Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 7 - впечатления, проблеми, решения - Част 2

iovi
 Сподели

Препоръчан отговор

абе не знам вие как сте с долно-немското наречие, ама аз както и да го въртях горното (това на сташ)не можах да се уверя че 7100 със сигурност е рц1 (имам предвид Win 7 RC"x" еквивалентен на Win 7 beta (под това наименование се подвизава официално единствено б 7000) - демек онзи който официално трябва да бъде пуснат на D-Day (не ме карайте да ви обяснявам какво е D-Day, - не е десанта в Нормандия)

единствено се появяват спекулации и догадки че:

1. смяната на "втора цифра" означава нов етап в разработката - това всъщност не е догадка и/или спекулация, наистина би трябвало да е нов етап

2. евентуално, дебело подчертавам евентуално, 7105 може да бъде RC-build, като все още остава вероятността да е Escrow-RC build (което пак идва да покаже че може да не е това което ще излезе на D-Day)

е, надявам се забелязвате твърде многото условности в гореказаното

радвайте се на всеки нов билд независимо от номера му (стига да е реален), и спрете да се вълнувате по темата - когато на D-Day излезе RC "х", повярвайте ми, не само ние, ами целият свят ще разбере

май в крайна сметка ще трябва да обяснявам какво е D-Day

edit; току що се замислих дали това което ще излезе под наименованието RC ще има номер (б хххх), или само означението RC

по-склонен съм да заложа второто

Редактирано от Aquaris (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно споделям мнението на Aquaris!!!Мен лично ми писна от тая истерия,макар и аз самия да съм част нея-съзнавам го.Че "Нормандския Десант" се чака всъщност,то това е ясно на всички!Но понеже тая Седмица стана голяма краста и аз се чеша(кво да правим!) biggrin.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно споделям мнението на Aquaris!!!Мен лично ми писна от тая истерия,макар и аз самия да съм част нея-съзнавам го.Че "Нормандския Десант" се чака всъщност,то това е ясно на всички!Но понеже тая Седмица стана голяма краста и аз се чеша(кво да правим!) biggrin.gif

biggrin.gif Да налея и аз малко масло в огъня.Довечера се очаква да изтече билд...кой ще е той и какво ще стане ще се разбере по-късно.

Всичко до сега по тракерите след 7068 е само фейкове,не си губете времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никола...май няма да е довечера...поне,аз за това сега знам!Ако го гепиш,не го качвай през нашите тракери(да не те ругаят,ако е fake)!Ще бъде проверено в рамките на часове!Едва тогава ще се пусне,засега се очаква чак петък преди празниците.....но акo разбира се си сигурен....и вече е на компа...качвай.!На мен ми е обещаха, преди края на седмицата,затова се ангажирах.Имам шот...но не съм сигурен,че не е fake...Като го проверя ще го пусна!Иначе,да си говорим какво е това дето вижда ме...това от 7022 става!Все нещо,и все не е това!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никола...май няма да е довечера...поне,аз за това сега знам!Ако го гепиш,не го качвай през нашите тракери(да не те ругаят,ако е fake)!Ще бъде проверено в рамките на часове!Едва тогава ще се пусне,засега се очаква чак петък преди празниците.....но акo разбира се си сигурен....и вече е на компа...качвай.!На мен ми е обещаха, преди края на седмицата,затова се ангажирах.Имам шот...но не съм сигурен,че не е fake...Като го проверя ще го пусна!Иначе,да си говорим какво е това дето вижда ме...това от 7022 става!Все нещо,и все не е това!

На кой билд е шота поне кажи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/04/0...experience.aspx

От това става ясно че RC ще бъде build 7100 по всяка вероятност.

Довечера се очаква да изтече build 7077 winmain/7100 RC.

P.S. Едно уточнение. За момента има информация, че два билда могат да бъдат рилийзнати като RC - 7073.0.090330-2032 или 7077.0.090404-1255 (7100RC). Двата са били компилирани като части и от (winmain) и от (win7rc) branch.

Редактирано от krasen (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/04/0...experience.aspx

От това става ясно че RC ще бъде build 7100 по всяка вероятност.

Довечера се очаква да изтече build 7077 winmain/7100 RC.

