Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Hanibal_Lektar

Lost (сезони 4 и 5) - дискусии и линкове

Препоръчан отговор

Ето и първата тема за четвъртия сезон на един от най-завладяващите сериали в последно време.Тук можете свободно да обсъждате епизодите ,да давате линкове към тях и линкове към други полезни сайтове,спойлери и др .

Излязоха официалните дати за първите епизоди :

Season 4, Episode 1: The Beginning of the End

Original Air Date: 4 February 2008

Season 4, Episode 2: Episode #4.2

Original Air Date: 9 February 2008

Season 4, Episode 3: Episode #4.3

Original Air Date: 16 February 2008

Е далечко е още 4 февруари 2008 г......... ще почакаме малко !

Източник:imdb.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече забравих какво се случи предният сезон. sad.gif С нетърпение чакам да излезат и новите серии да видим какво ще стане, че доста объркано ми е в главата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трейлъра е изкючтелно неясен и объркващ. Дано сценаристите да знаят какво правят...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искааааааааммммм lost4!!!!!!!

Нямам търпение вече... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Искааааааааммммм lost4!!!!!!!

Нямам търпение вече... ;)

Намери си друго занимание до тогава biggrin.gif

Като работа например...секс :) ....а ако държиш да е сериал, аз се зарибих по Д-р Хаус - доста е интересен и забавен, определено действа тонизиращо с лекия си сакрастичен хумор cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф, и аз почвам да забравям какво се случва. И аз губя търпение вечеее

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Оф, и аз почвам да забравям какво се случва. И аз губя търпение вечеее

И аз вече позабравих някой от интригите. Ще взема да си пусна третия сезон преди да започне новия да си поприпомня това-онова.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз вече позабравих някой от интригите. Ще взема да си пусна третия сезон преди да започне новия да си поприпомня това-онова.

То на предният сезон май най-интересното беше т.нар. flashback или по-скоро flasforward . След него почнахме много да се чудим и да си правим изводи и затова ,поне аз, чакам с нетърпение сл. сезон ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То на предният сезон май най-интересното беше т.нар. flashback или по-скоро flasforward . След него почнахме много да се чудим и да си правим изводи и затова ,поне аз, чакам с нетърпение сл. сезон :P

Не си сама и аз го чакам вече от месеци. Но въпреки че излези объркващия трейлър пак има доста време до началота на великия сезон.

Първата серия сигурно ще е резюме на трети сезон cool.gif и няма да е чак толкова интересен, но изненадите започват от там :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как само са озаглавили първия епизот : The Beginning of the End ....... брррррр !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че е време оттук нататък да поразплетат малко всичките загадки. Доста интриги станаха и много недоразбрани неща имаше от третия сезон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой ми бе казал / май беше ти Бианка :ph34r: / че и дори самите актьори не знаят какво ще стане в сериала , снима се сцена за сцена . Получават сценария за дадената сцена, снимат и тогава идва ролята на монтажиста !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Някой ми бе казал / май беше ти Бианка ;) / че и дори самите актьори не знаят какво ще стане в сериала , снима се сцена за сцена . Получават сценария за дадената сцена, снимат и тогава идва ролята на монтажиста !

Аз бях. :ph34r:

Гледах интервю с Еванджелин Лили при Дейвид Летъман (американския Слави Трифонов) и трябеше казала, че дори те не знаят какво ще стане и се надяват сценаристите да знаят какви ги вършат biggrin.gif .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Аз бях. ;)

Гледах интервю с Еванджелин Лили при Дейвид Летъман (американския Слави Трифонов) и трябеше казала, че дори те не знаят какво ще стане и се надяват сценаристите да знаят какви ги вършат biggrin.gif .

Неочакван край за всички, това ми харесва biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано не се оплескат,има го и този вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би сте гледали това видео ..... НО ако не сте гледайте и коментирайте:

LOST Season Four Promo! Eто още един трейлър от сериала:

Lost Season 4 Promo Trailer - Locke Jack Sawyer Kate!

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе, то всичко много хубаво, ама тоя сериал взе да намирисва на сапунка. С тея всичките сезони скоро ще конкурираме май "Дързост и красота", пък и много фантастика взе да става на тоя остров, то полярни мечки ли не бяха, разни тъмни пушеци, бутони и какво ли още не. Е, ще се гледа във всички случаи, дано само не оплескат съвсем нещата.

Редактирано от Shadowflame (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето трейлър който дава малка светлинка какво ни чака в сезона:

Lost - Season 4 Promo

А и дати за излизане на епизодите :

Season 4, Episode 4: Original Air Date: 21 February 2008

Season 4, Episode 5: Original Air Date: 28 February 2008

Season 4, Episode 6: Original Air Date: 6 March 2008

Season 4, Episode 7: Original Air Date: 13 March 2008

Season 4, Episode 8: Original Air Date: 20 March 2008

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Докато чакаме 31.01 ето и пилотните заглавия на първите седем епизода:

Season 4, Episode 1: The Beginning of the End

Original Air Date: 31 January 2008

Season 4, Episode 2: Confirmed Dead

Original Air Date: 7 February 2008

Season 4, Episode 3: The Economist

Original Air Date: 14 February 2008

Season 4, Episode 4: Eggland

Original Air Date: 21 February 2008

Season 4, Episode 5: The Constant

Original Air Date: 28 February 2008

Season 4, Episode 6: The Other Woman

Original Air Date: 6 March 2008

Season 4, Episode 7: Ji Yeon

Original Air Date: 13 March 2008

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С приближаването на 31.01 все повече се побъркваме , ще стартира ли сериала... или не ... хммм ... ето две минути от първия епизот The Beginning of the End:

Бррррр!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички който са забравили какво се случи досега в предните сезонини на Lost в дадения от мен торен е включено 8 мин. филмче в което припомнят за какво иде реч / включени са и 3 промо клипа НО за тях съм дал линкове по горе / .

Приятно гледане !

Lost Season 4 Promo Clips

0116768B.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

суперр сериалче едно от любимите ми , малко остана и ще се радваме на така нареченото измъкване на нашите приятели от ЛОСТ и като гледм промотата се чудя защо когато дават Джак и Кейт във флашфоруарда и той вика We have to go back! в същото време дават SOME WILL LEAVE THE ISLAND, SOME WILL NOT и да не би Кейт и Джак само да са се измъкнали а другите да са там, а и някъде в спойлерите четох че Кейт и Джак са се измъкнали а другите не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ханибал ме изпревари с темата .Мислех си,че е прекалено рано ,а то какво се оказа- до началото на сезона остава седмица и половина cool.gif

Иначе сезонът ще е повече от интересен.От промо видеото виждаме,че спасителите искат да убият изгубените по някаква причина.Това значи,че Бен е бил прав,че няма измъкване от острова.Май всички ще трябва да се доверят на моя човек Лок biggrin.gif . Малеее и аз нямам търпение да започне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...