Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Филмите и книгите

peppinka

Препоръчан отговор

Инееееее, ей ся ако кажеш, че има и БГ субтитри (или поне руски :biggrin: ), направо ша та разцелувам с кеф http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Мамооооо, умирам за таквиз сладурски филмчета. Ако попаднеш и на друго такова, давай линкове, мила, направо ще ме ощастливиш Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 563
  • Създадено
  • Последен отговор

Мило, в нашите такери го няма, макар, че по-миналата седмица са го давали по тв1000 и ми казаха за това филмче, та да го открия. Аз лично си го гледах на инглишки :biggrin: Иначе аз винаги търся филмчета, но много радко, да не кажа въобще не намирам толкова хубави. А и навпрочем Ан е актрисата, която играе Изолда в "Тристан и Изолда" :ph34r:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инееееее, ей ся ако кажеш, че има и БГ субтитри (или поне руски :biggrin: ), направо ша та разцелувам с кеф http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Мамооооо, умирам за таквиз сладурски филмчета. Ако попаднеш и на друго такова, давай линкове, мила, направо ще ме ощастливиш Публикувано изображение

И аз и аз искааааааам! Без руските субове де. На меня можи и в орижинъл. А тоз отде мога го забърша че ся зациклих на един сериал дето отгоре на сичко и на испански и ся ша видим кво ша изкомпрендя от една непреведена серия.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тук е с оригинално английско аудио и английски субтитри. Аз лично си го гледах на инглишки :rolleyes:

Ми, ако нямаш какво да праиш,сътвори български субтитри Ей,тъй между другото.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ухаааа, страхотно Публикувано изображение Направо не ме свърта от нетърпение, довечера да му се метна с як плонж.Публикувано изображение

Сънчо, Инчето е дала линкове за всек'ви неутолими души Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, ако нямаш какво да праиш,сътвори български субтитри Ей,тъй между другото.

Хихихи де късмет, ич нямам време за нищо. Имам и книга да превеждам и съм я зарастила, та ако се хвана и с това, ще има да почакате :rolleyes::whist: :whist:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хихихи де късмет, ич нямам време за нищо. Имам и книга да превеждам и съм я зарастила, та ако се хвана и с това, ще има да почакате :):nono::)

Тъй тъй ей ся втасах. Рожден ден ли да спрятам филм ли да глядам. Шегувам се разбира се блг инка и джъст фор дъ рекърд а си пипнала нещо преди да организираме сватбата а дивата котка са е разфучала. На ети забраних кайветата ся ша измъдря нещо и за теб хихи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй тъй ей ся втасах. Рожден ден ли да спрятам филм ли да глядам. Шегувам се разбира се блг инка и джъст фор дъ рекърд а си пипнала нещо преди да организираме сватбата а дивата котка са е разфучала. На ети забраних кайветата ся ша измъдря нещо и за теб хихи.

Уф аз толкова време тичам по тъч линията и баш сега да ме фанеш. Нищо няма да пипна, освен тва дето требе, обещавам. Иначе филмчето си заслужава, приятно гледане.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това филмче наистина го даваха по някоя от кабелните, но аз му хванах края и се ядосвах страшно, защото ми се стори интересно. Края поне беше хубав. После го търсих да го намеря из тракерите, но уви.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мило, в нашите такери го няма, макар, че по-миналата седмица са го давали по тв1000 и ми казаха за това филмче, та да го открия.

ТВ 1000,въртят едни и цъщи филми по месец и нещо,тъй че,ако знаем заглавието с което са го пуснали имаме шанс. Упс,давали са го точно като "Клубът на похитителите" и то през септември,октомври и сега.Ще поровим в бъдещата програма
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТВ 1000,въртят едни и цъщи филми по месец и нещо,тъй че,ако знаем заглавието с което са го пуснали имаме шанс. Упс,давали са го точно като "Клубът на похитителите" и то през септември,октомври и сега.Ще поровим в бъдещата програма

Няма да е лошо, ако пак го дават може да се примолим на ъплоудерите в Замунда да го запишат, ако е с БГ аудио и да си го имаме на роден език. :yanim:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То туй филмче стана историческо,но вижте анаонса при излъчването през септември. "Филмът е по действителни събития, случили се в Уотърфорд, Ирландия, и разказва за група похитители, отвличащи млади жени, обикновено по тяхно желание, с цел да ги убедят да сключат брак." Той живота е най-големия роман.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ине, мерси за филмчето. Дано се появи някъде и на БГ. Ако някой разбере, да пише тук, че не се наемам да го гледам нито на руски нито на английски, а страшно ме изкушава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То туй филмче стана историческо,но вижте анаонса при излъчването през септември.

