Trichocephalus

Секс на живо в пловдивска дискотека

109 мнения в тази тема

Секс на живо в пловдивска дискотека, прокуратурата разтури оргиите

14.11.2008 22:55 /dnes.bg

0000060897-article.jpg

Районната прокуратура в Пловдив образува досъдебно производство срещу четири лица, които са предоставяли заведение за организиране на „секс на живо“.

Те са обвинени в това, че „в съучастие са предоставяли системно помещение на различни лица за полови сношения и блудствени действия“.

„Сексът на живо“ или парти „ХХL“ се е предлагало през последните четири месеца като част от вечерната програма на заведението "Енджой 69" в район "Централен".

Всеки четвъртък в заведението е била обявявана програма, при която танцьорка излизала под звуците на музика, избирала произволен мъж от публиката и го разсъбличала.

Когато и двамата вече били голи, танцьорката започвала да симулира орална любов, а и показно поставяла на мъжа презерватив.

В някои от случаите двамата просто симулирали полов акт, но в други сексът бил съвсем реален.

Според прокуратурата за посоченото престъпление, законът предвижда наказание "лишаване от свобода" до пет години и глоба от 1000 до 5000 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

:hush: До затвор баш няма да се стигне cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Имайки предвид, че 90% в тая дискотека са 14 годишни пубери, си правете сметката каква ни е държавата и образованието и възпитанието. Сигурно ще ги оправдаят накрая...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно са искали да привлекат по платежоспособна публика.... cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Имайки предвид, че 90% в тая дискотека са 14 годишни пубери, си правете сметката каква ни е държавата и образованието и възпитанието...

и става все по-зле...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    и става все по-зле...

И още по-зле ще става от това cool.gif Това е България все пак sad.gif (който има кинти за него няма закони)

Редактирано от SUN_CITY (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Имайки предвид, че 90% в тая дискотека са 14 годишни пубери, си правете сметката каква ни е държавата и образованието и възпитанието. Сигурно ще ги оправдаят накрая...

Келеши абсолютни

Нямат вечерен час,нямат контрол отникъде-пълна анархия

sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Според прокуратурата за посоченото престъпление, законът предвижда наказание "лишаване от свобода" до пет години и глоба от 1000 до 5000 лева.

Глобата е малко!

Държавата ни е супер и образованието и то, пък за възпитанието направо няма смисъл да говорим!!!!! :offtopic_s:

Келеши абсолютни

Нямат вечерен час,нямат контрол отникъде-пълна анархия

sad.gif

Татко им, не ги бие сигурно затова така се получава! :offtopic_s:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Честно казано, като прочетох това изобщо не се учудих, ама на нито една дума!

Какво може да се очаква от подобно общество като нашето, в което е нещо напълно нормално 14 годишните да говорят за сексуален опит и минало?!

Глоба, лишаване от свобода - всичко това е бош-лаф работа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък не виждам к'во лошо има в публичния секс. Явно в бг-то. И някой може ли да ми обясни какво толкова може да им стане на "младежта", ако гледа секс на живо? Дали ще правиш секс на 14 или на 18 - еми това реално са си 4 години загуба. По-добре по-рано от колкото по-късно. И без това светът отива по дяволите по-бързо, от колкото бе очаквано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В тея дискотеки всичко може да се види, това, което прочетох въобще не ме изненадва! И пак..българаскто общество, възпитанието..бла-бла, не защитавам такива действия, но това го има навсякъде, въпроса е къде се парадира и къде не..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Е то верно, че неможе да обвиняваме само. Грешката си е в нас. Само че думата възпитание в днешно време си е изкривила доста значението явно... аз на 14 години все още си пищех домашните и ходих да спортувам. Явно е по-лесно да се напиеш като свиня и да си начешеш п.....та, дето незнаеш даже дали те сърби още (с извинение за дамите).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Явно и за това са виновни родителите,както са виновни и за пласьорите на дрога...чалгата....полицейското безхаберие относно дискотеките...ниските заплати( и неграмотността) на учителите..............................както и за втората Голяма Депресия в САЩ...............