P.S. Едно уточнение. За момента има информация, че два билда могат да бъдат рилийзнати като RC - 7073.0.090330-2032 или 7077.0.090404-1255 (7100RC). Двата са били компилирани като части и от (winmain) и от (win7rc) branch.

Само дето едното сигурно е Escrow rC,т.е. не е баш Rc,ако довечере изтекат и двата билда най вече 7100 няма да е лошо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Само дето едното сигурно е Escrow rC,т.е. не е баш Rc,ако довечере изтекат и двата билда най вече 7100 няма да е лошо.

7077 и 7100 са един и същ билд, но с различни обозначения - едното като част от winmain, другото като част от RC branch-a.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

7077 и 7100 са един и същ билд, но с различни обозначения - едното като част от winmain, другото като част от RC branch-a.

Става бъпрос за 7073,не за 7077

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

На кой билд е шота поне кажи.

за 7077 е анонса,няма нищо свалено и пуснато за сега...каквото и да се появи ще го разберете

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

айде че 2 дни не съм на работа и вече ще се побъркам от уиндоус

бива ли пък такава скучна система - как пък грам проблемче, непредизвикано от външна appz

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SoLoR докопа 7077.0.090404-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRC1CULFRER_EN_DVD.iso :whist:

Чакаме да го свали целия и ще го качи на тракер...

Казвайте му вече 7100,да е по-интересно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SoLoR докопа 7077.0.090404-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRC1CULFRER_EN_DVD.iso :speak:

Чакаме да го свали целия и ще го качи на тракер...

От къде? Торент файла беше пуснат за 40секунди само,условието на сиидъра е че ако има над 100 човека да свалят ще закрие раздаването.Ако от това място е докопал торент файла( това е правилния билд) ще е супер,аз го изпуснах.

По късно ще се появи на много места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От къде? Торент файла беше пуснат за 40секунди само,условието на сиидъра е че ако има над 100 човека да свалят ще закрие раздаването.Ако от това място е докопал торент файла( това е правилния билд) ще е супер,аз го изпуснах.

По късно ще се появи на много места.

SoLoR го е докопал от torrents.ru. И аз го изпуснах.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

SoLoR го е докопал от torrents.ru. И аз го изпуснах.

Това е добре,лошото е че си разпределиха файла между тях си и станаха много,а от там скоростта отиде на кино.

SoLoR - постни чек сумите като го свалиш...аз имам информация за тези:

CRC32: BFE066D4

MD5: BDCB388DAFFAD32D6264144C05B29700

SHA-1: 6B4D676257C57607B951A101C7B2C559CD7A5730

Сравни дали са същите.

Редактирано от nikola59 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://hacksdaily.net/windows-7-build-7077...6-hits-torrent/

http://hacksdaily.net/windows-7-build-7105...d-fake-or-real/

Ето малко информация и снимки.

Редактирано от Remix1912 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://######/torrent/4831247/Wi...5_x86fre_client

без гаранцииии

ще се повторя и тук:

като изключим спама на обичайните флудерасти, това трябва да е

айде юруш на маслинките, докато е време

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

http://######/torrent/4831247/Wi...5_x86fre_client

без гаранцииии

ще се повторя и тук:

като изключим спама на обичайните флудерасти, това трябва да е

айде юруш на маслинките, докато е време

Изглежда е истинско според коментарите.64 битова версия кога ще излиза.В руския сайт имало ли е изтекъл 64 бит?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

x64 will come in a day or two after this release.

лека промяна в залива на прасетата

въпрос на лична преценка ремикс, до ден два е тук и 64

лека гавра: 89.215.77.* тва ми напомня на naskoagag

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

лека промяна в залива на прасетата

въпрос на лична преценка ремикс, до ден два е тук и 64

бърз едит: още 2 българи (аз знам за 4-ма който вече го свалят - 2 от тях се вързаha) - скорсотта св вдигна значително

Качвам със 100к...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега го свалям с 550-670 кбс.До 1 час и 20 минути някъде ще се свали.Няма да го инсталирам но поне ще проверя дали е real.

Свалям с 1170 кбс след 32 минути е свален.Сега 1400кбс. и качвам с 270к б с

Ще се пробвам да го кача в wrzru,но нищо не обещавам.

Редактирано от Remix1912 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
 Сподели

• Добави ново...