"Филмът е по действителни събития, случили се в Уотърфорд, Ирландия, и разказва за група похитители, отвличащи млади жени, обикновено по тяхно желание, с цел да ги убедят да сключат брак."

Той живота е най-големия роман.

Мдаааа и аз четох нейде из английските сайтове, че било правено по действителни случки или по-точно по местни легенди. :clap:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ели, страшно ти благодаря за филмчето. Веднага си го дръпнах. Очаквам сега реакцията на Галето. :magnifier:

Ами Галето от работа даде нареждания на домочадието да се погрижи.Имам гооооо!БЛАГОДАРЯЯЯЯЯЯЯЯ!!!!!!
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адел и проклятието на пирамидите

А това пък е нещо френско, може би наподобява мумиите, още не съм го гледала, точа му се за тази вечер. Не е създадено по книга, а по комикси. Някой ако го е гледал, моля да сподели мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елиии, огромни благодарности, мила http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/kiss.gif Ся здраво ша засмуча да тегля, особено "Гордостта..." направо съм я отвяла отраз :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Адел и проклятието на пирамидите

А това пък е нещо френско, може би наподобява мумиите, още не съм го гледала, точа му се за тази вечер. Не е създадено по книга, а по комикси. Някой ако го е гледал, моля да сподели мнение.

Щом е на Люк Бесон може и да е интересно. Аз харесвам френски филми, но приключенски..... :)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е на Люк Бесон може и да е интересно. Аз харесвам френски филми, но приключенски..... :down:

И аз по Люк Бесон се подлъгах, но заспах на филма. Изгледах около половината. Единственото хубаво нещо е главната героиня и времето, в което се развива действието. Останалите герои са ужасни, а сюжета никакъв го няма като смисъл.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм голям фен на френското кино, ще си дръпна филмчето, пък ще видим, може да си го гледам вместо сънчо, щом казвате, че приспива :D, а и после може нещо френско да сънувам :down:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз по Люк Бесон се подлъгах, но заспах на филма. Изгледах около половината. Единственото хубаво нещо е главната героиня и времето, в което се развива действието. Останалите герои са ужасни, а сюжета никакъв го няма като смисъл.

Нещо не ме грабна особено. Очаквах повече. Май Холивуд е дръпнал доста напред и на другите е трудно да го стигнат. А като изгледаме 2-3 американски филма, които си заслужават, иди че гледай после нещо друго. И аз очаквах нещо повече от Бесон ама не...

Ето нещо което предполагам, че ще се хареса - The Forsyte Saga. За тези, които са чели книгата на Джон Голзуърди, нямам какво да кажа. Класика. За останалите копирам анотацията на книгата.

Във викторианска Англия, стабилна и строгонравна, родът Форсайт е сред стълбовете на обществото. Богатството, натрупано от няколко поколения търговци и адвокати, осигурява охолен и спокоен живот на многобройните Форсайтови, олицетворяващи здравомислието, непоклатимите традиции и упованието в собствеността.

Но под британската сдържаност и благопорядъчност тлеят страсти и се заплитат сложни, бурни, а понякога и гибелни отношения. Външно хладният Соумс Форсайт е болезнено влюбен в съпругата си Айрин, която не отвръща на чувствата му, осъзнавайки че бракът й е бил грешка. Сърдечната и всеотдайна Джун, племенница на Соумс, копнее да се посвети изцяло на годеника си, архитекта Филип Босини, и да му бъде опора в творческия път. Но между Айрин и Босини възниква непреодолимо привличане - последвалите от него трагични събития променят не една съдба и стават причина за още драми на фона на дълга и мъчително сподавяна вражда между двата клона на рода.

Творбата обхваща период от над трийсет години, изгражда десетки паметни образи и отразява не само човешките съдби, но и променящите се нрави и стойности, конфликта между собственическото чувство и поривите към любовта и освободеността на изкуството, разчупването на традициите и прехода към модерната епоха. Дълбока, неизмерно увлекателна и художествено издържана, трилогията е най-знаменитата семейна сага в световната литература.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето нещо което предполагам, че ще се хареса - The Forsyte Saga. За тези, които са чели книгата на Джон Голзуърди, нямам какво да кажа. Класика.

Оказа се, че най-новата екранизация на книгата е от 2002 година - мини сериал. А вече има и субтитри за него.

Ох, така ли се намират 17 гб място Публикувано изображение Поразрових се и сега тегля нещо по-малко, да видим дали става. Ако е така, ще го кача в escape-bg.net. :) А иначе субтитри засега има май само до 3 серия Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох, аз захапах няколко минисериала на ББС, ама трябва да изнамеря субтитри, поне някакви, дори и да не са на бг. Ако има български още по-добре, но със сигурност ще кача всичко, до което се докопам, в Ескейп :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване