Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Филмите и книгите

peppinka

Препоръчан отговор

По книгата на Нора Робъртс- Брегът на тъмната вода е направен филм който се казва Луна над Каролина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 563
  • Създадено
  • Последен отговор

Преводът на Форсайтови напредва доста бързо.

Гледахте ли вече това арлекинче по Деби Макомбър? Мнение да споделите?

http://www.escape-bg.net/torrents-details.php?id=832

АААААААААА пък?! Аз нали бях с "връзки"? Що ма надрънди ся да не спа? Хихихихи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

АААААААААА пък?! Аз нали бях с "връзки"? Що ма надрънди ся да не спа? Хихихихи

Аз ще кажа сега АААААА. Току-що го изгледах и съм още под емоцията на филма. Прекрасен. Ударна доза романтика, драма, много любов, вълшебство... Заслужава си. Сега идва въпроса, по коя книга на Деби Макомбър е правен, ние имаме ли я, и да я почвам да я чета, ако я имаме.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ся пък ми сви поста аз щях въпросирам същото. Хареса ми и на мен. Малко края нящо не ми беше баш по вкуса ама хубаво филмче и много ми се ще прочета книгата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще кача и още няколко романтични коледни филмчета, но нямат бг субтитри, а и искам да помоля за съдействие с превод на резюметата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

блг Ганенце пуснах вече едната търсачка и чакам и другата ми се яви. С тоз мой късмет пак алангле ша са чите.

Намерил и пущил по факса :ph34r:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря на Съни за превода на резюметата. Ето ги следващите няколко романтични филмчета с коледен дух. Ако някой изяви желание да преведе субтитрите им, да си мръдне лявото ухо, за да ги пратя. Коледен ангел Бавачка за Коледа 12 мъже за Коледа Надежда за Коледа

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намерил и пущил по факса :ph34r:

Златото на целия свят пасти да яде пред теб слънчице много ама много блг.

Много благодаря на Съни за превода на резюметата. Ето ги следващите няколко романтични филмчета с коледен дух.

Коледен ангел

Бавачка за Коледа

12 мъже за Коледа

Надежда за Коледа

Ич не ми благодари. Ся я втасах, крис ша ма убие дето зяпам филми а не чета маркизе

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам да кажа много нещя ама ша кълна и ша крещя по факса и аз. Тук само искам да кажа, че който може се оправи с аланглето да гледа Надежда за Коледа. Който не да изчака да изчерпя цветистия си речник и да докопам субовете. Филм, който може да разплаче разсмее и най-вече да те накара да се замислиш. Аз предимно ревах ама то щото ми е слаб ангела. Ама все пак успях измъкна взор от надписите на 15 минута/да е жива и здрава пуберката/ и да реша да преведа субовете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер сладко филмче, останах очарована! По моите стандарти е много по-добро от подобни нему и макар историята да не беше нещо ново и невиждано, беше поднесена с точната доза драма и хумор, съчетани в перфектна комбинация. Тази мисис Миракъл хич не си поплюва. Само ако бяха сложили и един по-завършен край, срамота, че така са го претупали, но вече съм им свикнала, американците имат този навик. Разбрах всъщност, че има и още едно филмче с въпросната г-жа Чудо, от тази година. Но е доста ново, дори не съм проверявала дали може да се намери в нета, а и да може, субтитри със сигурност няма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер сладко филмче, останах очарована! По моите стандарти е много по-добро от подобни нему и макар историята да не беше нещо ново и невиждано, беше поднесена с точната доза драма и хумор, съчетани в перфектна комбинация. Тази мисис Миракъл хич не си поплюва.

Само ако бяха сложили и един по-завършен край, срамота, че така са го претупали, но вече съм им свикнала, американците имат този навик.

Разбрах всъщност, че има и ново филмче с въпросната г-жа Чудо, от тази година. Но е доста ново, дори не съм проверявала дали може да се намери в нета, а и да може, субтитри със сигурност няма.

Съгласна Тихи, и аз току що го изгледах и страшно ми допадна филмчето - бях в идеалното настроение за такава сладка коледна история! Приятен сюжет, поднесен по много добър начи + супер симпатични герои...е нямаше да имам нищо против от една идея повече страст между главните, но това е друга тема...

Препоръчвам филмчето и се впускам в издирване на нещо друго на коледна вълна... Жалко, че няма повече подобни филм http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

има ве виж пакета. аз за момента, три опатках два с претупан край и един дето ме разтърси. Ама момъците в последния си ги биваше. Явно аланглето не ми стигна нещо ама ша си наваксам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По времето около коледните празници ставам направо като зависим по отношение на този род филми. Сигурно заради времето в годината, но обожавам коледните филми и понякога дори ги гледам и не по празниците. Не е по книга мисля, но горещо препоръчвам "Holliday in handcuffs". Нискобюджетен е и аз съм малко хем фен хем анти Мелиса Джоан Харт, но сценария е убиец, а към края има една направо брутална сцена на семейната вечеря, няма да разкривам повече, но бая ще се посмеете. А колкото до "Mrs. Miracle" да факт е , че романтиката между героите можеше да е малко повече, но рядко е поради факта, че все пак се водят сеейни най-повече от кой да е друг жанр. Иначе много ми допадна, дори и Ван Дер Бийк ми се стори по възмъжал и привлекателен. Като хлапе беше малко странен, поне за мен. А пък главната си ми е любимка откак набарах един сериал с нея "Being Erica" - и него горещо препоръчвам. Аз го спрях на първи сезон от страх да не се превърне в поредната боза, но иначе плота е интересен и актрисата е добра.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Бавачка за Коледа" вече има субтитри. :rolleyes:

Много благодаря на постаралия се да зарадва, нам незнаещите :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак съм аз. Я вижте какво изрових по Барбара Картланд. Спомням си, че като дете го гледах по тв и бях впечатлена. Към днешна дата не знам дали щях да бъда. Тогава много ме вълнуваше стила Робин Худ. За съжаление, редовният проблем - няма субтитри. Сверила съм тайминг на едни, които са на хърватски език. Ако някой изяви мерак да превежда по английско аудио и хърватски субтитри, да пише.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак съм аз. Я вижте какво изрових по Барбара Картланд. Спомням си, че като дете го гледах по тв и бях впечатлена. Към днешна дата не знам дали щях да бъда. Тогава много ме вълнуваше стила Робин Худ.

За съжаление, редовният проблем - няма субтитри. Сверила съм тайминг на едни, които са на хърватски език. Ако някой изяви мерак да превежда по английско аудио и хърватски субтитри, да пише.

Малииии, Ели, живо съкровище си Публикувано изображение Филмчето изглежда страхотийско, човек с мерак да му се метне, ама тоз хърватскииии - живи жаби гълтам ся от яд. Публикувано изображение Ако отнякъде се изнамерят и руски субове, ще му се хакна с яростен плонж за преводче. Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малииии, Ели, живо съкровище си http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Филмчето изглежда страхотийско, човек с мерак да му се метне, ама тоз хърватскииии - живи жаби гълтам ся от яд. Публикувано изображение Ако отнякъде се изнамерят и руски субове, ще му се хакна с яростен плонж за преводче. Публикувано изображение

Боби, има го филма и озвучен на руски, ама тогава става... ох, трудна работа е. По единия релийз да слушаш, по другия да преписваш субтитрите. Засега откривам само румънски, полски и хърватски субтитри.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, има го филма и озвучен на руски, ама тогава става... ох, трудна работа е. По единия релийз да слушаш, по другия да преписваш субтитрите. Засега откривам само румънски, полски и хърватски субтитри.

Ох, мила, направо те измъчих, но ся ако забършеш и едни македонски субове http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif с това руско аудио - направо съм шестак, уредена отвсякъде Публикувано изображение
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малей, Хю Грант какъв е бозайник още..... Дали да не пуснем заявка за превод на субтитрите? В суб сабса може и да ни обърне внимание, някой. Само трябва да има читави английски субтитри.И аз ще потърся в поднадписи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

По времето около коледните празници ставам направо като зависим по отношение на този род филми. Сигурно заради времето в годината, но обожавам коледните филми и понякога дори ги гледам и не по празниците. Не е по книга мисля, но горещо препоръчвам "Holliday in handcuffs". Нискобюджетен е и аз съм малко хем фен хем анти Мелиса Джоан Харт, но сценария е убиец, а към края има една направо брутална сцена на семейната вечеря, няма да разкривам повече, но бая ще се посмеете.

Това филмче и на мен ми е любимо. От две години се каня да му направя субтитри. И като прочетох поста ти, понеже знам какъв мързел съм, помолих колежката за съдействие и двете успяхме да ги натъкмим. Намирала съм го из нета с вградени субтитри, запис от тв, но има доста неточности при превода в тях. Намирала съм го и с бг аудио, но с бг аудио мога да гледам анимации, бг филми и сериали. На тия филми предпочитам да чувам оригиналната английска реч. Та, благодарение на Sleepy и времето, което тя отдели, за да напише субтитрите, ето ви го филмчето: Коледа в белезници

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елиии, огромни благодарности за филмчето http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Ох, нямам търпение да се прибера довечера в къщи и да си го дръпна. Предвкусвам грамаданското удоволствие още от сега Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това филмче и на мен ми е любимо. От две години се каня да му направя субтитри. И като прочетох поста ти, понеже знам какъв мързел съм, помолих колежката за съдействие и двете успяхме да ги натъкмим. Намирала съм го из нета с вградени субтитри, запис от тв, но има доста неточности при превода в тях. Намирала съм го и с бг аудио, но с бг аудио мога да гледам анимации, бг филми и сериали. На тия филми предпочитам да чувам оригиналната английска реч. Та, благодарение на Sleepy и времето, което тя отдели, за да напише субтитрите, ето ви го филмчето: Коледа в белезници

МНОГО БЛАГОДАРЯ Публикувано изображение Филмчето изглежда страхотно,явно ще има да припадам от смях ;)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, много приятен подарък. Аз даже не съм видяла релииси с бг-аудио, спомням си, че без субс го бях гледала. Но сега с кеф пак ще си го изгледам, защото едно е сигурно, превода ще е на ниво ;)

МНОГО БЛАГОДАРЯ Публикувано изображение Филмчето изглежда страхотно,явно ще има да припадам от смях :speak:

Не ще пропадаш, ами не знам. Филма има толкова комични моменти, че заслужава една дискусийка, като го изгледате :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво, много приятен подарък. Аз даже не съм видяла релииси с бг-аудио, спомням си, че без субс го бях гледала. Но сега с кеф пак ще си го изгледам, защото едно е сигурно, превода ще е на ниво :cool:

Хаха, явно някой те излъга, че аз знам английски добре. :( Съни ти прочете поста и изтегли филма да ме провери какво съм сътворила. :) Сега очаквам критика. :hush: А иначе филмчето, макар да не е по книга, определено стопля романтичните сърца.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване