Премини към съдържанието
viktorela1

С коя известна личност искаш да заседнеш в асансьора?

Препоръчан отговор

В нета попаднах на такава тема и ми стана интересно, поразрових се във форума и не намерих нищо за това реших да пусна една темичка, но ако има такава се извинявам

И сега въпроса ми е с кои 3 известни личности бихте искали да заседнете в асансьора, ако може със снимчици

Мойте са:

http://students.ukdw.ac.id/~22033201/britney/britney1.jpg

кака Бритни

http://www.channel4.com/entertainment/tv/m.../gallery_13.jpg

Чад Майкъл Мъри

http://www.daemonstv.com/wp-content/upload...3.thumbnail.jpg

София Бъш (OTH)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В нета попаднах на такава тема и ми стана интересно, поразрових се във форума и не намерих нищо за това реших да пусна една темичка, но ако има такава се извинявам

И сега въпроса ми е с кои 3 известни личности бихте искали да заседнете в асансьора, ако може със снимчици

Мойте са:

http://students.ukdw.ac.id/~22033201/britney/britney1.jpg

кака Бритни

http://www.channel4.com/entertainment/tv/m.../gallery_13.jpg

Чад Майкъл Мъри

http://www.daemonstv.com/wp-content/upload...3.thumbnail.jpg

София Бъш (OTH)

Викторелке, ти хубаво ще заседнеш с тез тримата, ама задаваш ли си въпроса какво ще правиш после и как ще ти помогнат след като съм сигурен, че и на тримата ръцете са им в гъзъ и нямат и най-елементарни технически познания и умения. Освен туй мацките ще изпаднат в хистерия и ще почнат да пищят неистово и да припадат, а младежът най-много да са насере от страх. Да та питам как ще са оправяш тогава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее! Ти пък! Нали темата е в Празни приказки и забава! Толкова ли логика влагаш в тая работа?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Еее! Ти пък! Нали темата е в Празни приказки и забава! Толкова ли логика влагаш в тая работа?!?

Ами да! Само по филмите засядат в асансьорите и са скъсват от шибане, в действителност ситуацията е много по-трагикомична. Затуй исках да та провокирам да добавиш към въпроса си "и как ще можете да овладеете ситуацията" например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Prison-break-prison-break-45070_500_334.jpg

Само с него искам :speak:

Браво на тебе! Той е много готин! ;)

Редактирано от viktorela1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

44090328xv4.png-Алгор

erotica6hn0.jpg-Мадона

ashley_judd-feminist.jpg-Ашли Джъд

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

benderasbpkb1.jpg

Ето с този... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, шефке, да живеят испанците! Аз обаче предпочитам този:

Hugoposado.jpghugorayitas.jpg

Редактирано от mandolo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С бат Бойко, той ша овладее ситуацията... biggrin.gif

Иначе от към :) -тази страна - с този:

0707TPC_duhamel_main.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Киану Рийвс!

Лелееееееее ще стане страшно, а не говоря английски....

Само действие :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Патрик Суейзи,може и с Роуан Аткинсън :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам страх от асансори и тая седмица имах следните 2 случки: (Уточнение сградата с асансора беше16 етажна и на асансора има табела Мах. 6 чиляка )

1 случка: Понеделник сутринта качваме се 6 човека, но едно голямо НО! Трима от тях бяха с видимо тегло +100кг. И не стига това ами две "кокошки"почнаха да си правят комплименти на тема отслабване. Едната дебела към другата дебела - Муци, ама ти си отслабнала, май? Оная другата като почна да прикляка и да тресе асансора видимо поласкана от комплимента и вика. - О, да муци цели 4 кила съм свалила! и отнова неудържими гърчове като шили в кошара. Как да е устисках с хиляди молби към Св. Пантелеймон.

2 случка: Вторник. Слизам аз до партира да си взема кафе и на връщане се падам с няква бабе.Викам и на кой етаж си и тя вика 14-я(аз съм до 9-я.) Стигаме 9-я и се каня да слизам и бабето вика: - И за ще сляза. Казвам - Що? и тя ами имам страх от асансори, почвам да се потя, щото миналата година някъв умрял докато се возила с него. Боже Господи си викам в тоз момент. Но се пак запазих самообладание и я придружих с асансора до 14 (кавалер съм по прирада)

Т те това е - Не щъ да засядам дори и с най - голямата красавица. biggrin.gif

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имам страх от асансори и тая седмица имах следните 2 случки: (Уточнение сградата с асансора беше16 етажна и на асансора има табела Мах. 6 чиляка )

1 случка: Понеделник сутринта качваме се 6 човека, но едно голямо НО! Трима от тях бяха с видимо тегло +100кг. И не стига това ами две "кокошки"почнаха да си правят комплименти на тема отслабване. Едната дебела към другата дебела - Муци, ама ти си отслабнала, май? Оная другата като почна да прикляка и да тресе асансора видимо поласкана от комплимента и вика. - О, да муци цели 4 кила съм свалила! и отнова неудържими гърчове като шили в кошара. Как да е устисках с хиляди молби към Св. Пантелеймон.

2 случка: Вторник. Слизам аз до партира да си взема кафе и на връщане се падам с няква бабе.Викам и на кой етаж си и тя вика 14-я(аз съм до 9-я.) Стигаме 9-я и се каня да слизам и бабето вика: - И за ще сляза. Казвам - Що? и тя ами имам страх от асансори, почвам да се потя, щото миналата година някъв умрял докато се возила с него. Боже Господи си викам в тоз момент. Но се пак запазих самообладание и я придружих с асансора до 14 (кавалер съм по прирада)

Т те това е - Не щъ да засядам дори и с най - голямата красавица. biggrin.gif

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif;) Аре сега, ще преодолееш страха си все някой ден! :cheers:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложен въпрос....

shamil_basayev-pics-001.jpg - Шамил Басаев....е, вярно, че умря преди няколко години, но да ме бяхте питли тогава ;)

1.%20OSAMA%20BIN%20LADEN.jpg - Осама....

silence-i-kill-you-funny-junk-youtube.jpg - С Джеф и Ахмед :P

Сега...до тук с шегите, нека го дадем малко по-сериозно...

natalie-portman-picture-1.jpg - Натали Портман

thom-yorke.jpg - Том Йорк

barack_obama.jpg - Обама laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм си за нащо българско и родно, що любя, тача и милея.

Мититу Бербатов, млад и атлетичен, как да не го пожелаеш.

berbatov.gif

Редактирано от yvsot (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с Кристинчето Апългейт ... но ако трябва да бъдем реалисти със съседката от 6-тия етаж biggrin.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дуган, Станишев, Костов, Борисов... да зема една лажица и аз

а за жени

rachel_bilson.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сложен въпрос....

Ти пък със шестима ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

natalie_portman_6.jpg

:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.