........Е виновни сме...........че изобщо сме решили да станем родители в ТАЗИ държава......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Испания има нещо подобно...веднъж - отидох на дискотека,а то какво се оказа,че съм отишла да гледам и стиприйз...

Един по един изкарваха хората на нещо като сцена - мъже,дори и деца.Направи ми впечатление че някои се дърпат,но няма как - избрали са си го вече...събличаха си го като нищо.На толкова гъзове се нагледах... biggrin.gif

Имаше едно момче на около 14-15 - много жал ми стана,милото умря от срам.Приятелите му много му се смяха...

Не е нормално това,уж на базик,но на човек му става много неприятно.

Колкото до секса не мисля че трябва да се позволява такова нещо.Направо си е срамота...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    В Испания има нещо подобно...веднъж - отидох на дискотека,а то какво се оказа,че съм отишла да гледам и стиприйз...

Един по един изкарваха хората на нещо като сцена - мъже,дори и деца.Направи ми впечатление че някои се дърпат,но няма как - избрали са си го вече...събличаха си го като нищо.На толкова гъзове се нагледах... biggrin.gif

Имаше едно момче на около 14-15 - много жал ми стана,милото умря от срам.Приятелите му много му се смяха...

Не е нормално това,уж на базик,но на човек му става много неприятно.

Колкото до секса не мисля че трябва да се позволява такова нещо.Направо си е срамота...

И аз съм чувал за това. cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добър Вечер! На 15 години съм и никога не съм ходел на дискотека. Наистина децата са виновни, наистина те нямат никакво "държание на улицата". Наистина, така е. Но Ако се замисли човек и родителите са виновни, учителите по-малко. Ако Родителите са, такива, че въобще не им дреме за детето им, то е логично и децата да са такива-никакви задръжки. Учителите вече се имат за по-нисши от учениците, децата си правят "пишка" с тях, а те дори не знаят как да реагират. А това, че ще пуснат педофил, убиец или бандит то това вече си е традиция- плащаш и си свободен....Цялата държава е такава. А това, че децата си правят секс на публично място е само отражение на нацията.... Пишете, ако сте на друго мнение. Все пак всеки си има мнение, стига да го аргументира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Възможно е да се учат от от британците:

Image_00032.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А сега де?Не е само в България!

Защо повечето си мислите ,че все в България стават такива неща?

Простотията е навсякъде!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    А сега де?Не е само в България!

Защо повечето си мислите ,че все в България стават такива неща?

Простотията е навсякъде!

Хората са си хора, независимо къде са... простотията си е в кръвта им, а и не само простотията ;-)

И аз се чудя защо сами си лепим етикета на простаци, на неграмотници и т.н. Ние сами не уважаваме себе си, пък се сърдим, когато другите не ни уважават...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Поредната българска простотия.

Та толко ли неможе да излезете с гаджето от дискотеката и да отидете на някое самотно местенце и там да го правите?...Незнам кво да кажа друго....

Всеки четвъртък в заведението е била обявявана програма, при която танцьорка излизала под звуците на музика, избирала произволен мъж от публиката и го разсъбличала.

Когато и двамата вече били голи, танцьорката започвала да симулира орална любов, а и показно поставяла на мъжа презерватив.

В някои от случаите двамата просто симулирали полов акт, но в други сексът бил съвсем реален.

Айде, сега ми кажи къде пише за гадженца и тем подобни?! Ей, поне четете какво пише в поста, а не само заглавието!

Това е простотия, с рогата напред, без да знаеш за какво говориш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Айде, сега ми кажи къде пише за гадженца и тем подобни?! Ей, поне четете какво пише в поста, а не само заглавието!

Това е простотия, с рогата напред, без да знаеш за какво говориш...

Да бе поправих го.

Редактирано от Амигоса (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Дали пък не стигаме до въпроса Свобода или Слободия?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Поредната българска простотия.

Ето още един.Защо си мислиш че само в България го има това?

ohmy.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ето още един.Защо си мислиш че само в България го има това?

ohmy.gif

Е кой пък ти каза,че си мисля,че само у нас стават такива неща?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход