Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

Здравейте .Инсталирах Windows 7077 и имам само един проблем таск менажера не работи както трябва.

Ако някой знае как да го оправя моля за помощ.

Ето снимка:

post-206623-1239254021_thumb.jpg

Редактирано от purpur (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем. Натисни веднъж или два пъти в прозореца на мениджъра и всичко ще стане по старому. :)

Благодаря оправисе. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

и сега видите ли къде бил ключа за палатката: разрешаваш входяшия интернет за svchost.exe и всичко е цветя, песни и танци на народите

оххх ще умра за тоя нод, тцтцтцтцтцц

бтв шапката на WMC вече стартира доста по плавно

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

След принудително отсъствие се връщам и аз на линия. Компа ми е вече с 3 гъби рам и ще видя как ще се отрази това на най новия билд.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Mалко INFO

What's new in DAEMON Tools Pro Version 4.30.0305:

- Image Editor;

- Windows 7 beta supporting (SPTD 1.58);

- Explorer images context command "Edit Image...";

- Agent command line parameter "help";

- mdf-file type association option;

- Output image type switcher (mds/iso) on Disc Imaging dialog;

- Languages updates.

За феновете на Daemon!

Редактирано от stashek (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали поста ми е за тази тем, но ако не е- админите ще го преместят. От около 2 месеца съм с този уиндоус 64 битов - мога да кажа, че е невероятен. Имам обаче един проблем ,който разбира може да бъде и от мое незнание.... не намирам опцията "folder option, т.е. не зная как да си покажа скритите папки sad.gif Моля, някой ако може да помогне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не зная дали поста ми е за тази тем, но ако не е- админите ще го преместят. От около 2 месеца съм с този уиндоус 64 битов - мога да кажа, че е невероятен. Имам обаче един проблем ,който разбира може да бъде и от мое незнание.... не намирам опцията "folder option, т.е. не зная как да си покажа скритите папки sad.gif Моля, някой ако може да помогне.

Виж картинката :blink:post-43839-1239303219_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Aquaris-значи станахме двама колега!Хич не ми е нужен,имам го и си баца под Седмицата,но сме на едно мнение.Ако момчетата са заинтересовани,ще го кача някъде и ще постна линка да го дърпате!Аз си карам с Ultra Iso и си свиркам!Ква беше тая истерия,че Daemon-a не баца така и не разбрах!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

тя още си е истерия

перифразирам някой модератор (не помня кой): уин реже всички виртуални който инсталират sptd на ниво кернел (справка: важна тема) и в тях влиза демон

защо ни е демон акто има virtual clone drive: малко и безплатно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помагайте, тъкмо вече с 3 гб рам слагам винд 7 и линейджа не ще да стартира, а сега кво да правя. За чий ми е ОС на която не мога да подкарам любимата си игра.

64146702.jpg

72413284.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, помагайте, тъкмо вече с 3 гб рам слагам винд 7 и линейджа не ще да стартира, а сега кво да правя. За чий ми е ОС на която не мога да подкарам любимата си игра.

Тествай като зададеш на Compatibility да се пуска под Windows Vista и турни отметка на Run as Administrator.При мен досега,каквото не ще да тръгне,слагайки тези настройки няма никакъв проблем.Дано стане и при теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм "беше" - ама някой е проспал последните слухове (който май не бяха слухове а истина - кой да помни): RC1 за тестърите на МС и MSDN общността - в края на април, RC1 за масовия потребител - публичен релииз - началото на месец Май

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ммм "беше" - ама някой е проспал последните слухове (който май не бяха слухове а истина - кой да помни): RC1 за тестърите на МС и MSDN общността - в края на април, RC1 за масовия потребител - публичен релииз - началото на месец Май

Мислех че наистина са само слухове и все пак ще я пуснат.Май наистина стана истерия тая ОС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20, бат Били с тия простотий зорлем ще ме върне на експи. Сега не само играта, а и любимия ми плеяр не работят, цирк, колкото повече време минава толкова по малко програми вървят на 7.

nanovoy.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ново 20, бат Били с тия простотий зорлем ще ме върне на експи. Сега не само играта, а и любимия ми плеяр не работят, цирк, колкото повече време минава толкова по малко програми вървят на 7.

nanovoy.jpg

Да проблема явно е при теб на последния билд при мен работи като пушка ето снимка

faa96327f8cf5e73.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

nanovoy.jpg

Работи перфектно нещо при теб нее добре.

post-224786-1239373631_thumb.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...