У дома също не свикна с хигиената, подушваше ни, за да ни познае, но я обичахме и бе член на семейството ни. Беше много ичнемощяла и болна, давахме й храна и лекарство с лъжичка. В началото ни хапеше и съскаше, после започна да спи с нас.

Много ни липсваш - Ъгня.

Редактирано от kalllienta (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Последно сбогом и на моята черна пантера бонсай Нена :sobbing: на 12 годинки, днес в 03:10 милата ми издъхна в ръцете. Най-обикновено черно котенце, което в далечната 1997 година намерих пред блока, явно изхвърлено, с накуцващо краче, прибрах го и от тогава бяхме неразделни, до днес, докато не предаде Богу дух. Претърпяла операция на скоро от рак на млечната жлеза (злокачествен тумор) с такъв хъс за живот, миличката отиде при Моста на Дъгата... за да си играе с другите котенца. Знам, че Тя ще ме чака там и след време ще се видим и прегърнем завинаги. Почивай в мир душичка мила... Обичам те и никога не ще те забравя!!! post-26310-1247790528_thumb.jpg

Редактирано от nikola_yanev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам много Никола за загубата на котенцето Ви - те са като дечица и катотакива ги обичаме. Дай Боже да не Ви боли душата толкова много! Ади

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти Ади, Но болката е ужасна, все едно част от мен си отиде завинаги. Боли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
post-239200-1248538577_thumb.jpg това е Криспи много ми липсва,беше ми като приятел... въпреки че беше просто едно малко мишле...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имах едно куче Джеки което стоеше на село да пази кокошките голям сладур беше не беше определена порода но много го обичах докато един ден баба се обади и каза че са го изяли вълци :);) а тук във София на двора си гледахме едно куче беше от сорта н немска овчарка имаше тумор на ухото водихме го по лекари оправиха го ушето му изсъхна след тва още 1-2 години поживя и то си отиде но то старост... сега имам 3 красавци у дома на който много се радвам и обичам Сибирско хъски пинчер и немска овчарка

Редактирано от stick3r (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм имала домашни любимци и винаги ме е боляло,когато са си отивали от този свят. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Всеки път съм се заричала,че повече няма да гледам животни,но не съм издържала и съм се сдобивала с поредното сладко пухче...

Радостта,кото ни ност животните е толкова голяма,колкото и скръбта,когато те ни напускат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги съм имала домашни любимци и винаги ме е боляло,когато са си отивали от този свят. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Всеки път съм се заричала,че повече няма да гледам животни,но не съм издържала и съм се сдобивала с поредното сладко пухче...

Радостта,кото ни ност животните е толкова голяма,колкото и скръбта,когато те ни напускат.

==============

Здравейте,

Разбирам болката Ви и Ви съчуствам за котенцето!

Ако искате, подарявам Ви котето от снимката - Съни е полуангорска,на четири месеца е,много кротка и любвеобилна,от Казанлък съм - 0899501162 - АДЕЛИНА.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

==============

Здравейте,

Разбирам болката Ви и Ви съчуствам за котенцето!

Ако искате, подарявам Ви котето от снимката - Съни е полуангорска,на четири месеца е,много кротка и любвеобилна,от Казанлък съм - 0899501162 - АДЕЛИНА.

Публикувано изображение

Благодаря за съчувствието,но слава богу и кучето и котето ми са живи и здрави!Едното е на 6 години,другото на 10.

В поста си говоря в минало време.

А котенцето от снимката е голямо сладурче! :) От сърце ти благодаря за желанието да ми го подариш!

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за съчувствието,но слава богу и кучето и котето ми са живи и здрави!Едното е на 6 години,другото на 10.

В поста си говоря в минало време.

А котенцето от снимката е голямо сладурче! :rolleyes: От сърце ти благодаря за желанието да ми го подариш!

=================

Няма нищо - аз още търся моя Оги! Гробчуето му е на Тюлбето - ходя от време на време, викам си го - сънувам го като младеж - висок,рус с перчем как ми се усмихва през дърветата!

Все още имам надежда, че ще имам коте като него - беше добър и умен като детенце! Съобразявах си квартирите с него,да му е удобно - предлагали са ми апартамент без заплащане, но в къща за котки е по-удобно. Мислех, че с него ще бъдем вечно и имам само една единствена снимка с ги, но там е в гръб с бебетата си! Тази снимка съм я копирала в котешките форуми, но в момента нямам тази възможност. Пък и няма смисъл - дано душиците и на животинките ни да са в мир!

С поздрави - Ади

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абигейл днес почина

Публикувано изображение

Тя е добре, Док, при Моста на Дъгата е вече и е щастлива.

Знам - ще ни липсват винаги.

И споделям мъката ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога си мисля, че когато умират любимците ни умира най-доброто от нас... Понякога... Това е за тях:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боли ме душата за малкото ми, кротко, обичано слънчице!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече сме на 8 месеца,но акъла ни стои още на 6

Тук пазим кокала,умрял някой за него Публикувано изображение

..тук все още спим в характерната ни бебешка поза Публикувано изображение

...тук сме малко по в час Публикувано изображение

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=onGRnZ6I3kM

Редактирано от mihnev_sz (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боли ме душата за малкото ми, кротко, обичано слънчице!

Публикувано изображение

Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....

Моите съболезнования, Мишо. Знам, колко много обичаше, това си дете :D

Дано почива в мир !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом са били обичани - мир на душиците им има!

Ти ме викаш - душица невинна,

с очички от обич блестящи!

Помаха ми с лапичка вдигната,

и тръгна...остана сълзата..........

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ПОД БОРА!

Публикувано изображение

Идва Коледата светла!

Радва милите душици

и с играчки, и с елхици...

Моята невинна златна

мила мамина котанка

чака Коледа с играчките,

под борове и шишарките!

Спинкай мамино рожбе!

МНОГО МИ ЛИПСВА МИЛУВЧИЦАТА ТИ!

Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бързо взимай друго коте, Инка, не че ще я забравиш, но ще се разсееш. Нали знаеш, че душите им са едно цяло. В "новата" ти писана ще има и частичка от твоята котанка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбогом, Дебел!

Ще ни липсваш...

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сбогом, Дебел!

Ще ни липсваш...

Публикувано изображение

В такива моменти ми става толкова мъчно, че топка засяда в гърлото ми... :(

Светлина по пътя ти, коте!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кучето ни си отиде. Бехе най- прекрасното и най- гадното същество на света напоследък, а всъщност ужасно ми липсва Ако някой е изживял същото Но моля без шекер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съболезнования. :( Преживяла съм го два пъти и знам колко боли...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...